Page 480 of 703 FirstFirst ... 380430470476477478479480481482483484490530580 ... LastLast
Results 11,976 to 12,000 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #11976
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako nista drugo,lijepo sto je bio iskren.Ali velika steta sto Ivanovica nismo angazovali...

  2. #11977
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,264
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Eto Vucevic olaksa Pavicevicu posao sad ne mora da brine da mu se ovaj nece uklopiti u njegov koncept "atomske odbrane".
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #11978
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Zna Luka zna..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  4. #11979
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ne razumijem zasto neko krivi trenera stoti put ispricana prica momak je dosa nespreman svi smo vidjeli na kakvog je sarlatana licio ne razumijem ovu pricu sad !
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  5. #11980
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Vucevicu svaka cast, direktno u brk zasto i kako bez ikakvog zamajavanja javnosti. A Pavicevicu sve najgore, samo toliko.

  6. #11981
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ja ga ni malo ne osudjujem nego naprotiv i podrzavam. covjek se odrekne dosta toga da bi ovaj rekao da mu se ne uklapa u koncepciju i prospe mu citavo ljeto. a covjek iima 2 sezone za pamcenje u NBA ali ne i kod Luke.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #11982
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Pa to da nece da igra sam cuo samo od ovih forumskih insajdera.
    Izjavio je odmah poslije EP-a da ce igrati ali da prije pocetka priprema moraju da se definisu neki njegovi uslovi jer nece da opet dodje u poziciju da bude bukvalno epizodista.
    Bolje insajdere da slusas nego neke izvjestacene patriote...i sportske novinare,ako se uopste mogu tako nazvati.Poslije EP se samo jedan nasao da postavi u tom momentu realno pitanje,i selektor i direktor reprezentacije su ga stavili na rub srama i to na javnom servisu.
    Potpuno logičan potez Vucevica,mogu mislit kako mu je bilo dok je s klupe gledao Bjelicu....

    On je pokazao ove godine u NBA lige o kakvoj se zvijezdi radi...

  8. #11983
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ja ga ni malo ne osudjujem nego naprotiv i podrzavam. covjek se odrekne dosta toga da bi ovaj rekao da mu se ne uklapa u koncepciju i prospe mu citavo ljeto. a covjek iima 2 sezone za pamcenje u NBA ali ne i kod Luke.
    Upravo ovo.Sto je mogao proslo ljeto da provede unapredjujuci dodatno neke aspekte svoje igre sa trenerima svojim u SAD i Jadranom, momak dosao da gleda Milka Bjelicu i da ga nasi strucnjaci vuku za nos i pricaju kako se ne uklapa u koncepciju odbrane i da ne zasluzuje da igra vise od 10tak minuta po utakmici.Luka forsirao neki small ball sa Dubljevicem od 205 cm na centru da bi se forsirala igra u tranziciji koju nijesmo imali jer nismo mogli nista da odbranimo i sut za 3 koji nam je bio kriminalan.A na klupi sjedi startni centar NBA tima koji je te godine bio drugi skakac NBA koji se smatra u top 10 evropskih kosarkasa u NBA.
    Last edited by MrTwister; 05-05-14 at 19:21.

  9. #11984
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Puna podrška za Vučevića !

  10. #11985
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Bas me razocarao Vucevic.... Ne mogu da vjerujem da je ovo uradio... Od njega ovo ocekivao nisam...


    Pravvda za Luku...

  11. #11986
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne sviđa mi se ovaj stav ili ja ili selektor. Ne bi trebali igrači da biraju ko će da vodi reprezentaciju. Vučević je bio u očajnoj formi tih 15ak minuta po meču što je igrao, u odbranu ga nije bilo, procenti šuta očajni. Mislim ni da mu 40 minuta po meču ne bi pomogli da poboljša igre, a bilo bi nefer da Dubljeviću, a pogotovo prema Blagoti koji je svaki minut koji je proveo u igri odigrao tačno onako kako je trebalo

  12. #11987
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tacno

  13. #11988
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    ocekivao sam ovako nesto i ima moju podrsku u ovome.
    zapitajte se svi vi koji ga kritikujete da ste na njegovom mjestu da li bi prihvatili da sjedite na klupu i budete rezerva u reprezentaciju a starter ste u NBA i imate nevjerovatnu sezonu iza sebe.

  14. #11989
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    dovoljno je pogledat primjer u fudbalu. azar se drznuo murinju, i ovaj će ga vjerovatno šutnut iz kluba iako je ubjedljivo najbolji igrač u ekipu. igrač ne može da bira selektora, takva je hijerarhija. njegovo je da radi ono što mu se reče, ako neće, neka batali igračku karijeru, pa neka se posveti trenerskoj

  15. #11990
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    Ne sviđa mi se ovaj stav ili ja ili selektor. Ne bi trebali igrači da biraju ko će da vodi reprezentaciju. Vučević je bio u očajnoj formi tih 15ak minuta po meču što je igrao, u odbranu ga nije bilo, procenti šuta očajni. Mislim ni da mu 40 minuta po meču ne bi pomogli da poboljša igre, a bilo bi nefer da Dubljeviću, a pogotovo prema Blagoti koji je svaki minut koji je proveo u igri odigrao tačno onako kako je trebalo
    zivia istina pa moze pricat ko sto oce...fenomenalan momak,solidan igrac!

  16. #11991
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    dovoljno je pogledat primjer u fudbalu. azar se drznuo murinju, i ovaj će ga vjerovatno šutnut iz kluba iako je ubjedljivo najbolji igrač u ekipu. igrač ne može da bira selektora, takva je hijerarhija. njegovo je da radi ono što mu se reče, ako neće, neka batali igračku karijeru, pa neka se posveti trenerskoj
    ali ne mozes uporedjivati klupsku karijeru i reprezentativnu. on se odrekao odmora, napredovanja uz trenere da poboljsa svoju igru . rizikovao povredu time i svoju egzistenciju da bi mu Luka dao par minuta i onda bio nezadovoljan ucinkom.
    ja sam ovdje jednom pisao da mi je Sehovic rekao da Luka nece da odstupa od svoje kosarkaske filozofije zbog igraca, to je podnosljivo u kupskoj kosarci dje onda kupujes igrace koji ti odgovaraju a u reprezentaciji se trener prilagodjava igracima koje ima. nego to samo kod nas nije slucaj tako zato nam se i desava to sto se desava.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #11992
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ali ne mozes uporedjivati klupsku karijeru i reprezentativnu. on se odrekao odmora, napredovanja uz trenere da poboljsa svoju igru . rizikovao povredu time i svoju egzistenciju da bi mu Luka dao par minuta i onda bio nezadovoljan ucinkom.
    ja sam ovdje jednom pisao da mi je Sehovic rekao da Luka nece da odstupa od svoje kosarkaske filozofije zbog igraca, to je podnosljivo u kupskoj kosarci dje onda kupujes igrace koji ti odgovaraju a u reprezentaciji se trener prilagodjava igracima koje ima. nego to samo kod nas nije slucaj tako zato nam se i desava to sto se desava.
    đe si viđeo ijednog selektora da odstupa od svoje filozofije. ajmo sad da igramo NBA košarku da se vučević ne bi uvrijedio. treba prilagoditi igru, ali viđeli smo da je takva igra funkcionisala tokom kvalifikacija, zašto bi se odstupalo od nečega što su igrači uigrali.
    još jedna stvar, da se s ovakvom formom pojavio treneru orlanda, ne bi ga minuta dobio u igru, a ne ovoliko koliko je dobio u reprezentaciju. svaki minut koji je dobio, odigrao je očajno, uzimali su nam masu ofanzovnih skokova, a procenti šuta nikakvi. o odbrani neću ni da pričam. svi smo viđeli da to nije onaj vučević prije pauze od tri mjeseca poslije kraja sezone, bukvalno je štrčao i djelovao presporo. možda je to moj subjektivni osjećaj, ili sam možda previše očekivao od njega. bio bih prezadooljan samo da je odigrao barem 70 posto od onoga što je pokazao u budućnost

  18. #11993
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,089
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    đe si viđeo ijednog selektora da odstupa od svoje filozofije. ajmo sad da igramo NBA košarku da se vučević ne bi uvrijedio. treba prilagoditi igru, ali viđeli smo da je takva igra funkcionisala tokom kvalifikacija, zašto bi se odstupalo od nečega što su igrači uigrali.
    još jedna stvar, da se s ovakvom formom pojavio treneru orlanda, ne bi ga minuta dobio u igru, a ne ovoliko koliko je dobio u reprezentaciju. svaki minut koji je dobio, odigrao je očajno, uzimali su nam masu ofanzovnih skokova, a procenti šuta nikakvi. o odbrani neću ni da pričam. svi smo viđeli da to nije onaj vučević prije pauze od tri mjeseca poslije kraja sezone, bukvalno je štrčao i djelovao presporo. možda je to moj subjektivni osjećaj, ili sam možda previše očekivao od njega. bio bih prezadooljan samo da je odigrao barem 70 posto od onoga što je pokazao u budućnost
    Jesi ti uopšte gledao utakmice?
    Jesi gledao sa kim smo igrali kvalifikacije?

  19. #11994
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Jesi ti uopšte gledao utakmice?
    Jesi gledao sa kim smo igrali kvalifikacije?
    jesam svaku, vučević je za mene bio veliko razočarenje tog prvenstva. možda i najveće od svih. a nijesu bile puno kvalitetnije ekipe u grupu od onih što smo dobijali u kvalifikacije. pa pola evrope je igralo to prvenstvo

  20. #11995
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Kao prvo, nećemo sad valjda sporiti Vučevićeve igračke kvalitete dokazane u NBA. Takođe, iz svake njegove izjave za medije i ponašanja vidi se da je momak čvrsto na zemlji, vaspitan i odmjeren. Na pripreme je došao kad je došao zbog pravila NBA. Bilo je vremena skoro mjesec dana, dovoljno da se igrač njegovih godina i konstitucije spremi barem za 25 minuta po meču.Neke reprezentacije su se toliko spremale. Od svega su bile najčudnije kontradiktorne izjave Vučevića i Pavićevića. Trener priča kako je igrač nespreman, kako iz Orlanda traže da igra samo 15 minuta po meču, kako se ne uklapa u njegovu viziju nekakve atomske odbrane i branjenja pika (btw koja u svakoj utakmici primi preko 75 poena, gro iz pik end rola) a Vučević govori kako je spreman i kako ne zna razlog zbog čega nije igrao više. Ono što sam ja vidio je da smo u oba pravca najbolje igrali sa Vučevićem na centru i Dubljevićem na krilu, a to smo najmanje imali priliku da gledamo. Iz debakla u prosječnoj grupi i onoga što sam imao priliku da gledam, zaključio sam da sam se prevario kada je u pitanju Lukin kvalitet kao trenera. Uostalom, to je i potvrdio u francuskom prvenstvu gdje je njegov Roan ispao iz lige sa skorom 6-24. Noćas izgubili kući od Liona 74-106. Baš umije da skocka odbranu. Nimalo ne zamjeram Vučeviću. Za njegov razvoj je bolje da se posveti individualnom radu, nego radu sa trenerom koji u njega očigledno ne vjeruje.
    Last edited by Superhik; 05-05-14 at 21:41.

  21. #11996
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,089
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    jesam svaku, vučević je za mene bio veliko razočarenje tog prvenstva. možda i najveće od svih. a nijesu bile puno kvalitetnije ekipe u grupu od onih što smo dobijali u kvalifikacije. pa pola evrope je igralo to prvenstvo
    Kolega ispod je objasnio što sam htio da kažem. Forsirat da teški centar izlazi i pokriva pleja,a da plej ili bek brani reket je smiješno sa igračima koje mi imamo. A da ne pričamo rotiranje, igrač poveže par poena on ga napolje ka da je prijateljska. Ne samo Vučević, nego ni Peković da je doša ne bi bolje se uklopio, a sem par bljeskova ni drugi se centri nisu uklopili. Umjesto da dominiramo pod koš mi smo primali svašta. Nemamo plejeve, nemamo bekove da valja ali imamo krila i imamo centre i to je naša igra, tome se trener mora prilagodit pa da je njegovo vrhovno božanstvo Fil Džekson u pitanju. Nemamo izbor igrača i trener se mora prilagodit onom što ima i na tome zasnovat taktiku i nadat se požrtvovanju a on zasniva ka da imamo 5 plejeva iz NBA.

  22. #11997
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    jesam svaku, vučević je za mene bio veliko razočarenje tog prvenstva. možda i najveće od svih. a nijesu bile puno kvalitetnije ekipe u grupu od onih što smo dobijali u kvalifikacije. pa pola evrope je igralo to prvenstvo
    Nijesi ti druze gledao nista, ili jesi ali ceras neki inat iz nekog tebi znanog razloga.Vucevic je kod Pavicevica igrao na kasicicu, tj igra dok ne promasi nesta u napadu ili izgubi loptu ili ispadne iz te njegove cuvene defanzivne seme, cim se desi tako nesta klupa dok se svi visoki ne izrotiraju ili ne upadnu u problem sa faulovima.Vucevic i u Orlandu zna da u prvom poluvremenu zavrsi sa 3 poena i 2 skoka uz 1-7 sut iz igre a zavrsi sa double-doubleom.Ako si gledao Poljsku i Litvaniju kao sto tvrdis, imao si priliku da gledas 2 NBA centra(Gortat i Valanciunas) koji su se prosipali sto u odbrani sto u napadu samo tako,nijedan nije imao zapazen ucinak u svojoj reprezentaciji, Valanciunas ne znam jel ijednu utakmicu zavrsio sa manje od 4 faula i 3 izgubljene pa nikom nije padalo na pamet da ih zamjeni i da ne pocinju utakmice nego su ih drzali na terenu sto vise sto zbog respekta koji bi imali kod sudija sto zbog kvaliteta koji posjeduju u odnosu na druge igrace koji igraju na istoj poziciji kao i oni.

    Da je Luka Pavicevic neko dokazano evropsko trenersko ime poput Pasutina,Kokoskova,Blata,Obradovica,Mesine pa da ima neki svoj sistem i filozofiju igre koji je primjenljiv na nas igracki kadar pa da se ispostuje taj njegov trenerski ego gdje se treba prilagoditi necem sto je vec dokazano u praksi nego se suocavamo sa inatom i tvrdoglavoscu coeka koji vodi poslednjeplasirani tim u francuskoj ligi.Kad znas da odredjeni igraci posjeduju kvalitet a isti ne pokazuju ne moze biti samo do igraca i njihove kurcobolje za reprezentaciju ne moze 10 igraca istovremeno da ne pokaze ni 50% od svojih mogucnosti a da se ne zapitas da li ih trener ispravno koristi ili u slucaju Vucevica da li ih uopste koristi.

  23. #11998
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    559
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je jedan Duda Ivković bio spreman da vodi Teodosića, samo da mu je ovaj rekao da će moći da igra u drugoj fazi (ne u prvoj, htio je da ga vodi povrijeđenog, spreman da mu mjesto zauzima igrač koji neće igrati prvu fazu), ne znam zašto je problem bio i Peković da se sačeka koliko god je to bilo potrebno. Onoliku strvinu, pa i potpuno nespremnu, valja imat u timu, tih petnaestak minuta po utakmici, koliko je Luka, očigleno, planirao za njega i Vučevića, vazda može da odradi. Nebitno je da li je ljeto provodio po Trokaderu ili Guči. Valjda Luka zna nešto što Duda ne zna.

    Stvari su prilično proste: Luka je bio lično Milov izbor. Zato nije čudno što je, i pored očiglednog neuspjeha, ostao na čelu reprezentacije, a da nije čak ni podnio izvještaj o prvenstvu. Nije ga podnio. Ako jedan trener kaže da je zacrtani cilj druga faza, a cilj se nije postigao, vrijeme je za razlaz. Nije imao objektivne razloge zbog kojih nije ispunio cilj koji je sam deklarisao. Nije razlog Dašić, nisu ga prvi put viđeli prošle godine pa da ne znaju kakav je mentalni sklop. I to je Lukina greška. To što je u kvalifikacijama bio odličan protiv Slovačke i sličnih grupa građana ne znači da je zreo za ozbiljniju priču.

    Ekipe u kvalifikacijama i ekipe na prvenstvu ne igraju jednako. Makar i igrale u istim sastavima. Utakmica sa Srbijom u bg značajno je uticala na onako povoljan razvoj stvari po nas. Iz ove perspektive gledano, po nas je gore bilo to što smo kvalifikacije završili bez poraza, jer nam je to stvorilo lažan osjećaj nekog dostignutog nivoa kojeg nismo mogli, realno, da podržimo.

    Koliko god da je Rajs dobar igrač, greška je bilo izbaciti Ročestog zbog njega. Ročesti je dosta značio za hemiju u ekipi. Naš stav prema glavnim igračima i stav većine drugih reprezentacija prema svojim glavnim igračima drastično se razlikuje. Antić, Mekejleb i družina su od svog trenera zahtijevali da trening ne bude prije 11 ujutro, Francuzi su, opet, pripreme radili svojim ritmom... Sve ima svoje, trener bi trebalo da bude taj koji treba da valorizuje ono što mu je na raspolaganju, a ne da silom na sramotu pokušava da uklopi nekoga u svoj sistem. Eto i na nivou nba lige slabo prolaze treneri tipa Di Antoni koji je poznat kao "ofanzivni trener". Sve što je uradio u karijeri, uradio je sa Stivom Nešom. Ali, ne može da igra svuda onakvu igru kakvu je igrao u Feniksu sa Nešom na pleju i zdravim, brzim i skočnim Stodemajerom na centru.

  24. #11999
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Bas me razocarao Vucevic.... Ne mogu da vjerujem da je ovo uradio... Od njega ovo ocekivao nisam...


    Pravvda za Luku...
    cisto da se ova genijalnost opet vidi..

  25. #12000
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    dovoljno je pogledat primjer u fudbalu. azar se drznuo murinju, i ovaj će ga vjerovatno šutnut iz kluba iako je ubjedljivo najbolji igrač u ekipu. igrač ne može da bira selektora, takva je hijerarhija. njegovo je da radi ono što mu se reče, ako neće, neka batali igračku karijeru, pa neka se posveti trenerskoj
    U pravu si,dje cemo izgubit naseg Murinja zbog nekog tamo Vucevica.Eno Murinjo i sa Roanom briljira,ni tamo mu se igraci izgleda ne uklapaju u koncepciju.Al prica mu para valja.

Page 480 of 703 FirstFirst ... 380430470476477478479480481482483484490530580 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55043
    Last Post: Today, 02:46
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •