Page 64 of 703 FirstFirst ... 145460616263646566676874114164564 ... LastLast
Results 1,576 to 1,600 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #1576
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default






    tesko..
    You'll Never Smoke Alone..

  2. #1577
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MotobikeR View Post





    tesko..
    To nema ama bas nikakve veze.....

  3. #1578
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postoji dosta Srba koji igraju za Cg

  4. #1579
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakve veze ima nacionalnost!? ja to ne mogu ukapirat, pa u svaku reprezentaciju ima i Srba i Hrvata i Bosnjaka, tako da ne vidim u cemu je problem! Dule ga dovodi da igra za nas, a jos ako je momak iz PG, stvarno nema smisla da igra za bilo koju drugu reprezentaciju osim Crne Gore!!!

  5. #1580
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    može i za nigeriju da igra što se mene tiče. ne možeš momka ćerat da igra za cg ako to ne želi. ne trebaju nam takvi. trebaju nam ljudi koji ce da igraju za cg srcem i koji se osjecaju kao da pripadaju tom timu

  6. #1581
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko je ovaj lik ?
    BISOGNA VINCERE !

  7. #1582
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Kakve veze ima nacionalnost!? ja to ne mogu ukapirat, pa u svaku reprezentaciju ima i Srba i Hrvata i Bosnjaka, tako da ne vidim u cemu je problem! Dule ga dovodi da igra za nas, a jos ako je momak iz PG, stvarno nema smisla da igra za bilo koju drugu reprezentaciju osim Crne Gore!!!
    Reci to Pavlovicu, Nikicu, Prlainovicu, Miroticu...
    Last edited by E-1; 03-10-09 at 00:51.

  8. #1583
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se mene tice, ja to njima nikako ne mogu reci, posto za mene takvi ljudi ne postoje! to su izdajice!

  9. #1584
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa tako ce i ovaj njihovim stopama, ako bude mjesta za njega, ako ne bude doce nazad kao Baša...

  10. #1585
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    ne mozete rec da ona slika ne znaci nista.. jer ako je igrao za mladje kategorije srbije mislim da ne moze da igra za seniore cg.. mislim..
    You'll Never Smoke Alone..

  11. #1586
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lose mislis! jedino da je imao nastup za seniore Srbije, tada ne bi mogao da igra za CG!

  12. #1587
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Upravo tako...
    To vazi samo za seniore...
    F.C.F.

  13. #1588
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Sto se mene tice, ja to njima nikako ne mogu reci, posto za mene takvi ljudi ne postoje! to su izdajice!
    Jesi ti svjestan sta si napisao u ovom postu i u onom gore? Znaci ako Srbin odluci da igra za Srbiju onda je izdajnik, a ako Srbin odluci da igra za Cg to je ok? Prvo gore govoris da nacionalnost i nema tolike veze jer svuda ima Srba i Crnogoraca, a sad pricas o izdajnicima? I da, Dule ga nidje ne dovodi, igrati u Partizanu ne znaci igrati za Cg.

  14. #1589
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    e ok ako je tako, mislio sam da je obrnuto)
    You'll Never Smoke Alone..

  15. #1590
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesu li oni iz Crne Gore?!?!!? JESU!! e upravo su zato izdajice, posto je smatram da igrati za reprezentaciju je velika cast, i Crna Gora ih je trebala, za njih je svakako bilo mjesta, i oni su odlucili da igraju za drugu reprezentaciju, to je po meni jako ruzan cin! E pazi sad, ako neki Srbin koji je iz Srbije odluci da igra za Crnu Goru, a za njega ima mjesta u reprezentaciji Srbije, onda je on po meni takodje izdajnik! Nije bitno da li je to uopste Srbin, moze to da bude Bosnjak/Musliman(da odluci da igra za BiH ili Tursku), Hrvat(Za Hrvatsku), Albanac(Za Albaniju), a da su iz Crne Gore, i da ih njihova rodjena zemlja treba, a oni se odluce za da nastupaju pod drugim grbom, oni su za mene svi izadjnici!!!
    Reci mi, eto ti si Srbin, da li bi ti igrao za Srbiju da si vrhunski sportista??? Da li ti navijas za Srbiju kad igra protiv Crne Gore? Ja vjerujem da ce ovdje tvoji odgovori bit pozitivni, to je izdaja! JA postuje sve ljude, ma bilo koje nacije, vjere oni bili, ali moraju bit lojalni svojoj zemlji!

    Sto se tice Dula, Partizana i Crne Gore, ja cu ti ipak reci da on svake godine dovodi neke igrace iz Crne Gore u Partizan i mislim da nas kosarkaski savez se lijepo sa njim dogovorio!!! Pekovic je isto mogao da igra za Srbiju, ali Dule ga je nagovorio da igra za Crnu Goru! Tako ce bit i sa ovim malim, naravno ako bude ista valjao!

  16. #1591
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ga devi Dasica u Real Madrid-u!!! Nije lose za pocetak, igrao je 11 minuta, postigao 5 poena, nije mu bas procenat suta bio najbolji, imao je i 2 skoka! No ce izgleda on igrat na poziciji 3, posto nema bas mjesta 4, tu su ipak Garbajosa, koji mora igrat a i Velickovic, koji je sjajno startovao, postigavsi 11 poena! Inace igralo se polufinale spanskog superkupa, u kojem je Real bez ikakvih problema, nadmocno presisao Caja Laboral(ex Tau Ceramica)! Rezultat 87:62!!!! Vamos REAL MADRID!!! Mislim da je ovo godina kad ce Real dozivjet procvat i u kosraci u fudbalu!!! ) Uzecemo i ligu sampiona i euroligu u kosarci!!! )

    Oprostite za mali off, ipak mi je bila namjera da izvjestim kako je Daske poceo

  17. #1592
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Jesu li oni iz Crne Gore?!?!!? JESU!! e upravo su zato izdajice, posto je smatram da igrati za reprezentaciju je velika cast, i Crna Gora ih je trebala, za njih je svakako bilo mjesta, i oni su odlucili da igraju za drugu reprezentaciju, to je po meni jako ruzan cin! E pazi sad, ako neki Srbin koji je iz Srbije odluci da igra za Crnu Goru, a za njega ima mjesta u reprezentaciji Srbije, onda je on po meni takodje izdajnik! Nije bitno da li je to uopste Srbin, moze to da bude Bosnjak/Musliman(da odluci da igra za BiH ili Tursku), Hrvat(Za Hrvatsku), Albanac(Za Albaniju), a da su iz Crne Gore, i da ih njihova rodjena zemlja treba, a oni se odluce za da nastupaju pod drugim grbom, oni su za mene svi izadjnici!!!
    Reci mi, eto ti si Srbin, da li bi ti igrao za Srbiju da si vrhunski sportista??? Da li ti navijas za Srbiju kad igra protiv Crne Gore? Ja vjerujem da ce ovdje tvoji odgovori bit pozitivni, to je izdaja! JA postuje sve ljude, ma bilo koje nacije, vjere oni bili, ali moraju bit lojalni svojoj zemlji!

    Sto se tice Dula, Partizana i Crne Gore, ja cu ti ipak reci da on svake godine dovodi neke igrace iz Crne Gore u Partizan i mislim da nas kosarkaski savez se lijepo sa njim dogovorio!!! Pekovic je isto mogao da igra za Srbiju, ali Dule ga je nagovorio da igra za Crnu Goru! Tako ce bit i sa ovim malim, naravno ako bude ista valjao!
    Srbin izdajnik ako igra za Srbiju Sve sam do sada cuo, ali ovo je moram priznati vjerovatno najjaca izjava. Moras shvatiti da za veliki dio ljudi iz Crne Gore Srbija NIJE `druga drzava`. Vidis ja smatram da treba igrati za onu drzavu gdje te srce vuce. A tek koliko je smjesna tvoja izjava da su Srbi iz Srbije izdajnici ako igraju za Cg a imaju mjesta u Srbiji. A ako nemaju mjesta onda nisu izdajnici? I samo mi reci, Crnogorci koji npr. zive u Francuskoj, da li bi po tebi trebali da igraju za Crnu Goru ili Francusku?
    Ako ti sta znaci, ja jesam Srbin i navijam za Srbiju. Inace i nisam iz Cg ako je to bitno. A svoju lojalnost prema Crnoj Gori kao drzavi iskazujem na nacin tako sto ispunjavam svoje obaveze koje imam kao gradjanin. Nigdje ne pise da imam obavezu da mi se srce cijepa zbog Crne Gore. To je moje PRAVO za koga cu ja da navijam.

    A sto se tice Partizana, ne postoji apsolutno nikakav dogovor Duleta (a ne Dula) i Cg saveza. Zbog nekih drugih stvari je on do sada dovodio igrace iz Cg. Eto ove godine nikog nije doveo iz Cg, a Vranes trenutno zapocinje svoju poslednju sezonu u Partizanu, a mozda i Rakocevic.

  18. #1593
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da imamo jednostavno razlicita shvatanja o lojalnosti i privrzenosti! Tako da rasprava moze da se zavrsi i da te zamolim vise nemoj ulazit na ovaj pdf, jbt, pa sto vas koji **** zanima nasa reprezentacije, kad vas za istu boli kita i bliza vam je neka druga drzava! Pi, iskreno sam razocaran dje zivim i ko su mi sugradjani!!!

  19. #1594
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne nerviraj se Srbine ne znam zasto ne bih ulazio, ako navijam za Srbiju to ne znaci da ne smijem pratiti nista osim Srbije. Pogotovo sto mi je i Cg bliska zemlja.

  20. #1595
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ako potičete iz crne gore, odnosno iz nekog plemena u CG, onda to znači da ste crnogorci, možete se osjećati kako oćete ali uvijek ćete biti crnogorci.
    srbi nemaju plemena, pa je vrlo lako provjerit ko je odakle...
    toliko što se toga tiče. mogu ja sad da se osjećam ko amerikanac, da imam njihovo državljanstvo, ali opet ću bit crnogorac iz katunske nahije...
    a momak, neka igra dje oce, ne znam što se trzate toliko oko toga. neka ide dje mu je ljepše...

  21. #1596
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ne postoje srpska plemena u Crnoj Gori? Kakva steta za vas sto ne mozete da mjenjate istoriju... I jos nesto, sva ta plemena jesu crnogorska, ali ne po nacionalnosti nego po geografskom mjestu. Isto kao sto je neko Sumadinac, ali to nije nacionalnost.

  22. #1597
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    da se ne bismo raspravljali, posjeti podforum istorija, tamo ćeš naći sva objašnjenja do tančina, potkrijepljena dokazima.

    (eh da, samo mi objasni, da li ti tamo s ponosom kažeš da si iz nikšića iz crne gore kad te neko pita odakle si ili kriješ. pošto znam dosta ''srba'' koji se diče crnogorstvom kad dodju u srbiju. jbga, možda zato što nas njihove djevojke obožavaju, barem većina, što se mog iskustva tiče)
    i... da... odviknite se od pokazivanja 3 prsta, jer je to znak razjedinjavanja svetog trojstva, tako su hrvati polagali vojnu zakletvu nekad.

    odoh u off, izvinjavam se, ali moro sam pitat...
    Last edited by Ra's_Al_Ghul; 03-10-09 at 17:12.

  23. #1598
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam koji ti je cilj to pitanje, zar treba da krijem odakle dolazim? Ja volim Niksic i Crnu Goru i stvarno ne vidim nijedan razlog zasto bih se stidio da to kazem? Ne treba valjda kad sam gore da pricam kako sam Beogradjanin? Mogu i ja da se hvalim da sam vatao po Srbiji, nije mi problem

    Sto se tice 3 prsta, slabo ti je to neko prenio... 3 spojena prsta pokazuju sveto trojstvo, mada i obicaj 3 razdvojena prsta se odomacio kod Srba, a ima isto znacenje tako da je to to. A to sto su hrvati nekad to koristili uopste nije bitno, ako mislis da jeste pitaj ih sto se nerviraju kad vide dignuta 3 prsta

  24. #1599
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    Ne znam koji ti je cilj to pitanje, zar treba da krijem odakle dolazim? Ja volim Niksic i Crnu Goru i stvarno ne vidim nijedan razlog zasto bih se stidio da to kazem? Ne treba valjda kad sam gore da pricam kako sam Beogradjanin? Mogu i ja da se hvalim da sam vatao po Srbiji, nije mi problem

    Sto se tice 3 prsta, slabo ti je to neko prenio... 3 spojena prsta pokazuju sveto trojstvo, mada i obicaj 3 razdvojena prsta se odomacio kod Srba, a ima isto znacenje tako da je to to. A to sto su hrvati nekad to koristili uopste nije bitno, ako mislis da jeste pitaj ih sto se nerviraju kad vide dignuta 3 prsta
    3 prsta su nastala na mitingu vuka draškovića kao tri razloga za otpor režimu sloba miloševića, taman nedje kad je rat počinjao. to mi je rekao jedan prijatelj iz novog sada, on je srbin naravno, tako da nije neka moja provokacija.
    ali isto ne mogu da shvatim kad igra reprezentacija crne gore protiv srbije, da vi navijate za srbiju protiv svoje zemlje u kojoj ste rodjeni, u kojoj živite, radite i td... to mi nešto ne ulazi u glavu. ja npr. navijam za srbiju kad god igra protiv neke druge reprezentacije.
    to je vjerovatno zbog vlasti koja je u cg. evo npr. ja prvi ne podržavam vlast ovjde ali volim crnu goru iznad svega. i krivo mi je kad vidim da neko zbog toga zamrzi državu...
    Last edited by Ra's_Al_Ghul; 03-10-09 at 17:40.

  25. #1600
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    3 prsta su nastala ranije i nemaju veze sa Draskovicem... Niko od nas nije `zamrzio` Crnu Goru zbog vlasti, vjerovatno ima neko i da je mrzi, ali vrlo malo je takvih ljudi. Ta mrznja je pretpostavljam zbog nekog ogorcenja, vrlo moguce prema vlasti. Ja licno, kao i vecina ostalih Srba (i u Cg i u Srbiji i svuda) ne mrzimo Cg. Istorija ne moze da se mjenja, i uvijek je u Crnoj Gori bilo onih koji su smatrali da Cg treba da bude nezavisna, i onih koji su smatrali da Cg treba da bude srpska zemlja, a narod koji zivi u njoj da je zapravo isti kao u Srbiji, tj. Srbi. Iako je trenutno nezavisna, tokom istorije je mnogo vise bila zastupljena druga opcija, tako da ne vidim kako moze da vas cudi sto ima ovoliko Srba u Cg kojima je `prva i glavna` drzava Srbija.

    Ako hoces jos nesto PM, pretjerali smo...

Page 64 of 703 FirstFirst ... 145460616263646566676874114164564 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55042
    Last Post: Yesterday, 20:36
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •