Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 72

Thread: Muka...

  1. #1
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Unhappy Muka...

    ne znam kako bih zapoceo ovaj topic..

    Razocharan sam u ljude....katastrofa!
    Prichali su mi da nikom` ne mozhesh wjerowat`(gluposti shto roditelji prichaju a?)
    ...prije 5godina imao sam 10osoba kojim sam mogao swe na swjetu da kazhem.. heh !?
    pa su mi opet prichali.. da je to nemogucje..
    swake 2 godine su po 2 osobe otpadale.. i tako dodjoh.. na jednu.. na jednu osobu koja mi je bila SVE!

    I danas saswim obichan dan.. stizhe sms "moramo da prichamo"...
    saznam da mi je ta osoba neshto lagala(precjutala)... Ni u najgorem snu to ne bi widio..
    Od saswim obichnog dana.. oluja je nastala..
    MUka,swijet mi se srushio... Prichao sam sa tom osobom.. oboje nam je zhao..
    Shto sad da radim ?! Mozhe li opet izmedju nas da bude swe supper !?
    ne znam,sumnjam.... wolio bih da su moje sumnje pogreshne..:eek:

    Situacija je delikatna,ali:
    zashto to ljudi rade.. ?!
    zashto bar u jednu osobu od 6milijardi na cijelom `ebenom swijetu ne mozhesh da wjerujesh !?

    ili ja nijesam naishao josh na takwe !?

    ~nadam se da niesam prewishe patetisao i da cje neko neshto recji (a)ko ima slichna isqstwa.. da me posawjetuje
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E cile, suvise si dobar a svijet je pun svega i svacega.
    Moze opet da bude super, ukoliko to sto je precutao nije bas strasno.

    Al uvijek imas mene, pa nu mi ispricaj na priv

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post

    zashto bar u jednu osobu od 6milijardi na cijelom `ebenom swijetu ne mozhesh da wjerujesh !?
    Mozes. U sebe i mozda one doma. I to 'e to
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  4. #4
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nana, sto se tiche povjerenja ovo uvijek imaj u vidu :arrow: "Ako kažeš neku tajnu svom prijatelju, vodi računa da i on ima svog prijatelja" A sto se tiche iskustva, ne daj da ti srushi svijet nego izgradi nove kutke i specijane ustanove za takve ljude, ti znas najbolje
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Kokaina.. thx.. but no thx..

    Intruder & Independent_girl a likoVi ste..

    a okle ste likoVi...
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Question

    Quote Originally Posted by tweet View Post
    Nana, sto se tiche povjerenja ovo uvijek imaj u vidu :arrow: "Ako kažeš neku tajnu svom prijatelju, vodi računa da i on ima svog prijatelja"
    a ako je meni ta osoba najbolji prijatelj & obratno !? :-|

    Quote Originally Posted by tweet View Post
    A sto se tiche iskustva, ne daj da ti srushi svijet nego izgradi nove kutke i specijane ustanove za takve ljude, ti znas najbolje
    u karantin sa njim/njom a ?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo vjeruj u sebe.

  8. #8
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mc Esseny, mislim da situacija uopste nije tako strashna.

    Mozda ti ta osoba to nije rekla prije jer joj je bilo neprijatno, razumes, a ako ti je napokon rekla sada to samo znaci plus za tebe, tj. sad mozes biti siguran da je zaista potpuno otvorenog srca prema tebi i nemoj bas sad da je ostavis pliz nego cijeni sto ti se potpuno otvorila...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  9. #9
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    @Intruder: molio bih te da me poshtedish.

    @odli : da probelem je u tome,shto je mislila da cju ja loshe odreagowat`,mene je generalno powrijedilo to.. shto mi nije odma rekla.. got it ?
    i shto je najgora stwar mislim da mi nikad ne bi rekla.. da ta tajna nije pochela nedje da curi...
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci ona je u pitanju. I pocela je da curi. Dosta za pocetak.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nana, ja ti ovo iz moje perspektive. Mislim za one koje ih smatras najboljim prijateljima ce uvijek imati pehove, e sad stvarno ne znam tvoju situaciju i sto se tacno desilo. Jeste postoje stvari koje su neoprostive ali sve treba izvagat i dobro promislit prije nego sto se razocarash u ljude. Ao a znas da je bruka kolko sam se samo puta ja ''razocharala" u ljude bez kojih ne mogu danas, al sam se pomirila s cinjenicom da se neke stvari ne mogu promjeniti kod njih jer im to bas i nije u interesu, pa se naviknes na to i volis ih za sve ono ostalo dobro i plemenito sto se vise istiche nego te negativne stvari. Nego nemam namjeru da ti usadim moje razmisljanje nit mogu al ti kazhem ka Odli mozda i nije tako strasno.
    A ovo sto se tiche karantina, malo sam se neprecizno izrazila. Kad kazhem specijalni kutak mislim na to da se ogranichis sto se tiche "a moram ti ovo rec, al se zakuni da neces nikom". Kad imas neku zescu dramu u zivot(sad opet ne znam sto se desilo nagadjam) tesko je precutat i preslusavat se sam sa sobom, al ako je nesto delikatno samo pazljivo skim i kako. Cutanje nije uvijek vid nepostovanja.
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  12. #12
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    mislio sma da sam ja jedini sa tim problemo, ali evo nocas doznah da nijesam... tesko je znam a savjet ne znam koji da ti dam, sem da mislim da ne moze nikad vise biti ono sto je iblo
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by intruder View Post
    Probaj da umjesto "w" pises "v".
    To bih mu i ja predlozio.

    Nekako je to W peskirasto i zenskasto, tako da ako pocnes da koristis V vjerovatno ces se vise o$ecat ka' musko pa mozda i lakse i brze prebolis to sto te muci!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne skontah da je izigrala tvoje poverenje.....samo da je precjutala neshto,shto ne znachi da ne mozhesh da joj vjerujesh.......
    I lost my watch….now I’m lost in time

  15. #15
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    tudja zemlja
    Posts
    1,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shrek, waj d fak do ju hawe to bi sach a wiener ol d tajm
    AOndaKaDodjemJaPaPorusimSveFigurice khhhhhh :)))))))

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Mc Esseny, mislim da situacija uopste nije tako strashna.

    Mozda ti ta osoba to nije rekla prije jer joj je bilo neprijatno, razumes, a ako ti je napokon rekla sada to samo znaci plus za tebe, tj. sad mozes biti siguran da je zaista potpuno otvorenog srca prema tebi i nemoj bas sad da je ostavis pliz nego cijeni sto ti se potpuno otvorila...


    Cera to magare od sebe pa makar stapom od metle !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  17. #17
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by tweet View Post
    nana, ja ti ovo iz moje perspektive. Mislim za one koje ih smatras najboljim prijateljima ce uvijek imati pehove, e sad stvarno ne znam tvoju situaciju i sto se tacno desilo. Jeste postoje stvari koje su neoprostive ali sve treba izvagat i dobro promislit prije nego sto se razocarash u ljude. Ao a znas da je bruka kolko sam se samo puta ja ''razocharala" u ljude bez kojih ne mogu danas, al sam se pomirila s cinjenicom da se neke stvari ne mogu promjeniti kod njih jer im to bas i nije u interesu, pa se naviknes na to i volis ih za sve ono ostalo dobro i plemenito sto se vise istiche nego te negativne stvari. Nego nemam namjeru da ti usadim moje razmisljanje nit mogu al ti kazhem ka Odli mozda i nije tako strasno.
    pa,widish i da sam i sam rekao da sam imao 10 "prijatelja" i swelo se na jednog.. kojem mogu swe swe recj..
    to shto sam rekao "swiet mi se srushio" bilo je malo u afektu,ali zbilja me powriedilo..
    Quote Originally Posted by tweet View Post
    A ovo sto se tiche karantina, malo sam se neprecizno izrazila. Kad kazhem specijalni kutak mislim na to da se ogranichis sto se tiche "a moram ti ovo rec, al se zakuni da neces nikom". Kad imas neku zescu dramu u zivot(sad opet ne znam sto se desilo nagadjam) tesko je precutat i preslusavat se sam sa sobom, al ako je nesto delikatno samo pazljivo skim i kako. Cutanje nije uvijek vid nepostovanja.
    opekao sam se jednom..



    @Intruder : post #5
    @komsija : ne zhelim u to da wjerujem..
    @shrek : nznm.. kakwe weze moj tajping ima weze sa temom nego ajd`... poqshawam da se odwiknem.. mada teshko..
    @amok : precjutala.. indirektno slagala..
    Last edited by mc_esseny; 13-02-07 at 23:33.
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  18. #18
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    mislio sma da sam ja jedini sa tim problemo, ali evo nocas doznah da nijesam... tesko je znam a savjet ne znam koji da ti dam, sem da mislim da ne moze nikad vise biti ono sto je iblo
    A sto vas dvojica ne pocnete da se druzite?

  19. #19
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako mislis da te neko posavjetuje a nisi sve ispricao?Mislim da ako si vec poceo da pricas, trebao bi da izneses problem do kraja, pa da vidimo o cemu se zapravo radi... Mislim da je sustina tvog problema sto si previse iskren i direktan. Lijek je znaci: vishe prazne priche i manje emocija.

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    @shrek : nznm.. kakwe weze moj tajping ima weze sa temom nego ajd`... poqshawam da se odwiknem.. mada teshko..

    Pazi, niko nije savrsen pa tako ni prijatelji. I njima se moze desiti da omanu, nego toga si trebao biti svjestan i prije nego si zapoceo prijateljstvo. Takodje si trebao biti svjestan da sto se vise budes otvarao nekom i sto to prijateljstvo bude blize, to ces ce vise razocarati kad taj prijatelj nedje pogrijesi. Medjutim, ako taj prijatelj nije nesto bas OGROMNO pogrijesio sto je pitanje zivota i smrti oprosti mu i nastavi dalje jer svi smo mi ljudi i moze nam se desit greska.

    p.s. V rulZz!
    Last edited by shrek; 13-02-07 at 23:44.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  21. #21
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    mc esseny,nije lako kad se osjetish iznevjereno,medjutim sigurno i ti imash neku epizodu u zivotu (mozda smijeshnu,glupavu,ne mora biti nishta ozbiljno) koje se stidish i tesko da bi je kome isprichao,pa morash da shvatish da je i ta osoba imala neki takav momenat koji je precutala jer se plashila tvoje reakcije ili jednostavno nije zeljela da pricha o tome.
    Mislim da je i to jedan od pokazatelja da si joj drag,da joj je stalo do tebe,jer sasvim sigurno, da je nije briga pustila bi da to potpuno "iscuri" (kako ti sam reche) pa ako saznash ,tvoj problem a ako ne, super.

    Ne shvatam da li ti lichno imash veze sa tom tajnom koja je otkrivena,i ako imash,dobro razmisli shta i kako (BUDI RAZUMAN) a ako nema veze sa tobom lichno,nego si samo povrijedjen jer ti nije otkrivena onog momenta kad se desila,onda mislim da treba da oprostish prijatelju i da pokushash da ga razumijesh.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    @amok : precjutala.. indirektno slagala..
    ne mjeri se prijateljstvo time koliko ti ko shta pricha,precjuti li shto ili sve kazhe........lichno mi se povjeravaju ljudi,prichaju svaku sitnicu tj smaraju me....i po tome trba da mjerim prijateljstvo???

    gledaj ti ,bi li ta mala bila uz tebe da imash neki problem i sl?!
    to je bitno.....a ovo shto je neshto precjutala a to znachi da je "indirektno slagala" onda ko lazhe taj i krade to su djechje posesivne priche!
    relax
    I lost my watch….now I’m lost in time

  23. #23
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    @electrick : "Lijek je znaci: vishe prazne priche i manje emocija." mislim da bi owo bio dobar sawVjet kod sklapanja nowih prijateljstawa.. ipak oVo traje neshto duzhe
    @shrek : " Medjutim, ako taj prijatelj nije nesto bas OGROMNO pogrijesio sto je pitanje zivota i smrti oprosti mu i nastavi dalje jer svi smo mi ljudi i mozemo da pogrijesimo. "
    eh.. pa nie sad tolika muka,naraVno da cju oprostit`.. nije to main-prob. Vecj kako cje dalje situacija da se odVija..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  24. #24
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija
    tesko je znam a savjet ne znam koji da ti dam, sem da mislim da ne moze nikad vise biti ono sto je iblo
    Ja mislim da ako zajdno prodju kroz ovo, moze biti jos i bolje nego sto je bilo... Nema te veze koja nekad ne prodje kroz lose trenutke i bolne stvari...

    Quote Originally Posted by mc esseny
    @odli : da probelem je u tome,shto je mislila da cju ja loshe odreagowat`,mene je generalno powrijedilo to.. shto mi nije odma rekla.. got it ?
    Got it, jasno, to je sasvim uobicajena situacija u musko zenskim odnosima... Ona kao veci osjecajac nesto po svojoj procjeni kaze ili ne kaze (misleci najbolje), a on se kao veci doslovnjak onda frci ne kontajuci svu suptilnost zenske prirode...

    Ako ona nesto kaze ili ne kaze sto po njegovom nije trebalo da ucini, ne znaci da je ona losa osoba koja nedostojna povjerenja koja zeli da ga povrijedi... Probajte malo dublje da kontate zene momci...

    I sto svi kazu, ne mozemo bolje da ti pomognemo ako ne znamo o cemu se konkretno radi...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  25. #25
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kad vec znas da ces joj oprostit, cemu muka? A dalje ce se odvijat kako bude, mi ti to odje ne mozemo predvidjet

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. jogurt
    By ines in forum Gastronomija
    Replies: 15
    Last Post: 30-09-06, 20:20
  2. Kad muka cera...
    By Bonja the Zmaj in forum Centralni
    Replies: 78
    Last Post: 11-05-06, 21:55
  3. Kad muka cera...
    By Bonja the Zmaj in forum Centralni
    Replies: 0
    Last Post: 24-02-06, 13:23
  4. Mudzahedinski zlocini nad Srbima u Bosni
    By Janko23 in forum Politika generalno
    Replies: 36
    Last Post: 18-06-05, 01:17
  5. A sto je ova muka brate mili ???
    By Zvek_Zivi in forum Sex i erotika
    Replies: 30
    Last Post: 19-12-04, 23:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •