Page 76 of 703 FirstFirst ... 266672737475767778798086126176576 ... LastLast
Results 1,876 to 1,900 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #1876
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja danas isto prvi put cujem za Dubija..mora da ga je Dule negdje skenirao
    dobar je taj ako ga je Dule zvao, da se ne sjekiramo
    :)

  2. #1877
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oto fon View Post
    Fali nam dobar bek suter koji ima m... kad ne ide ekipi da preuzme odgovornost.
    Beka sutera smo dobili, a fali nam dobra trojka.

    ___________

  3. #1878
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    Vidi, slozicemo se da je po pitanju Pekovica i Vujosevica napravljen odlican posao, ali sta je sa ostalima?I da dovedes O'Nila iz najboljih dana uzalud ti je ako nije okruzen dobrim igracima, a mi ih trenutno, osim Pekovica, nemamo.Scepanovic i Drobnjak su nekad bili dobri igraci, ali su sada vec jednom nogom u penziji.Ok, doveli smo Cook-a i Dubija da zakrpe tu poziciju pleja, ali istovremeno moze biti samo 1 medju 12.Dasicu, iako ima Bogom dane predispozicije, glava nece dozvoliti da postane neki dobar igrac.Mozda jedino Dule da ga dovede malo kod sebe u Partizan, mislim da bi to trenutno bila najbolja solucija za njega.Ostali iz reprezentacije su manje-vise prosjecni igraci, mada cu se ograditi od ove izjave po pitanju Vucevica jer ga zaista nisam gledao, a kazu za njega da je dobar.
    A eto sto se tice odlaska mladih igraca za druge reprezentacije, i Dusko je prije neku noc priznao da je to veliki problem, i da se mora traziti neko rjesenje da se to sprijeci ili makar minimizuje.
    Dobro, ali ko su tacno ostali? Sasa Pavlovic je jedan. Mislim da se Savez oko njega polomio, i da je Luksic, jedan od najuticajnijih ljudi iz saveza (i drzave, sto se toga tice) licno radio na tome. Covjek, jednostavno, voli Srbiju i to je to. A ni za njih izgleda nece da igra. Ko su tacno ostali koje smo ispustili?

    Ti pricas o nedostacima nase reprezentacije - OK, sa vecinom toga se slazem, ali nijesam siguran da tu ima zasluga Kosarkaskog saveza.

  4. #1879
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Dobro, ali ko su tacno ostali? Sasa Pavlovic je jedan. Mislim da se Savez oko njega polomio, i da je Luksic, jedan od najuticajnijih ljudi iz saveza (i drzave, sto se toga tice) licno radio na tome. Covjek, jednostavno, voli Srbiju i to je to. A ni za njih izgleda nece da igra. Ko su tacno ostali koje smo ispustili?

    Ti pricas o nedostacima nase reprezentacije - OK, sa vecinom toga se slazem, ali nijesam siguran da tu ima zasluga Kosarkaskog saveza.
    Nikola Dragovic i Nikola Mirotic su igraci,uz Pavlovica, koji bi se vec sada kvalitetom vjerovatno nasli medju 12 igraca reprezentacije.Kao sto sam vec prije napisao, od mladjih igraca tu su jos Bojan Subotic, Nikola Rondovic i Nemanja Besovic.Ima jos igraca, no me mrzi sad da trazim po netu.A ovo je, za malu zemlju kao Crna Gora, preveliki broj igraca koji ce se tesko moci nadomjestiti.
    Da se razumijemo - ja prvi nisam za to da se igraci primoravaju da igraju za Crnu Goru ako oni ne zele.Ali, ponovicu jos jednom, ako je za kosarkasku reprezentaciju odbilo poziv skoro jednako kao u svim ostalim sportovima zajedno, onda ja posao kosarkaskog saveza ne mogu okarakterisati kao uspjesan.Imaj jos u vidu da sam imao priliku da upoznam Danila Mitrovica, i misljenja sam da njegov serifski stav nece puno dobra donijeti.Da ne spominjem tek njegovog pajtasa Barovica.Sjeti se samo da su Mitrovic i njegovi saradnici upravo tog Pekovica procijenili kao netalentovanog zbog cega je doticni morao svoj put da krci iz ,ako se dobro sjecam, beogradskog Atlasa.A slicna je situacija bila i sa Dragovicem, koji zbog toga i ne nastupa za nasu reprezentaciju.

  5. #1880
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Beka sutera smo dobili, a fali nam dobra trojka.

    ___________
    Ja bas nijesam siguran da je to pravo rjesenje, u ostalom nece igrati obojica, vec ce mijenjati Cook-a koji je nezamjenjiv, zbog toga je i angazovan. Imamo trenutno Scepa, koji moze da rijesi mec, ali on ima 34 godine i pitanje je koliko jos moze da pruzi. Mislim da cemo napraviti, koliko- toliko, dobar rezltat, ali realno nasim momcima koji igraj u najacim ligama je minutaza bila, blago receno, katastrofalna.
    Tako, kad se povuku Scepo i Drobnjak recite ko ce ih zamjeniti? Ja iskreno ocekujem da neko od ovih mladjih bljesne (braca Sehovic, Savovic...).

  6. #1881
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  7. #1882
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kako je odigra Pekovic ovu finalnu seriju sa Olimpijakosom ?

  8. #1883
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=ekrem_drndar;1674448]a kako je odigra Pekovic ovu finalnu seriju sa Olimpijakosom ?[/qu

    Nije se nesto pretrgao, mada pored Baptista se niko drugi i nije vidio. Pekman je imao je 7 poena i 5 licnih prije prekida tekme.

  9. #1884
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ovu utakmicu nije odigrao dobro ali je u trecoj cini mi se dao preko 20 poena....

  10. #1885
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Riquelme View Post
    pa ovu utakmicu nije odigrao dobro ali je u trecoj cini mi se dao preko 20 poena....
    Pekovic je klasa i svaki igrac ima dobrih i losih dana. Volio bih da ostane do kraja karijere u Evropu.

  11. #1886
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka se oproba u NBA sto da ne. U Evropu moze vazda... Sto nije slucaj sa onom patkom od Milicica.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  12. #1887
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bi bilo dobro za reprezentaciju, ali ako moze da napravi nesto gore i napravi ime, bolje nego da sjedi u Panatinaikos i igra po 15 minuta.

    Minesota ionako planira da bude prvi centar ako dodje.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  13. #1888
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oto fon View Post
    Ja bas nijesam siguran da je to pravo rjesenje, u ostalom nece igrati obojica, vec ce mijenjati Cook-a koji je nezamjenjiv, zbog toga je i angazovan. Imamo trenutno Scepa, koji moze da rijesi mec, ali on ima 34 godine i pitanje je koliko jos moze da pruzi.

    Dubi je plej po potrebi, njegova prirodna pozicija je dvojka, ali to ne znaci da nijesi u pravu, moguce je da ce ga Vujosevic koristiti iskljucivo kao rezervnog pleja. Uostalom, pleja uvijek mozes pomjeriti na dvojku ako je dobar suter i univerzalan (dok je od klasicne dvojke jako tesko izvuci dobrog pleja - npr. Vujosevic je eksperimentisao sa Tepicem na jedinici i nije uspio - cak je jednostavnije dvojci, narocito ako je visoka, da igra nisko krilo, nego pg.)

    Quote Originally Posted by oto fon View Post
    Mislim da cemo napraviti, koliko- toliko, dobar rezltat, ali realno nasim momcima koji igraj u najacim ligama je minutaza bila, blago receno, katastrofalna.
    Tako, kad se povuku Scepo i Drobnjak recite ko ce ih zamjeniti? Ja iskreno ocekujem da neko od ovih mladjih bljesne (braca Sehovic, Savovic...).

    I ja mislim da cemo napraviti solidan rezultat, mozda i iznenadjenje, jer je ocigledno da je nivo kvaliteta evropske kosarke, i reprezentativne i klupske, prilicno opao u poslednje dvije godine, uglavnom zbog penzionisanja igraca ili otkaza onih koji su u NBA. Ali, problem je, kao sto si rekao, minutaza nasih - neki je ne zasluzuju (Dasic), a od nekih je (npr. Golubovic), objektivno, nemoguce ocekivati, uz onakvu konkurenciju.
    Dvojica najboljih - Pekovic je osvojio titulu, Kuk ce igrati finale - igrali su ispod svojih mogucnosti, narocito Kuk.


    ____________

  14. #1889
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Ne bi bilo dobro za reprezentaciju, ali ako moze da napravi nesto gore i napravi ime, bolje nego da sjedi u Panatinaikos i igra po 15 minuta.

    Minesota ionako planira da bude prvi centar ako dodje.
    Mmmm, ne bas. Minny ima dva mlada, talentovana vosokok igraca, i ove godine moguce dovode jos jednog. Mada, ne bih se iznenadio da Nikola dobije znacajnu ulogu sa klupe vec u prvoj sezoni, recimo nekih 20 min po mecu.

    Ja generalno mislim da bi prelazak u NBA uz neku garanciju da ce dosta igrati biti dobar za sve.

  15. #1890
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dvojica najboljih - Pekovic je osvojio titulu, Kuk ce igrati finale - igrali su ispod svojih mogucnosti, narocito Kuk.


    ____________[/quote]

    Kuk nece igrati finale jer ih je Barsa odvala 3:0. Golubovic ce igrati finale ako ga Ivanovic pusti koji minut.

    Pekovic je igrac koji pravi razliku, i u reprezentaciji on ima jos vecu slobodu, tako da pruzi vise nego u PAO-u. Kuk je igrac koji razigrava, extra koristan, ali los suter. Jeretin je ta dvojka koja moze kad ga krene da da 20 poena, a cesto ga ne zabode. Na nekim pozicijama smo dosta dobri, dok na nekim je dosta promaje. Dasic ko Vkcevic u fudbalu, talenat sa problemom u glavi. Zato ne treba ocekivati neku senzaciju, ali, uz sada vec priznatog strucnjaka Vujosevica mozemo dosta.

  16. #1891
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ojha pogubio sam se sa Unikahom i Kahom.

    Inace, juce sam gledao upravo CL - Real, Golubovic je igrao 2-3 minuta i imao je jedan (uspjesan) sut, uz nekoliko skokova. Za momka koji ima 24 godine i takvu minutazu, mislim da bi bilo pametnije da promijeni sredinu. Odlican je skakac, pokretljiv je i brz za klasicnog centra, uz nesto slabiji sut.

    Jeretin, Koljevic... stvarno ne bih volio da gatamo jesu li se probudili raspolozeni ili ne.

    Opet kazem, kljucni problem je trojka, ne bih volio da improvizacijama igramo sa visokom postavom jer to, prije ili kasnije, povlaci sporu tranziciju, ogroman broj licnih i prebacivanje tezista igre na granice reketa, a mi nemamo igrace za tako nesto. A najgore je sto nisko, pokretljivo, krilo uopste nemamo.


    _______

  17. #1892
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Ojha pogubio sam se sa Unikahom i Kahom.

    Inace, juce sam gledao upravo CL - Real, Golubovic je igrao 2-3 minuta i imao je jedan (uspjesan) sut, uz nekoliko skokova. Za momka koji ima 24 godine i takvu minutazu, mislim da bi bilo pametnije da promijeni sredinu. Odlican je skakac, pokretljiv je i brz za klasicnog centra, uz nesto slabiji sut.

    Jeretin, Koljevic... stvarno ne bih volio da gatamo jesu li se probudili raspolozeni ili ne.

    Opet kazem, kljucni problem je trojka, ne bih volio da improvizacijama igramo sa visokom postavom jer to, prije ili kasnije, povlaci sporu tranziciju, ogroman broj licnih i prebacivanje tezista igre na granice reketa, a mi nemamo igrace za tako nesto. A najgore je sto nisko, pokretljivo, krilo uopste nemamo.


    _______
    Nazalost cemo morati da zavisimo i od raspolozenja pojedinih igraca. Mogli smo da uzmemo Strahinju Milosevica za poziciju 3, ne bi skodio a mogao bi da pomogne.

  18. #1893
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za Golubovica bi spasonosno bilo da predje u - Partizan. I prije nego sto neko pomisli da nije dovoljno dobar, pogledajte sta je napravio od Marica. Naravno, Golubovic vise nije mlad bas, ali svakako mu treba neko ko ce da kanalise te sjajne fizikalije i od njega napravi dobrog igraca. Sto znam, ako iz Partizana masovno odu igraci, mozda im bas jedan takav bude trebao. Za malo rekoh da njemu treba prelazak u Buducnost, ali Radonjicu ne treba davati centre.

  19. #1894
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oto fon View Post
    Nazalost cemo morati da zavisimo i od raspolozenja pojedinih igraca. Mogli smo da uzmemo Strahinju Milosevica za poziciju 3, ne bi skodio a mogao bi da pomogne.
    Nijesam znao za to. Uopste mi se ne svidja, ali slazem se da nam ne bi skodio.

    _______

  20. #1895
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Socratese: Usput, za onog Dragovica mi uopste nije zao. Decko je teski problem, tuce su mu hobi. A i tesko da ce igrati u seniorskom timu Srbije ma koliko se on nadao. Tako, nekako se sve nadomjesti. Sto se tice Mirotica- neka spasi spansku kosarku.

  21. #1896
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Za Golubovica bi spasonosno bilo da predje u - Partizan. I prije nego sto neko pomisli da nije dovoljno dobar, pogledajte sta je napravio od Marica. Naravno, Golubovic vise nije mlad bas, ali svakako mu treba neko ko ce da kanalise te sjajne fizikalije i od njega napravi dobrog igraca. Sto znam, ako iz Partizana masovno odu igraci, mozda im bas jedan takav bude trebao. Za malo rekoh da njemu treba prelazak u Buducnost, ali Radonjicu ne treba davati centre.

    Ili da ode u Makabi, koji zamalo pa nema centre, a uzela im ga je Tau ispred nosa, prosle godine.

    _____

  22. #1897
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Nijesam znao za to. Uopste mi se ne svidja, ali slazem se da nam ne bi skodio.

    _______
    Pa bila je prica prije mjesec dana da ce da igra za nasu reprezentaciju. Ni meni se ne svidja, ali ima 24 godine mogao bi da pomogne.

  23. #1898
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oto fon View Post
    Socratese: Usput, za onog Dragovica mi uopste nije zao. Decko je teski problem, tuce su mu hobi. A i tesko da ce igrati u seniorskom timu Srbije ma koliko se on nadao. Tako, nekako se sve nadomjesti.
    Znam ja Spica (Nikolu Dragovica) poodavno, i nisi tu mnogo pogrijesio...ali nama je ta pozicija 3 dosta problematicna, u kvalifikacijama smo tu imali samo Dasica i Borisova...taj Strahinja Milosevic nam ne treba nista, nije los igrac ali ne vidim da bi donio neki kvalitet

    Sto se tice Mirotica- neka spasi spansku kosarku.
    Ne bih bas rekao da spanskoj kosarci treba spasavanje, ali ajde sad...decko je izabrao i tu je sve gotovo...mi treba da se okrenemo "svojim" talentima...mada iskreno, nesto ne vidim da imamo prevelik broj talenata...ja bih samo izdvojio Nikolu Ivanovica iz Jokera, momak ima 15-16 godina a nevjerovatno igra...odavno nisam vidio da neko igra tako dobro u tim godinama

  24. #1899
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    Nikola Dragovic i Nikola Mirotic su igraci,uz Pavlovica, koji bi se vec sada kvalitetom vjerovatno nasli medju 12 igraca reprezentacije.Kao sto sam vec prije napisao, od mladjih igraca tu su jos Bojan Subotic, Nikola Rondovic i Nemanja Besovic.Ima jos igraca, no me mrzi sad da trazim po netu.A ovo je, za malu zemlju kao Crna Gora, preveliki broj igraca koji ce se tesko moci nadomjestiti.
    Da se razumijemo - ja prvi nisam za to da se igraci primoravaju da igraju za Crnu Goru ako oni ne zele.Ali, ponovicu jos jednom, ako je za kosarkasku reprezentaciju odbilo poziv skoro jednako kao u svim ostalim sportovima zajedno, onda ja posao kosarkaskog saveza ne mogu okarakterisati kao uspjesan.Imaj jos u vidu da sam imao priliku da upoznam Danila Mitrovica, i misljenja sam da njegov serifski stav nece puno dobra donijeti.Da ne spominjem tek njegovog pajtasa Barovica.Sjeti se samo da su Mitrovic i njegovi saradnici upravo tog Pekovica procijenili kao netalentovanog zbog cega je doticni morao svoj put da krci iz ,ako se dobro sjecam, beogradskog Atlasa.A slicna je situacija bila i sa Dragovicem, koji zbog toga i ne nastupa za nasu reprezentaciju.
    Ne bih da zvucim kao pokvatena gramafonska ploca, ali da su obezbijedili sve ove igrace a ispustili Duska Vujosevica i Nikolu Pekovica, steta po nasu kosarku bi bila mnogo veca. I vidi, nekad Savez jednostavno ne moze nista. U slucaju Pavlovica se nije moglo ama bas nista. Njegova odluka ima politicko-ideolosku pozadinu, donio ju je kao zreo covjek koji zaradjuje milione preko bare... tu se nije nista moglo. Mirotic je drugo, on vidi veliki interes u igranju za Spaniju, i mora se imati u vidu da je od pocetka ruke na njemu imao covjek koji nema veze sa Savezom i koji je vjerovatno dao sve od sebe da se niko od njih i ne ukljuci u njegov razvoj. Sa Miroticem je u sustini nesreca sto nije odrastao u Buducnosti, ili Lovcenu. Za ostale, sta da ti kazem? Ako neko ima priliku da igra za mlade reprezentacije Srbije, mislis da im pada na pamet da dolaze u CG? Vecina te djece je odraslo ili igralo po Beogradu, i ja zaista ne vidim nacin kako su oni mogli doci kod nas. Reprezentacija Srbije ima vecu tezinu, i to je veliki problem za nas. U sustini svi oni razmisljaju o Crnoj Gori ako im poziv Srbije nije zagarantovan.

  25. #1900
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    Znam ja Spica (Nikolu Dragovica) poodavno, i nisi tu mnogo pogrijesio...ali nama je ta pozicija 3 dosta problematicna, u kvalifikacijama smo tu imali samo Dasica i Borisova...taj Strahinja Milosevic nam ne treba nista, nije los igrac ali ne vidim da bi donio neki kvalitet


    Ne bih bas rekao da spanskoj kosarci treba spasavanje, ali ajde sad...decko je izabrao i tu je sve gotovo...mi treba da se okrenemo "svojim" talentima...mada iskreno, nesto ne vidim da imamo prevelik broj talenata...ja bih samo izdvojio Nikolu Ivanovica iz Jokera, momak ima 15-16 godina a nevjerovatno igra...odavno nisam vidio da neko igra tako dobro u tim godinama
    Kad sam spomenuo Mirotica, tu je bilo ironije. Da ce mu biti bolje ako igra za Spaniju nisam bas siguran. Ovo iz razloga, sto ako misli da bude nekad uvrsten na spisak mora da bude znatno bolji od ostalih koji budu konkurisali na tu poziciju. A ne znam hoce li se osjecati kao Spanac, s obzirom na njihovu razudjenost. I na kraju, ako napravi dobru karijeru u NBA, ni Spanci ga se nece nagledati, tako da mi opste nije zao.

    Sto se tice tog decka iz Jokera, ne bi me zacudilo da krene stopama mladjanog Mirotica.

Page 76 of 703 FirstFirst ... 266672737475767778798086126176576 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55038
    Last Post: 11-04-24, 18:28
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •