Page 75 of 703 FirstFirst ... 256571727374757677787985125175575 ... LastLast
Results 1,851 to 1,875 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #1851
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sasa Pavlovic je Srbin, otac mu je iz Prijepolja ili nesto sl, Mirotica su zaduzili ovi strucnjaci iz saveza
    Prlainovic isto nije Crnogorac.
    Teniseri su porijeklom iz CG i kao velika vecina djece rodjene u Srbiji od CG roditelja osjecaju se Srbima, sto je u neku ruku razumljivo

  2. #1852
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    dzudo :Mrvaljevic

    ?
    Rukomet:Nikcevic
    Kugla:Luka Rujević
    Odbojka:Starovic i Nikic

  3. #1853
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka ih tamo ko ih j...

  4. #1854
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,449
    Thanks Thanks Given 
    5,243
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    Neka ih tamo ko ih j...
    i ja velim

  5. #1855
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    Neka ih tamo ko ih j...
    Taman tako!
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  6. #1856
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sasu Pavlovica, Nikolu Mirotica, Todorovic dovesti u reprezentaciju hitno. Blagota Sekulic neka ne jede g.... nego pjesice da dodje na okupljanje i da se izvini sto ga nije bilo do sada. Ovo iz razloga sto je Blagota za razliku od ovih gore veliki patriota.:mad:

  7. #1857
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oto fon View Post
    Sasu Pavlovica, Nikolu Mirotica, Todorovic dovesti u reprezentaciju hitno. Blagota Sekulic neka ne jede g.... nego pjesice da dodje na okupljanje i da se izvini sto ga nije bilo do sada. Ovo iz razloga sto je Blagota za razliku od ovih gore veliki patriota.:mad:
    Mirotic ce ovog ljeta da debituje za mladu reprezentaciju Spanije, a Todorovic je na spisku nase kadetske reprezentacije.Sasa Pavlovic je gotova prica, taj ga vjerovatno nece igrati ni za jednu reprezentaciju.Ja iskreno ne bih ni volio da igra za Crnu Goru, ne zbog toga sto je Srbin, vec zato sto je vise puta javno odbio da igra za nas.A ne vidim sto se to moglo desit u medjuvremenu pa da promijeni svoj stav.A Sekulic ga isto nece zaigravat dok je Dule selektor.

    Sto se tice sportista iz CG koji igraju za Srbiju, padose mi jos na pamet kosarkasi Nikola Dragovic, Nemanja Besovic, Nikola Rondovic, Bojan Subotic ,rukometas Darko Stanic,fudbaler Petar Skuletic i vaterpolista Janko Radovic.Kosarkaski savez je "ispustio" daleko najvise sportista i mislim da se tu nesto mora pod hitno cinjet, jer zaista slucajevi tipa Mirotic nam se ne smiju desavati u buducnosti.

  8. #1858
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mirotic u spansku, i to mladu? Haha kako ga ugasio. Volio bih da uspije, ali spanci kao nemaju kvalitetan podmladak nego da ih spasi Mirotic iz Podgorice E neka im je srecan. Sasa je strasan igrac vise zbog toga. Onaj Dasic ce da propadne, to je ocigledno. Onaj mali Mijatovic isto tako, a puno je obecavao. Reprezentacija se svela osim Pekovica, na starce Scepa i Drobnjaka, ostali su imali minutazu na prste da prebrojis.

  9. #1859
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oto fon View Post
    Onaj mali Mijatovic isto tako
    Ko? :mrgreen:
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  10. #1860
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nenad Mijatovic. Presao u Mursiju iz Buducnosti, pa nedje u Tursku, vidim katastrofa minutaza. Nekad su ga iz Srbije zvali da igra za njih.

  11. #1861
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jos jedan crnac pozvan
    ja bi da cijela petorka budu samo crnci
    AJMO CRNA GORO !!!

  12. #1862
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crnci i Crnogorci

  13. #1863
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    Mirotic ce ovog ljeta da debituje za mladu reprezentaciju Spanije, a Todorovic je na spisku nase kadetske reprezentacije.Sasa Pavlovic je gotova prica, taj ga vjerovatno nece igrati ni za jednu reprezentaciju.Ja iskreno ne bih ni volio da igra za Crnu Goru, ne zbog toga sto je Srbin, vec zato sto je vise puta javno odbio da igra za nas.A ne vidim sto se to moglo desit u medjuvremenu pa da promijeni svoj stav.A Sekulic ga isto nece zaigravat dok je Dule selektor.

    Sto se tice sportista iz CG koji igraju za Srbiju, padose mi jos na pamet kosarkasi Nikola Dragovic, Nemanja Besovic, Nikola Rondovic, Bojan Subotic ,rukometas Darko Stanic,fudbaler Petar Skuletic i vaterpolista Janko Radovic.Kosarkaski savez je "ispustio" daleko najvise sportista i mislim da se tu nesto mora pod hitno cinjet, jer zaista slucajevi tipa Mirotic nam se ne smiju desavati u buducnosti.
    Veliko je pitanje sta se sa Miroticem moglo uraditi. Od pocetka je on imao velike ambicije kad je Spanija u pitanju, a tu je bila i njegova porodica, njegov trener, menadzer... pitanje sta je tu savez mogao da uradi. I ja nijesam siguran da je Kosarkaski savez lose obavio posao u tom dijelu. Svi igraci koji ne igraju za CG su nista u poredjenju sa tim sto Nikola Pekovic igra, a ne zaboravimo kako je on smatran sigurnim reprezentativcem Srbije sve do 2007. prakticno.

  14. #1864
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oto fon View Post
    Nenad Mijatovic. Presao u Mursiju iz Buducnosti, pa nedje u Tursku, vidim katastrofa minutaza. Nekad su ga iz Srbije zvali da igra za njih.
    Znam ko je nego se sprdam na racun da je taj odavno zaboravljen kao igrac....
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  15. #1865
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uf, dobar je bio on u tandemu sa Jeretinom. I jako fin i kulturan momak, bas mi je zao sto je ovako pao. Mada i dalje je mlad, mislim da on ima dovoljno talenta da se vrati na neki solidan nivo.

  16. #1866
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Veliko je pitanje sta se sa Miroticem moglo uraditi. Od pocetka je on imao velike ambicije kad je Spanija u pitanju, a tu je bila i njegova porodica, njegov trener, menadzer... pitanje sta je tu savez mogao da uradi. I ja nijesam siguran da je Kosarkaski savez lose obavio posao u tom dijelu. Svi igraci koji ne igraju za CG su nista u poredjenju sa tim sto Nikola Pekovic igra, a ne zaboravimo kako je on smatran sigurnim reprezentativcem Srbije sve do 2007. prakticno.
    Mozda se konkretno kod slucaja Mirotic i nije moglo bolje "intervenisat", ali kad uzmes cinjenicu da je 7-8 kosarkasa odbilo da nastupi za CG, dok je u ostalim sportovima to obicno slucaj sa 1-2 igraca, onda mislim da je jasno da KSCG i ne cini bas najbolji posao.A ko sjedi u kosarkaski savez to me,iskreno, i ne cudi puno.

  17. #1867
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nenad Mijatovic je jniorski prvak IZMIR 2006 ,zajedno sa Pekovicem(posljednji nastup SCG). Polsije toga srpski mediji su ga proglasili za nasljednika Sase Djordjeivca, kad su se vratili na aerodrom prvo sto su ga mediji pitali jeste- za koju rep. ce da igra. Na ponovnom 2007 ili 08., prvom nase mlade repreznntacije decko je napravio glupost, slomi nogu na plazi, i vise ga nije bilo. Mada ima samo 23 godine mozda ponovo bljesne. Masu bi nam koristo.

  18. #1868
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vlado Šćepanović će i dalje nositi kapitensku traku. Pored njega na spisku su: Ivan Koljević, Omar Kuk, Kvins Dubi, Goran Jeretin, Suad Šehović, Sead Šehović (bekovi), Ivan Maraš, Predrag Drobnjak, Nikola Peković, Slavko Vraneš, Vladimir Golubović, Vladimir Dragičević, Vladimir Dašić, Milko Bjelica, Miloš Borisov, Nikola Vučević (krila, krilni centri i centri)

    Milko Bjelica je imao dobru sezonu u Ljitvosu. Kvins Dubi?

  19. #1869
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kvinsi Dubi. Najbolji strijelac i treci asistent turske lige, mada je igrao u raspaloj Darusafaki.

    Mislim da smo uboli premiju.

    ________

  20. #1870
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dako ovaj Dragicevic izadje iz prosjeka. Kad je bio u Lovcenu trazila ga je Tau, pa nesta, proslu sezonu je bio dosta dobar. Fali nam dobar bek suter koji ima m... kad ne ide ekipi da preuzme odgovornost. Nadao sam se da ce ovaj Golubovic sa Pekovicem ciniti najbolji centarski par u Evropi, ali gledam u Kahi ga Ivanovic pusti da istrci dva napada. Mozda ispadne dobro.
    Ah taj Mirotic i Pavlovic.:mad:

  21. #1871
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    Mozda se konkretno kod slucaja Mirotic i nije moglo bolje "intervenisat", ali kad uzmes cinjenicu da je 7-8 kosarkasa odbilo da nastupi za CG, dok je u ostalim sportovima to obicno slucaj sa 1-2 igraca, onda mislim da je jasno da KSCG i ne cini bas najbolji posao.A ko sjedi u kosarkaski savez to me,iskreno, i ne cudi puno.
    Ne slazem se. Savez je uspio staviti na klupu Duska Vujosevica, koji je u sustini obezbijedio Nikolu Pekovica. To je vrijedno svih igraca koji ne igraju za CG, po meni bez sumnje. Nikola Pekovic je vrjedniji nego Sasa Pavlovic, po meni bez ikakve sumnje.

  22. #1872
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oto fon View Post
    Vlado Šćepanović će i dalje nositi kapitensku traku. Pored njega na spisku su: Ivan Koljević, Omar Kuk, Kvins Dubi, Goran Jeretin, Suad Šehović, Sead Šehović (bekovi), Ivan Maraš, Predrag Drobnjak, Nikola Peković, Slavko Vraneš, Vladimir Golubović, Vladimir Dragičević, Vladimir Dašić, Milko Bjelica, Miloš Borisov, Nikola Vučević (krila, krilni centri i centri)

    Milko Bjelica je imao dobru sezonu u Ljitvosu. Kvins Dubi?
    E sad se vidi šta znači dobar trener. Dule ja napravio odličnu fuziju mladosti i iskustva, a svi imaju kvakitet. Pored vaterpolista ovo je naša najbolja reprezentacija.
    PS Mora da valja čim ima Bjelopoljaca :-) (braća Šehović, Peđa Drobnjak, Pekmen)
    Last edited by Escobar_BP; 05-06-10 at 08:06.

  23. #1873
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oto fon View Post
    Na ponovnom 2007 ili 08., prvom nase mlade repreznntacije decko je napravio glupost, slomi nogu na plazi, i vise ga nije bilo.
    Upravo to mu je unistilo karijeru, ko bi tad rekao...Prije loma je odigrao dobru sezonu, bas je bio u naletu...Teodosiceva igra me dosta podsjeca na njega iz tog vremena...
    Kad se vratio, cini mi se da sa Radonjicem nije bio bas u extra odnosima, jer ga ovaj i nije bas forsirao...sjecam se da mu je u prvoj cetvrtini davao po 4-5 minuta i onda ga do kraja ne bi vise ubacivao...sigurno ga je to psihicki unistilo, jer to vise nije bio onaj Mijatovic koji je igrao s takvom slobodom da je bilo uzivanje gledati ga ponekad...vidjelo se kad je god ulazio da je imao toliki strah od svega da mi ga je bilo zao, nerijetko se desavalo i da cijeli kos promasi, i onda recimo posle jednog takvog poteza dejo ga ostavi na klupi do kraja utakmice da razmislja o tome :-|
    I tako svaku utakmicu...kome to ne bi unistilo samopouzdanje? Mislim da je Radonijc morao da ga istrpi 2-3 mjeseca jer bi se sigurno vratio u staru formu, ali ga i razumijem jer je svaka utakmcia bila vrlo bitna...

  24. #1874
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Ne slazem se. Savez je uspio staviti na klupu Duska Vujosevica, koji je u sustini obezbijedio Nikolu Pekovica. To je vrijedno svih igraca koji ne igraju za CG, po meni bez sumnje. Nikola Pekovic je vrjedniji nego Sasa Pavlovic, po meni bez ikakve sumnje.
    Vidi, slozicemo se da je po pitanju Pekovica i Vujosevica napravljen odlican posao, ali sta je sa ostalima?I da dovedes O'Nila iz najboljih dana uzalud ti je ako nije okruzen dobrim igracima, a mi ih trenutno, osim Pekovica, nemamo.Scepanovic i Drobnjak su nekad bili dobri igraci, ali su sada vec jednom nogom u penziji.Ok, doveli smo Cook-a i Dubija da zakrpe tu poziciju pleja, ali istovremeno moze biti samo 1 medju 12.Dasicu, iako ima Bogom dane predispozicije, glava nece dozvoliti da postane neki dobar igrac.Mozda jedino Dule da ga dovede malo kod sebe u Partizan, mislim da bi to trenutno bila najbolja solucija za njega.Ostali iz reprezentacije su manje-vise prosjecni igraci, mada cu se ograditi od ove izjave po pitanju Vucevica jer ga zaista nisam gledao, a kazu za njega da je dobar.
    A eto sto se tice odlaska mladih igraca za druge reprezentacije, i Dusko je prije neku noc priznao da je to veliki problem, i da se mora traziti neko rjesenje da se to sprijeci ili makar minimizuje.

  25. #1875
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,449
    Thanks Thanks Given 
    5,243
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    ko je ovaj dubi?
    o cemu se radi nisam u toku?

Page 75 of 703 FirstFirst ... 256571727374757677787985125175575 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55003
    Last Post: 27-03-24, 14:46
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 23:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 13:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 09:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 18:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •