Page 240 of 703 FirstFirst ... 140190230236237238239240241242243244250290340 ... LastLast
Results 5,976 to 6,000 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #5976
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,681
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    realno ovakvi smo vazda bili, s'tim sto je Pekovic pravio tu razliku, da je tu nocas njegovih 25-30 poena dobili bi
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  2. #5977
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Steta, malo je falilo.Bice bolje sljedeci put.Vazno je da smo ucestvovali i pobjedili jednu utakmicu.
    Ajmo Crna Goro!

  3. #5978
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    ..................

    Hvala Lepo

  4. #5979
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    2,495
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    ja ne vjerujem ovo da mi 2 utakmice gubimo od 3 igraca
    protiv bosne-Teletovic
    sad- Tomic i Popovic nas dobijaju


  5. #5980
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu da vam opišem kolko mrzim RTCG,i njihove komentatore!

  6. #5981
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dejo je taman ko i filipovic. nije ni postojala mogucnost da napravi uspjeh... super, radan je i sve to, ali u sustini on je nista vise od lokalnog trenera, koji ove utakmice nikad nece dobiti..
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  7. #5982
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ma mi veze nemamo, treba da prihvatimo tu činjenicu, a ne da se uzdižemo ko da smo u top 5 evropskih timova
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  8. #5983
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Reprezentacija koja je lagano prosla dva kvalifikaciona ciklusa. Igrala ravnopravno sa svima. I od takve reprezentacije se desi ovo. A realno za sve to je kriv Radonjic.

    Zasto i kako je on selektor, mislim da ni on sam ne zna. Zbog rezultata se ekipom Buducnosti mislilo se da je on 'kadar' da vodi reprezentaciju na EP. A on uspije sve da upropasti.

    Pojam odbrana kod Radonjica i momaka koji su igrali je bio nepoznat. Sipali su nam po 10 i vise trojki po utakmici. Protivnicima smo dozvoljavali po 2-3 napada uzastopno. Igramo zonu a pune nas Teletovic, Gordic, evo veceras Markota i Popovic. Radonjic to naravno ne vidi i on i dalje forsira tu odbranu. Sramno.

    Jos sramniji su neki igraci. Pekovic ne bi igrao da mu je otac selektor jer i najveci laik vidi da je momak van forme. Jeretin prodaje lopte kao da prodaje cigarete na pjacu. Cook-u ne pada na pamet da cuva svoga igraca.

    Sve u svemu igramo najruzniju kosarku. Bez ikakve ideje, sa dosta bukanja i vikanja.

    Posle EP bih pozdravio Radonjica.

  9. #5984
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    rupa
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mrš u B diviziju
    o.O

  10. #5985
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne mogu da vjerujem da nismo mogli pod svojim kosem da skacemo?!?! ovo je stvarno nemoguce ***** li mu mater.

    Ako Radonjic ne ukapira kako da brani trojke procicemo protiv Finske isto ka Bosna.

  11. #5986
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Duško Vujošević bi sa ovom ekipom do sada dobio sve utakmice, dobio bi ustvari sve u grupi.

  12. #5987
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam ali kad ti protivnik pocinje uvalit trice i predje cifru od 5 trojki taj se ne smije vise pustit da puca... inace nam je to bio glavni problem, zaustaviti trojkase.
    jbg, bolja je hrvatska, onaj njihov centar je bio prevelika klasa za nase igrace... ne znam samo sto se desilo pekovicu.

    jos ima nade al se sad moraju dobit grci i finci.

    posto nisam pratio evropsku kosarku jedno vrijeme, mala radoznalost: jel bio presao da igra u Real jedan nas igrac prije 3-4 godina, i sta je s'tim momkom?

  13. #5988
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne mozes prigovarati zalaganju. vidi se da zele... ali kad nema igra dzaba ti sva zelja ovoga svijeta. potpuno neuigrani, pojam tima ne postoji, i povrh svega toga trener koji ne bi trebalo djecu ispred zgrade da vodi...
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  14. #5989
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,503
    Thanks Thanks Given 
    4,259
    Thanks Thanks Received 
    4,568
    Thanked in
    2,215 Posts

    Default

    mislim da mi je dosta Crnogorskog sporta do nove godine.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  15. #5990
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ja više neću da ih gledam,kako ih sramota nije da onako igraju,bezvoljno,bezidejno,kao da na silu igraju.
    Nijesam gledao na RTCG2 već na HRT2,kasnije ide i snimak ove bruke naše ako neko oće da se opet nervira.

  16. #5991
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako ostetismo Makedonce.trebalo je da imaju 3 od 3.Ovako imacemo samo jednu pobjedu i to protiv najveceg iznenadjenja.Finci su prejaki.
    Jednostavno nemamo nikakvu organizaciju u igri.Kosarke bez kosarke.

  17. #5992
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dasic je bio u Realu, sad je u Lotomatici. Prije toga je i Blagota Sekulic bio u Realu.

    Ovo je bruka, ne mogu vam opisat kako su me ova tri dana unistila, znaci najgori dani crnogorskog sporta!

  18. #5993
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...potpuno se slazem.sa Duskom smo imali igru, asistencije, znalo se ko sto radi u ekipi.sa Dejom je rasulu.Zao mi je ali moram reci,Dejo je veoma los trener i realno moze da radi samo u lokalu(Buducnost).

  19. #5994
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Autoritet-Kada kažemo “autoritet”, obično mislimo na ugled i na ugledu osnovanu vrijednost ili pak, u prenesenom smislu, na osobu čijem se sudu svi pokoravaju iz poštovanja. Ili, jednostavnije: autoritet je pretpostavljena sposobnost pojedinca da nam iznese svoje stajalište ili mišljenje na način da mu bespogovorno vjerujemo ni trenutak ne sumnjajući u njegovu ispravnost.


    Inace bili bo fino kad bi u ovaj studi dosao neki gost koji nije u buducnost koji ce realno i strucni reci misljenje a ne dovode patrone buducnosti koji rijec protiv koelge svog iz kluba nece reci.Da bi bio dobar u bilo cemu sto radis treba da imas snagu moc znanje ne vidim nista od toga kod radonjica.Njegovo vodjenje Buducnosti je takvo da taj tim nema ambicijei ona desa lagano stvorio "ime".Prosto kad se sjetim njegove recenice pre 2 godine kad je bila tekam buducnosti za ulazak na fajalna for on kaze ja od mojih igraca ne mogu da trazim da pobjedim mi smo mlad tim zamisli ti recenicu trnera omg gdje je tu ambicija.Da ne pocenmo sad da pricamo i da pogledamo svaka ekipa nas je dobial trojkama lik nema odbranu nema raznovrnost ko njega psotavi jbem mu oca za sva vremena sto me zivaca kosta

  20. #5995
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Dasic je bio u Realu, sad je u Lotomatici. Prije toga je i Blagota Sekulic bio u Realu.
    Sekulic, hvala.

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Ovo je bruka, ne mogu vam opisat kako su me ova tri dana unistila, znaci najgori dani crnogorskog sporta!
    Jbg, poslije kise, dolazi sunce.

  21. #5996
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovako... uvijek sam ga branio, ali ovo nocas je jedna od najvecih sramota u istoriji trenerskog sporta... GORE VODJENJE UTAKMICE NISAM VIDJEO OD KAD GLEDAM KOSARKU ...

    Ko je razumije malo, zna o cemu pricam...
    F.C.F.

  22. #5997
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Autoritet-Kada kažemo “autoritet”, obično mislimo na ugled i na ugledu osnovanu vrijednost ili pak, u prenesenom smislu, na osobu čijem se sudu svi pokoravaju iz poštovanja. Ili, jednostavnije: autoritet je pretpostavljena sposobnost pojedinca da nam iznese svoje stajalište ili mišljenje na način da mu bespogovorno vjerujemo <strong>ni trenutak ne sumnjajući u njegovu ispravnost.<br><br><br></strong>Inace bili bo fino kad bi u ovaj studi dosao neki gost koji nije u buducnost koji ce realno &nbsp;i strucni reci misljenje a ne dovode patrone buducnosti koji rijec protiv &nbsp;koelge svog iz kluba nece reci.Da bi &nbsp;bio dobar u bilo cemu sto radis treba da imas &nbsp;snagu moc znanje ne vidim nista od toga kod radonjica.Njegovo vodjenje Buducnosti je takvo da taj tim nema ambicijei ona desa lagano stvorio "ime".Prosto kad se sjetim njegove recenice pre 2 godine kad je bila tekam buducnosti za ulazak na fajalna for on kaze ja od mojih igraca ne mogu da trazim da pobjedim mi smo mlad tim zamisli ti recenicu trnera omg gdje je tu ambicija.Da ne pocenmo sad da pricamo i da pogledamo svaka ekipa nas je dobial trojkama lik &nbsp;nema odbranu nema raznovrnost ko njega psotavi jbem mu oca za sva vremena sto me zivaca kosta

  23. #5998
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by POBR0 View Post
    ne znam ali kad ti protivnik pocinje uvalit trice i predje cifru od 5 trojki taj se ne smije vise pustit da puca... inace nam je to bio glavni problem, zaustaviti trojkase.
    jbg, bolja je hrvatska, onaj njihov centar je bio prevelika klasa za nase igrace... ne znam samo sto se desilo pekovicu.

    jos ima nade al se sad moraju dobit grci i finci.

    posto nisam pratio evropsku kosarku jedno vrijeme, mala radoznalost: jel bio presao da igra u Real jedan nas igrac prije 3-4 godina, i sta je s'tim momkom?
    Jes Dasic al su mu se vise od igranja za Real svidjeli nocni klubovi Madrida dobio je otkaz kad je zakasnio na pcoetak prirpema nekoliko dana

  24. #5999
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas nijesam ocekiva da ce nastup reprezentacije na EP da bude totalno razocaranje.. Od (ne)pjevanja himne, do katastrofalne igre, motivacije, timskog duha, trenera.. zavrsno sa navijacima koji skandiraju: Montenegro?

    jedno veliko PIH za sve sto se desilo do sad .PIH

  25. #6000
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ja bih zamolio admine da zatvore ovaj topik jer ne zaslužuju ni da pišemo o njima.

Page 240 of 703 FirstFirst ... 140190230236237238239240241242243244250290340 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55049
    Last Post: Today, 19:09
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •