Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 50

Thread: Vojinova Teorema

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Vojinova Teorema

    12. Feb 2007, 12:54
    NAJNOVIJA MATEMATICHKA ,
    VOJINOVA TEOREMA,

    SLAVNI CRNOGORSKI MATEMATICHAR ; ZA ZIVOTA PROSLAVLJEN I SLAVLJEN, JE DOKAZAO PUKU, PUKLE IM OCHI,
    KAD NISHTA NE VIDE,
    DA 5 MILIJARDI KWh, VREDE BRAT BACUSHKI U DANSKU, PREKO MILIJARDU EURA.

    VOJINOVA TEOREMA GLASI ,
    RUSKIH 3,5 CENTI, (socijalno ugrozena grupa oko KAPa, trenutno nedje na egzodichna ostrva u PORESKU ZAVJETRINU)
    SU U SVAKO DOBA DANA I NOCI,
    VECE OD GRADJANSKIH 11 CENTI ZA KWh,
    ili PREDUZETNIKA CRNOGORSKIH 22 CENTA.

    AUTOR RADIO VEZA, ANTENE M,
    VOJINOVA TEOREMA.

    SVA AUTORSKA PRAVA PRIPADAJU ANTENI M.

    OVO PISHEM ZA SINOVE I UNUKE,
    DA NE ZABORAVE DOMACE NAUCHNIKE,
    DA VIDE DJECA,
    KAKO SE SOLILA PAMET,
    PA NEKA SE NE CHUDE; SHTO SU OD LUDIH RODITELJA.
    Milovan Vukov Jankovic ,Danska
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #2
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Vojin je imao 5 iz matematike o osnovnoj!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,502
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Ja ne znam zasto ste se uhvatili Vojina. Covjek je na svom primjeru dokazao da plata u CG moze biti veca nego u Evropskoj Uniji. I to u preduzecima koja su u dugovima do guse.
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nikad ne IDEM NA IGRACHA,
    akli me VOJIN DJUKANOVIC SVOJOM TEOREMOM,
    TOTALNO IZBACHIO IZ SVIH LJUDSKIH TAKTOVA I TONOVA,
    LICHIM NA ZVIJER;
    KOJA BI GRIZLA SVE OKO SEBE,
    ZENE ME POCHELA IZBJEGAVAT , OCHI SU MI IZBULJE I KRVAVE,
    PUCHE MI OVO MALO ZDRAVOGA MOZGA,
    OVO JE SOLJENJE PAMETI, NA DPNESSOjoVSKI NACHIN,
    a da TAJ NAROD ZASLUZUJE TO SHTO MU RADE, NARODSKI IZABRANICI, TO DA,
    PA NEKA "JOPET" BIRAJU MASHANOVICI, MASHANOVICE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Vojin je imao 5 iz matematike o osnovnoj!
    Tada je sigurno imao i vise kose...
    Vecina ljudi je zla

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zakon je milovan!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E moj Milovane treba si gledat sinoć Oči u Oči kod Marka Novakovića kakav primitivizam je izbijao iz toga čovjeka.bruka.iznapušavala ga je pčelica Ćalovićka kao i ostala dva debilčeta iz C etalona `strucnjaka` iz Ministarstva...gospodja sa jednim podacima,lik sa drugim podacima,vladin izvještaj sa trećim...sprdačina totalna i moroni iz DPS-a koji skoro pa da ne znaju o čemu pričaju.....nevjerovatna emisija sinoć...kako se krčmi i kakvima idiotima je na raspolaganju BLAGO ove države to je strašno...


    Branko Radulović iz Grupe za Promjene skroz korektan,realan i ubjedljiv da je i ljudima laicima kojima i sam pripadam manje više jasno o čemu se tu radi i kakva se TEK PLJAČKA I KRČMLJENJE NAŠE IMOVINE SPREMA!!!!

    Vanja oštra i preoštra cura ima muda definitivno....ali me je sramota bila kad razmišljam o onome sinoć-----j ebote jeli moguće da je Crna Gora došla dotle da samo jedan djevojčurak predstavlja jedini glas pobune koji se trenutno čuje....stvarno smo pičke svi zajedno kolko nas je...

    pih


    Ne znam ali mi se čini da im ovo s ranje neće proći ovaj put....mislim da je vrijeme za BUNT :!: :!: :!: ....da organizuju zajedno NVO i gradjani,a partije će se vjerovatno prišljamčit u pokušaju da prikupe još koji poen...malo budjenje gradjanske svijesti da se zatalasa ova žabokrečina ubažđela :mad:

    još jednom pih

  8. #8
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    921
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka ti je okac na mjestu, ali ostavi se naivne nade u narod crnogorski. Mi jedino umijemo da se naguzimo. 99% NVO-a gleda kako će neki lični interes direktora ostvariti, bilo da se o funkciji radi, bilo o parama. Što se naših partija tiče...mislim, šta reći? Jasno nam je svima sve.
    A građanska nesvjest je naše uobičajeno stanje, nikako svijest.
    Nego mi je Voja malo žao, prima samo 750, mora da je osjetio pad životnog standarda. Prelažem Vladi CG da ga upiše u socijalno ugrožene i da mu uplati 20 eura kao doprinos za januarski račun, kao i svim ugroženim slojevima stanovništva, a Elektroprivreda da mu dozvoli da plati u tri rate.

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by okac View Post
    E moj Milovane treba si gledat sinoć Oči u Oči kod Marka Novakovića kakav primitivizam je izbijao iz toga čovjeka.bruka.iznapušavala ga je pčelica Ćalovićka kao i ostala dva debilčeta iz C etalona `strucnjaka` iz Ministarstva...gospodja sa jednim podacima,lik sa drugim podacima,vladin izvještaj sa trećim...sprdačina totalna i moroni iz DPS-a koji skoro pa da ne znaju o čemu pričaju.....nevjerovatna emisija sinoć...kako se krčmi i kakvima idiotima je na raspolaganju BLAGO ove države to je strašno...


    Branko Radulović iz Grupe za Promjene skroz korektan,realan i ubjedljiv da je i ljudima laicima kojima i sam pripadam manje više jasno o čemu se tu radi i kakva se TEK PLJAČKA I KRČMLJENJE NAŠE IMOVINE SPREMA!!!!

    Vanja oštra i preoštra cura ima muda definitivno....ali me je sramota bila kad razmišljam o onome sinoć-----j ebote jeli moguće da je Crna Gora došla dotle da samo jedan djevojčurak predstavlja jedini glas pobune koji se trenutno čuje....stvarno smo pičke svi zajedno kolko nas je...

    pih


    Ne znam ali mi se čini da im ovo s ranje neće proći ovaj put....mislim da je vrijeme za BUNT :!: :!: :!: ....da organizuju zajedno NVO i gradjani,a partije će se vjerovatno prišljamčit u pokušaju da prikupe još koji poen...malo budjenje gradjanske svijesti da se zatalasa ova žabokrečina ubažđela :mad:

    još jednom pih
    Zagrija mi DUSHU,
    samo da mi suze ne pochnu, jer nishta ne vidim kad zasuzim od RADOSTI,
    BUDI SE CRNA GORA,
    po EURO ZA DERIKOZU, KOJI JE PRESKOCHIO 21 milijardu, dijelom sa NASHE GRBACHE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat , Crna Gora
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma najača smo država na svijet...ovo nema niđe...
    Apsolutno ne podrzavam.

  11. #11
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    sve se kurchimo crnogorci ovo crnogorci ono, a zapravo smo bubashvabe i beskichmenjaci.
    francuzi zbog najmanje sitnice zapale pola pariza da bi iskazali svoje nezadovoljstvo al mi smo oguglali.
    navikli smo da nam je njihova kita u dupetu i tako nam je kako nam je.
    mene je sramota i stidim kad je ono covjek koji nas predstavlja i treba da brani nashe interese ( Vojin) - zgrozen sam, povrace mi se.
    EP je zadnji stepenik za sahranu ove nashe ionako vec mrtve i drzavice.

    al tako nam i treba, braco crnogorci, dabogda nam dolazili rachuni za struju po pet hiljada franaka!!!!
    bakice dekice penzioneri, zao mi je sto nemate da platite struju, al vi ste dali mandat ovim ljudozderima da se izivljavaju sa nama!!!

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidim sve je odje puno buntovnika.kriticara,ajde pokupimo se nas 50 sa foruma za pocetak ispred vlade,recimo u petak oko 12 ? sto bi ? necete ? :roll:

  13. #13
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    vidim sve je odje puno buntovnika.kriticara,ajde pokupimo se nas 50 sa foruma za pocetak ispred vlade,recimo u petak oko 12 ? sto bi ? necete ? :roll:
    to treba da urade onih 50 i kusur % koji im godinama daju odrijeshene ruke da se sprdaju sa nama!!
    oni treba da se osjete prevarenim

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne,to treba svi da uradimo,da je srece

  15. #15
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,162
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Vazno je da je mirno. Fala vladi.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Preko Morace
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam za, kad god ocete, u petak, subotu...
    pa da nabavimo one pistaljke i sirene ka sto su dakicevci koristili i da se nadamo da ce neko primjetit da smo tu.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema sto no da se potapa Tara. To nam je jedini izlaz

    BTW Potpuno podrzavam Gospodina Vojina, jer zaista i jeste pravi reprezent potpuno maloumnog naroda.

    Kad je repriza "Oci u oci"?
    Last edited by OutLook; 14-02-07 at 19:58.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    sve se kurchimo crnogorci ovo crnogorci ono, a zapravo smo bubashvabe i beskichmenjaci.
    To je to. Nijesu oni krivi sto su splacine i paraziti, krivi su oni koji biraju splacine i beskicmenjake da ih predstavljaju i koji im omogucavaju da rade to sto rade, bilo direktno ili indirektno.

    $utra da sin nekog muda iz elektroprivrede kupi ferari od nekoliko stotina hiljada eura, odreda bi mu cestitali i zavlacili se u prkno zaboravljajuci koliki im racuni za struju dolaze...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    T
    $utra da sin nekog muda iz elektroprivrede kupi ferari od nekoliko stotina hiljada eura, odreda bi mu cestitali i zavlacili se u prkno zaboravljajuci koliki im racuni za struju dolaze...
    kad smo kod toga,zna li ko sto ulazi u sastav voznog parka elektroprivrede,ja se ne razumijem u kola,al sam cuo da su neke dobre limuzine i da ih cesto mijenjaju..

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    Nema sto no da se potapa Tara. To nam je jedini izlaz
    To je i jedini cilj onima koji su vec uzeli pare, a sad ce biti prica "eto vidite sta vas ceka, ako ne bude potopljena."

  21. #21
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    :?iz dana u dan sve se vishe prese...aju!
    ja sve mislim prestace ali nema nade:mad:

  22. #22
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    :?iz dana u dan sve se vishe prese...aju!
    ja sve mislim prestace ali nema nade:mad:
    pressrali su davno, al dok svi to pojedinacno ukapiramo bice kasno.
    ma vec je kasno, nema vise popravke

  23. #23
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    To je i jedini cilj onima koji su vec uzeli pare, a sad ce biti prica "eto vidite sta vas ceka, ako ne bude potopljena."
    To i ja mislim da je finta. Medjutim, realno gledano Tara se mora potopiti, ako se misli ikudj iz ovog ludila. Crna Gora za 20 godina DPS tiranije nije napravila nijedan izvor energije. A potrebe za strujom rastu, pocevsi od domacinstava pa do privrede. Usto se mora uzeti u obzir da je struja sve skuplja. Nerazumni su oni koji vide rjesenje problema u zatvaranju KAP-a i shtednji struje. To su najgluplje price koje samo u CG mogu da prodju...
    Crna Gora moze da bude izvoznik struje, a mi je uvozimo i to debelo placamo. Od turizma uzmemo 300 miliona, a na struju damo 150. A mogli bismo da izvozimo struju i da budemo dobri 500 mil, ali mi necemo baru, nego Taru...

  24. #24
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    istina je da smo previse primitivni... to je jedina tuzna istina, da nas jase ko kako i kad hoce i da cutimo
    dodje racun za struju 100 eura sto iznosi skoro pola plate prosvetnog radnika, sudije ili pak nekog drugog zaposlenog u drzavnom sektoru a mi cutimo, placemo i cutimo
    PIH!
    Prazne rijeci, hiljade praznih rijeci i to je sve...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    To i ja mislim da je finta. Medjutim, realno gledano Tara se mora potopiti, ako se misli ikudj iz ovog ludila. Crna Gora za 20 godina DPS tiranije nije napravila nijedan izvor energije. A potrebe za strujom rastu, pocevsi od domacinstava pa do privrede. Usto se mora uzeti u obzir da je struja sve skuplja. Nerazumni su oni koji vide rjesenje problema u zatvaranju KAP-a i shtednji struje. To su najgluplje price koje samo u CG mogu da prodju...
    Crna Gora moze da bude izvoznik struje, a mi je uvozimo i to debelo placamo. Od turizma uzmemo 300 miliona, a na struju damo 150. A mogli bismo da izvozimo struju i da budemo dobri 500 mil, ali mi necemo baru, nego Taru...
    To je vec objasnjeno jako davno u vrijeme kampanje za Taru. Za Crnu Goru i sad ima dosta struje i cak da se izvozi. Sta je sa Bileckim jezerom? Zasto je termoelektrana stala bas u decembru? Zasto je iz Pive uzeto u januaru samo 5% i jos iljadu zasto.... ali sve je to fino da se otvori prica nemamo struje potapajmo nesto. Populizam nije garant iz neznanja no mi se cini da je Lazarevicu i Hamovicu ponestalo para

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Papagajeva teorema
    By Sandman in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 14-09-06, 23:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •