Page 119 of 703 FirstFirst ... 1969109115116117118119120121122123129169219619 ... LastLast
Results 2,951 to 2,975 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #2951
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    JESTE, ALI ako mi digramo vrhunski i sve nam udje..ko ih sisa :0

    odigracemo mi odlicno u to ne sumnjam ali bojim se faktora sudija,

  2. #2952
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Ja sam stavio ovu dvojicu na ignore...pocinuo sam...molim vas da stavite likove na ignore, tako ce biti primorani da pisu normalno i ne gnjave,,ili ce pisati samo sebi...

    GreatMontenegro
    Mr_Gospodin_Signore


    Tragicno.


    Znam da je rano,ali koje se bjese mora osvojit mjesto na EP da bi se islo na OI?

  3. #2953
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tu nedje oko petog, cetvrtog.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  4. #2954
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Tragicno.


    Znam da je rano,ali koje se bjese mora osvojit mjesto na EP da bi se islo na OI?
    direktno do 5 ja msm,a 6,7 i 8 idu i kvalifikacije koje nisu bas teshke ako sam u pravu

  5. #2955
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by povedilla View Post
    direktno do 5 ja msm,a 6,7 i 8 idu i kvalifikacije koje nisu bas teshke ako sam u pravu
    molim te da ih ne kopiras, da ih ne citam majke ti...2 TEZINE NEVIDJENE!
    :)

  6. #2956
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    molim te da ih ne kopiras, da ih ne citam majke ti...2 TEZINE NEVIDJENE!
    ok

  7. #2957
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Svaka čast momcima do sad ali je realno očekivat da će se plasirat jer kad u ekipi (pored sveg ostalog) imamo centra koji je kupljen od strane NBA ekipe a nema baš puno Evropskih ekipa koje se mogu sa tim pohvalit!!!Istina je da momak još nije startovao u toj ligi ali ako bude standardan (ja ne sumnjam u to) onda će najvjerovatnije ući u red velikana kao što su Divac,Sabonis,Gasol,Novicki,Kirilenko(mada su zadnja dva više krilni centri)...ima ih vjerovatno još ali nije neki izbor pored Američkih!!!Što se tiče pleja,Kuk ima tu smirenost uz potrebne karakteristike izuzev šuta za 3 poena koji će prije ili kasnije morati doće na svoje mjesto!!!Sve u svemu Vujošević za sad nema rezultatskih neuspjeha iako igra do sada nije prešla 70% mogućnosti nego se nadamo da će u sred Italije to biti Top Gear
    deuscroix

  8. #2958
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da se sekund nadovezhem na ovu prichu gore, main problem kod Koljevica je shto ne dobija shansu uopshte a i kad bi je dobijao cesche silovao bi taj shut jer njemu treba josh jedna lopta posebna za njega kad igra, previshe je sebichan nazhalost, shteta sto je propa ovih zadnjih par godina ...
    Kuk radi ono shto se trazhi od njega i to radi dobro, fala bogu da bi bilo josh bolje da je i prvoklasni shuter ali jbga ne mosh sve dobit, ovako imamo odlichnog asistenta + ovo shto vec pomenushe gore koliko se samo faulova iznudi od njegovih asistencija za centre itd. tako da neka vi zajebancije

    Inache chestitke za momke za pobjedu sinoc a i djevojke koje su vec zavrshile svoj posao.

  9. #2959
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ovdje se vodi diskusija ka' da mi moramo otic ne EP i osvojit ga. ako tako ne bude bice smak svijeta. spustite se malo na zemlju. jes da imamo finu ekipu ali su neki previsoko poleceli.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  10. #2960
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rano je za to, ali daloko od toga da bi trebalo da budemo zadovoljni samim odlaskom. peto mjesto? ne bas. medju 8? tesko bogami. ali da se prodje u drugu rundu, to je skroz realno.

  11. #2961
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    rano je za to, ali daloko od toga da bi trebalo da budemo zadovoljni samim odlaskom. peto mjesto? ne bas. medju 8? tesko bogami. ali da se prodje u drugu rundu, to je skroz realno.

    Dobro bi bilo da se mi prvo plasiramo.
    Mene plasi situacija u kojoj bi mi u zadnjem kolu protiv Izraela igrali za prvo ili trece mjesto.Jaci smo i sve to,ali nikako ne bih volio da gatam hoce li okrenut Kaspija ili Elijahua,da li ce Dasic promasivat zakucavanja,a Kuk trojke i kako ce sudije sudit.Previse nervoze za moj ukus .
    Da bi se to izbjeglo potrebno je da Izrael ne izgubi od Letonije,odnosno da je dobije u gostima i da mi ne izgubimo od Italije sa vise od 8 razlike.Ukoliko se jedna stvar od ovih dogodi,mi u zadnjem kolu pobjedom osvajamo prvo mjesto,a porazom ispadamo na trece.
    Steta sto Izrael nije dobio Italiju nocas jer bi time drugo mjesto bilo vec obezbijedjeno,a za prvo bi nam svejedno bila potrebna pobjeda protiv Izraela,ali sta da se radi-nadam se da necemo bit toliki baksuzi.

  12. #2962
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako zavrsimo treci poslije ovoliko povoljnih rezultata zaista ne zasluzujemo da prodjemo dalje. Realno, bolji smo od Italije. Bolji smo u Bijelom Polju, Podgorici, Bariju, gdje se god igralo. Trebalo bi i njih pobijediti. Naravno, jaci bi od Italije izgubili, a isto vazi i za mec sa Izraelom. Ali sve je u nasim rukama, i ne vjerujem da ekipa koju vodi Dusko Vujosevic moze ovo da prokocka.

  13. #2963
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ukratko o mecu

    http://www.sportskiportal.com/kosark...crne-gore.html

    Najefikasniji Dragicevic sa 24 poena. Bitna pobjeda od 6 razlike..mada moglo je i vise

  14. #2964
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi jeste vi prsli?! Ja necu da budem negativan i da se zamaram tim kalkulacijama, jer stvarno da se ne plasiramo na ovo EP poslije ovih 5 meceva bio bi maler kakav se do sad nikom nije desavao!
    Izrael cemo dobit 20 razlike ako sudjenje bude na nivou, ako ne bude svakako cem ih dobit!
    Naravno bilo bi bolje da dobijemo Italiju kod njih i da okoncamo pricu!

  15. #2965
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Gledah sinoć ali koliko sam živaca izgubio zadnja dva minuta. Zato ja ni ne volim košarku previše ali kad smo ovako jaki onda se stvarno mora gledat. Na kraju ipak pobjeda i to je ono što je najvažnije. Dašić me je dovodio do ludila a i ne samo mene nego i Maksima Živaljevića koga inače jako cijenim i ne znam u čemu je problem ako napravi po koju grešku pogotovo što prenosi iz studija. Inače je vrlo smiren i umjeren i nije sklon nekim ironičnim kritikama ali ga je Dašić izludio. Protiv Izraela ga je načeo kad je promašio zicer i on kaže ''ali Dašić'' pa onda zastane jer ne zna što da kaže i poslije određene pauze zaključi ''ali Dašić''. Sinoć poslije sramnog neuspjelog zakucavanja kaže ''I Dašić u svom stilu''. Vrh! A dako stvori Luka od njega igrača jer ima potencijala ali mentalitet ga sputava.
    Koljević takođe katastrofa. Par njegovih grešaka i u ambisu smo. Peković i Cook standardno dobri. Suad Šehović je uz manje greške odigrao maestralno. I Borisov solidan.A Dragičević je već priča za sebe
    Sve u svemu zadovoljan sam. Letonija nije nimalo naivna ekipa. Ko misli drukčije neka pita ostale reprezentacije. Sad u Baru protiv Finske dobijamo i nadam se da će se Barani dobro pokazati kao na kadetskom prvenstvu i da će dvorana biti puna. Poslije toga gotovo sigurno gubimo protiv Talijana jer će nas sudije masakrirat. Na kraju utakmica odluke u Podgorici i tu svi da dođemo. Inače Dule reče da su Jeretin i Dašić bili roviti sinoć pa i o tome moramo voditi računa.
    Čestitke i za dame koje su mimo svih prognoza već jednom nogom na prvenstvu Evrope.
    Dick Laurent is dead!

  16. #2966
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by povedilla View Post

    Znam da je rano,ali koje se bjese mora osvojit mjesto na EP da bi se islo na OI:grin:?

    direktno do 5 ja msm,a 6,7 i 8 idu i kvalifikacije koje nisu bas teshke ako sam u pravu
    EP 2007
    1. Rusija
    2. Spanija
    3. Litvanija
    ----------
    4. Grcka
    5. Njemacka
    6. Hrvatska
    7. Slovenija

    Prva tri direktno, ova ostala 4 u dodatne kvalifikacije gdje su troje najboljih isli na olimpijadu

    ------------------------------------

    World Olympic Qualifying Tournament July 7-13, 2008 TBD

    Basketball at the 2008 Summer Olympics will be held from August 9 to August 24, 2008.


    A
    EUR1 Grčka
    AME3 Kanada
    AZI1 Libanon


    B
    EUR2 Njemačka
    AME2 Brazil
    AZI2 Koreja

    C
    EUR3 Hrvatska
    AME1 Portoriko
    AFR1 Kamerun

    D
    EUR4 Slovenija
    OCE Novi Zeland
    AFR2 Cape Verde

  17. #2967
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jos jedan odlican dan za kosarkase i kosarkasice bravo...
    AJMO CRNA GORO !!!

  18. #2968
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve čestitke i košarkašima i košarkašicama.
    Sagorio sam sinoc dok se ne završiše utakmice. Znao sam da će bit teško protiv Letonaca. Ne zbog njih nego zato što smo katastrofa umorni i plus Jeretin povrijedjen. Odlično je što dobismo, pa bilo kako. Samo kad smo ono presekali.
    Naravno, najveći problem je bek-šuter. Jednostavno na toj poziciji smo najgori. Čini mi se da je Vlado Šćepanović tu, da bi svaku utakmicu minimum 4 trojke ubača. I pored toga što je sad daleko od svoga zenita. Ovako čini mi se da Duško pokušava Borisova da raspuca, ali to ne ide nikako. Šehović sinoć dosta dobar. Trojke 3/4. Koljević je baš slab bio. Kako je nekako izgleda nikakav na teren, šta je ono. Meni je on baš mio i vidim ga da ubija da igra za reprezentaciju, ali... Čini mi se da je i zbog svega toga još gori. Uvijek je tako igrao: sa ogromnom željom i onda ili izgori ili razvali. Nekako mi nije pouzdan.
    U svakom slučaju veoma smo blizu plasmana. Protiv Izraela odje LUDNICA!!!
    Postojaće Crna Gora...

  19. #2969
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    da se kladimo sve i da bude odlucivala sve utakmica sa izraelom da nece biti puna moraca. zivi bili pa vidjeli. ja znam ko ce biti tamo ali...
    inace malo off topic ali eto vezano za reprezentaciju - dasic opet u buducnost

  20. #2970
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa trazi li inostrani angazman ili ce odje da igra ? Onda ni EL ne bi bila predaleko

  21. #2971
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    cuh da je skoro sve zavrseno da odje opet igra...

  22. #2972
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam koliko je dobro za njegovu karijeru ,al za Buducnost jes sigurno .Steta samo sto se Gordic povrijedio

  23. #2973
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje si to vidio za Dašića?
    Ako to bude, onda nimalo nijesmo loši. Samo je pitanje koliko će se on trudit odje. To je vazda problem s njim.
    Postojaće Crna Gora...

  24. #2974
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Dobro je to i za njega, bolje nego da ode u neku osrednju evropsku ekipu pa ni tamo ne oduševi i završi na klupi.

    Mislim zna se već da više nema izgleda da igra u nekom od najjačih klubova (ili NBA). Ovako će bar igrat konstantno u dosta jakoj ligi pa do neke 27-28 godine može to postat sasvim solidan i pouzdan igrač.

    Samo da ne završi ka Mijatović...

  25. #2975
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zna li ko tabelu nase grupe?
    mi 4-1(pobjede-porazi)
    izreal 3-2
    italija 1-4?

Page 119 of 703 FirstFirst ... 1969109115116117118119120121122123129169219619 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55047
    Last Post: Today, 07:40
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •