Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 228

Thread: moda koja vam bode oci

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    a tek lanene koshulje na golo tijelo mmmmmmmmmmmmmmm
    i kad se dobro oznojis u njih...to obozavam
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  2. #102
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    uf neka djaole nemo me raspomamljivat
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bode me djevojka u mini suknju koja nece da da pa taman da je casna sestra
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  4. #104
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    kad vidim one "I[srce]NY" majice, para mi na ushi odma.

  5. #105
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam mogla chitat` topic do kraja,ali mene najvishe nerviraju bijele chizme[josh kad su lakirane],& kratke jaknice na popunjenim djevojkama...
    Niti volim kad vidim ~dizelashe~ sa izbachenim kajlama na kojima se nalazi privezak od 10kg,da im se kichma iskrivi...
    Da,& majice na kojima VELIKIM slovima pishe ~D&G~.
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  6. #106
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    zena sa 2 djece u bijele farmerice i tange...
    f6

  7. #107
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    zena sa 2 djece u bijele farmerice i tange...

    a sa troje dece? :mrgreen:


  8. #108
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    i ja volim,i ja volim i ljeti je lan nezamjenjiv

    takodjeRRR!!!

  9. #109
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    zena sa 2 djece u bijele farmerice i tange...
    kakve veze ima ima li 3 djece ili petoro ako lijepo izgleda i ako sebi moze da dozvoli da obuche bijele farmerke? (mozda mislis na tange i providne bijele pantalone pa ako je dobra riba morash se okrenut a onda vidish dvoje djece pored nje i vas se najezish,blam te je sto si je pogledo):mrgreen:

    Jedan moj kolega kad vidi tange pada u trans i sve "tjera" svoju zenu da ih nosi , stalno,a ona se sirota muchi i njemu za ljubav ne skida nikako bez kad oni...

    pri tome,ona stvarno nije od onih koje bi trebale da nose ovu kombinaciju koju acs navede.

    meni ne smeta ukoliko dobro izgleda mada mi nije lijepo vidjeti ih na starijoj zeni bez obzira kako dobro izgleda

  10. #110
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    neukusno je svakako, majka djece sheta ih i nosi provdno sa sve shljashtecim tangama ispod, ajde ne zanovetajt, sram je bilo
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  11. #111
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Komplex land
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker View Post
    Bode me djevojka u mini suknju koja nece da da pa taman da je casna sestra
    Ja obožavam minice nosit, i to one maksimalno kratke da ne možeš niđe sjest kad je obučeš, a jedino što bi dala muškom kojeg prvi put vidim u životu je eventualno šaka u zube :devil: zbog ovakvog razmišljanja . Žena u minjaku je svetinja. Amen.
    Dalmacijo more moje
    jedna duša-a nas dvoje...

  12. #112
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    a sa troje dece? :mrgreen:

    Ljeti je to standardna setnja
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  13. #113
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    oca mi ebi tacno sam zna da ne treba postovat nishta na ovaj forum jer odma dodje zenski lobi iliti sigurna zenska kuca da ti ubije kontru..
    majka (starija osoba 30+godina) i 2 (moze 3 moze 4 ) djece (djeca koja sigurno imaju po 5 6 godina .... obuce bijele farmerica (ili ti sto bijelo ) a tange su naravno crne ili neka druga boja (obavezno da se vidi kroz to ) ....
    ako je to fino onda...
    f6

  14. #114
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    oca mi ebi tacno sam zna da ne treba postovat nishta na ovaj forum jer odma dodje zenski lobi iliti sigurna zenska kuca da ti ubije kontru..
    majka (starija osoba 30+godina) i 2 (moze 3 moze 4 ) djece (djeca koja sigurno imaju po 5 6 godina .... obuce bijele farmerica (ili ti sto bijelo ) a tange su naravno crne ili neka druga boja (obavezno da se vidi kroz to ) ....
    ako je to fino onda...
    Zaboga...pa kakve gace treba da se nose na bele farmerke/pantalone ,a da to bude opshte prihvatljivo? Mislim da je to lichni izbor onog ko to nosi,sve dok je lepo upakovano,meni apsolutno ne smeta. Znachi li to da ja ne smem vishe da nosim tange kad postanem mama? Naravno necu nositi crne na bele pantalone :mrgreen: Ali sigurno necu obuci bubrezhnjace da bih umirila dushebrizhnike. Ljudi su puni predrasuda.


  15. #115
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    oca mi ebi tacno sam zna da ne treba postovat nishta na ovaj forum jer odma dodje zenski lobi iliti sigurna zenska kuca da ti ubije kontru..
    majka (starija osoba 30+godina) i 2 (moze 3 moze 4 ) djece (djeca koja sigurno imaju po 5 6 godina .... obuce bijele farmerica (ili ti sto bijelo ) a tange su naravno crne ili neka druga boja (obavezno da se vidi kroz to ) ....
    ako je to fino onda...
    :lolblue::lolblue::lolblue:nije choche zenski lobi no sam ja prvo dijete dobila sa 20 godina i stvarno nijesam trebala da se zababim poslije toga.
    Konkretno to shto ti iskombinova,bijele providne pantale i crne tange koje vire po metra iznad njih ne volim da vidim ni na super mladoj curi i od toga mi se samo povrace:roll:

    Ne vjerujem da ce ti bit mrzno da ti se zena i kad ti djecu rodi (a ostane zgodna i vitka kao prije porodjaja)obuche lijepo i moderno a josh ako joj to stoji dobro kakve veze ima shto nosi tange.
    Ja ne volim da se gace vide ni u kojoj situaciji i smatram da je to ruzno ali ako neko voli bash me nije briga neka nosi shto oce.

  16. #116
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _senorita_ View Post
    Nisam mogla chitat` topic do kraja,ali mene najvishe nerviraju bijele chizme[josh kad su lakirane],& kratke jaknice na popunjenim djevojkama...
    Niti volim kad vidim ~dizelashe~ sa izbachenim kajlama na kojima se nalazi privezak od 10kg,da im se kichma iskrivi...
    Da,& majice na kojima VELIKIM slovima pishe ~D&G~.

    Uh ni ja ne mogu smislit te "sminke".A i nista mi mrznije nema no kad vidim momka kad zavuche majicu,kosulju il dux u farmerke il trenerku pa ih jos podigne do grla!
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  17. #117
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hm...Odakle poceti...

    Na djevojci ne volim da vidim majicu iznad pupka a da joj pri tome visi sa svake strane, ne volim da vidim one kombinacije kod darkerki sa 450 slojeva odjece ( pantalone preko kojih ide suknjica puta neko cebe preko glave, izbusene marame, 10 kg bizuterije svakakve, prstenje na svakom prstu), a kod momaka majice sa natpisima Suzuki, Ferrari, Race Team itd. i majice tipa s prednje strane GA, a sa zadnje GFF, koje su pri tome upasane u farmerice.

  18. #118
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    scena 1. idem gradom vidim lijepu majku zgodnu sa 2-3-4-5 djece. bijele farmarke, tange se ispod vide. mmmmm mnogo lijepo.
    scena 2. idem gradom vidim lijepu djevojku zgodnu. bijele farmerke, tange se ispod vide. mmmmm mnogo lijepo.
    misao moja u oba slucaja: izaziva, izaziva, rado bih je sad tu na ulicu.

    da li je lijepo misliti tako uopste za djevojku a kamoli za majku???!!!

    samo mi nemojte reci da je to sloboda odijevanja, i da sam zaostao sto mislim tako i da ne gledam ako mi se ne svidja i tako tome slicno.

    a zamislite sad istu tu majku sa djecom i istu tu djevojku sa svim svojim vitkim figurama kako nose nesto sexy ali elegantno zenstveno. neke suknje, mini suknje, uske farmerke ispod kojih se ne vide tange, cipele neke lijepe, cizme , stikle, ... eeeeeeeeee e to je milina vidjeti.
    a ako zena moze lagodno da se osjeca u bijelim farmerkama i tangama ispod i pri tom tvrdi da nije, necu da kazem qrva, nego eto da ne vara muza, i da ne bi ni s kim drugim nikad bez sa voljenim onda taj mozak uopste nije u redu.

    samim cinom takvog oblacenja ona sebe degradira u ocima drugih, a ako joj je svejedno povodom toga, ako je to ne zanima i ako se osjeca udobno u tome sto nosi onda... pffff samo nek je zdravo.

  19. #119
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Zaboga...pa kakve gace treba da se nose na bele farmerke/pantalone ,a da to bude opshte prihvatljivo? Mislim da je to lichni izbor onog ko to nosi,sve dok je lepo upakovano,meni apsolutno ne smeta. Znachi li to da ja ne smem vishe da nosim tange kad postanem mama? Naravno necu nositi crne na bele pantalone :mrgreen: Ali sigurno necu obuci bubrezhnjace da bih umirila dushebrizhnike. Ljudi su puni predrasuda.
    Zapad je utopia gdje je to sasvim normalno, ali kod nas ne mogu da vjerujem da onako konzervativno drustvo puno predrasuda u ovom slucaju rijec je o osobama tj zenskom svijetu starijih godina gdje to pocinje da bude standard utemeljen s uvodjenjem novih modnih trendova(to bih ja nazvao modernom prostitucijom koja kvari moralnu etiku zdravih ljudi na duzi period).
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  20. #120
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Komplex land
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam što da vam kažem osim da tange ne volim vidjet/naslutit ni kod koga, to je odjevni predmet kojeg nema. On je osmišljen da fali, i za muške poglede normalno...ne razumijem u čemu je sramota ako žena nosi normalne gaćice i to se primijeti, pa valjda svi to nose. Bar bi trebali... Ne bi mi bilo milo da mi mater nosi tange, to sigurno.
    Dalmacijo more moje
    jedna duša-a nas dvoje...

  21. #121
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dubrovčanka View Post
    Ne znam što da vam kažem osim da tange ne volim vidjet/naslutit ni kod koga, to je odjevni predmet kojeg nema. On je osmišljen da fali, i za muške poglede normalno...ne razumijem u čemu je sramota ako žena nosi normalne gaćice i to se primijeti, pa valjda svi to nose. Bar bi trebali... Ne bi mi bilo milo da mi mater nosi tange, to sigurno.

    Niko nije rekao da je sramota.. Samo mislim da je izbor donjeg vesha onog ko ga nosi. Nema tu normalno/nenormalno . Ko je kompetentan da kazhe sta je tu prihvatljivo. Nama samo mozhe da se ne dopadne,da ne prihvatimo,a da donosimo sud to nikako.


  22. #122
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pilicius View Post
    scena 1. idem gradom vidim lijepu majku zgodnu sa 2-3-4-5 djece. bijele farmarke, tange se ispod vide. mmmmm mnogo lijepo.
    scena 2. idem gradom vidim lijepu djevojku zgodnu. bijele farmerke, tange se ispod vide. mmmmm mnogo lijepo.
    misao moja u oba slucaja: izaziva, izaziva, rado bih je sad tu na ulicu.

    da li je lijepo misliti tako uopste za djevojku a kamoli za majku???!!!

    samo mi nemojte reci da je to sloboda odijevanja, i da sam zaostao sto mislim tako i da ne gledam ako mi se ne svidja i tako tome slicno.

    a zamislite sad istu tu majku sa djecom i istu tu djevojku sa svim svojim vitkim figurama kako nose nesto sexy ali elegantno zenstveno. neke suknje, mini suknje, uske farmerke ispod kojih se ne vide tange, cipele neke lijepe, cizme , stikle, ... eeeeeeeeee e to je milina vidjeti.
    a ako zena moze lagodno da se osjeca u bijelim farmerkama i tangama ispod i pri tom tvrdi da nije, necu da kazem qrva, nego eto da ne vara muza, i da ne bi ni s kim drugim nikad bez sa voljenim onda taj mozak uopste nije u redu.

    samim cinom takvog oblacenja ona sebe degradira u ocima drugih, a ako joj je svejedno povodom toga, ako je to ne zanima i ako se osjeca udobno u tome sto nosi onda... pffff samo nek je zdravo.
    potpuno se slazem sa svim shto si napisao ali ovdje je bilo govora da je ruzno da zena koja ima djecu NOSI tange a ne da joj se VIDE tange!
    Kad se vide,gadno mi je pa koja god da je il djevojka ili zena ali ako se preko tangi normalno obuche shta je koga briga shta nosi ispod!
    Moze poradi mene ic i bez vesha!

    zaboravih da kazem da se ne slazem nikako sa onim dijelom gdje si napisao da zena ako nosi bijele farmerke ispod kojih se vide tange ,OBAVEZNO vara svog muza?!
    Nije mi jasno kako se na osnovu onoga kako se ko obuche moze tumachiti njegov moral i karakter?!
    "Odijelo ne chini chovjeka",nije li to poslovica koju smo davno chuli,mada je evidentno da ga uljepshava!
    Last edited by zvoncica; 15-02-07 at 13:41.

  23. #123
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Komplex land
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Niko nije rekao da je sramota.. Samo mislim da je izbor donjeg vesha onog ko ga nosi. Nema tu normalno/nenormalno . Ko je kompetentan da kazhe sta je tu prihvatljivo. Nama samo mozhe da se ne dopadne,da ne prihvatimo,a da donosimo sud to nikako.
    Ne, nisam ni mislila da je ođe neko insinuirao da je to sramota već znam žene koje rub gaćica doživljavaju kao najgoru noćnu moru, a nažalost pošto imam puno muških prijatelja čujem njihove komentare koji su takvi da ti zlo dođe.
    Što se suda tiče, slažem se apsolutno, ali teško je ne sudit kad si pun , jelte, predrasuda...bile to tange ili minice....
    Dalmacijo more moje
    jedna duša-a nas dvoje...

  24. #124
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker View Post
    Bode me djevojka u mini suknju koja nece da da pa taman da je casna sestra
    hahaha,ako je u suknju mora da da jel
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  25. #125
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dubrovčanka View Post
    Ne znam što da vam kažem osim da tange ne volim vidjet/naslutit ni kod koga, to je odjevni predmet kojeg nema. On je osmišljen da fali, i za muške poglede normalno...ne razumijem u čemu je sramota ako žena nosi normalne gaćice i to se primijeti, pa valjda svi to nose. Bar bi trebali... Ne bi mi bilo milo da mi mater nosi tange, to sigurno.
    Tange ne bi trebalo da nose starije zene,to je vise za djevojke kad obuku nesto usko!
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. CRNOGORCI U RUSKO-JAPANSKOM RATU
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 17
    Last Post: 04-12-09, 19:47
  2. Koja VERA...ili ti VJERA!
    By Dzoni_Stulic in forum Religija i filozofija
    Replies: 288
    Last Post: 18-10-09, 20:03
  3. Pravila koja se moraju poshtovati...
    By Igi in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 02-11-04, 16:24
  4. KO su Crnogorci ? Baltoslavi ili Iliri ??
    By Knjaz in forum Istorija
    Replies: 25
    Last Post: 19-03-04, 00:11
  5. OTMICA U ŠTRPCIMA
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 67
    Last Post: 27-02-04, 13:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •