Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 56

Thread: sta pokloniti kad vazni datumi dodju

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    snickers...........
    I lost my watch….now I’m lost in time

  2. #27
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amok View Post
    snickers...........

    .................u hameru :PPPPPPP


  3. #28
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Meni je april mjesec sa 4 rodjendana, i svaki mi je veoma bitan... Momku sam mislila prsten da kupim, al ne znam koliko mi je to pametno. Sto vi mislite o tome?

    nije prstenje za muskarca bar ja tako mislim, ali boze moj svi smo razliciti.
    sto se poklona tice za "vaznije" datume , sve i svasta dolazi u obzir.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #29
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,260
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Momku sam mislila prsten da kupim, al ne znam koliko mi je to pametno. Sto vi mislite o tome?
    Zar on tebi ne bi trebao da kupi prsten?!?!

    To je lijep poklon ali...neke porodice u CG imaju obicaj da tetke kupuju prsten kada dijete napuni 18godina. Koliko je vasa veza ozbiljna, tj kako ce on prihvatiti ideju tvog poklona, sta stoji iza toga (mozda se covjek uplasi). Razmisli, ne zelim da ti sugerisem, ali sam misljenja da prsten nije "best buy" kao poklon momku.


    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA View Post
    Visibaba,malo prase,after 8 chokoladice,tiket sa sigurnim fixevima,vozacka dozvola ili resenja sa testa,crtani,puzle,barbika (ali original i po mogucnosti sa sto vise cipela cesljeva i onih dodataka),kapa itd itd

    i ne salim se...ovome bi se najvise obradovala
    iskren odgovor

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA View Post
    Visibaba,malo prase,after 8 chokoladice,tiket sa sigurnim fixevima,vozacka dozvola ili resenja sa testa,crtani,puzle,barbika (ali original i po mogucnosti sa sto vise cipela cesljeva i onih dodataka),kapa itd itd

    i ne salim se...ovome bi se najvise obradovala
    Zato $to ti ovo trenutno najjvi$e treba? :mrgreen:
    Globetrotting

  6. #31
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    nije prstenje za muskarca bar ja tako mislim, ali boze moj svi smo razliciti.
    sto se poklona tice za "vaznije" datume , sve i svasta dolazi u obzir.
    Quote Originally Posted by box View Post
    Zar on tebi ne bi trebao da kupi prsten?!?!

    To je lijep poklon ali...neke porodice u CG imaju obicaj da tetke kupuju prsten kada dijete napuni 18godina. Koliko je vasa veza ozbiljna, tj kako ce on prihvatiti ideju tvog poklona, sta stoji iza toga (mozda se covjek uplasi). Razmisli, ne zelim da ti sugerisem, ali sam misljenja da prsten nije "best buy" kao poklon momku.




    iskren odgovor
    E ne znam onda, mozda zlatni lanac sa srcetom? Ima u DAN 1 momak stop je prodavao onaj Samsung sa cirkonima, crveni, to mi je bas slatko isto...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  7. #32
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Meni je april mjesec sa 4 rodjendana, i svaki mi je veoma bitan... Momku sam mislila prsten da kupim, al ne znam koliko mi je to pametno. Sto vi mislite o tome?
    Mislish sa 5 rodjendana A ja??? :P

    Uzmi mu onaj prsten sa crnim kamenom,onaj zlatni,chetvrtasti,shto se nosi na malom prstu,odushevice se :mrgreen:


  8. #33
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ne znam.. Meni je presladak ovaj telefon crveni... Extra mi je... A sto se kamena tice, ja nesto ne volim crni kamen nikako... Nasala sam i jedno rozo srce da zakacim na telefon. Super ce mu biti...
    Last edited by kuglica; 27-02-07 at 14:19.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  9. #34
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,260
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    A ne znam.. Meni je presladak ovaj telefon crveni... Extra mi je... A sto se kamena tice, ja nesto ne volim crni kamen nikako... Nasala sam i jedno rozo srce da zakacim na telefon. Super ce mu biti...
    Crveni telefon sa cirkonima, rozo cvijece da kacis na tel kao poklon momku....malo mi nije jasno ko je musko a ko zensko u vasoj vezi?!!:-?

    Ne kapiram stvarno! Da li on voli crvene telefone sa cirkonima i cvijece kao ukras telefonu, prstenje....joj mislim da je neko pobrkao lonce.

    U prevodu: RAZMISLJAS LI O NEKOM MUSKOM POKLONU SVOM MOMKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #35
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ja mislim da se neko shaaaliii
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  11. #36
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    A ne znam.. Meni je presladak ovaj telefon crveni... Extra mi je... A sto se kamena tice, ja nesto ne volim crni kamen nikako... Nasala sam i jedno rozo srce da zakacim na telefon. Super ce mu biti...
    samo treba da razmislish kako ce on reagovati na takav poklon!
    Priznacesh da je nezgodna situacija,ako mu se poklon ne dopadne,a ti se muchila da mu ga odaberesh,da ti to kaze a sigurno bi te povrijedilo da mu se ne dopadne.
    Mozda je bolje da mu poklonish neshto uobichajenije,ipak je rozo srce vishe za zene (bar tako razmishljaju momci u mojoj okolini i tehko da bi to nosili ma kako im od drage osobe bilo)

  12. #37
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    A ja mislim da se neko shaaaliii
    Evo da samu sebe citiram...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  13. #38
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hool View Post
    Zato $to ti ovo trenutno najjvi$e treba? :mrgreen:
    yeap :grin: ti mozes ovu visibabu zharko da doniras ;* za ovo ostalo ce se majka i tata pobrinuti
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  14. #39
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,260
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    A ja mislim da se neko shaaaliii
    zamalo da ti se za zdravlje zabrinem, dobro je! uh

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    samo treba da razmislish kako ce on reagovati na takav poklon!
    Priznacesh da je nezgodna situacija,ako mu se poklon ne dopadne,a ti se muchila da mu ga odaberesh,da ti to kaze a sigurno bi te povrijedilo da mu se ne dopadne.
    Mozda je bolje da mu poklonish neshto uobichajenije,ipak je rozo srce vishe za zene (bar tako razmishljaju momci u mojoj okolini i tehko da bi to nosili ma kako im od drage osobe bilo)
    zvoncice pravi si diplomata hahahaha

  15. #40
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A neka box djaole, znasi kad bi mi palo na pamet da mu stvarno prsten kupim? Zaisto nikad, pa da Bog da ga ni ja ne gledala eto tako
    A ne znam kako nisi provalio kod *crvenoga telefona sa cirkonima, za koji bih zakacila rozo srce* Xi, xi, xi...

    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  16. #41
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,077
    Thanks Thanks Given 
    869
    Thanks Thanks Received 
    266
    Thanked in
    101 Posts

    Default

    kupi mu bmw, mislim da ce se biti bar malo obradovan
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  17. #42
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VooDooPrle View Post
    kupi mu bmw, mislim da ce se biti bar malo obradovan
    A ne... Nista od kola necu da mu kupijem. Ja sam ti vise za ove romanticarske svtari, razumijesh...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA View Post
    yeap :grin: ti mozes ovu visibabu zharko da doniras ;* za ovo ostalo ce se majka i tata pobrinuti
    Bice$ prijatno iznenadjena! ;]
    Last edited by ThaHool; 01-03-07 at 19:15.
    Globetrotting

  19. #44
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    A neka box djaole, znasi kad bi mi palo na pamet da mu stvarno prsten kupim? Zaisto nikad, pa da Bog da ga ni ja ne gledala eto tako
    A ne znam kako nisi provalio kod *crvenoga telefona sa cirkonima, za koji bih zakacila rozo srce* Xi, xi, xi...

    dobro je AisaJ,stvarno sam mislila da zelish tako neshto da mu poklonish ali ,reko' ,ko ce ga znati,mozda je malo feminiziran,pa ti ga najbolje poznajesh...

  20. #45
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Neverland
    Posts
    1,764
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kinder jaje...sto bi covjek vise...dobijes cokoladu i unutra igrackicu...vrh
    You know the first rule of combat? Shoot them before they shoot you.

  21. #46
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,260
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    A neka box djaole, znasi kad bi mi palo na pamet da mu stvarno prsten kupim? Zaisto nikad, pa da Bog da ga ni ja ne gledala eto tako
    A ne znam kako nisi provalio kod *crvenoga telefona sa cirkonima, za koji bih zakacila rozo srce* Xi, xi, xi...

    Asto cu ja naivno dijete... Prsten mi je i bio OK kao ideja ali inicirana za poklon od drugog pola. Ali kad si pomenula tel i cirkone...uh rekoh, ova djevojka ima ljubavni problem: VOLI da poklanja ali - uuu kakve ideje, neko ce biti razocaran. Ali dobro je, sali se cheljade sali.

    Sad sam iz setnje po gradu i vidio sam mnogo lijepih rucnih satova. Mislim da je to mnogo lijep poklon kada su u pitanju 18-ti rodjendan, diplomiranje, magistriranje i slicno.

    Ulazim u Zemlju Snova u Hercegovackoj...pitam imaju li one klasicno dizajnirane stare lule, kad mi djevojka poce pricu punu komlimenata o nekim novim metalnim lulama koje treba sjutra da izlozhi, kaze: "bas je jako simpaticna, porucili smo ih dosta jer nam je prethodna isporuka planula...jako je prakticna, uzimaju radi trave" (rece ona trgovacki vjesto, uz namjeru da me nagovori...e sad ne znam na sta). Eto crn obraz, a samo sam mislio poklon da kupim

  22. #47
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by box View Post
    Asto cu ja naivno dijete... Prsten mi je i bio OK kao ideja ali inicirana za poklon od drugog pola. Ali kad si pomenula tel i cirkone...uh rekoh, ova djevojka ima ljubavni problem: VOLI da poklanja ali - uuu kakve ideje, neko ce biti razocaran. Ali dobro je, sali se cheljade sali.

    Sad sam iz setnje po gradu i vidio sam mnogo lijepih rucnih satova. Mislim da je to mnogo lijep poklon kada su u pitanju 18-ti rodjendan, diplomiranje, magistriranje i slicno.

    Ulazim u Zemlju Snova u Hercegovackoj...pitam imaju li one klasicno dizajnirane stare lule, kad mi djevojka poce pricu punu komlimenata o nekim novim metalnim lulama koje treba sjutra da izlozhi, kaze: "bas je jako simpaticna, porucili smo ih dosta jer nam je prethodna isporuka planula...jako je prakticna, uzimaju radi trave" (rece ona trgovacki vjesto, uz namjeru da me nagovori...e sad ne znam na sta). Eto crn obraz, a samo sam mislio poklon da kupim
    :lolblue::lolblue::lolblue:od blama da ga ne kupish e ce rec onome posle tebe-evo bash ovaj momak uze ,treba mu za travu!
    Reci mi molim te kolike su cijene tim malo boljim satovima i ja bih trebala za jedan 18 rodjendan da kupim mushki sat?

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Meni rekose da sat nije lijepo poklanjat, jer ces se navodno sa tom osobm posvadjt.
    Ali kad bi meni neko poklonio jedan ne bih se bunio
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #49
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,260
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    :lolblue::lolblue::lolblue:od blama da ga ne kupish e ce rec onome posle tebe-evo bash ovaj momak uze ,treba mu za travu!
    Reci mi molim te kolike su cijene tim malo boljim satovima i ja bih trebala za jedan 18 rodjendan da kupim mushki sat?
    Srednja klasa se krece od 200 (mozes probrati poneki i za 180€) do 400. Jedna sjajna Festina u Zlatarskoj ulici je kostala recimo 240€. Bas mnogo dobar sat a nije preskup - tj zavisi koliko ti znachi osoba



    Za lulu...ozbiljno, kazu da trgovci procjenjuju ljude dobro , ova djevojka ne da je promasila u procjeni nego se nagrdila.

  25. #50
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Meni rekose da sat nije lijepo poklanjat, jer ces se navodno sa tom osobm posvadjt.
    Ali kad bi meni neko poklonio jedan ne bih se bunio
    Sat poklanjam sinu za 18 rodjendan tako da ta pricha ne vazi,dati nece sa majkom u nezbor zbog poklona

    Quote Originally Posted by box View Post
    Srednja klasa se krece od 200 (mozes probrati poneki i za 180€) do 400. Jedna sjajna Festina u Zlatarskoj ulici je kostala recimo 240€. Bas mnogo dobar sat a nije preskup - tj zavisi koliko ti znachi osoba



    Za lulu...ozbiljno, kazu da trgovci procjenjuju ljude dobro , ova djevojka ne da je promasila u procjeni nego se nagrdila.
    Najvishe na svijetu tako da cu se otvorit za neki dobar sat mada je on neshto u fazonu swatch-ova ali neka bira sam shto voli.

    Shto se trgovaca tiche,to vazi za stare,prave trgovce a ove danashnje trgovkinje samo neka su zdravo! Ne rijetko ne znaju ni shto imaju u radnji,no pitam imate li,ona veli ne,pa ja na svu srecu proshetam malo i vidim ,pa imate,kazem....uuuuuu,a to je to?!...pa rechi djevojko da ne znash , nije sramota ne znati,nauchicesh!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •