View Poll Results: Ko dobija vecerasnji derbi izmedju Partizana i Crvene Zvezde

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Partizan

    1 9.09%
  • Crvena Zvezda

    2 18.18%
  • Nerijeseno

    8 72.73%
Page 116 of 345 FirstFirst ... 1666106112113114115116117118119120126166216 ... LastLast
Results 2,876 to 2,900 of 8625

Thread: Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)

  1. #2876
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,673
    Thanks Thanks Given 
    579
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Odje se choek ne moze ni nashalit malo.
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  2. #2877
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    je li moguce da ne umijete da proslavite pobjedu svoje selekcije a da to nekome ne nabijate na nos i da se ne svadjate, davno rekoh, vama nema pomoci suvise su izgleda jaki kompleksi
    sto si mislio pod ovo "vama"? Ne no cu navijat za hrvatsku. Meni je prvom milo sto su hrvati ispali, to nema veze sa ikakvim kompleksima vec samo zbog cinjenice da su hrvati najvise optereceni srbijom i srbima pored montenegrina (ne crnogoraca) . Btw ovo je sport. Moglo se i bez ovih politickih prepucavanja, ne znam zasto se odma pored mnogo ljepsih stvari jedva doceka da se prenese navodna izjava mihajlovica i slicno i da bi se tako preslo na politiku.....

  3. #2878
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jov View Post
    sto si mislio pod ovo "vama"? Ne no cu navijat za hrvatsku. Meni je prvom milo sto su hrvati ispali, to nema veze sa ikakvim kompleksima vec samo zbog cinjenice da su hrvati najvise optereceni srbijom i srbima pored montenegrina (ne crnogoraca) . Btw ovo je sport. Moglo se i bez ovih politickih prepucavanja, ne znam zasto se odma pored mnogo ljepsih stvari jedva doceka da se prenese navodna izjava mihajlovica i slicno i da bi se tako preslo na politiku.....
    ni slucajno, nisam imao namjeru da pisemo o politici, ali nemoguce da nije neki kompleks kada svaku pobjedu nabijate nekome ne nos (btw kod hrvata je jos gore) shvatam ja da se ti licno radujes kada hrvati ispadnu, kao sto se ja radujem kada ispadnu srbi ali ja kada crna gora pobijedi u necemu ne skacem po gradu i vicem EVO VI GA SRBIIII !!! i umijem da cestitam kada pobijedite kao u ovom slucaju sa Rumunima.
    pod ovo vama sam mislio na vas koji ovo radite, i hvala ti za saznanje da u crnoj gori postoje i montenegrini, nisam znao za tu pojavu do sada, iz kojega su plemena, nahije...
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  4. #2879
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    Odje se choek ne moze ni nashalit malo.
    ako je sala imas moje izvinjenje
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  5. #2880
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepo nema sta

  6. #2881
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    ni slucajno, nisam imao namjeru da pisemo o politici, ali nemoguce da nije neki kompleks kada svaku pobjedu nabijate nekome ne nos (btw kod hrvata je jos gore) shvatam ja da se ti licno radujes kada hrvati ispadnu, kao sto se ja radujem kada ispadnu srbi ali ja kada crna gora pobijedi u necemu ne skacem po gradu i vicem EVO VI GA SRBIIII !!! i umijem da cestitam kada pobijedite kao u ovom slucaju sa Rumunima.
    pod ovo vama sam mislio na vas koji ovo radite, i hvala ti za saznanje da u crnoj gori postoje i montenegrini, nisam znao za tu pojavu do sada, iz kojega su plemena, nahije...
    Onda nemas puno trenutaka za radovanje jer SRBI su uglavnom uspjesni u sportu.

  7. #2882
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojan_pg View Post
    ni slucajno, nisam imao namjeru da pisemo o politici, ali nemoguce da nije neki kompleks kada svaku pobjedu nabijate nekome ne nos (btw kod hrvata je jos gore) shvatam ja da se ti licno radujes kada hrvati ispadnu, kao sto se ja radujem kada ispadnu srbi ali ja kada crna gora pobijedi u necemu ne skacem po gradu i vicem EVO VI GA SRBIIII !!! i umijem da cestitam kada pobijedite kao u ovom slucaju sa Rumunima.
    pod ovo vama sam mislio na vas koji ovo radite, i hvala ti za saznanje da u crnoj gori postoje i montenegrini, nisam znao za tu pojavu do sada, iz kojega su plemena, nahije...
    upravo si ti taj montenegrin duhsmanin,onaj najgore vrste,individua frustracije i jada usled neuspjeha sopstvene drzave...
    p.s. jebe mi se i za srb,i za cg kao reprezentacije...ali nikad se ne bih mogao radovati porazu srbije,ili porazu crne gore.

  8. #2883
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by blok45 View Post
    upravo si ti taj montenegrin duhsmanin,onaj najgore vrste,individua frustracije i jada usled neuspjeha sopstvene drzave...
    p.s. jebe mi se i za srb,i za cg kao reprezentacije...ali nikad se ne bih mogao radovati porazu srbije,ili porazu crne gore.
    i meni za tebe
    Da je imalo majka za to dijete do ovoga uopšte nije htjelo da dođe-MNT jedan jedini

  9. #2884
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hrvatska - Srbija 3:1 (1:0)
    Oremuš 32', Kramarić 52', Ljubičić 83' - Tomić 69'

  10. #2885
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jov View Post
    Onda nemas puno trenutaka za radovanje jer SRBI su uglavnom uspjesni u sportu.
    ne bih se bas slozio, koliko su imali zlatnih medalja na poslednjoj olimpijadi?
    tj koji su bili na spisku najboljigh zemalja po redu?

  11. #2886
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad necu razumjeti ljude koji se raduju kad izgubi Srbija Zar nije lijepo imati dvije reprezentacije za koje navijas? Ne moze nama biti bliza nijedna druga reprezentacija od Srpske niti nam razlog mogu biti Srbi koji se raduju kad mi izgubimo, koji se ponasaju kao ostavljena zena :mrgreen: - onda je to vec inat, kompleks... Ja tih problema nemam, znam da mi je bliza kosulja od gunjine, uvijek prvo CG pa Srbija i uzivam u sportu. Vjerovatno bih odabrala da gledam mec sa Gruzijom (da je bilo prenosa:madiako je to sklj nivo fudbala ali to me nije sprijecilo da uzivam u 5 golova koje su Srbi dali Rumunima

  12. #2887
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,245
    Thanks Thanks Given 
    375
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Larisa View Post
    Nikad necu razumjeti ljude koji se raduju kad izgubi Srbija Zar nije lijepo imati dvije reprezentacije za koje navijas? Ne moze nama biti bliza nijedna druga reprezentacija od Srpske niti nam razlog mogu biti Srbi koji se raduju kad mi izgubimo, koji se ponasaju kao ostavljena zena :mrgreen: - onda je to vec inat, kompleks... Ja tih problema nemam, znam da mi je bliza kosulja od gunjine, uvijek prvo CG pa Srbija i uzivam u sportu. Vjerovatno bih odabrala da gledam mec sa Gruzijom (da je bilo prenosa:madiako je to sklj nivo fudbala ali to me nije sprijecilo da uzivam u 5 golova koje su Srbi dali Rumunima

    evo ti plus
    You'll Never Smoke Alone..

  13. #2888
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidić u timu sveta
    13.10.09. 13:35
    7
    Nemanja Vidić je dobio još jedno priznanje za blistave partije koje pruža u dresu Mančester Junajteda i reprezentacije Srbije. Vidić je u izboru britanskog fudbalskog magazina "4-4-2" svrstan u najbolji tim 2009. godine.


  14. #2889
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    radujem se njihovim uspjesima, taman koliko i oni našima

  15. #2890
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    radujem se njihovim uspjesima, taman koliko i oni našima
    Ne bih se bas slozio da tamo ne postoje normalni ljudi kojima uspjeh bilo kojeg CG sportiste nije mio.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  16. #2891
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    Hrvatska - Srbija 3:1 (1:0)
    Oremuš 32', Kramarić 52', Ljubičić 83' - Tomić 69'
    A, znao sam da ce se ovaj genije prvi javiti Nego, da ti dam broj jednog mog druga iz Zagreba, pa da zajedno pratite svjetske reprezentacije, na Svjetskom prvenstvu u Juznoj Africi?

  17. #2892
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Ne bih se bas slozio da tamo ne postoje normalni ljudi kojima uspjeh bilo kojeg CG sportiste nije mio.
    Pa i ovdje bi se mogao naci po koji normalan.

  18. #2893
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    ne bih se bas slozio, koliko su imali zlatnih medalja na poslednjoj olimpijadi?
    tj koji su bili na spisku najboljigh zemalja po redu?
    Uzimajuci u obzir cinjenicu da su prvaci svijeta u vaterpolu, da imaju fantasticnu reprezentaciju u kosarci koja je napravila sjajan uspjeh na EP( i to mladu reprezentaciju),da imaju odlicnu reporezentaciju fudbalsku, da imaju kvalitetnu odbojkasku selekciju, a takodje i rukometnu. Uzimajuci u obzir cinjenicu da su teniseri srbije u vrhu svjetskog tenisa tebi je mucno gledati izgleda svako prvenstvo u svakom sportu jer dobijas dusevne bolove jakog inteziteta zbog uspjeha srbije. Meni(i vecini crnogoraca i srba u crnoj gori) uspjesi brace su i moji uspjesi. Tako da tebi i slicnima ne mogu nista reci osim da mi je drago sto se svako malo zlopatite zbog uspjeha srba.

  19. #2894
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Pa i ovdje bi se mogao naci po koji normalan.
    Nije o tome zbor,gore postoji,u mozdano crno zavijena vecina koja u svakom sportu sa mnogo vise elana navija protiv svih zemalja iz okruzenja(sa kojima su imali obracun),nego sto navija za svoju drzavu recimo.
    E i uprkos tome gore i dalje postoji solidan procenat ljudi koji su ostali normalni.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  20. #2895
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Nije o tome zbor,gore postoji,u mozdano crno zavijena vecina koja u svakom sportu sa mnogo vise elana navija protiv svih zemalja iz okruzenja(sa kojima su imali obracun),nego sto navija za svoju drzavu recimo.
    E i uprkos tome gore i dalje postoji solidan procenat ljudi koji su ostali normalni.
    Malko si se zajebao, gore preko 90% ljudi, ukljucujuci i najzesce navijace, bas zabole ona stvar za bilo koju reprezentaciju u okolini. Niko ih i ne pominje, niti bilo koga zanima to.

  21. #2896
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Malko si se zajebao, gore preko 90% ljudi, ukljucujuci i najzesce navijace, bas zabole ona stvar za bilo koju reprezentaciju u okolini. Niko ih i ne pominje, niti bilo koga zanima to.

    posjeti neki forum odozgo, i uz minimalnu dozu rasudjivacke inteligencije svatices da nisi u pravu.

  22. #2897
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    posjeti neki forum odozgo, i uz minimalnu dozu rasudjivacke inteligencije svatices da nisi u pravu.
    O Miskec, znao sam da si cekao prvi poraz Srbije da se pojavis
    Pa kad bi malo unio rasudjivanja u svojim postovima, vidio bi da govorimo o situaciji u Srbiji.

  23. #2898
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    radujem se njihovim uspjesima, taman koliko i oni našima
    Ako mislis da se Srbi ne raduju uspesim Crne Gore, to je zato sto najverovatnije samo preko foruma dolazis u kontakt sa ljudima iz Srbije. A ta masa ljudi sigurno nije reprezentativna grupa celog srpskog naroda, vec naprotiv.
    Isto tako ljudi iz Srbije bi citajuci ovaj forum zakljucili da se crnogorci generalno raduju porazu Srbije, sto nije istina.
    Toliko od mene, zivim u obe drzave i ovo je neko moje iskustvo. Aj uzdravlje
    /

  24. #2899
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Ne bih se bas slozio da tamo ne postoje normalni ljudi kojima uspjeh bilo kojeg CG sportiste nije mio.
    Mislim da mogu reci da je dobrom broju ljudi u Srbiji drago kad Cg napravi dobar rezultat, jedini kojima nije drago su oni koji nemaju skoro nikakav kontakt sa Cg, a i to je doslo od priznavanja Kosova, ali nema bas puno takvih...

  25. #2900
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Larisa View Post
    Nikad necu razumjeti ljude koji se raduju kad izgubi Srbija Zar nije lijepo imati dvije reprezentacije za koje navijas? Ne moze nama biti bliza nijedna druga reprezentacija od Srpske niti nam razlog mogu biti Srbi koji se raduju kad mi izgubimo, koji se ponasaju kao ostavljena zena :mrgreen: - onda je to vec inat, kompleks... Ja tih problema nemam, znam da mi je bliza kosulja od gunjine, uvijek prvo CG pa Srbija i uzivam u sportu. Vjerovatno bih odabrala da gledam mec sa Gruzijom (da je bilo prenosa:madiako je to sklj nivo fudbala ali to me nije sprijecilo da uzivam u 5 golova koje su Srbi dali Rumunima
    Fala bogu,ako ga ima,da josh ima normalnih ljudi...

    Plusic i od mene...

    Niksicanin i Mishko,kako vam ne dosadi da smarate toliko?
    Deserve's got nothing to do with it.

Page 116 of 345 FirstFirst ... 1666106112113114115116117118119120126166216 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55049
    Last Post: 04-05-24, 19:09
  2. DvD Klubovi
    By kefalo in forum Film
    Replies: 110
    Last Post: 08-12-09, 19:22
  3. DVD Klubovi u NK
    By Geek in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 22-08-08, 00:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •