Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 47 of 47

Thread: Banke i Pare

  1. #26
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    mozda i jes , nadji mi kome to hvali sto zivotati, nadji mi ko se lose nosi, ko ima los fon, ko nema auto,nadji preko dana i preko noci lose lokale tj prazne, nadji ko nij dosao nedje i snasao se za shta god, bitno je da pare stizu i kruze pa cemo lako za sve, ne moze nisrta preko onic ,a zadnjih 15 godina smo mi i previse dobro zivjeli, nego ne umijemo bit zahvalni niti cijeniti nista ,sve neka pasiva kao ti i takvih ima milion zato ne cvejta sve , nego muka me vise da se raspravljam ajd cao,
    Pobrojao si sve kriterijume civilizovanog, kulturnog, obrazovanog i zdravog društva.

    Ima li još šta da se doda, pa da ovo pošljemo neđe da se zorimo po svijetu?

  2. #27
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Ka' što je sve proćetalo otkad se pokupova ta privreda i to...
    E jes`, to sve procvjeta dok trepnesh. No navikao "siroti" narod evo 15 godina da se bogati preko noci, pa im sad ovo chekanje previshe smeta.


    Never Complain, Never Explain

  3. #28
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Nisam uopshte to mislila. Nego vi svi kojima neshto fali u CG a necete nishta, ali bash nishta da uradite da se to neshto promijeni, pravdajuci se time da se u CG loshe zhivi itd, dodjite i mijenjajte. Ili se ne zhalite na strance koji ulazhu i koji otvaraju po CG ono shto cemo mi i nasha djeca da koristimo i shto nama ostaje (nece ga Rusi u Rusiju ponijet`, niti ce to ikad njima pripast`, al dobro - to je druga pricha).

    Niko ti ne uzima pravo, ni ja ne zhivim u CG, al` se makar ne zhalim ni na koga i ni na shta. Mijenjaj - ne mijenjaj drzhavljanstva, tvoja stvar.
    Ahh kakva frka ovde :mrgreen: ali nema veze.

    Samo da vas i nesto pitam jos, kako je moguce da daju dolje narodu kredite of 20.000 evra (znam neke koji su dobili po toliko) a kazu da nemogu drugijama kao meni da vracu te pare?

    Da i kazem Nikolina, meni nista ne fali u CG, samo bih voljeo imati tu mugucnost da se vratim cim dobijem nesto. Gde da idem drugacije? Na ulicu? Ja nisam posao u inostranstvo nego su me roditelji tamo doveli. Tada jos nista nisam imao da kazem.
    I da pitam zasto da mi iz inostranstva probamo da uradimo nesto tako da se to nesto promijeni? Crna Gora vec odavno ne misli na svoj narod van CG. Nisu ni u stanje ni da mislu na svojeu zemlju. Mi smo vec dali dovoljno za CG, poneki (iz inostranstva) i svoje zivote u taj prokleti rat.

    I ne pravdam se da je u CG lose zivjeti, mozda drugi ali ja ne. Nisam neko koji gleda mnogo pare, nego srecu i dobar i ljepi zivot u zemlju odakle dolazim. Ovde isto nista bolje nije! Ka sto sam vec ovde povise kazao, moja integracija u inostranstvo nije moja odluka bila. Da i kazem ko se ne zali da mu stranci ulaze u svoju zemlju! Ima ih cudo. Ja se samo zalim njima posto oni zadnju sansu za moju kupovinu mozda dolje i brisu.

    Ti ne zivis u CG nego isto van, a pricas da ce to "nasoj" djeci ostati i da se zato ne bunimo. Dali nikad nisi promislila da "nasoj" djeci mozda te mugucnosti dolje uopste nece biti zanimljive kad im roditeli i oni sami zive u drugu zemlju gde je sve i mozda bolje i gde su se navikli!?

    Rusija to nece ponijeti (a cak i ne mogu ka sto kazes) ali mogu prodati drugom nekome van CG. Zna se inace da Rusija ima najveca usta a najmanje ustvori, naprimer: bombardovanje 1999 godine i ova Kosovo kvestija sada. Svaki put kad ima pare u pitanje, iskljucu to sta su celi i voljeli da ustvore, ucine i dalje. Naravno za svoju bolju. Misli ti dalje da ce to sledecoj generaciji ostati, ti tamo koji punopravstvo imaju odgovaraju za to.

    ------

    Zbilja moje pare se nalaze na racun u CBCG.
    Last edited by MNT; 09-02-07 at 15:15.

  4. #29
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kick

  5. #30
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    vala imash pravo, ocel ko da se mijenajmo ja vama poao i stan odje vi meni posao i stan u inotranstvo
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ovo je komedija
    A Nikolina tim Rusima dzep ne otanja ni od Engleskih, Spanskih, Izraelskih poreza.. a sto velis pokupice se od Crnogorskih poreza doma da idu jel? A legenda si..

    simm, to da su im Spanci rekli da 'skalaju'.. to pricaj ispred zgrade ovo ono

    A i tebi za pare da recem, napravi neke pare kad si vec u inostranstvo coece, sjedis tamo i cekas da ti cg da pare.. e docekaces ih, na kukovo ljeto.. (od kad nisam cuo ovu foru)

    o/
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  7. #32
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker View Post
    A ovo je komedija

    A i tebi za pare da recem, napravi neke pare kad si vec u inostranstvo coece, sjedis tamo i cekas da ti cg da pare.. e docekaces ih, na kukovo ljeto.. (od kad nisam cuo ovu foru)

    o/
    Jao mogao bi ti biti pravi fantasticni, profesijonalni komedicar ozbiljno! :mrgreen:

    Vi dolje u CG mislite da je vasem narodu lako u inostranstvo, da dobro zaraduju, zive i tako dalje.

    A skoro isto dode ovde ka sto i u CG.

    Plata je vama tamo 200 evra (kod mojija uglavno)
    pa odbiji stan 80 evra, struju, plin to ovo,
    hranu i dalje i ostane ti nista.

    Tako i ovde:

    Plata 1300 evra pa odbijaj:

    Stan 500 evra
    Struja/plin 150 evra
    Voda/zemljiste 150 evra
    Svakakvi porezi 150 evra
    Karta da mozes ubaciti kola ispred stana (parking) 60 evra
    Internet 25
    Porezi za kola 100 evra to ovo
    Ima i jos cudo, skola za djecu, knjige i dalje.

    Sta ostane? Nista. Ni da ubuces djecu dobro. Sad ne pricaj ka da znas.
    I ajde kazi odakle da sparam za stan dolje?

    I da, sjedim (posle radnje) i cekam svoje pare koje sam ja sam zaradijo!

    @ Sparc:

    Dodi ti ovde pa ces zeljeti sta brze da se vratis dolje.

    Kad vidis koliko ces svega morati da places, porze itd. Ako dolazis kao jedna persona zivis dobro ali sa familijom, zenom i djecom onda brisi.

    Onda mozes ispisati kola, odmor pu CG, dalje to ovo. Stanovi su ovde 150.000 i dalje! Neces naci nesto jeftino ka sto dolje. A iznamiti je 500 evra i nadgore. Samo ako nebi da zvis u supu onda ih ima i za 380.
    Last edited by MNT; 14-02-07 at 12:52.

  8. #33
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    znam zna,, shalim se malo, da je stanje ocaj jeste, a mi smo nezahvalno stoka i iza toga stoji, uvijek sam tvrdio da se odje zvi bolje nego u po evrope, samo ne umiemo to cijenti
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #34
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo da kiknem topik opet. :yipiiii:

    Da li ima jos dolje vijesti okolo ovih para i dalje? Dogadaji i dalje?

    To jer vidim da daju nasijama dolje kredite do 20.000 evra, daju radnicima stanove, i planiraju da poprave one stanove spolja koji se nalaze na Stari Aerodrom. (Da su to vec kod gradenja uradili nebi trebali popravljati sta bi ih pare ustedilo ali ajde.)

    Pitam se da li oni uposte mislu malo na Crnogorce iz inostranstva. Bilo je skoro nesto u Vijesti o tome: Srce zove, a niko se ne javlja. http://www.vijesti.cg.yu/arhiva.php?...jest&id=232567

    Cudime kako mogu banke da daju narodu dolje kredite do 20.000 evra, a nemogu da nam vrate svoje (svoje pare zbilja!) pare zbilja?! Ili nesto drugo i zamjenu kao stan. Pitam se gde su te pare posle tada u raspadu Jugoslavije?

    Ima li neki drugi nacin da rijesim za te pare dolje stan? Imam konekcije sa nekim firmama u CG koje imaju stanove u vlasnistvo. Da li bi bilo mozda muguce da rijesim sa njima naprimer neki deal? Oni meni stan a ja njima pare na racun + nesto extra para?

    U naprijed hvala za odgovor.

    MNT

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~Pakao...u Srcu Raja~
    Posts
    690
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U moj dio zaliva,teshko da za te pare mozes i garazu da kupish..dovoljno je reci da stan od 25m2 vrijedi od 70 - 75 hiljada eura.Prikupi josh malo parica,pa onda trguj..Ili prichekaj koju godinu josh dok ne padnu cijene
    ~..TaLk to me SoftLy
    There's somethinG in Your EyeS..~

  11. #36
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    evo z sve zainteresovane :
    ISPLATA DEVIZNE STEDNJE VRSICE SE NA OSNOVU PRILOZENE

    SLEDECE DOKUMENTACIJE















    1.ZAHTJEV ZA ISPLATU DEVIZNE STEDNJE (PRILOG BR.1)



    2.OVJERENA FOTOKOPIJA KOMPLETNE STEDNE KNJIZICE ILI DEVIZNOG RACUNA SA DOKAZOM O STANJU MATICNE BANKE KOJU ZADRZAVA BANKA U SVOJOJ DOKUMENTACIJI.



    3.DOKAZ O PREBIVALISTU-POTVRDA ILI UVJERENJE O PREBIVALISTU NA DAN 06.JANURA 2007.GODINE, IZDATA OD MIN.UNUTRASNJIH POSLOVA I JAVNE UPRAVE



    4.FOTOKOPIJA VAZECE LICNE KARTE,KOJA SE PODNOSI PRILIKOM DAVANJA NA UVID VAZECE LICNE KARTE.



    5.VLASNICI DEVIZNE STEDNJE KOJI SU POLOZILI DEVIZNU STEDNJU KOD DOMACIH BANAKA NA TERITORIJI BOSNE I HERCEGOVINE PODNOSE IZJAVU OVJERENU KOD NADLEZNOG SUDA DA NJIHOVA POTRAZIVANJA NIJESU VERIFIKOVANA U SKLADU SA ZAKONOM O IZMIRENJU OBAVEZA PO OSNOVU RACUNA STERE DEVIZNE STEDNJE (PRILOG BR.2)



    6.VLASNICI DEVIZNE STEDNJE NA PRIVREMENOM RADU U INOSTRANSTVU

    I STRANA FIZICKA LICA ,KOJA NIJESU OSTVARILA PRAVO PO OSNOVU DEVIZNE STEDNJE POLOZENE KOD OVLASCENIH BANAKA NA TERITORIJI

    REPUBLIKE SRBIJE,PODNOSE IZJAVU OVJERENU KOD NADLEZNOG SUDA

    DA NJIHOVA POTRAZIVANJA NIJESU ISPLACENA U SKLADU SA ZAKONOM O REGULISANJU JAVNOG DUGA SRJ PO SONOVU DEVIZNE STEDNJE GRADJANA (PRILOG BR,3)



    7.U SLUCAJU DA JE DEVIZNA STEDNJA STECENA PO OSNOVU NASLEDJA ILI PO OSNOVU UGOVORA O POKLONU,STEDISA DOSTAVLJA I PRAVOSNAZNO RJESENJE O NASLEDJIVANJU ILI OVJERENI UGOVOR O POKLONU..OSNOV ZA ISPLATU JE PREBIVALISTE VLASNIKA ODNOSNO OSTAVIOCA DEVIZNE STEDNJE,ILI PREBIVALISTE POKLONODAVCA.



    8.PRAVNA LICA, KOJA SU VLASNICI DEVIZNE STEDNJE,OSIM POTREBNE DOKUMENTACIJE,DOSTAVLJAJU I OBAVJESTENJE O RAZVRSTAVANJU POSLOVA OD ZAVODA ZA STATISTIKU,KAO I OVLASCENJE ZA PODIZANJE DEVIZNE STEDNJE POTPISANO I OVJERENO OD OVLASCENOG LICA U PRAVNOM LICU.



    .

    -INFORMACIJE I POTREBNI OBRASCI MOGU SE DOBITI NA SALTERU CKB U UL,NOVAKA MILOSEVA BR.6-ZA PODGORICU (U VREMENU OD 08-20 CASOVA I SUBOTOM U ISTO VRIJEME)I U SVIM FILIJALAMA NA TERITORIJI CG.









    -KOMPLETNA DOKUMENTACIJA SE PREDAJE ISKLJUCIVO NA SALTERU U UL.NOVAKA MILOSEVA BR.6 –ZA PODGORICU, I NA SALTERIMA FILIJALA ,A ISPLATA UKOLIKO JE DOKUMENTACIJA U REDU,IZVRSICE SE NAKON OBRADE DOKUMENTACIJE, NA BILO KOM SALTERU CKB.



    ako ko ima staru deviznu i zanima ga isplata i spisak tj banka ko koje su imali racun nek poshalje pp
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  12. #37
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    E pa prijatelju MNT. Sto se tice stare devizne stednje, od juna mjeseca startuje cetvrta sezona isplate stare devizne stednje. Poceli su od ljudi kojima je propalo 500 eura stednje pa se svake godine dolazi do ljudi koji su izgubili u bankama vise para. Mislim da su ove godine isplacivali ljude koji su imali do 5000 eura stednje ili tako nesto. Ne znam sto ne bih pitao. Postoji mogucnost da dobijes 60% vrijednosti u obveznicama stare devizne stednje sto neko gore pomenu. Ne znam sta mozes trgovat za njima.
    Dalje prijatelju, sto se tice kredita - ne daje drzava kredite ljudima nego privatne komercijalne banke. Imaju fino kamatu, neku nekretninu za hipoteku, zirante... A dje drzava da daje kredite. Znam da su prosvjetarima subvencionirali neke stanove, ali to je bilo samo za prosvjetare.
    Dalje, vazno je u kojoj si banci stedio pare. Ako si u neku od crnogorskih banaka, isplata stare devizne stednje je u toku, kao sto ti je vec receno. Mada, ako nisi popunio one formulare i proslijedio zahtjev, mrka kapa. Ako si drzao pare u neku od banaka cije je sjediste u Srbiji, tek se sad neka prica pokrenula da, kad se zavrsi isplata stedisa crnogorskih banaka, tek onda da se krene u isplatu stednje ljudima koji su svoje pare drzali u bankama sa sjedistem u Srbiji.
    Sto se tice 40 000 eura za stan, svakim danom mozes da kupios sve manje i manje kvadrata, a dok ti dobijes (ako dobijes) svojih 40 000 moci ces nedje u Mojkovac da kupis stan. A o dvije sobe i stanu 75 kvadrata za 40 000 - sprdas li se?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #38
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    isplata je i banaka van cg
    banaka čija će se štednja isplaćivati

    1. Banke koje su imale organizacione djelove u Republici Crnoj Gori:

    Red.
    broj Naziv banke i sjedište Mjesto organiz. dijela u Republici Novi naziv Banke
    1. BB Temeljna banka AD
    Ljubljana PJ Podgorica - Bar SKB Banka D.D. Societe Generale Group
    2. Jugobanka AD - Beograd Expozitura Herceg Novi, Kotor, Tivat
    3. Invest-banka AD - Beograd PJ Podgorica
    Expozitura Golubovci,
    Virpazar, Bar, Ulcinj
    4. JIK Banka AD - Beograd PJ Bar, Virpazar
    Expozitura Ulcinj
    5. Šabačka banka AD - Šabac Budva, Kotor

    2. Banke i njihovi organizacioni djelovi van Republike:
    Red.
    broj Naziv banke i sjedište Mjesto organiz. dijela u Republici Novi naziv Banke

    1.
    Jugobanka AD - Beograd Beograd,Bor, Kraljevo,
    Priština, Priboj,Zagreb i druge filijale i expoziture
    Jugobanka AD - Beograd
    Novi Sad
    Kontinental banka AD -
    Novi Sad
    Jugobanka AD - Beograd Rijeka Riadria banka DD-Rijeka
    Bankos banka - Priština
    Priština
    Jugob.AD Kos.Mitrovica
    Za Jugobanku BiH postupiti u
    skladu sa tačkom 5 stav 1
    Sarajevo,Zenica,Tuzla
    i dr.


    2.


    2.
    Ljubljanska banka AD Ljubljana


    Beograd, Užice, Novi Sad i dr. u Republici
    Srbiji
    BB Slavija banka - Beograd

    Ljubljanska banka
    Priština, Kosovska
    Mitrovica, Peć Jugobanka AD
    - Kosovska Mitrovica
    Ljubljanska banka AD - Ljubljana Zagreb,Rijeka, Split idr.

    Ljubljanska banka Sarajevo, Zenica i dr.
    Ljubljanska banka Novi Sad Privredna banka N. Sad
    3. Beogradska banka - Beograd Beograd, Priboj,
    Pančevo, Užice i dr.
    4. Beobanka AD - Beograd Beograd, Ivanjica
    5. Invest banka AD - Beograd Beograd, Subotica,
    Priština, Sarajevo,
    Zenica i dr.
    6. Ju banka AD - Beograd Beograd Alpha Bank Srbija AD
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  14. #39
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo da opet malo kiknem topik oprostite mi!

    Ima li ko pojma o najnizim cijnama stanova po Cetinju? Dvosobni+ kupatilo + nevni boravak € ?

    U naprijed hvala,

    MNT
    Last edited by MNT; 20-06-07 at 22:11.

  15. #40
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pa ako ces da zivish u 5 mjeseci kisha, 5 mjeseci snijega, i dva mjeseca kishe sa -10 kad zadje sunce onda moz nac jeftino sttan heheheh shalim se cetinje je najljepsi grad u CG , nemas pravila za cetinje nikakvih, to su tamo ljudi koji ti cijenu biju kako im dune, kako nadju auto koji im se svidi, il vide da imas pa da te peglaju, a stanovi su generalno u ocajnom stanju svi na cetinju , krajnje ocajnom
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  16. #41
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    pa ako ces da zivish u 5 mjeseci kisha, 5 mjeseci snijega, i dva mjeseca kishe sa -10 kad zadje sunce onda moz nac jeftino sttan heheheh shalim se cetinje je najljepsi grad u CG , nemas pravila za cetinje nikakvih, to su tamo ljudi koji ti cijenu biju kako im dune, kako nadju auto koji im se svidi, il vide da imas pa da te peglaju, a stanovi su generalno u ocajnom stanju svi na cetinju , krajnje ocajnom
    Hvala na odgovor Sparco, za mene je mjesto Cetinje odlicno za zivot :mrgreen:

    Eh pa kolko tebe cuh nema nikakva pravila ali ima stanovi, da li su neki kvalitet? Ima li ih oko € 25.000/ € 27.000 i gore?

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Skocili su i na Cetinje brato od 40-80 000e, ispod toga ne mozes naci, za 30 000 moze mozda garsonjera u neku zgradu sto se zidovi i fasada raspadaju

  18. #43
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MNT View Post
    Hvala na odgovor Sparco, za mene je mjesto Cetinje odlicno za zivot :mrgreen:

    Eh pa kolko tebe cuh nema nikakva pravila ali ima stanovi, da li su neki kvalitet? Ima li ih oko € 25.000/ € 27.000 i gore?
    Indipendent_girl i Hari_Krisna prodaju svoje stanove na CT pa im se javi na PM.

    Ako se dogovorite naravno meni procenat
    Kako Vaša bolest ?

  19. #44
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Indipendent_girl i Hari_Krisna prodaju svoje stanove na CT pa im se javi na PM.

    Ako se dogovorite naravno meni procenat
    Hvala na odgovor. Nisam znao da ovi dvoje stanove prodaju ali ajd ...

    Problem je da (kao sto i mozes procitati gore) ne mogu sve pare od jednom dici da bi kupio stan nego cu morati nesto drugo smisliti...

    Evo mozda kod neke Comericialne banke Crne Gore... dici kredit pa se dogovoriti sa njima po komadama vracati sa finom kamatom... sa stednog racuna...

  20. #45
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam kako ces za pare ali za te pare dvosoban stan u Boku zaboravi, mislim da je takva situacija i u ostatak primorja i PG.Za CT nisam siguran ali mislim da bi u bilo koju opstinu na sjever mogo uzet ali ni tu nisam siguran za Kolasin i Zabljak...Neko gore napisa za Mojkovac kao da samo moze gore da se uzme,ali ce se to promijenit kad izgrade ski-centar,saniraju jaloviste...Tako da je best-buy mozda Mojkovac

  21. #46
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by $hone View Post
    Ne znam kako ces za pare ali za te pare dvosoban stan u Boku zaboravi, mislim da je takva situacija i u ostatak primorja i PG.Za CT nisam siguran ali mislim da bi u bilo koju opstinu na sjever mogo uzet ali ni tu nisam siguran za Kolasin i Zabljak...Neko gore napisa za Mojkovac kao da samo moze gore da se uzme,ali ce se to promijenit kad izgrade ski-centar,saniraju jaloviste...Tako da je best-buy mozda Mojkovac
    Ahaha, ne trazim samo ja stan nego i ostala familija ali pricam u moje ime :lolblue: (jedna persona).

    Na sjeveru nevhjerujem da cu kupovati nesto jer bi mi troskovi pu PG ili CT ili primorija bili preveliki... benzin itd... a i familija mi se ne nalazi tamo...

    Vise trazim nesto okolo PG, i ostale male gradice, Danilovgrad, CT itd...

  22. #47
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e ioko danilovgrada ces nac kucicu sa placom u ok stanju 15 do 20 iljada i sl guglaj malo krstas nekretnine iz pg imaju sajt sa sve slikama i cijenama i realnim sagledavanjem, vidjecesh mrtvi ladni ti kazu ako ne valja ne valja i sl
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako Zaraditi Velike Pare Uz Sto Manje Utrosenog Vremena
    By Trinity from Zion in forum Sve i svašta
    Replies: 22
    Last Post: 11-12-11, 23:21
  2. Komad sa pjevanjem i pucanjem
    By Arhont in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 16
    Last Post: 27-02-06, 07:01
  3. Pare, pare, pare...
    By Chegevara in forum Sve i svašta
    Replies: 33
    Last Post: 27-09-04, 08:44
  4. Ko ne vrati kredit jednoj banci bez problema ga dobija u dru
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 12-07-04, 10:50
  5. Smesni slucajevi kada su zrtve poginule ili ranjene
    By Trinity from Zion in forum Sve i svašta
    Replies: 22
    Last Post: 03-04-04, 14:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •