Page 80 of 703 FirstFirst ... 307076777879808182838490130180580 ... LastLast
Results 1,976 to 2,000 of 17565

Thread: Kosarkaska reprezentacija

  1. #1976
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    sigurno nece ostaviti reprezentaciju a da je barem jednom ne povede na evropsko ili svjetsko
    bar se nadam
    a kako covjeche ....mislis li ti da ce ga ovi pustiti da vodi i repku i klub???

  2. #1977
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa zar ne bi trebalo da ima ugovor i sa kosarkaskim savezom?
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  3. #1978
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit View Post
    pa zar ne bi trebalo da ima ugovor i sa kosarkaskim savezom?
    mogutje ....ponavljam ovi iz CSKA-a ce uciniti sve ali bas SVE da dule bude samo njihov

  4. #1979
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imam osjecaj da navijas i za zvezdu, ne znam zasto,a da....10 godina vas nema na mapi kosarke
    :)

  5. #1980
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarNK View Post
    Koje frustracije

    Cska ne zeli da Dule ostane selektor Cg, narednih dana ce se znati...
    vidim i ti likujes zbog toga...i pricas o kompleksima...ajde pali...do juce si navijao sa Duleta....kleo se u njega, a milo ti je npr sto ne bi vodio CG. u kojoj zivis..i pricas o kompleksima...
    ajde srbine pusti..idi u srbiju...imas 13 godina, tu si net navijacc, kao ides za bgd i te fore...trpis da ne dolazis pod ovim nickom na forum kao da mislimo bio si na derbi i te fore..ajme mali, mojne meni te rafo...
    i kazes li odje ili ONJE???bas me zanima...
    :)

  6. #1981
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

  7. #1982
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oskar_mali View Post
    super...a crna gora ???:lolblue::lolblue::lolblue:
    Quote Originally Posted by oskar_mali View Post
    da si ti predsjednik CSKA-a,i uzmes dulete vujosevica za trenera,jel bi ga pustio da trenira i CSKA i crnu goru ???

    hahahahaha koji kompleksi hahahahahaha....zalostan si majke mi mile


    Quote Originally Posted by oskar_mali View Post
    a kako covjeche ....mislis li ti da ce ga ovi pustiti da vodi i repku i klub???
    Ti prichash o kompleksima,a o jadu se zabavi odje 2 dana provcirash i o jadu radish... Idi U Australiju druzhe,tamo VAS svi vole

    Kanguuuuuuuuuuuuu


    Quote Originally Posted by oskar_mali View Post
    mogutje
    :burp:

  8. #1983
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by oskar_mali View Post
    a kako covjeche ....mislis li ti da ce ga ovi pustiti da vodi i repku i klub???
    "oni pustit" ????
    sto se tice reprezentacije, odlucuje dule i kscg, a ne tamo neki cska
    AJMO CRNA GORO !!!

  9. #1984
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    "oni pustit" ????
    sto se tice reprezentacije, odlucuje dule i kscg, a ne tamo neki cska
    Greshish... Ovaj,greshish silno,sine...

  10. #1985
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    taj neki CSKA ce za 3 godine duletu dati izmedju 4 i 5 miliona eura


    opet australija se spominje kad nema o cemu da se prica a vidi se da je na forumu covjek koji navija za srbiju,odmah se aaaa pukli ste od kengura,aaaaaa bla bla bla

    izvinjavam se na off-topicu danas igraju svi fudbal kao npr novi zeland,australija,pa i albanija hahahahahaa

    ajte bje`te i zaobidjite me priche vise o kengurima



    e da....meni je mnogo milo sto dule napokon ide,vise je vrijeme bilo,sad cemo da vidimo kako ce se pokazati u CSKA




    biseri jedni ja sam ovdje dosao iz prostog razloga,ne da PROVOCIRAM,nego jednostavno da pitam....moze li covjek voditi istovremeno i CSKA i crnu goru?

    evo primjer duda ivkovic je isao u olympijakos da pricaju oko moguceg prelaska,ali nista nije dogovoreno jer dok ne poprica sa KSS nista ne moze da se postigne


    edit:dusko vujosevic zvanicno presao u CSKA !

    Duško Vujošević i zvanično u CSKA

    Kako je B92 prvi najavio, dosadašnji trener Partizana Duško Vujošević potpisao je trogodišnji ugovor sa moskovskim CSKA.

    U izjavi na zvaničnom sajtu ruskog kluba Vujošević je rekao da je zadovoljan i počastvovan što nastavlja karijeru u CSKA i dodao:
    „Moj prelazak u Moskvu definitivo je korak napred u karijeri, ali verujem da će i ono što ja donosim koristiti klubu da napravi još bolje rezultate“.
    „Rusija ima ogroman potencijal u svim segmentima, uključujući košarkaški talenat, i iskreno se nadam da će moje iskustvo u radu sa mladim, zajedno sa vrednim, svakodnevnim radom i posvećenosti terenu, pomoći mladim ruskim igračima da se razviju u prave košarkaše“, kaže trofejni trener.

    Vujošević je istakao da će, osim afirmacija mladih, cilj biti i bolji rezultati.

    „Prirodno, moraćemo svaki dan da se borimo sa našim rivalima kako bismo postigli vrhunske rezultate. Osvojio sam mnogo trofeja u karijeri, ali još mi nedostaje Evroligin. Sanjao sam da osvojim evropsku titulu i nadam se da će mi se san ostvariti tokom mog perioda u CSKA. Iskreno se nadam da će mi CSKA i Rusija pružiti istu vrstu ljubavi koju ja osećam dolazeći u novi klub i novu zemlju“.
    "Ponuda je takva da nema čoveka koji ne bi razumeo moju odluku da je prihvatim, i profesionalno i u svim drugim aspektima. Ostavljam klub na dobrim i čvrstim osnovama i u dobrim rukama. Nije to stvar trenutka, već nešto što se dugo gradilo... Sistem je uspostavljen da traje, a sada treba ići dalje", rekao je Vujošević za klupski sajt Partizana.

    Ime novog trenera još nije poznato, a agenciji Beta je u klubu rečeno da će biti poznato uskoro.

    Predstavnici CSKA doputovali su ove nedelje u Beograd po Vujoševića, a u košarkaškim krugovima njegov odlazak u Moskvu bio je glavna vest, koju niko zvanično nije želeo da potvrdi, ali su svi nezvanično govorili da nije istina.

    Vujošević je konačno potpisao ugovor čiji finansijski detalji nisu saopšteni, ali mediji navode da je vredan pet miliona evra za tri godine.

    "Zahvalan sam svima koji su mi omogućili da služim Partizanu, pre svega radnoj zajednici, predsedniku i upravi kluba. Cela istorija svedoči o ljubavi koja zaborava nema. Posebno bih zahvalio navijačima. Ovo je prilika da se svi ujedine i podrže novi Partizan, jer će mu podrška biti jako potrebna", zaključio je Vujošević.

    Trener je proveo poslednjih devet sezona u Partizanu, tokom kojih je osvojio devet titula prvaka Srbije, četiri Jadranske lige i četiri kupa. Vujošević je trenirao Partizan i tokom osamdesetih i tada je osvojio evropski Kup Radivoja Koraća, titulu prvaka Jugoslavije i nacionalni kup.

  11. #1986
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Navijaj ti druzhe za koga god ocesh... Zabolje me. Samo nemoj odje da provocirash i prosipash prichu.. Nemoj se ti opterevicat, sa NASHOM reprezentacijom i selektorom...

  12. #1987
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vito View Post
    Navijaj ti druzhe za koga god ocesh... Zabolje me. Samo nemoj odje da provocirash i prosipash prichu.. Nemoj se ti opterevicat, sa NASHOM reprezentacijom i selektorom...
    druze........ponavljam da ja ovdje nisam dosao nikoga da provociraam !!!to neka ti je jasno a drugo ti ces bas da mi kazes ocu li ja ili ne da se opterecujem necijom reprezentacijom,sta jel ovo tvoj forum pa da mi zabranis da dolazim ?!

    ajde zaobidji me casti ti

  13. #1988
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I onda mi imamo komplekse... Ajde,oprashtaj

  14. #1989
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    A neka je banovan vise..Deset puta je trebao dobit ban do sad koliko psuje i vrijedja...

  15. #1990
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    konacno da nam trener ode u neki jaki klub...
    znaci, ove godine nista od partizana, bez Dula su nula prekrizena...
    ciji trener jadan hahaha

  16. #1991
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    vidim i ti likujes zbog toga...i pricas o kompleksima...ajde pali...do juce si navijao sa Duleta....kleo se u njega, a milo ti je npr sto ne bi vodio CG. u kojoj zivis..i pricas o kompleksima...
    ajde srbine pusti..idi u srbiju...imas 13 godina, tu si net navijacc, kao ides za bgd i te fore...trpis da ne dolazis pod ovim nickom na forum kao da mislimo bio si na derbi i te fore..ajme mali, mojne meni te rafo...
    i kazes li odje ili ONJE???bas me zanima...
    Ne kapiram zaista, izgleda i tebe drmaju frustracije i to zestoko. Gdje sam ja to likovao? I kad ispises sve ove gluposti koje niti imaju veze sa temom, niti sam ja pricao ista slicno, je li ti lakse?

  17. #1992
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Da li je Zeljko Obradovic vodio Panatinaikos ili Benetton istovremeno sa reprezentacijom?
    Sve u svemo nadam se da ce ga pustit da vodi reprezentaciju u avgustovskim kvalifikacijama. A ako uspiju da se kvalifikuju, mozda mu i dozvole da odsustvuje ta dva mjeseca sljedece godine.
    U svakom slucaju, drago mi je zbog Duleta.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  18. #1993
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dule nije debil, dok je pregovarao REKAO im je da vodi repku..tj i oni to znaju..tako da moze lako biti i jednostavno., dule kaze, ja vodim cg na evropsko, to ne napustam...imate jos neko pitanje..nemammo..kazu ovi, onda dule ok....pare nisu vazne...idemo 3 godine cska i repka cg...
    :)

  19. #1994
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Dule nije debil, dok je pregovarao REKAO im je da vodi repku..tj i oni to znaju..tako da moze lako biti i jednostavno., dule kaze, ja vodim cg na evropsko, to ne napustam...imate jos neko pitanje..nemammo..kazu ovi, onda dule ok....pare nisu vazne...idemo 3 godine cska i repka cg...
    hahahahhahah brao brao

  20. #1995
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad sam se cuo s Luksicem,Ostaje Dule definiivno.....
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  21. #1996
    Join Date
    May 2010
    Posts
    693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shta veli Gile? O.o

  22. #1997
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mirotic i zvanicno SPANAC....
    Neka mu je sa srecom....
    Zelim mu da se sasatane sa nasom reprrezentacijom u polufinalu evropskog i da dozivi PORAZ!!!

  23. #1998
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    785
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Mirotić igra za Španiju!

    TALENTOVANI PODGORIČANIN DEBITUJE U DRESU „CRVENE FURIJE”

    Nikola Mirotić (19 godina, 208 centimetara) je u martu dobio špansko državljanstvo, a uskoro će debitovati za mladu selekciju „crvene furije”! Naime, Huan Antonio Orenga, selektor španske ekipe do 20 godina, uvrstio je 19-godišnjeg Podgoričanina na spisak kandidata za Evropsko prvenstvo, koje će se od 8. do 18. jula održati u Zadru.
    - Mirotić je univerzalan košarkaš, koji može da igra na pozicijama tri i četiri. Sa njim će naša unutrašnja igra biti mnogo bolja - izjavio je Orenga za zvanični sajt španskog saveza.
    Mirotić je član Reala, sa kojim ima još dvije godine ugovora, a prošlu sezonu proveo je na pozajmici u redovima drugoligaša Palensije. Prosječno je igrao 31 minut i ostvario učinak od sedam poena i osam skokova po meču.
    Sada kada je dobio španski pasoš, postoji mogućnost da bude u prvom timu “kraljevskog kluba” pod komandom Etorea Mesine. Ukoliko, ipak, ne uspije da se izbori za mjesto u najboljem timu Reala naredne sezone, španski mediji pišu da će Mirotić opet na pozajmicu, ali samo u timove elitnog ranga.
    Jedna od opcija je odlazak u redove novog ACB ligaša Saragose, a kao rezervne varijante spominju se Fuenlabrada i Valjadolid.

  24. #1999
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pustite Mirotica necemo odje da pricamo o strancima ajmo o nasima . Evo Minesota nudi Pekovicu 3godicnji ugovor vrijedan 15miliona

  25. #2000
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milo mi je za pekovica. za mirotica je suvisno trosit rijeci. pare i srpstvo znaju da pomute coeka.
    Once we were big but then 1918 came...

Page 80 of 703 FirstFirst ... 307076777879808182838490130180580 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55043
    Last Post: Today, 02:46
  2. Uspesan start reprezentacija Srbije
    By Boban156 in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 17-08-06, 22:09
  3. REPREZENTACIJA!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 670
    Last Post: 07-06-06, 12:11
  4. CG reprezentacija
    By outlaw in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 18-01-06, 08:18
  5. basket reprezentacija
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 71
    Last Post: 28-07-04, 17:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •