Page 19 of 20 FirstFirst ... 9151617181920 LastLast
Results 451 to 475 of 479

Thread: UEFA Champions League 2023/24

  1. #451
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,733
    Thanks Thanks Given 
    3,585
    Thanks Thanks Received 
    8,690
    Thanked in
    4,683 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Doslo doba izgleda da PSG konacno podigne usatog.
    u rukomet imaju šansu. kakvu takvu. da uzmu titulu sa timom kojim? Mbappe i grupa građana, njih je Araujo poslao u polufinale i da mu uplate neke jake pare za ono. na koji će to način PSG dobiti Reala? PSG je luzerska ekipa sa provincijalskim mentalitetom
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  3. #452
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,306
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Jer je finale, jer je na jedan meč, jer nikad neće biti bliže nego ove god, kao i zadnja šansa da Mbappe ostane.. Ali prvo Milioneri
    Last edited by miha; 17-04-24 at 23:13.

  4. The Following User Says Thank You to miha For This Useful Post:


  5. #453
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,733
    Thanks Thanks Given 
    3,585
    Thanks Thanks Received 
    8,690
    Thanked in
    4,683 Posts

    Default

    Milan ih je odučio od fudbala, prosječni timovi po onoj farmerskoj ligi im uzimaju bodove. i sa tim protiv Reala? tima koji je 14 puta uzeo CL? koji su to igrači? Fabian Ruiz propali fudbaler, Vitinha koji je rang za Bragu? ovo je noćas bilo finale, kao zadnje dvije kampanje. Real i Ancelotti ovo neće propustiti
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  7. #454
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    98
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    To bi bilo to narode. Real ide po novu titulu, najteža moguća prepreka savladana

    ajfon najskuplji
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  8. #455
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,306
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Milan ih je odučio od fudbala, prosječni timovi po onoj farmerskoj ligi im uzimaju bodove. i sa tim protiv Reala? tima koji je 14 puta uzeo CL? koji su to igrači? Fabian Ruiz propali fudbaler, Vitinha koji je rang za Bragu? ovo je noćas bilo finale, kao zadnje dvije kampanje. Real i Ancelotti ovo neće propustiti
    Ne znam dje ih je to Milan odučio od fudbala.. A i da jeste, viđeli smo da to noćas ništa ne znači.. U drugo poluvrijeme viktorija pred golom Reala, ali Kralj ide dalje

  9. #456
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    132
    Thanks Thanks Received 
    485
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Osjecam se kao da sam vozio F1 * preznojio sam se u toku utakmicr milion puta.
    Sve sam ocekivao, samo ne onaj bunker poslije gola Reala, mucni je bilo gledat preostalih 100 minuta kako im lopte zvijuču pored gola i onu opsadu.
    Ne pamtim da Real ne može da iznese loptu preko trećine terene, polovinu da ne pominjem jer je nijesu ni viđeli.

    Karvahal doktorski, nije mu bilo lako, prvo čuvat Griliša pa onda Dokua, obojica brži od njega...

    Bojao sam se kiksa Naća, srećom nije ništa bilo. Kakav dogovor njega i Ridigera, uvijek je jedan od njih dvojice bio naslonjen na Halanda bukvalno, i kad je lopta daleko...

    Haland, momak se smorio na utakmicu žestoko, gađali mu svo vrijeme glavu centaršutevima, ne pamtim da mu je neko loptu po zemlji bačio...

    Ne vidim više prepreku da ovo Real ne osvoji, kakav crni Bajern...

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  10. The Following 2 Users Say Thank You to Petronas For This Useful Post:


  11. #457
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    345 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    A kalo brate posmatracu gvardiola nadigran??
    Gledao sam od poluvremena, ederson se nije pojavio na ekran
    Navijao sam za real naravno, svaka cast luninu. Kakva skromnost

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Lagano. Kruzila lopta okolo kao barsina tika taka pred raspadom.

    Siti nije sansu stvorio 90 min. Onaj gol de brujna vise srece no pameti - losa intervencija odbrane.

    Haland trop napadac igra mu 180 min
    Grilish —-||—-

    Siti bukvalno igrao sa dva igraca manje zaslugom gvardiole.

    Na kraju da reminiziramo: covjek osvojio jednu ligu sampiona poslije barse a vodio najskuplje timove u istoriji fudbala — najveca prevara od trenera svih vremena.

    Aceloti doktor profesor ove igre.

    Modric GOAT

  12. #458
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,172
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    589
    Thanked in
    412 Posts

    Default

    nesto cakulah sa nogometnom ekipicom i zapitah se jos jednom koliko je ukidanje pravila gola u gostima dobrotvorno za dvomece. arsenal bi iz prvog meca imao minus, nocas je igrao onako rekreativno, a i kad su primili gol nisu bog zna sto zapinjali isprva, znajuci da im 1 gol treba za produzetke.
    isto i real. na remi, juri kontre, mada su i prvu isto igrali.
    mozda je ovako postenije (gol je gol, bio ovom ili onom stadionu), ali nisam ubijedjen da je uzbudljivije.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  13. #459
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,431
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Odbrana je jednako bitan dio igre kao i napad, samim tim sinoć je real bio bolji tim.

    Kome je do posjeda neka ide u katastar, a real ide dalje ka 15toj LS.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  14. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  15. #460
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,915
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Kako nije uzbudljivije, pa ekipe se otvore i pada vise golova...prije si imao ekipe kuci sto igraju pa paze da ne prime go, smorni mecevi...sad se igra otvorenije i ljepsi je fudbal...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. #461
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,507
    Thanks Thanks Given 
    1,643
    Thanks Thanks Received 
    1,728
    Thanked in
    1,035 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Lagano. Kruzila lopta okolo kao barsina tika taka pred raspadom.

    Siti nije sansu stvorio 90 min. Onaj gol de brujna vise srece no pameti - losa intervencija odbrane.

    Haland trop napadac igra mu 180 min
    Grilish —-||—-

    Siti bukvalno igrao sa dva igraca manje zaslugom gvardiole.

    Na kraju da reminiziramo: covjek osvojio jednu ligu sampiona poslije barse a vodio najskuplje timove u istoriji fudbala — najveca prevara od trenera svih vremena.

    Aceloti doktor profesor ove igre.

    Modric GOAT
    Dečko,ti si slijep od očiju?
    Prečka Hollanda
    HDB sa 8m sam ko duh preko gola
    Pogledaj kornere?
    Pogledaj šuteve?
    Pogledaj posjed?

    Hahahahaha
    Prosječan navijač RM nista novo

    Sent from my Aber kutija

  17. #462
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,431
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Dečko,ti si slijep od očiju?
    Prečka Hollanda
    HDB sa 8m sam ko duh preko gola
    Pogledaj kornere?
    Pogledaj šuteve?
    Pogledaj posjed?

    Hahahahaha
    Prosječan navijač RM nista novo

    Sent from my Aber kutija
    E i? Za par godina niko neće ni znati ovu statistiku, rezultat se pamti.

    Još ako ga real osvoji, ovo će biti nebitna info.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  18. #463
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,732
    Thanks Thanks Given 
    1,118
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Mislim da će proć Real.
    Jedina šansa da Bajern prođe je da ga podcijeni Real (što sumnjam da će bit).
    Jer je Bajern ove godine "kao" najgori a evo dođe do polufinala.
    Biće svakako zanimljivo.

  19. #464
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,507
    Thanks Thanks Given 
    1,643
    Thanks Thanks Received 
    1,728
    Thanked in
    1,035 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    E i? Za par godina niko neće ni znati ovu statistiku, rezultat se pamti.

    Još ako ga real osvoji, ovo će biti nebitna info.
    Slazem se,al Real sigurno nije zasluzio da prodje sinoc.
    Prvi mec su mogli da dobiju, ovaj ala Murinjo park the bus.
    Ipak to danas prolazi 6-4-0 taktika,i ja sam gore napisao da Real prolazi,pogledajte.
    Zna da igra LS,znaju kako se pucaju penale,al daleko od toga zasluzio....

    Sent from my Aber kutija

  20. #465
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    222 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    nesto cakulah sa nogometnom ekipicom i zapitah se jos jednom koliko je ukidanje pravila gola u gostima dobrotvorno za dvomece. arsenal bi iz prvog meca imao minus, nocas je igrao onako rekreativno, a i kad su primili gol nisu bog zna sto zapinjali isprva, znajuci da im 1 gol treba za produzetke.
    isto i real. na remi, juri kontre, mada su i prvu isto igrali.
    mozda je ovako postenije (gol je gol, bio ovom ili onom stadionu), ali nisam ubijedjen da je uzbudljivije.
    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Kako nije uzbudljivije, pa ekipe se otvore i pada vise golova...prije si imao ekipe kuci sto igraju pa paze da ne prime go, smorni mecevi...sad se igra otvorenije i ljepsi je fudbal...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Isto sam razmisljao, taj gol u gostima cini utakmice drugacijima, cera timove u drugi mec da jure i da se otvara. Subjektivni osjecaj prvi mecevi su uglavnom bolji, nemaju tenzije gola u gostima i minusa u revans i ekipe se nekako otvore, eto palo je skoro 20 golova u prva cetri meca, al zato u revans nema jurnjave, tenzije, iako se gol primi, znas da ne moras da jurcas.

    Ja sam bio da se golovi u gostima izbace jer mi se cini vise fer, al fudbal nece bit nikad fer igra, nemoguce je, koliko god pravila, VAR stavili, vazda ce bit nesto. Ne znam, nekad je dobro, nekad je lose. Arsenal zbog tih golova nije morao agresivno da udje u mec, Real se mogao zabit u sesnaesterac, PSZ je crveni sve okrenuo, al i oni su dosta konzervativno usli u mec znajuci da jedan gol vodi do produzetaka.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  21. #466
    Join Date
    Dec 2022
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    City sinoc bez ozbiljne sanse, bukvalno od 10. minuta su igrali ispred gola Reala i ja nisam primjetio nidje neku opasnost za gol sem onoga pokusaja KDBa iz kornera dje je Lunin skinuo vrhovima prstiju, sanse poput Halandove precke iskreno nisu bile opasne jer je Lunin svaku tu sansu ispratio, na primjer kontra Reala dje Carvahal sutira je bila opasnija nego bilo koja Citijeva makar je to moje misljenje. Takodje da je City bolji prosao bi, dvije utakmice imas 3 ipo sata igre + penali tako da je bolji klub prosao, i da Haland je panj, zamislite samo Suareza u najboljim godinama u ovom Citiyu pa imao bi po 300 golova dok Haland moze dat Drezgi iz Pipera 5 golova ali kad mu dodje neka iole ozbiljnija ekipa nevidljiv je...

  22. #467
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,532
    Thanks Thanks Given 
    5,423
    Thanks Thanks Received 
    3,893
    Thanked in
    1,536 Posts

    Default

    E ako znam o cemu pricate
    Prije je svaki drugi mec bio 00, 10 penala je bilo svake godine

    Sad je klasicna rokacina
    Najbolja stvar za fudbal eliminisanje gola u gostima

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  23. The Following 2 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  24. #468
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    112 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    nesto cakulah sa nogometnom ekipicom i zapitah se jos jednom koliko je ukidanje pravila gola u gostima dobrotvorno za dvomece. arsenal bi iz prvog meca imao minus, nocas je igrao onako rekreativno, a i kad su primili gol nisu bog zna sto zapinjali isprva, znajuci da im 1 gol treba za produzetke.
    isto i real. na remi, juri kontre, mada su i prvu isto igrali.
    mozda je ovako postenije (gol je gol, bio ovom ili onom stadionu), ali nisam ubijedjen da je uzbudljivije.
    Da ne drvimo sad o istorijskim razlozima uvođenja gola u gostima, kao i o tome da u svim sportovima domaći teren ne pravi razliku kao nekad, suštinski jeste naopako da jedan gol vrijedi za 0.5 ili 0.00001 više od drugog.

    Sa strane neutralnog posmatrača, kod gola u gostima meni je veliki problem što domaćin ima svu motivaciju da igra na 0-0 prvi meč. Najgori rezultat koji može da bude (pa neka je i tačno da "savršena" partija fudbala završava 0-0 jer to znači da je svako radio svoj posao) je na taj način nagrađen time što im u revanšu odgovara mnogo više rezultatskih scenarija nego protivniku.

    Revanš će u suštini odlučiti i jedan i drugi slučaj, čak i kad je u prvom meču rezultatsko razvaljivanje, a eto smo u posljednjih desetak godina imali baš dosta vraćanja iz 3 ili 4 gola minusa. Gol u gostima bi te zabavne revanše u nekim slučajevima i prekidao davajući im konačni rezultat, a možda je baš trebalo da nastave i u produžetku kad su već bili ludački.

  25. #469
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,768
    Thanks Thanks Given 
    2,134
    Thanks Thanks Received 
    4,669
    Thanked in
    2,489 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Doslo doba izgleda da PSG konacno podigne usatog.
    Oće, dogodine...
    Forever young, i want to be forever young

  26. #470
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,733
    Thanks Thanks Given 
    3,585
    Thanks Thanks Received 
    8,690
    Thanked in
    4,683 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Lagano. Kruzila lopta okolo kao barsina tika taka pred raspadom.

    Siti nije sansu stvorio 90 min. Onaj gol de brujna vise srece no pameti - losa intervencija odbrane.

    Haland trop napadac igra mu 180 min
    Grilish —-||—-

    Siti bukvalno igrao sa dva igraca manje zaslugom gvardiole.

    Na kraju da reminiziramo: covjek osvojio jednu ligu sampiona poslije barse a vodio najskuplje timove u istoriji fudbala — najveca prevara od trenera svih vremena.

    Aceloti doktor profesor ove igre.

    Modric GOAT
    prevara veli od trenera svi ga fale, al ne valja odje. sjajno

    Klopp godinama ima sjajne ekipe i budžete pa ima jednu titulu PL, Poch je imao Messia, Mbappea i Neymara pa ništa. pa i Carlo je znao da izgubi titulu u Italy a imao onakve sastave.

    Grealish je prošle sezone recimo uništio Reala u onom drugom meču, uopšteno gazio drugi dio sezone. ove sezone je bio mnogo povrijedjen, totalno van forme. Erling nekakve rekorde postavio etc, niko ne spori da je igrao ispod nivoa dvomeč, al opet nazvat momka tropom problem Citya što su doveli igrače koji nisu u stanju da zamijene Gundodana recimo

    Carlo je jednostavno uvijek nalazio način u ovim mečevima. jedino dje je baš kiksao jeste one sezone kada ga Inter izbacio


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #471
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,172
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    589
    Thanked in
    412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Da ne drvimo sad o istorijskim razlozima uvođenja gola u gostima, kao i o tome da u svim sportovima domaći teren ne pravi razliku kao nekad, suštinski jeste naopako da jedan gol vrijedi za 0.5 ili 0.00001 više od drugog.

    Sa strane neutralnog posmatrača, kod gola u gostima meni je veliki problem što domaćin ima svu motivaciju da igra na 0-0 prvi meč. Najgori rezultat koji može da bude (pa neka je i tačno da "savršena" partija fudbala završava 0-0 jer to znači da je svako radio svoj posao) je na taj način nagrađen time što im u revanšu odgovara mnogo više rezultatskih scenarija nego protivniku.

    Revanš će u suštini odlučiti i jedan i drugi slučaj, čak i kad je u prvom meču rezultatsko razvaljivanje, a eto smo u posljednjih desetak godina imali baš dosta vraćanja iz 3 ili 4 gola minusa. Gol u gostima bi te zabavne revanše u nekim slučajevima i prekidao davajući im konačni rezultat, a možda je baš trebalo da nastave i u produžetku kad su već bili ludački.
    mrzi me da riljam, a odvojicu negdje sat vremena zivota, da vidim koliko utakmica je prije i nakon promjene pravila u vezi gola u gostima rijeseno u produzecima, bez penala, a koliko nakon penala (sa i bez golova u produzecima). ovako bilo koji 'kontra' rezultat odgovara obijema ekipama, onako je samo jedan suprotni odgovarao. zamisli barca - PSG 5-1, bez sergija roberta? koliko bi ga tek onda pljuvali razni nezahvalnici, a on dao jedan od najlegendarnijih golova u istoriji kluba... koji se skoro sigurno ne bi desio da je aktuelno pravilo vazilo.
    je, prvi mecevi mozda znaju da budu malo dosadni, posebno ako na papiru slabija ekipa igra prvu doma, pa u revansu moze i sa 1-1 da prodje, ali i to je imalo svoju draz, da jaca ekipa u prvom mecu malo zapne.
    kazem, jeste ovako pravednije, taj dio je nesporan, ali ne znam je li zabavnije. ili da je treci gol lucasa moure odveo dvomec u produzetke. ma bjez'. gdje moze da se pokrene peticija za vracanje gola u gostima?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  28. #472
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    112 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    mrzi me da riljam, a odvojicu negdje sat vremena zivota, da vidim koliko utakmica je prije i nakon promjene pravila u vezi gola u gostima rijeseno u produzecima, bez penala, a koliko nakon penala (sa i bez golova u produzecima). ovako bilo koji 'kontra' rezultat odgovara obijema ekipama, onako je samo jedan suprotni odgovarao. zamisli barca - PSG 5-1, bez sergija roberta? koliko bi ga tek onda pljuvali razni nezahvalnici, a on dao jedan od najlegendarnijih golova u istoriji kluba... koji se skoro sigurno ne bi desio da je aktuelno pravilo vazilo.
    je, prvi mecevi mozda znaju da budu malo dosadni, posebno ako na papiru slabija ekipa igra prvu doma, pa u revansu moze i sa 1-1 da prodje, ali i to je imalo svoju draz, da jaca ekipa u prvom mecu malo zapne.
    kazem, jeste ovako pravednije, taj dio je nesporan, ali ne znam je li zabavnije. ili da je treci gol lucasa moure odveo dvomec u produzetke. ma bjez'. gdje moze da se pokrene peticija za vracanje gola u gostima?
    Na svakog Sergija Roberta imaš Ramiresa koji sa 2-1 izbacuje Barcu umjesto da se ide u produžetak (znam da je bilo 2-2 na kraju, ali to jer se Barca otvorila).

    Zabavu i dramu ti dobijaš ovako ili onako (ili u slučaju mečeva od sinoć prije, u prvoj utakmici, umjesto kasnije), a po prirodi stvari neko će prije ili kasnije juriti rezultat. Isto, slabija ekipa će prva igrati kući samo u osmini kad pobjednik grupe ima prednost domaćeg terena u revanšu, ostalo je kako žrijeb kaže. Što znam, u redu su argumenti i za gol u gostima, ali kad neđe svedem račun više mi sve sviđa da se eliminiše igranje na unaprijed poznati potrebni rezultat i da se nagradi igranje radi igranja.

  29. #473
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,172
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    589
    Thanked in
    412 Posts

    Default

    kontraargument - je li pravedno da domacin revansa u produzecima ima pola sata pred svojim navijacima, posebno ako zrijeb nije dirigovan, a kako rece, samo je osmina finala (CL) dirigovana? tamo neke kuglice, uz egal dvomec, dodijelile cityju jos pola sata pred svojim navijacima.
    sa golom u gostima postoji samo jedan rezultat u revansu koji vodi u produzetke, ovako postoji nekoliko. ko ce se sa cime zadovoljiti? da li ce ijedna ekipa juriti pobjednicki gol u zadnjih 10 minuta ako se ide u produzetke? saljem statistiku kad budem malo dokon.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  30. #474
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    345 Posts

    Default UEFA Champions League 2023/24

    Produzetke ukinut hitno. Predosadno gledat 3h mrtvu utakmicu

  31. #475
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    112 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    kontraargument - je li pravedno da domacin revansa u produzecima ima pola sata pred svojim navijacima, posebno ako zrijeb nije dirigovan, a kako rece, samo je osmina finala (CL) dirigovana? tamo neke kuglice, uz egal dvomec, dodijelile cityju jos pola sata pred svojim navijacima.
    sa golom u gostima postoji samo jedan rezultat u revansu koji vodi u produzetke, ovako postoji nekoliko. ko ce se sa cime zadovoljiti? da li ce ijedna ekipa juriti pobjednicki gol u zadnjih 10 minuta ako se ide u produzetke? saljem statistiku kad budem malo dokon.
    Naravno da nije pravedno, tek su produžeci poseban crnjak bilo da su klupska evropska takmičenja bilo da su u pitanju reprezentacije i njihova prvenstva. I produžeci su nekakvo arhaično rješenje koje je evolucija pravila probala da poboljša i eliminiše zlatnim i srebrnim golom, pa ni to nije valjalo. Treba i njih ukinuti i odmah otići na penale.

    Evo večeras u Ligi Evrope i Ligi Konferencija tri meča su završila penalima, a da je važio gol u gostima dva bi bila već riješena poslije 90 minuta. Penali na sva 3 su bili zabavni, posebno ovi na Fener - Oly koji se inače ne bi desili. Meni je daleko zanimljivije da gledam penale jer je to samo po sebi doživljaj za razliku od jurnjave rezultata u posljednjih 15-20 minuta - samo što jes' trebalo produžetke preživjeti.

Page 19 of 20 FirstFirst ... 9151617181920 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Fantasy Football - Champions League
    By Bokee in forum Fudbal
    Replies: 68
    Last Post: 13-12-10, 13:38
  2. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 15:08
  3. UEFA Champions League 2007/08
    By Katunjanin in forum Ostali sportovi
    Replies: 1728
    Last Post: 27-05-08, 21:51
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •