Page 178 of 200 FirstFirst ... 78128168174175176177178179180181182188 ... LastLast
Results 4,426 to 4,450 of 4989

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2024]

  1. #4426
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,098
    Thanks Thanks Given 
    3,912
    Thanks Thanks Received 
    3,191
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Jesi da čitulju gagi bratko?
    Prepoznade se ti... Realno.
    Takvi se i raduju nečijoj smrti. Čuvene crnogorske moralne gromade.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  2. #4427
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,777
    Thanks Thanks Given 
    2,141
    Thanks Thanks Received 
    4,678
    Thanked in
    2,497 Posts

    Default

    Xexe, dje si vidio da se ja radujem?
    Forever young, i want to be forever young

  3. #4428
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,987
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Je li to onaj Đinđić što je došao kod istog ovog Brana da se krije od Slobove UDBE i ovaj mu život spasio? Pošto evo vidim da vam ne valja Brano, a Đinđić koji je bio njegov pajtos valja.
    Pošto vidim da sam prozvan što sam na twitteru izjavio da ne bi bilo Crne Gore bez Brana Mićunovića, to mora da je zasmetalo ovima koji se sjecaju samo od 2000. na ovamo. Ko je sačuvao mir 1997. i ko je branio izbornu većinu od sedmog bataljona Slobovih plaćenika? Jesu li tada kriminalci zadužili oruẓ̌je, jesu, ali to je bilo nužno zlo, jer je zemlja bila pred gradjanskim ratom. Ko je bio Brano Mićunović najbolje pokazuje broj ljudi koji se pozdravio sa njim i način na koji su to uradili. Političari, kriminalci, doktori, sportisti, sugrađani. Vidim jedna gospođica kaže da joj je tatu reketirao Brano devedesetih. Njen tata laže ili je nešto dobro zgriješio, jer ko je dobro upućen u nikšićka dešavanja zna dobro da to nije bio njegov manir. Obični ljudi sa njim nijesu imali problem, a ni kriminalci ako su se držali riječi i kodeksa. Ko god je talasao u vremenu devedesetih i radio mu o glavi, završio je kako je završio. Što je sasvim legitimno.
    Znači, nema čovjeka koji mu se obratio za pomoć a da mu nije izašao u susret. I onda dodje neki prosječni crnogorac, koji glasa Mandića, i kojem je Amfilohije svetac, da kažu kako Brano ne valja.
    Kažu ubio je čovjeka ispred KBC-a. Ubiše li ti ljudi njemu kuma na oči pola sata prije toga? To ne bi trebalo da bude opravdanje u normalnim društvima, ali ovo je Crna Gora, i odje ljudi malo drugačije funkcionišu u odnosu na neka civilizovanija društva. Osveta je odje opravdana, pogotovo dok je vruća. Svi bi odje voljeli ponekad da su se mogli osvetiti nekom za nešto, ali strah životu obraz kalja često. U životu je dovoljno da nijesi *********** i nacrtaće ti se da postaneš kriminalac, što te nužno ne čini lošijim, nego možda i boljim od ovih fake ass komentatora, koji bi zapalili pola Crne Gore, albance i muslimane, a pritom bi redovno da idu na litije. Ovo pričam, jer znam da 80% ovih pljuvača pripada većini iz 30. avgusta, a ja sam lud što se njima obraćam. Oni su izgubljeni slučajevi, nego me više brinu ovi crnogorci što ne znaju doprinos dotičnog gospodina nezavisnosti Crne Gore, koji je mudima stao ispred sedmog bataljona i srpske udbe kako bi zaštitio Crnu Goru. Nema više takvih crnogoraca. Sad svi u telefon, kao ovo ja, i udri.

  4. The Following User Says Thank You to El_NiNhO For This Useful Post:


  5. #4429
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,098
    Thanks Thanks Given 
    3,912
    Thanks Thanks Received 
    3,191
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Evo jednog teksta iz režimskog medija od novinara koji mu nije bio naklonjen. Ali je civilizovan.

    https://gradski.me/odlazak-dona/
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  6. #4430
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,875
    Thanks Thanks Given 
    2,417
    Thanks Thanks Received 
    4,544
    Thanked in
    2,625 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Bila sam u Beogradu taj dan kad su ga ubili.Svega se sjećam a najviše bi voljela da zaboravim.

    Sjećam se tog prokletog dana kad sam čula u nekoj tržnici na radiju prekidamo program zbog važnog obavještenja.
    Ubili su ga u sred bijela dana.Pokušavam da zaboravim i naredne dane kad je cio Beograd bio pod patrolama.

    Nikako iz svog života ne mogu da izbrišem te jebene dane kad je Đinđić ubijen.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk


    Kako sam bio tuzan kad je ubijen.
    Moj brat je bio dobar prijatelj sa njim. Stalno mi je pricao o njemu a sjecam se onoga kviza kad je znao sva pitanja.


  7. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:


  8. #4431
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,346
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    1,201
    Thanked in
    671 Posts

    Default

    Grcka glasala da Kosoov udje u Savjet Evrope?! Izdaja pravoslavlja, prijatelja? Ide li se ove godine u Grcku? Jesu li pocele ajkule u Grcku, sta kaze Informer?

    Zemlja osramoćena glasanjem u Savetu Evrope

    https://www.politika.rs/sr/clanak/61...-Savetu-Evrope

    Grčka je osramoćena glasanjem njenih poslanika za prijem lažne države Kosovo u Savet Evrope. Reč je o neverovatnom i nacionalno neprihvatljivom gestu da od pet poslanika samo jedan glasa protiv

  9. #4432
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,881
    Thanks Thanks Given 
    839
    Thanks Thanks Received 
    816
    Thanked in
    542 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Grcka glasala da Kosoov udje u Savjet Evrope?! Izdaja pravoslavlja, prijatelja? Ide li se ove godine u Grcku? Jesu li pocele ajkule u Grcku, sta kaze Informer?

    Zemlja osramoćena glasanjem u Savetu Evrope

    https://www.politika.rs/sr/clanak/61...-Savetu-Evrope

    Grčka je osramoćena glasanjem njenih poslanika za prijem lažne države Kosovo u Savet Evrope. Reč je o neverovatnom i nacionalno neprihvatljivom gestu da od pet poslanika samo jedan glasa protiv
    Ne vjeruje im više niko u ajkule, sad su digli na veći nivo... Dobro smo mi prošli

    https://twitter.com/GiorgioSanto9/st...R12u2AcVQ&s=19

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  10. The Following 3 Users Say Thank You to mneonly For This Useful Post:


  11. #4433
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,408
    Thanks Thanks Given 
    15,265
    Thanks Thanks Received 
    3,833
    Thanked in
    2,739 Posts

    Default

    Veli jedan moj drug na reakciju Grci što ste izdali pravoslavlje od one iz kruga SNS-a a kakve veze ima SPC sa pravoslavljem?
    Ima taman ko i RPC.
    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 21-04-24 at 21:21.
    No pasaran!

  12. #4434
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,829
    Thanks Thanks Given 
    678
    Thanks Thanks Received 
    3,055
    Thanked in
    1,812 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Je li to onaj Đinđić što je došao kod istog ovog Brana da se krije od Slobove UDBE i ovaj mu život spasio? Pošto evo vidim da vam ne valja Brano, a Đinđić koji je bio njegov pajtos valja.
    Pošto vidim da sam prozvan što sam na twitteru izjavio da ne bi bilo Crne Gore bez Brana Mićunovića, to mora da je zasmetalo ovima koji se sjecaju samo od 2000. na ovamo. Ko je sačuvao mir 1997. i ko je branio izbornu većinu od sedmog bataljona Slobovih plaćenika? Jesu li tada kriminalci zadužili oruẓ̌je, jesu, ali to je bilo nužno zlo, jer je zemlja bila pred gradjanskim ratom. Ko je bio Brano Mićunović najbolje pokazuje broj ljudi koji se pozdravio sa njim i način na koji su to uradili. Političari, kriminalci, doktori, sportisti, sugrađani. Vidim jedna gospođica kaže da joj je tatu reketirao Brano devedesetih. Njen tata laže ili je nešto dobro zgriješio, jer ko je dobro upućen u nikšićka dešavanja zna dobro da to nije bio njegov manir. Obični ljudi sa njim nijesu imali problem, a ni kriminalci ako su se držali riječi i kodeksa. Ko god je talasao u vremenu devedesetih i radio mu o glavi, završio je kako je završio. Što je sasvim legitimno.
    Znači, nema čovjeka koji mu se obratio za pomoć a da mu nije izašao u susret. I onda dodje neki prosječni crnogorac, koji glasa Mandića, i kojem je Amfilohije svetac, da kažu kako Brano ne valja.
    Kažu ubio je čovjeka ispred KBC-a. Ubiše li ti ljudi njemu kuma na oči pola sata prije toga? To ne bi trebalo da bude opravdanje u normalnim društvima, ali ovo je Crna Gora, i odje ljudi malo drugačije funkcionišu u odnosu na neka civilizovanija društva. Osveta je odje opravdana, pogotovo dok je vruća. Svi bi odje voljeli ponekad da su se mogli osvetiti nekom za nešto, ali strah životu obraz kalja često. U životu je dovoljno da nijesi *********** i nacrtaće ti se da postaneš kriminalac, što te nužno ne čini lošijim, nego možda i boljim od ovih fake ass komentatora, koji bi zapalili pola Crne Gore, albance i muslimane, a pritom bi redovno da idu na litije. Ovo pričam, jer znam da 80% ovih pljuvača pripada većini iz 30. avgusta, a ja sam lud što se njima obraćam. Oni su izgubljeni slučajevi, nego me više brinu ovi crnogorci što ne znaju doprinos dotičnog gospodina nezavisnosti Crne Gore, koji je mudima stao ispred sedmog bataljona i srpske udbe kako bi zaštitio Crnu Goru. Nema više takvih crnogoraca. Sad svi u telefon, kao ovo ja, i udri.
    Ово ти је таман ка кад Срби бране Младића и сребреничке му тековине.

    Свакоме за заслуге споменик, а за штету о споменик.

    Да се Црна Гора 91. одлучила да се прикључи цивилизованом свијету, а не овима из прве реченице, ово друштво би данас било неупоредиво боље, и не би јој требао никакав Брано да је од Шешеља и седмобатаљонских банди брани.

    Али се није могло ни од Мома, ни од Мила, ни од Костића, ни од Килибарде, ни од истог тог Брана ни од Даке и Чека, а највише не од наших родитеља, браће, рођака, кумова, и пријатеља са посебним потребама.

    Он је био то што је био, за живота се није јавно експонирао, нити тражио заштиту, па га не треба ни у смрти бранити.
    Last edited by BAR; 21-04-24 at 21:27.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  13. The Following 9 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


  14. #4435
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,169
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    889
    Thanked in
    461 Posts

    Default

    Nikako da izadjemo iz uticaja Srba i Srbije, moramo sa njima sve da uporedimo.

  15. #4436
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,408
    Thanks Thanks Given 
    15,265
    Thanks Thanks Received 
    3,833
    Thanked in
    2,739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Nikako da izadjemo iz uticaja Srba i Srbije, moramo sa njima sve da uporedimo.
    Što ćeš Boris Tadić je porijeklom iz Plužina,a Miloševiću otac završio bogosloviju na Cetinje,kćerka mu Marija tamo sad živi.

    Traži da joj se kosti oca prebace na Cetinje ali Cetinjani ne daju.
    Crna Gora je jezivo povezana sa Srbijom a i sa istom je palila i žarila po Dubrovniku tako je sa Srbijom povezana i u ratne zločine.
    No pasaran!

  16. #4437
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,881
    Thanks Thanks Given 
    839
    Thanks Thanks Received 
    816
    Thanked in
    542 Posts

    Default

    Odovoljio sam ti ovo.. šta god to značilo

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  17. #4438
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,169
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    889
    Thanked in
    461 Posts

    Default

    Ja to sve znam samo mi je suludo dje iskopa Bar Ratka Mladica da poredi sa ovim "kontraverznim biznismenom", jedan biznismen drugi general. Zli jezici bi rekli da je to pomenuo samo zbog Srba.

    A sto se tice samog Brana Micunovica, definitivno je Crna Gora malo bolje mjesto jer je taj (ne)covjek umro, u paklu mu je mjesto odavno. A tu pricu kako je on pomagao kome je stigao i ostale budalastine treba cuvati za sebe jer je mnoge porodice u ovih 30-40 god u crno zavio a to Niksicani najbolje znaju. No ko je imao koristi od njega normalno da ce mu doci na sahranu/saucesce, svi ti doktori i sportisti koji su (ne)ljudi kao i on ce isto u pakao odma pored njega. Normalan covjek bi se prekrstio i u velikom krugu zaobisao tu sahranu.

  18. The Following 4 Users Say Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  19. #4439
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,346
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    1,201
    Thanked in
    671 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Nikako da izadjemo iz uticaja Srba i Srbije, moramo sa njima sve da uporedimo.
    Pa npr. imamo predsjednika skupstine cija je koji ima drzavljanstvo Srbije, gradonaclenika Niksica kojem je matica Srbija.

    Predsjednici opština Nikšić, Berane i Mojkovac, Marko Kovačević, Vuko Todorović i Vesko Delić kao i predsjednici skupština opština Danilovgrad, Herceg Novi i Tivat, Velimir Đoković, Ivan Otović i Miljan Marković učestvovali su 13. decembra prošle gpdine na sjednici Odbora za dijasporu i Srbe u regionu Skupštine Srbije.

    Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević je tada kazao da ovakvih svijetlih primjera treba još da bude, jer “kada sarađujemo sa našom maticom može svima da nam bude bolje.”

    “Moramo da poštujemo zo što nam je Srbija rekla da na nju možemo da se oslonimo. Srbija je matica svih Srba”, rekao je Kovačević.


    Predsjednik Skupštine Opštine Danilovgrad Velimir Đoković je saopštio da se dva dana nakon njegovog izbora u kabinetu predsjednika Skupštine našla trobojka, “što je do sada bilo nezamilsivo u Opštini Danilovgrad”.

    “26 odsto Srba živi u Danilovgradu. Opština Danilovgrad je odoljela, odnosno Srbi su odoljeli brojnim pritiscima. Na teritoriji Opštine se nalaze dvije velike svetinje, manastiri Ostrog i Ždrebaonik. Opština Danilovgrad je postojbina srpskih učitelja”, naglasio je on.

    U Skupštini Srbije je tada govorio i direktor Srpske kuće u Podgorici Emilo Labudović.

    “Predstavnici srpskog naroda ne mogu da budu dio vlasti na državnom nivou u Crnoj Gori jer neće da se odreknu tri najveće svetinje – Srbije, Rusije i Srpske pravoslavne crkve. Crna Gora do juče vila najsrpskija država na Balkanu. Država Crna Gora u posljednjih 20 godina nanijela je više zla Srbiji nego ijedna druga država u regionu, i jedan i drugi narod u regionu. Zato želim da kažem ovdje, oprosti Srbijo gdje god da si”, rekao je on.


    Predsjednica Odbora Milica Đurđević Stamenkovski, poželjela je dobrodošlicu gostima, istakavši da je to za nju veliki dan, zbog činjenice da se po prvi put u Domu Narodne skupštine okupila većina Srba predsjednika opština i predsjednika skupština opština iz Crne Gore.

    Na sajtu Skupštine Srbije je objavljeno da su učešće na sjednici uzeli Marko Kovačević predsednik Opštine Nikšić, Vesko Delić predsednik Opštine Mojković, Vuko Todorović predsednik Opštine Berane, Velimir Đoković predsednik Skupštine opštine Danilovgrad, Ivan Otović predsednik Skupštine opštine Herceg Novi, Miljan Marković predsednik Skupštine opštine Tivat, Stefan Sinanović predsednik NVO „ Mi znamo ko smo“, Gojko Raičević urednik informativnog portala, Radosav Jokić direktor „Društvo za ravnopravnost i toleranciju, urednik srpskog radija i televizije u Crnoj Gori.

    E sad, da li smo primorani kroz nase predstavnike da bi znali.

  20. The Following 5 Users Say Thank You to GaD For This Useful Post:


  21. #4440
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,408
    Thanks Thanks Given 
    15,265
    Thanks Thanks Received 
    3,833
    Thanked in
    2,739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Ja to sve znam samo mi je suludo dje iskopa Bar Ratka Mladica da poredi sa ovim "kontraverznim biznismenom", jedan biznismen drugi general. Zli jezici bi rekli da je to pomenuo samo zbog Srba.

    A sto se tice samog Brana Micunovica, definitivno je Crna Gora malo bolje mjesto jer je taj (ne)covjek umro, u paklu mu je mjesto odavno. A tu pricu kako je on pomagao kome je stigao i ostale budalastine treba cuvati za sebe jer je mnoge porodice u ovih 30-40 god u crno zavio a to Niksicani najbolje znaju. No ko je imao koristi od njega normalno da ce mu doci na sahranu/saucesce, svi ti doktori i sportisti koji su (ne)ljudi kao i on ce isto u pakao odma pored njega. Normalan covjek bi se prekrstio i u velikom krugu zaobisao tu sahranu.
    Taj čovjek jednostavno nije vrijedan ni (s)pomena.

    Nit se radujem niti me tek tuga vata jednostavno sam za takve ljude potpuno ravnodušna.
    Iako su mi se u*rali u djetinjstvo kao nekome iz Nikšića.
    Ravnodušna sam kad odu 2m pod zemlju.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  23. #4441
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,169
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    889
    Thanked in
    461 Posts

    Default

    Pa problem je sto se odje daje znacaj, tj. sto kazes (s)pomen takvim personama. Pogledaj samo koliko odraslih ljudi je njemu citulju objavilo ili otislo na saucesce/sahranu, sta se onda ocekuje od mladjih narastaja, da su nesto bolji? Pa evo nocas ce se neki od ovih velikih sportista i doktora vratiti kuci pa ce ga dijete pitati "a tata ko je taj Brano da mu ti ides na saucesce?" Sta da mu kaze?

  24. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  25. #4442
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,408
    Thanks Thanks Given 
    15,265
    Thanks Thanks Received 
    3,833
    Thanked in
    2,739 Posts

    Default

    Ne zanima me.

    Kad sam ođe postavila da je umro naš legendarni Veljko Bulajić koji je zaslužan za film Bitka Na Neretvi svi ste ga preskočili ka da je bio gubav ali ste se uždili oko Brana Mićunovića.
    Za Veljka Bulajića niste ni jedan post napisali kad je umro a za Brana evo epopeje.I on je rođen u Nikšiću u Viluse zamislite samo ali vama je Brano više poznat lik.

    Mislite o tome.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 21-04-24 at 22:17.
    No pasaran!

  26. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  27. #4443
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,573
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Tema dana sigurno,koliko je bilo citulja “posljednjem Donu”… prelistao sam pobjedu,nikad deblja nije bila.

    Možemo samo zamislit koliko će se udebljat kad preseli na ahiret milo britva.

    Pravi pokazatelj u kakvoj državi živimo i kakvog naroda odje ima,da ničeg drugog nije,a ima ga dosta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  29. #4444
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,365
    Thanks Thanks Given 
    2,821
    Thanks Thanks Received 
    4,679
    Thanked in
    2,464 Posts

    Default

    Nije ta 'ljubav' ni toliko specificna za nas i nase podneblje.

    I vani postoji ta 'ljubav' prema kriminalu i kriminalcima, neki zbog licne direktne ili indirektne koristi, drugi iz zahvalnosti, treci iz nekih platonskih razloga.

    Obicno sto intelektualno ograniceniji ljudi, to je ta 'ljubav' veca.

    Mi znamo za Pabla i Medeljin ali to je zato sto je svjetski ekranizovano a takvih primjera ima mali milion.

    Eto i u CG malu, nesretnu mozes do sjutra da nabarajas kriminalce, narko dilere, ubice koje ljudi velicaju i o njima pricaju kao da su narodni heroji a ne dno od ljudi, nista roba.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  30. #4445
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,476
    Thanks Thanks Given 
    162
    Thanks Thanks Received 
    1,277
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Imam par prijatelja koji su otisli da izjave saucesce, kad sam ih pitao zasto rekli su mi da je i on njima ili njegova porodica dolazila na saucesce kad je njima preminuo neko iz porodice, tako da nije sad da su svi kao slihtare iz DPS ili krimosi ima tu dosta obicnih ljudi koji su imali obavezu da uzvrate vec kako idu ti nasi obicaji.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  31. #4446
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,346
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    1,201
    Thanked in
    671 Posts

    Default

    Zaboravih ugrozenog rukovodioca Službe za građane Podgorice Vladislav Dajković



    A ne smijemo zaboraviti predsjednik Odbora za bezbjednost Milana Knezevica takodje ugrozenog.




    I onda se neko pita sto neko u CG prati medije u Srbiji…

    Nemojmo zaboraviti na bezazlenu salu tokom svake ljetnje sezone da je srpsko, cush mene, Crnogorsko more bazen svih krvolocnih ajkula.




    Nista, bezveze, onako neobavezno nekad procitam srpske medije

  32. #4447
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,365
    Thanks Thanks Given 
    2,821
    Thanks Thanks Received 
    4,679
    Thanked in
    2,464 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Imam par prijatelja koji su otisli da izjave saucesce, kad sam ih pitao zasto rekli su mi da je i on njima ili njegova porodica dolazila na saucesce kad je njima preminuo neko iz porodice, tako da nije sad da su svi kao slihtare iz DPS ili krimosi ima tu dosta obicnih ljudi koji su imali obavezu da uzvrate vec kako idu ti nasi obicaji.
    Mozda je malo neukusno al' posto nisu pomenuta imena.. vjerujem da je legitimno pitanje, makar za razmisljanje...

    A zasto je Brano njima dolazio na saucesce? Ko je koga tu zaduzio?

    Ja da mi Brano ili neki drugi njegovog kalibra dodje na saucesce, u najmanju ruku bi se zabrinuo.

    Nisu potrebni odgovori, retoricka su pitanja... za razmisljanje.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  33. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  34. #4448
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,408
    Thanks Thanks Given 
    15,265
    Thanks Thanks Received 
    3,833
    Thanked in
    2,739 Posts

    Default

    Saučešće se po crnogorski veli Obaveza.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  35. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  36. #4449
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,346
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    1,201
    Thanked in
    671 Posts

    Default

    Razmisljao sam o ovome danas, znajuci nas narod i tradicije ima sigurno ljudi koji su posli jer su mi npr. roditelji bili dobri ljudi, to mu je plemenik sa sela itd.

    Kao jedan prijatelj koji je isao u Arkanove svatove, kao dosao u selo pozvao iz svake kuce po jednog muskog. Veli, aj ti odbij u to doba. Dosli po njih, vozili ih, i kad su isli po Cecu stali prije nego su usli u selo i svakome po pistolj da se puca u vazduh.

    E sad, je li bilo ljigavih koji su morali iz straha jer su bili dio toga jesu, je li bio odredjeni da pokaze da se mora sad poc jer je to najbitnije, bilo je i toga, al sam razmisljao i ovim obicni ljudima koji su posteni, sigurno ih je bilo par komada.

  37. #4450
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,476
    Thanks Thanks Given 
    162
    Thanks Thanks Received 
    1,277
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Mozda je malo neukusno al' posto nisu pomenuta imena.. vjerujem da je legitimno pitanje, makar za razmisljanje...

    A zasto je Brano njima dolazio na saucesce? Ko je koga tu zaduzio?

    Ja da mi Brano ili neki drugi njegovog kalibra dodje na saucesce, u najmanju ruku bi se zabrinuo.

    Nisu potrebni odgovori, retoricka su pitanja... za razmisljanje.
    Šta da ti kažem obični ljudi nisu imali nikakvu vezu sa njim, oćemo li mu sve koji su mu u rod poistovećivat sa njim i njegovim poslom, možda im ništa nije valjao u život već zbog njegovog brata,sestre rođake koji su im došli na saučešće

Page 178 of 200 FirstFirst ... 78128168174175176177178179180181182188 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 11 users browsing this thread. (3 members and 8 guests)

  1. Massaro,
  2. BiTrAtE

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  2. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  3. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  4. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •