Page 168 of 703 FirstFirst ... 68118158164165166167168169170171172178218268668 ... LastLast
Results 4,176 to 4,200 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #4176
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,092
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Aj neka bude po našem ovaj put pa drugi ćemo se dogovarat

  2. #4177
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    samo da imamo jednog sutera kao sto je vujacic , mislim da je to to)

  3. #4178
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A necemo ga molit,ako dodje odlicno,ako ne -zdrao bio imamo Scepa starog lisca

  4. #4179
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    a i da ga zamolimo par puta ne bi lose bilo)
    prije se pricalo o tome , pa smo nemleci izgubili neke talente
    nema svako svijest da reprezentacija nije klub.
    ako ne igras srcem po meni ne trebas ni igrati

  5. #4180
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    E ovako,sve ispod drugog mjesta u ovoj grupi smatram neuspjehom.Sa Pekom,Kukom,Jerom,Drobnjakom ,Dragicevicem i sve boljim i standardnijim ove godine Dasicem i Bjelicom pogotovom mora se napadat svaka pobjeda.Iskustvo imamo,ne moze se vise pricat o neuigranosti,znaju se svi dobro,jedino se bojim da selektor ne bude problem.
    Realno Makedonce i Bosance treba da preslisamo sa po 20 razlike minimum.Nalozili su se nesto bez potrebe a nikad ih nidje nije bilo u kosarci ni u bilo kom sportu uopste :mrgreen:
    Bogami ni Bosanci nemaju losu reprezentaciju, Teletović, Đedović, Varda, Bajramović, Gordić... ima tu finog materijala, ali mislim da smo jaci od njih. Samo me brine da li Dejo ima autoritet medju nasim zvijezdama.

  6. #4181
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    Bogami ni Bosanci nemaju losu reprezentaciju, Teletović, Đedović, Varda, Bajramović, Gordić... ima tu finog materijala, ali mislim da smo jaci od njih. Samo me brine da li Dejo ima autoritet medju nasim zvijezdama.
    Djedovic je napredovao ove god.nema sto,ali u tom istom sastavu smo ih prosle god.u prijateljskim mecevima u pripremama za kvalifikacije dobili svaki put,nema razloga da opet ne bude tako....
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  7. #4182
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ekrem_drndar View Post
    A necemo ga molit,ako dodje odlicno,ako ne -zdrao bio imamo Scepa starog lisca
    Kako bih ja njega slatko poslala u peMziju...

  8. #4183
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesam ga gledao vec preko godinu dana, ali mislim da je Scepo zreo za penziju. Ja shvatam da bi velika cast njemu bila da bude pozvan i da igra za ovu ekipu, ali mislim da neki od mladjih mogu vise da pruze. Veterana na dvojci imamo u Jeru, a ako zelimo jednog sa klupe, meni je bolje rjesenje Bojan Bakic. Ne znam, meni je Scepo gotov.

  9. #4184
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    a vidi ja ga ne bi u penziju, kao prvo slusao sam par intervjua i to mu je san da zaigra na evropsko sa reprezentacijom.
    pa kad vec igra srcem bolje on nego neki sto se premisljaju
    zar ne?

  10. #4185
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ko se nadao u Vujačića zeznuo se. Večeras Mitrović reče na cg sport-u da je probao da ga kontaktira ali se ne javlja na telefon. Veli još da i Slovenci pokušavaju ali se ni njima ne javlja. Ukratko, džaba rabota.
    Dick Laurent is dead!

  11. #4186
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    a vidi ja ga ne bi u penziju, kao prvo slusao sam par intervjua i to mu je san da zaigra na evropsko sa reprezentacijom.
    pa kad vec igra srcem bolje on nego neki sto se premisljaju
    zar ne?
    Ne dobijas puno od igre sa srcem kad si djed u nogama. Nemojmo se zezati, za njega je penzija, a nije da je on treci golman fudbalske reprezentacije, pa da te je briga koga vodis. Ipak je svaka zamjena vazna, a ako mali Mihailovic bude igrao kao ljetos, bolji je jedan takav nego Scepo. Volio bih da nije tako, vjeruj mi.

  12. #4187
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Crnogorski košarkaš se izvinjava što je uvrijedio žene

    Vučević je rekao da su on i njegovi saigrači "igrali kao žene". U Americi, to je dovoljan razlog da vas mediji kazne.


    http://www.vijesti.me/sport/crnogors...ne-clanak-4588


    Нисам знао ђе да ставим.
    Проклета је америка и злато што сјааааааааaaaaaa!!!
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  13. #4188
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iskucah neki kilometrazni post i izbrisa mi se... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    Uglavnom, molim vas, ne zovite Jeretina... tako kako ga zovete!
    Scepu su godine i povrede oduzele skocnost, brzinu itd, ali to ne znaci da je zaboravio da igra kosarku. Srce i iskustvo nekad nadoknadjuju mnoge stvari, a jos kad tome dodamo odlican sut, dobijamo upravo ono sto treba nasoj reprezentaciji. Vidjelo se koliko je nedostajao u 'kvalifikacijama' (ne znam kako vise da zovem ONO)...
    Realno, on ne moze da otpane iz reprezentacije. Bio on 12-i igrac ili ne, to je ipak kosarkaska velicina koja moze samo pozitivno da utice na sve oko sebe.
    Sehovici, Borisov, Koljevic i jos par njih, nijesu igraci za velika takmicenja. Oni su zakrpe na haljini nase reprezentacije (stilska figura preuzeta iz crtanog 'Krpena lutka Ana'). Od Mihailovica ne ocekujem nista, samo neka igra i stice iskustvo.

    I pustite Radonjica vise, kumim vas Bogom! Neka krene, pa onda... Nedje sam u prethodnim postovima napisao kako ne bi bilo lose da on bude selektor iz prostog razloga sto je godinama bio Vujosevicev pomocnik i nece praviti drasticne promjene u 'planu i programu' kakve obicno rade veliki treneri. Ucenik ce nastaviti posao ucitelja!
    Isto tako, ne vidim zasto bi bio bolji neki trener koji je IME! Obradovic je sa reprezentacijom SCG (a i Vujosevic sa CSKA) dokazao da je to vjestacki. Ovo je trener koji najbolje poznaje te momke i to je ono sto je najbitnije.
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  14. #4189
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Crnogorski košarkaš se izvinjava što je uvrijedio žene

    Vučević je rekao da su on i njegovi saigrači "igrali kao žene". U Americi, to je dovoljan razlog da vas mediji kazne.


    http://www.vijesti.me/sport/crnogors...ne-clanak-4588


    Нисам знао ђе да ставим.
    Проклета је америка и злато што сјааааааааaaaaaa!!!
    Kakve su to mashine, sad ce da opuchaju momka najboljeg im strijelca i skakacha ekipe, zbog ove izjave, ne no ga uhapsite...
    Kakvi su ameri...

  15. #4190
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neTko_iz_mase View Post
    Iskucah neki kilometrazni post i izbrisa mi se... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    Uglavnom, molim vas, ne zovite Jeretina... tako kako ga zovete!
    Scepu su godine i povrede oduzele skocnost, brzinu itd, ali to ne znaci da je zaboravio da igra kosarku. Srce i iskustvo nekad nadoknadjuju mnoge stvari, a jos kad tome dodamo odlican sut, dobijamo upravo ono sto treba nasoj reprezentaciji. Vidjelo se koliko je nedostajao u 'kvalifikacijama' (ne znam kako vise da zovem ONO)...
    Realno, on ne moze da otpane iz reprezentacije. Bio on 12-i igrac ili ne, to je ipak kosarkaska velicina koja moze samo pozitivno da utice na sve oko sebe.
    Sehovici, Borisov, Koljevic i jos par njih, nijesu igraci za velika takmicenja. Oni su zakrpe na haljini nase reprezentacije (stilska figura preuzeta iz crtanog 'Krpena lutka Ana'). Od Mihailovica ne ocekujem nista, samo neka igra i stice iskustvo.

    I pustite Radonjica vise, kumim vas Bogom! Neka krene, pa onda... Nedje sam u prethodnim postovima napisao kako ne bi bilo lose da on bude selektor iz prostog razloga sto je godinama bio Vujosevicev pomocnik i nece praviti drasticne promjene u 'planu i programu' kakve obicno rade veliki treneri. Ucenik ce nastaviti posao ucitelja!
    Isto tako, ne vidim zasto bi bio bolji neki trener koji je IME! Obradovic je sa reprezentacijom SCG (a i Vujosevic sa CSKA) dokazao da je to vjestacki. Ovo je trener koji najbolje poznaje te momke i to je ono sto je najbitnije.
    Meni je iskreno zhao shto Koljevic nije napravio karijeru kakvu je moga napravit, da nije onoliko sebichan i da mu ne treba jedna posebna lopta za njega na utakmici...
    Raznosio se od treninga prije, po 3 put je dnevno trenira od toga shutira bog zna koliko, ali ne mogu da vjerujem da je onoliko sebichan dok igra...
    Shteta sad smo mogli imat josh jednog odlichnog igracha.

  16. #4191
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Scepo je rekao da bi da odigra jos ovu polusezonu nedje, i onda da na evropskom zavrsi karijeru.
    Za mene bi jos veci car bio kad bi dosao da to uradi u buducnosti.
    A vjerujte mi, bez obzira na to sto sigurno ima mladjih, koji su spremniji od njega, da ce njegovo srce, i njegov uticaj na druge znaciti mnogo vise nego 2 mlada da dovedu.
    Ako dodje u buducnost, ubijedjen sam da ce igrati finale nlb-a, a sa repkom cetvrtfinale!
    A sto se radonje tice, mislim da autoritet ne to dolazi u pitanje. Nisu to djecina nego ozbiljni sportisti. Bez obzira sto je, recimo, pekovic zvijezda on je svoju ozbiljnost pokazao kad nije htio da potpise ugovor dok ne zavrsi kvalifikacije, tako da po meni njegov nastup, i njegovo slusanje radonjica ne dolazi u pitanje!

  17. #4192
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Montenegrino-Ct postavio cg.sport pa ko nije vidio...
    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    » Sport CG - Crnogorska sportska informativna emisija (31 jan. `11) «
    Dick Laurent is dead!

  18. #4193
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Scepo je jedna legenda crnogorske kosarke i volio bih da igra na EP jer mi je premio igrac ,a jos kad bi u Buducnost dosa da zavrsi karijeru to bi bilo idealno

  19. #4194
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SEKRETAR KK BUDUĆNOST UGOVARAO SEKSUALNE USLUGE
    http://www.kurir-info.rs/crna-hronik...luge-72819.php
    AJMO CRNA GORO !!!

  20. #4195
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    SEKRETAR KK BUDUĆNOST UGOVARAO SEKSUALNE USLUGE
    http://www.kurir-info.rs/crna-hronik...luge-72819.php

    Zar postoji jos neko ko cita Kurir

  21. #4196
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima vazda nekih zanimljivih stvari
    AJMO CRNA GORO !!!

  22. #4197
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    ima vazda nekih zanimljivih stvari
    Od kojih je 90% zhiva istina

  23. #4198
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Od kojih je 90% zhiva istina

    Sad se i ja vec zabrinuh.

    1. Grcka
    2. Crna Gora
    3. Hrvatska
    ITD.

  24. #4199
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neTko_iz_mase View Post
    Iskucah neki kilometrazni post i izbrisa mi se... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    Uglavnom, molim vas, ne zovite Jeretina... tako kako ga zovete!
    Scepu su godine i povrede oduzele skocnost, brzinu itd, ali to ne znaci da je zaboravio da igra kosarku. Srce i iskustvo nekad nadoknadjuju mnoge stvari, a jos kad tome dodamo odlican sut, dobijamo upravo ono sto treba nasoj reprezentaciji. Vidjelo se koliko je nedostajao u 'kvalifikacijama' (ne znam kako vise da zovem ONO)...
    Realno, on ne moze da otpane iz reprezentacije. Bio on 12-i igrac ili ne, to je ipak kosarkaska velicina koja moze samo pozitivno da utice na sve oko sebe.
    Sehovici, Borisov, Koljevic i jos par njih, nijesu igraci za velika takmicenja. Oni su zakrpe na haljini nase reprezentacije (stilska figura preuzeta iz crtanog 'Krpena lutka Ana'). Od Mihailovica ne ocekujem nista, samo neka igra i stice iskustvo.
    Interesantno je da mnogi imaju ovo misljenje, bas velika vecina. Ja sam mozda lud sto se ne slazem, ali zaista pokusavam stvari sagledati objektivno a opet iz nekog svog ugla.

    Za Vlada imam veliko postovanje. Krajem 80ih i tokom 90ih, Zarko Paspalj je bio najbolji igrac kojeg je Crna Gora dala. Od negdje 2006. pa na ovamo, to je Nikola Pekovic. U periodu izmedju, po meni, tu su Pedja Drobnjak i Vlado Scepanovic. Ovo sam ispricao samo da se vidi o kakvoj legendi naseg sporta govorim. Ali da se vratim na ono sto je, na veliku zalost, sada ipak najvaznije - on ima 35! Ljudi cesto olako misle kako sa tolikim godinama covjek ima neku posebnu mudrost. Ako je to kriterijum, po meni je mnogo vaznije povesti Pedju ako je zdrav. Ipak je on veliki mentor Nidzov, i pored toga sto je Nikola vec izgradjena licnost, ja volim kad je Pedja pored njega. A Vlado... srce i iskustvo... koliko ima on 'srce' ja zaista ne znam. Ne kazem da nema, ali zaista ne znam. Po onome sto vidim, jedan Goran Jeretin ima bas 'to'. Jero je mudar, prepreden, lukav... ima sve kvalitete koji odlikuju jednog 'iskusnog' igraca, i to mnogo vise nego Vlado. Po mom misljenju, opet kazem.

    Na kraju, Dejan Radonjic. On iz nekog razloga voli djecurliju. Ne mislite da Buducnost godinama igra sa ovoliko odojcadi samo zato sto mora. On je s njima poceo fino, voli da radi s mladima, vjerovatno se i oni dobro uklapaju u njegov sistem. Kako ja to vidim, nema sanse da ce on odvesti polu-zdravog Vlada Scepanovica pored ovih junosa s kojima si blago nezadovoljan. I on cijeni uticaj jedne legende na kolektiv. Samo bih volio da ta legenda bude Drobnjak.

  25. #4200
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Interesantno je da mnogi imaju ovo misljenje, bas velika vecina. Ja sam mozda lud sto se ne slazem, ali zaista pokusavam stvari sagledati objektivno a opet iz nekog svog ugla.

    Za Vlada imam veliko postovanje. Krajem 80ih i tokom 90ih, Zarko Paspalj je bio najbolji igrac kojeg je Crna Gora dala. Od negdje 2006. pa na ovamo, to je Nikola Pekovic. U periodu izmedju, po meni, tu su Pedja Drobnjak i Vlado Scepanovic. Ovo sam ispricao samo da se vidi o kakvoj legendi naseg sporta govorim. Ali da se vratim na ono sto je, na veliku zalost, sada ipak najvaznije - on ima 35! Ljudi cesto olako misle kako sa tolikim godinama covjek ima neku posebnu mudrost. Ako je to kriterijum, po meni je mnogo vaznije povesti Pedju ako je zdrav. Ipak je on veliki mentor Nidzov, i pored toga sto je Nikola vec izgradjena licnost, ja volim kad je Pedja pored njega. A Vlado... srce i iskustvo... koliko ima on 'srce' ja zaista ne znam. Ne kazem da nema, ali zaista ne znam. Po onome sto vidim, jedan Goran Jeretin ima bas 'to'. Jero je mudar, prepreden, lukav... ima sve kvalitete koji odlikuju jednog 'iskusnog' igraca, i to mnogo vise nego Vlado. Po mom misljenju, opet kazem.

    Na kraju, Dejan Radonjic. On iz nekog razloga voli djecurliju. Ne mislite da Buducnost godinama igra sa ovoliko odojcadi samo zato sto mora. On je s njima poceo fino, voli da radi s mladima, vjerovatno se i oni dobro uklapaju u njegov sistem. Kako ja to vidim, nema sanse da ce on odvesti polu-zdravog Vlada Scepanovica pored ovih junosa s kojima si blago nezadovoljan. I on cijeni uticaj jedne legende na kolektiv. Samo bih volio da ta legenda bude Drobnjak.
    mislis da se radonjic pita koga ce da vodi a koga ne

Page 168 of 703 FirstFirst ... 68118158164165166167168169170171172178218268668 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55043
    Last Post: Today, 02:46
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •