Page 72 of 703 FirstFirst ... 226268697071727374757682122172572 ... LastLast
Results 1,776 to 1,800 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #1776
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Polakote Đuro.
    Iskreno, nemam pojma odakle toliki optimizam. Grupa je teška!
    Italija, Letonija i Izrael isto vjeruju da ce proci dalje

    Najveca prednost CG bi moglo biti - eventualno podcjenjivanje, Crna Gora dolazi iz trece lige, bila je u najslabijem sesiru, neko je dao link dje Talijani pisu kako su im konkurenti za prolaz Letonija i Izrael, o CG ni rijeci...
    Budu li protivnici u grupi "zaboravili" na Crnu Goru bit ce im veselo...

    U ovoj grupi je svaka pobjeda u gostima uspjeh (osim Finske), a i ta Finska koju sam vec otpisao je znala praviti iznenadjenja
    Letonija - na EP znala praviti sranya, pobjedjivali Litvu, Hrvatsku (a Hrvatska je poslije otisla na OI)
    Izrael - standardna crna macka za favorite, pobjedjivali Slovence, Srbiju na EP 2007

  2. #1777
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Novinari i javnost Italije, Izraela, ... ce sigurno zaboravit na Crnu Goru, ali kako da njihovi treneri zaborave na Pekovica, Drobnjaka, Dasica, Scepanovica, Cook-a ...
    Nadam se da ce motivacija nasih igraca biti presudan faktor plasmana na EP.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  3. #1778
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dasica je opet Mesina pustio da odigra, ali za 5 minuta nije napravio nista, ali apsolutno nista!

  4. #1779
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    5 minuta nije nikakvo mjerilo. Sasvim je normalno da se nema apsolutno nikakav ucinak, kao i sto je normalno da ima 5 poena i 3 skoka sto bi neko rekao da je za tu minutazu fantastican uspjeh. A u sustini je nikakva razlika. Jos nije lako biti 12. igrac i znati da nemas prava na gresku i da trener ne racuna na tebe ozbiljno. Dasic je poslednje 2 godine u Buducnosti stagnirao, imao mozda neki minimalni napredak, sad nastavlja sa tim. Ali sam je birao, zaradice za ovu sezonu 250000 evra i mislim da ce ga na kraju sezone otpustiti.

  5. #1780
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj grobar se razumije u kosarku ka Mara u krivi *****.....

  6. #1781
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li gdje na netu statistika sa utakmica crnogorske lige?

  7. #1782
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da nema, moj muz je nesto trazio i nije mogao da nadje
    Sajt KKCG je ocajan, mozda nesto iskopas na http://www.eurobasket.com/Montenegro/basketball.asp

  8. #1783
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ne prati ko,ili kojim slucajem ne igra u 2CG ligu?Juce sam bio na Zabjelo Ljubovic-Studenski centar,prvi protiv drugog!Zabjelo pobijedi oko 15 razlike i jos nema poraza u ligi!

    Navijanje je juce bilo vise nego dobro ,50 ljudi nije stajalo da navija a na kraj skoro svi pjevaju i slave ulazak u prvu ligu jer sad su 99% usli!

  9. #1784
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa lepo. Ko im je trener? I koji su igraci? Ja sam nekad bio u Studenski...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  10. #1785
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Larisa View Post
    Mislim da nema, moj muz je nesto trazio i nije mogao da nadje
    Sajt KKCG je ocajan, mozda nesto iskopas na http://www.eurobasket.com/Montenegro/basketball.asp
    hhahahaha nemaju tabele liga na sajtu

  11. #1786
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Pa lepo. Ko im je trener? I koji su igraci? Ja sam nekad bio u Studenski...
    U Zabjelo su braca Stevovic od poznatih

    A u Studenski ja ne znam bez dvoicu sa Zabela Daja Milosevica i Peju centra,da je masu poena ovaj mec pa smo ga i malo prozivali

  12. #1787
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,233
    Thanks Thanks Given 
    354
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    i neizostavni zoki savkovic
    You'll Never Smoke Alone..

  13. #1788
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    U Zabjelo su braca Stevovic od poznatih

    A u Studenski ja ne znam bez dvoicu sa Zabela Daja Milosevica i Peju centra,da je masu poena ovaj mec pa smo ga i malo prozivali
    je li moguce da stevovici jos igraju?? sjecam se kad su igrali za goricu protiv mogrena za ulazak u Prvu B ligu, kakva je to tenzija bila... pun sportski i jedino sto se pjevalo je bilo "stevovici *****", a ovi se pale kao sibice, srednji prst put publike i slicno
    ljetos vidjeh jednoga na basket u becice. toliko vike i svadje na basket odavno vidio nijesam..
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  14. #1789
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit View Post
    je li moguce da stevovici jos igraju?? sjecam se kad su igrali za goricu protiv mogrena za ulazak u Prvu B ligu, kakva je to tenzija bila... pun sportski i jedino sto se pjevalo je bilo "stevovici *****", a ovi se pale kao sibice, srednji prst put publike i slicno
    ljetos vidjeh jednoga na basket u becice. toliko vike i svadje na basket odavno vidio nijesam..
    Ranko je najbolji igrac u Ljubovic skoro svaki mec da oko 25 poena!Ratko se vratio prije 3 meca ali,nema kondicije tu je eto da je odrzava ali je majstor najveci!Uzivanje ga je i sad gledat! A to za svadju je normalno kod njih!Na to se svako navika :lolblue:

  15. #1790
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Dolina bogova
    Posts
    90
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A Stevovici su posebna prica,pogotovo Ranko dok je igra za Lovcen,samo zbog nedisipline je vecinu utakmice sjedio na klupu inace je po kvalitetu zasluzivao da igra cijelu utamicu...

  16. #1791
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovaj milosevic iz partizana...oce li igarti on eventualno u nekoj buducnosti za reprezentaciju???
    :)

  17. #1792
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Daleko je on od toga jos uvijek al olaksavajuca mu je okolnost sto je u Partizanu kod Duska.

    Trenutno je nista drugo nego back-up centar, da zamijeni Vranesa na nekoliko minuta.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  18. #1793
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Daleko je on od toga jos uvijek al olaksavajuca mu je okolnost sto je u Partizanu kod Duska.

    Trenutno je nista drugo nego back-up centar, da zamijeni Vranesa na nekoliko minuta.
    E muka je kad Vraneš ima zamjenu :lolblue:

  19. #1794
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dasic presa u Gran Kanariju! A Golubovic bi treba u Kahu Laboral da potpise ugovor na 20 dana posto je otisa iz Olimpije...
    Last edited by bjeloZ@; 26-02-10 at 12:07.

  20. #1795
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Dasic presa u Gran Kanariju! A Golubovic bi treba u Kahu Laboral da potpise ugovor na 20 dana posto je otisa iz Olimpije...
    Bolje tamo sto ode,makar ce igrat...

  21. #1796
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Je li moguce da je CG postala punopravni clan FIBA-e jos 27.08.2006. a da se tek prosle godine plasirala u A diviziju,i da je prethodni krug propustila?
    Ovo je za strijeljanje.

  22. #1797
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    553
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by suponik View Post
    Je li moguce da je CG postala punopravni clan FIBA-e jos 27.08.2006. a da se tek prosle godine plasirala u A diviziju,i da je prethodni krug propustila?
    Ovo je za strijeljanje.
    Jeste, nesto su cekali od Hrvata pa zakasnilo, pa kad je stiglo nisu umjeli da prevedu i taaako

  23. #1798
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    779
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    A da,dobro,nego oce li ovo opet kisa

  24. #1799
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Igor Lukšić jednoglasno
    KOŠARKAŠKI SAVEZ CRNE GORE DOBIO NOVOG PREDSJEDNIKA
    Prema očekivanjima, Igor Lukšić, potpredsjednik Vlade Crne Gore i ministar finansija, jednoglasno (prisustvovala 62 od 82 delegata) je na Skupštini Košarkaškog saveza Crne Gore izabran za predsjednika. Na toj funkciji on je naslijedio Veselina Barovića, kome je istekao drugi četvorogodišnji mandat. Lukšić je do sada bio član Predsjedništva, a već pet godina nalazi se na čelu Mornara.
    - Čast i privilegija je biti na čelu Saveza jednog od najpopularnijih i najperspektivnijih sportova u Crnoj Gori, a odgovornost je time i veća. Glavni ciljevi biće nam da stvorimo uslove za podsticaj razvoja košarke u Crnoj Gori, finansijsku održivost Saveza i rad reprezentacija - kazao je Lukšić nakon imenovanja na novu funkciju.
    Novi čelnik KSCG naglasio je da je želja svih da se muška seniorska selekcija domogne Evropskog prvenstva čiji će domaćin 2011. godine biti Litvanija.
    - Kvalifikacije će pokazati koliko je ta želja bila realna. Mi vjerujemo da jeste i uradićemo sve što možemo da obezbijedimo adekvatne uslove da bi naši momci uspijeli da se kvalifikuju na Evropsko prvenstvo. Ista stvar važi za žensku selekciju, gdje takođe, čini mi se, ulazimo u takmičenje sa sličnim ambicijama. Čini mi se da ukupno gledano crnogorske reprezentacije to zaslužuju, ali isto tako moramo konstatovati da žrijeb nije bio previše blagonaklon, tako da je pred nama velika borba.
    Narednih dana Lukšić će pokušati da \"privoli\" Nikolu Mirotića, jednog od najvećih talenata u Evropi, da obuče dres Crne Gore.
    - Nećemo odustati ni od jednog igrača. Želimo da u razgovorima koje ćemo imati njihovu opredijeljenost potvrdimo ili da iznesemo argumente zašto bi možda trebalo da promijene svoje opredjeljenje. Naravno, nikoga nećemo prisiljavati da igra za našu reprezentaciju, ukoliko ne želi. Međutim, vjerujem da se kroz razgovore može doći do dogovora sa svim potencijalnim kandidatima za reprezentaciju. Ono što je najvažnije jeste da mi imamo tim koji funkcioniše na skladan način - istakao je novi predsjednik KSCG.
    Izabran je, na predlog Lukšića, i novi sastav Predsjedništva u kome se nalaze: Veselin Barović, Želimir Cerović, Radoš Šućur, Vladimir Kavarić, Danilo Mitrović, Dragan Tomić, Nebojša Milošević, Zoran Vujičić, Miroslav Ivanišević, Aleksandar Ognjenović, Jovan Vučurović i Veselin Ćetković.
    Izabran je i Nadzorni odbor koji pored predsjednika Milorada Katnića čine Dragan Nikić i Andro Drecun.
    Skupština je usvojila i finansijski i izvještaj o radu, kao i izvještaj Nadzornog odbora, koji je podnio predsjednik Dragan Nikić. Uz određene sitnije izmjene usvojeni su Registracioni pravilnik i Statut KSCG, a sve odluke donesene su jednoglasno.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  25. #1800
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BOJAN Bakic je presao u Metalac Valjevo!Izgleda da ce njegovim stopama otici i Ivan Maras!

Page 72 of 703 FirstFirst ... 226268697071727374757682122172572 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55003
    Last Post: Yesterday, 14:46
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 23:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 13:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 09:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 18:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •