View Poll Results: Ko dobija vecerasnji derbi izmedju Partizana i Crvene Zvezde

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Partizan

    1 9.09%
  • Crvena Zvezda

    2 18.18%
  • Nerijeseno

    8 72.73%
Page 117 of 345 FirstFirst ... 1767107113114115116117118119120121127167217 ... LastLast
Results 2,901 to 2,925 of 8622

Thread: Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)

  1. #2901
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas je jedino Sapic mogo srbiji da pomogne, al sta je tu je

  2. #2902
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Perovic View Post
    Danas je jedino Sapic mogo srbiji da pomogne, al sta je tu je
    hahahahahaha ..
    BISOGNA VINCERE !

  3. #2903
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    O Miskec, znao sam da si cekao prvi poraz Srbije da se pojavis
    Pa kad bi malo unio rasudjivanja u svojim postovima, vidio bi da govorimo o situaciji u Srbiji.

    pa "forum odzgo" se i odnosio na situaciju u Srbiji

  4. #2904
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovaj Subotic me sve vise i vise razocarava. danasnju tekmu i ne uzimam u obzir jer igrati na ovakvom govedjem pojilu od terena nije humano, ali stvarno se sve vise ispostavlja kao vezas. tu je vec duze od 6 mjeseci a postenih 10 minuta sigurne igre jos nije sastavio (osim protiv Farskih Ostrva).

    ako se Vidic povrijedi (pu pu da ne ureknem) mozemo komotno kuci da ostanemo. utakmica protiv Austrije na Marakani a i ova su dovoljni pokazatelji kako izgledamo bez Vidica. ajd' sto je odbrana raspadnuta bez njega nego i citav tim instantno ode u qr.ac - nevjerovatno je koliko samopouzdanje njegovo prisustvo na terenu uliva svima u ekipi tj. koliko demoralise protivnika.

    vazni su i Stankovic i Krasic i Ivanovic i Ziga, ali bez Vidica nam nema 'leba.
    Last edited by mirkoislavko; 15-10-09 at 03:52.

  5. #2905
    Join Date
    May 2009
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vojvodina proslavila 95. rođendan

    Na priređenoj svečanosti u sportskom centru Vujadin Boškov, koja je imala dupli karakter (ujedno proslava i 20 godina od osvajanja druge šampionske krune), bila je prisutna generacija fudbalera iz 1989. godine predvođena Sinišom Mihajlovićem i Čedom Marasom. Rame uz rame stajali su Ljupko Petrović, Miroslav Tanjga, Budimir Vujačić, Milorad Kosanović, Aleksandar Kocić...

    Slike sa proslave
    Napred Voša

  6. #2906
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    SRBIJA!
    Posts
    801
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    8-10 hrvatskih huligana napalo direktora mlađih selekcija FSS-a Milovana Đorića uoči duela Hrvatska - Srbija.
    Epilog napada: 2-ca nokautiranih Hrvata, Djoric tek sa ogrebotinama.
    http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=386605

  7. #2907
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Byk-e View Post
    8-10 hrvatskih huligana napalo direktora mlađih selekcija FSS-a Milovana Đorića uoči duela Hrvatska - Srbija.
    Epilog napada: 2-ca nokautiranih Hrvata, Djoric tek sa ogrebotinama.
    http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=386605
    Fini neki ljudi.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  8. #2908
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    "Uvek verni", klub navijača hrvatske reprezentacije, izdao je saopštenje povodom događaja na terenu i tribinama u Varaždinu tokom utakmice mladih reprezentacija Hrvatske i Srbije.

    - Povodom incidenata koji su se dogodili u Varaždinu na utakmici mladih reprezentacija Hrvatske i Srbije, ovim putem želimo da se obratimo hrvatskoj javnosti. Oštro osuđujemo govor mržnje i nesportsko skandiranje usmereno prema rukovodstvu i igračima reprezentacije Srbije te se ograđujemo od izgrednika koji konstantno blate ugled Hrvatske u svetu. Veoma nam je drago da je Hrvatski Sabor, kao i Fudbalski savez Hrvatske ekspresno osudili ponašanje huligana. Takođe, priključujemo se izvinjenju gradonačelnika Varaždina, gosp. Ivana Čehoka, koji je istu uputio u FS Srbije.

    - Međutim, moramo da naglasimo našu ogorčenost zbog činjenice koju niti jedna hrvatska institucija, niti jedan hrvatski političar nije primetio i osudio. Radi se o nesportskom i krajnje provokativnom ponašanju nekih igrača srpske reprezentacije. Neposredno pred početak spomenute utakmice, prilikom zagrevanja, nekoliko igrača srpske reprezentacije publici je konstantno pokazivalo uzdignuta tri prsta, a nekolicina je provocirala navijače na tribinama pokazujući im srednji prst. Morate se složiti da to nikako nije moglo doprineti miroljubivom raspoloženju na tribinama. Naprotiv, te radnje su samo dodatno usijale atmosferu među publikom. Kulminacija nezadovoljstva navijača dogodila se u trenucima nakon što je Srbija postigla pogodak za smanjenje rezultata. U tim trenucima igrač, sportista i reprezentativac Srbije Nemanja Tomić u sprintu trči prema tribini, gde su bili smešteni najvatreniji hrvatski navijači, te simuliranjem pucanja iz mitraljeza prema hrvatskim navijačima dodatno provocira publiku. Još uvek sveže istorijske činjenice ne moramo iznositi jer smo poruku shvatili svi. Kako na stadionu, tako i kod malih ekrana. Naravno, ne moramo ni opisivati koliki je revolt ovaj čin izazvao na tribinama. Međutim, kako ne biste mislili da je to usamljen slučaj, moramo vas podsetiti da se ista situacija dogodila i pre nekoliko godina. Takođe na utakmici mladih reprezentacija Hrvatske i Srbije. Tada je jedan srpski igrač na isti način „proslavio" postizanje pogotka Hrvatskoj. Mladi srpski sportista „pucao" je prema zapadnoj tribini stadiona u Kranjčevićevoj ulici. Možemo, dakle, zaključiti da srpski fudbaleri vole „pucati" po hrvatskim navijačima pa makar se radilo o virtualnim mecima. Naše je mišljenje da sportisti trebaju biti ambasadori tolerancije i sportske kulture, a ne provokatori kao u ova dva slučaja.
    - Iz tog razloga ispred 14.000 naših članova, upućujemo pitanje, kome se mi, koji se zalažemo za toleranciju, sportsko i fer navijanje, moramo obratiti da nas zaštiti od „metaka" srpskih igrača te hoće li će naše institucije tražiti izvinjenje Fudbalskog saveza Srbije?

    - Takođe, u skladu Fer Pleja i UEFA projekta RESPEKT, tražimo od HNS da prijavi srpskog igrača Nemanju Tomića kod UEFA-e, zbog gore navedenog čina - stoji u saopštenju.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  9. #2909
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Pa jeste, hrvati se iznervirali, inace ne bi oni skandirali nista Srbima, Boze sacuvaj.

  10. #2910
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    konstantno napadaju neke radnike, matorce, vozace kamiona, sluzbenike, matore turiste
    a kad im je doslo 300 delija u zapresic(predgradje zagreba) nigde nikog, al zato deda djoru od 60 godina 10 njih mora da napadne valjda za svaki slucaj srbin je to...
    mislim, da napadaju sve zivo konstantno i navijace i ove matorce ne bi sad ovde pametovo, al im je izgleda opsesija da napadaju dede i zvanicno osoblje..
    da ne idem daleko kad su im i grobari(vandal bojsi) bili u hali na ciboni pa ih niko nije napao...

  11. #2911
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po najnovijoj listi FIFA-e, Srbija je sa 13 pala na 20 poziciju...

    http://www.fifa.com/worldfootball/ra...llranking.html

    Tako je to kad uprkos remiju sa Francuskom i pobjedi nad Rumunijom izgubis od nekih sabana...

  12. #2912
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    to je samo na papiru... važno je da mogu da zadaju jade svakoj reprezentaciji, što su i pokazali, da su kvalitetna reprezentacija

  13. #2913
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Pa jeste, hrvati se iznervirali, inace ne bi oni skandirali nista Srbima, Boze sacuvaj.
    Pa mozda i bi,ali to ne znaci da fudbaleri treba ovako da se ponasaju.
    Are you suggesting coconuts migrate?

  14. #2914
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedino sto je istina od te price o ponasanju igraca je to kako je tomic proslavljao gol,a to i onako nije on sam izmislio,nego video od vaseg branka boskovica koji je kao sto pise u tekstu isto to uradio pre 7-8god kad su igrale isto mlade reprezentacije.ali eto bitno da je ovaj napisao kako eto jos ranije su srpski igraci to radili...
    i nema opravdanje za ovakvo ponasanje igraca,kao sto nema ni opravdanja za publiku,iako mene licno to skandiranje ni najmanje ne dotice...

  15. #2915
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Eh, onda se ne vazi, ako je to neko drugi vec radio...
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  16. #2916
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nova regionalna vaterpolo liga - Evrointer liga startovaće 22. oktobra, a na otvaranju se sastaju srpski i mađarski šampion, Partizan i Vašaš.

    Te dve ekipe sastale su se prošle nedelje i na trniru "Partizanove legende", kada su crno-beli pobedili 10:7.

    U Evrointerligi, osim Partizana, od srpskih timova učestvovaće i novosadska Vojvodina, kao i šest mađarskih klubova - Vašaš, Honved, Eger, Seged, Ujpešt i Ferencvaroš, Oradea iz Rumunije i Košice iz Slovačke.

    Vojvodina će nešto kasnije početi takmičenje u regionalnoj ligi, s obzirom na to da će od od 23. do 25. oktobra igrati kvalifikacioni turnir Evrolige u Atini. Rivali Vojvodini biće domaćin Vuljagmeni, mađarski Honved i ruski Spartak Volgograd. Prve dve ekipe će se plasirati u dalje takmičenje a treći i četvrti u Trofej LEN.

  17. #2917
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "mitraljiranje" po Hrvatima je evo vec decenijska tradicija u mladoj reprezentaciji bilo da se ona zove SRJ/SCG/Srbija.

    1999 - Branko Boskovic u Zagrebu u Kranjcevicevoj 2:2
    2005 - Mirko Vucinic u Beogradu na Marakani 3:1
    2009 - Nemanja Tomic u Varazdinu 1:3

  18. #2918
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tesko da je Branka iko nadmasio, ovo su samo slabe kopije

  19. #2919
    Join Date
    May 2009
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    FK Vojvodina – OFK Beograd 0:0

    Slike sa meča
    Napred Voša

  20. #2920
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadja Higl osvojila prvo mjesto na svjetskom kupu u Durbanu, 200 metara prsno u malom bazenu, popravila drzavni rekord za 7 sekundi, a od drugoplasirane bila bolja za 2,5 sekunde

  21. #2921
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel ovo gore nikola rokvic ?

  22. #2922
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    novi sad,srbija
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by methodman View Post
    jel ovo gore nikola rokvic ?
    slobodan medojević,budući kapiten vojvodine,kapiten i u mlađim srpskim selekcijama.

  23. #2923
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Savo Milošević je prelomio i na sledećoj izbornoj skupštini kandidovaće se za mesto čelnog čoveka aktuelnog šampiona Srbije! Reprezentativni rekorder po završetku karijere posmatrao je fudbal sa strane, da bi ga poslednji događaji i želja da uzvrati lopti bar delić onoga što mu je dala kroz igračku karijeru naterali da ozbiljno razmišlja o mestu predsednika kluba u kojem je ostavio neizbrisiv trag - Partizanu.

    - Ako sam samo ja u pitanju, definitivno nemam nikakvu sumnju da li ću to i postati. Da, hoću da budem predsednik Partizana. Međutim, izbori u klubu još nisu raspisani, po nekim najavama trebalo bi da se održe sredinom decembra, tako da u ovom trenutku mogu samo da kažem da obavljam konsultacije i onog momenta kad zaokružim celu priču, javnost će biti obaveštena - kaže Milošević na početku razgovora za „Blic“.

    Spominje se pomeranje izborne skupštine za novembar?
    - O tome ne znam ništa. Jedini pravi odgovor može da se dobije u klubu, od ljudi koji su zaduženi za pripremu skupštine.

    Jeste li u poslednje vreme razgovarali sa aktuelnim predsednikom Đurićem o stanju u Humskoj?
    - Poslednje ozbiljne razgovore vodili smo pre sedam-osam meseci. Od tada smo se videli nekoliko puta, ali smo samo razmenjivali uobičajene pozdrave.

    Već ste jednom bili u priči o kandidaturi za predsednika Partizana?

    - Pre dve godine bilo je nekoliko faktora koji su me prelomila da sačekam drugo vreme. Prvi je bio taj što u tom trenutku još nisam definitivno odlučio da li ću da prekinem karijeru, a drugi, veoma bitan, bio je što sam imao premalo vremena da napravim ozbiljan plan. Pričati o tri dana kao o mogućnosti da se okupi tim ljudi i osmisli koncepcija zaista je neozbiljno.

    Sad nije takva situacija?
    - Karijeru sam završio, a imam i više vremena da se posvetim celoj priči. Klub kao što je Partizan zahteva veliki broj ozbiljnih ljudi, treba zasukati rukave jer ima mnogo posla.

    Spremni ste?
    - Spreman sam. Upoznat sam sa stanjem u klubu, obavio sam mnogo razgovora sa Mirkovićem, Petrićem, Ivanom i Đorđem Tomićem u prethodnom periodu, ali sam do sada izbegavao komentare u javnosti, za medije, upravo zbog toga da se ne bi pričalo kako je najlakše gledati sa strane i komentarisati. I ja tako mislim, jer je potpuno drugačije kad si unutra i treba da doneseš odluku nego kad posmatraš sa strane bez odgovornosti.

    Kakvo je stanje trenutno u Partizanu?
    - Informacija koju ja imam jeste da je budžet za 2009. godinu oko 13 miliona evra. Ako je tačna, smatram da to nije realna suma i da Partizan u ovakvoj situaciji mora da ima budžet između sedam i osam miliona evra.

    Koliko miliona evra Partizanu treba da bi igrao Ligu šampiona?

    - Ako se dobro radi, dovoljno je i šest miliona evra, a ako se ne radi kako treba, nije dovoljno ni 25 miliona. Smatram da je potrebno stvoriti uslove, a tu mislim pre svega na teren. Nismo se ove sezone plasirali u Ligu šampiona zato što nam igra nije bila na zadovoljavajućem nivou. Daleko od toga da mislim da igrački kadar ne poseduje kvalitet, ali ga ne pokazuje na terenu. Plasman u Ligu šampiona mora da dođe kao posledica, a ne kao slučaj.

    Svesni ste različitosti mišljenja unutar kluba?

    - Naravno. U Partizanu je teško raditi, jer je veliki klub koji stalno traži rezultat, a mislim i da jednoumlje nije dobro. Takođe, hoću da naglasim da je Partizan iznad svih nas i da treba da ga gledamo posebnim očima. Treba da zaboravimo na sujetu, manja ili veća nezadovoljstva, i da svi radimo u interesu kluba koji volimo.

    Poslednji događaji govore da jedinstva nema?
    - Svi zajedno postigli smo autogol. Iz idealne situacije, za dva-tri meseca dovelo se u pitanje funkcionisanje kluba, što ne bi smelo da se dešava ko god da se nalazi na čelu. Ponoviću još jednom, interes Partizana je bitniji od svih ličnih ili grupnih interesa, jer je klub institucija koju niko nema pravo da urušava - završio je Milošević.

    Smetaju mi priče o odlascima
    Kako gledate na samovoljne odlaske Mirkovića, Petrića, Đorđa Tomića iz kluba?
    - U Srbiji je sve moguće, jer u takvoj državi živimo. Indikativno je da su Mirković, Petrić i Tomić otišli sami iz Partizana, što nije svojstveno našim ljudima kada dođu na vlast. Imamo ljude koji su po 20, 30 godina na čelu neke organizacije i ne pada im na pamet da odu sa funkcije. Ono što meni smeta jeste da se u javnosti niko nije bavio razlozima zašto su oni otišli, već samo sukobima unutar kluba. Znam da se danas živi od senzacije, ali smatram i da je potrebno imati razumevanje za klub.


    Lična karta

    Ime i prezime: Savo Milošević
    Datum rođenja: 2. septembar 1973.
    Klubovi: Partizan, Aston Villa, Saragosa, Parma, Espanjol, Selta, Osasuna, Rubin
    Trofeji: Partizan (dve titule i jedan kup), Aston Vila (Liga kup), Rubin (titula)
    Individualna priznanja: Dva puta najbolji strelac Jugoslavije, sa Patrikom Klajvertom najbolji strelac Evra 2000 i član najboljeg tima završnog turnira
    Reprezentacija: 102 utakmice/37 golova
    Last edited by Sidewinder; 20-10-09 at 09:44.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  24. #2924
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default Opa...neka Vi je sretanj... :)))

    Gazprom u Zvezdi, Zečević nema ništa protiv

    Očekuje se da na „Marakani" ovih dana bude potpisan petogodišnji ugovor, vredan oko 30 miliona evra.

    Crvena zvezda dovođenjem novog sponzora, ne samo da bi anulirala trenutni dug od oko 20 miliona evra, već bi došla u situaciju da ozbiljno gađa Ligu šampiona, gde ruska kompanija preko ima najveće interese. Ono što je zanimljivo je da će Žarko Zečević, bivši generalni sekretar Partizana, biće primoran na saradnju sa Crvenom zvezdom jer je on glavni zastupnik „Jugorosgasa", koji je 75 odsto u vlasništvu „Gasproma", a 25 odsto pod krovom „Srbijagasa".

    - To je deo njihove politike, ja tu nemam pravo da se mešam - rekao je Zečevića za "Alo".

    Nekadašnji „alfa i omega" Partizana kaže da ne namerava da napustiti „Jugorosgas" zbog ulaska bratskog „Gaspromnjefta" u Crvenu zvezdu.

    - Nemam ja nikakvih problema kada je u pitanju saradnja ruske kompanije i Crvene zvezde. To je njihova stvar - kratak je bio Zečević.

    „Gaspromnjeft" je u februaru ove godine platio 400 miliona evra Srbiji za 51 odsto akcija NIS-a, a prema kupoprodajnom ugovoru, obavezan je i da do 2012. godine investira 547 miliona evra u modernizaciju te naftne kompanije. Generalni direktor budućeg sponzora Crvene zvezde Aleksandar Djukov je u nedavnom razgovoru sa premijerom Srbije Mirkom Cvetkovićem rekao da ima nameru da uloži i u neki sportski klub, a najveće zasluge za to što će ruska kompanija ući u Crvenu zvezdu pripadaju Aleksandru Antiću, zameniku gradonačelnika Beograda i odskorašnjem potpredsedniku Crvene zvezde. Antić je preko koalicionog partnera Petra Škundrića, ministra energetike i rudarstva u Vladi Srbije, i partijskog kolege Dušana Bajatovića, direktora preduzeća „Srbijagas", ubedio generalnog direktora „Gaspromnjefta" Aleksandra Djukovića na saradnju.

    - Do okončanja pregovora sa potencijalnim sponzorima, mi u Crvenoj zvezdi neće mo komentarisati ništa što je vezano za iste - izjavio je Andrija Kleut, generalni sekretar kluba iz Ljutice Bogdana.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  25. #2925
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    LUKICU SVAKA TI CAST !!!nemam rijec za ovog covjeka sta radi sve,jednostavno

    ZVEZDA SAMPION !!!

    Generalni direktor "Srbijagasa" Dušan Bajatović potvrdio je da će ruski gasno-naftni gigant Gaspromnjeft uskoro biti generalni sponzor fudbalskog kluba Crvena zvezda.

    "Tačno je da su pregovori o generalnom sponzorstvu Crvena zvezde sa 'Gaspromnjeftom' u završnoj fazi. Zadovoljan sam što će jedna tako veliko ruska kompanija ulagati sredstva u Srbiji. Iako smo dve različite firme, srećan sam što će ovim biti još više produbljena saradnja i prijateljstvo Srbije i Rusije. Zaista, nije mala stvar što će takav privredni gigant, kakav je 'Gaspromnjeft', ubuduće ulagati sredstva u srpski sport", rekao je Bajatović "Politici".

    "Gaspromnjeft" je najveća "ćerka firme" Gasproma, svetskog giganta u proizvodnji gasa.

    Gasprom je već glavni sponzor dva poznata evropska kluba, ruskog Zenita iz Sankt Peterburga (osvajač Kupa UEFA 2008.godine) i nemačkog Šalkea, kojem za petogodišnji ugovor od Rusa pripada 125 miliona evra.

    Dolazak ruskog kapitala biće značajna finansijska injekcija za Cvenu zvezdu, čiji je dug u aprilu bio 23,3 miliona evra. Sada je taj dug nešto niži, ali i dalje ogroman.


    prica se da ce biti ugovor na 5 godina,vredan 30 000 000 e !!!!

Page 117 of 345 FirstFirst ... 1767107113114115116117118119120121127167217 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55038
    Last Post: 11-04-24, 18:28
  2. DvD Klubovi
    By kefalo in forum Film
    Replies: 110
    Last Post: 08-12-09, 19:22
  3. DVD Klubovi u NK
    By Geek in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 22-08-08, 00:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •