Page 45 of 70 FirstFirst ... 3541424344454647484955 ... LastLast
Results 1,101 to 1,125 of 1741

Thread: Predsjednički izbori - drugi krug - 02.04.2023.

  1. #1101
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,864
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Možda bih trebao da napravim analizu i u potpunosti vam objasnim zašto je to tako i zašto je to ispravno i drugačije ne može. Sve suprotno od toga je, nisam siguran kako bih opisao, ali neka bude za sada uskraćivanje ljudskih prava i jedna vrsta napada na državu.

    Odgovoriću samo kratko, onako kako vas najviše boli jer ne volim da se foliram niti kada se drugi foliraju.

    Oni ne glasaju ove ili one zbog para i ne znam kojih interesa, oni jednostavno vole Crnu Goru i ne daju je izdajnicima koji će je uništiti, koji će da slave sa zastavama druge države, kojima je u planu da mijenjaju Ustav, koji bi da nas metnu u OB i da se o jadu zabavimo sa ubačenim srpskim kriminalcima, korupcijom, prevarama itd. koju čak i sada jedva obuzdavamo jer to je silna organizacija. Onima koji rade sve da zaustave napredak Crne Gore u EU, koji pale zastave NATO, koji uništavaju ekonomiju, koji slave razne zločince i svu tu kategoriju ljudi koji spadaju u neprijatelje čovječanstva.

    Čak sam i u uvjerenju da na njihovom primjeru možemo da kažemo da ljudi često sa strane ili odozgo kada gledaju, mnogo bolje vide neke stvari nego oni koji znaju samo ono što ih kraljevi papagaja nauče da papagaje.
    Last edited by mneonly; 01-04-23 at 21:42.
    Love, peace and respect.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to mneonly For This Useful Post:


  3. #1102
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2,001
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    566
    Thanked in
    366 Posts

    Default

    Crna Gora se ne voli na tviteru i stavljanjem grba na profilne slike - vec djelima. Zivotnim djelima, pravim doprinosom.

    Ako neko napusti drzavu on sa tim pokazuje da je mrzi. Da je voli ostao bi tu i ucinio bi je boljom, ne bi digao ruke od nje i napustio je...nasao joj zamjenu itd.

  4. #1103
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Mneonly njihova ljubav se mjeri carter letom a ako ti vise odgovara i autobuskom kartom koju refudnira kafana Pavle Korcagin. Nikad se ne vrtali ni jedni ni drugi.

  5. #1104
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,864
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
    Ako neko napusti drzavu on sa tim pokazuje da je mrzi.
    Pogledajte samo kako oni mrze državu...



    P.S. Čini mi se da ovo ide sad u spamovanje pa neću odgovarati više na jedno te isto, a sjutra i ranim moram da branim izbornu volju građana jer ovi iz srpskih organizacija imaju plan da prekidaju glasanje. A takve ti zastupaš i vjerovatno glasaš, dakle protivnike demokratije a ne ja.

    P.P.S.

    Samo za wulfija i kompaniju... Za ove ti glasaš. Znam ove momke iz BP i ovo je žalost.

    Last edited by mneonly; 01-04-23 at 21:55.
    Love, peace and respect.

  6. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  7. #1105
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sinoćnja debata; street smart vs. book smart.

  8. #1106
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Pogledajte samo kako oni mrze državu...
    Najobičnija jeftina i isprazna patetika. Biće da ti doživljaj pojačavaju ovo poprsje i butine, na to ti se nema šta zamjeriti.

  9. #1107
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,899
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,426
    Thanked in
    2,228 Posts

    Default

    Sinoć je nešto bilo smart?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  11. #1108
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2,001
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    566
    Thanked in
    366 Posts

    Default

    Sinoc je nesto bilo?

  12. The Following User Says Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:


  13. #1109
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Pogledajte samo kako oni mrze državu...



    P.S. Čini mi se da ovo ide sad u spamovanje pa neću odgovarati više na jedno te isto, a sjutra i ranim moram da branim izbornu volju građana jer ovi iz srpskih organizacija imaju plan da prekidaju glasanje. A takve ti zastupaš i vjerovatno glasaš, dakle protivnike demokratije a ne ja.

    P.P.S.

    Samo za wulfija i kompaniju... Za ove ti glasaš. Znam ove momke iz BP i ovo je žalost.

    Brate idi lijegaj ceka te dug dan

  14. The Following User Says Thank You to Beton For This Useful Post:


  15. #1110
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,864
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Brate krivo mi je šta rade momci od svog života. Ali stvarno mi je krivo jer mi je žao svakoga ko zaluta tamo đe ne treba.
    Love, peace and respect.

  16. #1111
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zar baš toliko izponižavati dokazano pametne (ne dobre) kandidate? Naravno da su smart, obojica na svoj način.

  17. #1112
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mona Sax View Post
    Zar baš toliko izponižavati dokazano pametne (ne dobre) kandidate? Naravno da su smart, obojica na svoj način.
    Ne, ne, ti ne shvataš. Kandidati su užasni, forumaši su ili glupi ili botovi, ostali sugrađani su ili glupi ili imaju đon za obraz - ništa i niko ne valja, samo ja valjam jer mislim da je cinizam i superiornost isto.

  18. #1113
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    1,088
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Možda bih trebao da napravim analizu i u potpunosti vam objasnim zašto je to tako i zašto je to ispravno i drugačije ne može. Sve suprotno od toga je, nisam siguran kako bih opisao, ali neka bude za sada uskraćivanje ljudskih prava i jedna vrsta napada na državu.

    Odgovoriću samo kratko, onako kako vas najviše boli jer ne volim da se foliram niti kada se drugi foliraju.

    Oni ne glasaju ove ili one zbog para i ne znam kojih interesa, oni jednostavno vole Crnu Goru i ne daju je izdajnicima koji će je uništiti, koji će da slave sa zastavama druge države, kojima je u planu da mijenjaju Ustav, koji bi da nas metnu u OB i da se o jadu zabavimo sa ubačenim srpskim kriminalcima, korupcijom, prevarama itd. koju čak i sada jedva obuzdavamo jer to je silna organizacija. Onima koji rade sve da zaustave napredak Crne Gore u EU, koji pale zastave NATO, koji uništavaju ekonomiju, koji slave razne zločince i svu tu kategoriju ljudi koji spadaju u neprijatelje čovječanstva.

    Čak sam i u uvjerenju da na njihovom primjeru možemo da kažemo da ljudi često sa strane ili odozgo kada gledaju, mnogo bolje vide neke stvari nego oni koji znaju samo ono što ih kraljevi papagaja nauče da papagaje.
    Zaboravio si da reces da planiraju i primorje Srbiji da poklone, a isti ti Srbi pljuju po nama.

  19. #1114
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Ne, ne, ti ne shvataš. Kandidati su užasni, forumaši su ili glupi ili botovi, ostali sugrađani su ili glupi ili imaju đon za obraz - ništa i niko ne valja, samo ja valjam jer mislim da je cinizam i superiornost isto.
    Evo da dam i obrazloženje mog viđenja.
    Prvi kandidat. Miločanstvo. Harizmom omađijao generacije roditelja i baba i djedova... Natural born leader-prirodno rođeni vođa. Po psihološkom profilu rekla bih i da je prirodno rođeni psihopata (odsustvo empatije i samo kalkulacije...). Kažem prirodno rođeni u smislu niko nije trebao dva šamara da mu opali (pa da zbog traume postane psiho), već mu je takav mentalni sklop od početka. Koliko god znam/o da radi pogrešne stvari, umije svojom elokvencijom da maksimalno ublaži realno stanje i tjera da mu se iznova vjeruje. Odličan menadžer svog privatnog života.

    Drugi kandidat, Jakov, osvježenje, može se reći. Ambiciozan do mjere da na fakultetu uspjeva da ima sve desetke, sve mora da bude pogodak (nešto poput CR7)... Nije harizmatičan, nije posebno elokventan, ne razmišlja posebno unaprijed, zabaguje, nekreativan, neinovativan, ... Ali ima želju da uspije, i da poboljša standard, što je meni dovoljno. Jedina dilema koju imam za njega je to što ga podržavaju i fašisti? Nekako ispada da nam je on zajednički imenilac s čime baš imam problem.

    Šta uraditi a ne pogriješiti...?

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Mona Sax For This Useful Post:


  21. #1115
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Sjutra svi za Jakova, pozdravljaju vas Vesko Pejak, SPC i Medo.

  22. #1116
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Kad su sljedeci izbori da opet obaramo DPS? Prica li se sto ili URA nece dati

  23. #1117
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Imate ođe kako su neki "borci" za građansku Crnu Goru uništili čovjeka koji su usprotivio slanju na nož nesretnika koji su pobjegli iz rata.

    Da, pričam o deportacijama muslimana iz Heceg Novog.

    https://m.facebook.com/story.php?sto...ibextid=Nif5oz

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. #1118
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Imate ođe kako su neki "borci" za građansku Crnu Goru uništili čovjeka koji su usprotivio slanju na nož nesretnika koji su pobjegli iz rata.

    Da, pričam o deportacijama muslimana iz Heceg Novog.

    https://m.facebook.com/story.php?sto...ibextid=Nif5oz

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Cisto da ti kazem da ih je slao malo i SNP koji je bio dio jedinstvenog DPS kao i da su predati Radovanu Karadzicu i Ratku Mladicu koji su narodni heroji ogromnoj vecini onih koji su Milatovica kandidovali. Da bi poentirao nad time morao bi Milatovic da se odredi prema tom dogadjaju kao i o egzekutorima tih nesretnih ljudi.

    Zao mi je sto ti rusim sneska kao i sto se sluzis izblijedjelim propagandnim lecima pa svoju nemoc pretvaras u projekciju i obmanjivanje ali svakoj istini treba u oci gledati kao i jednoj besprizornosti oko te price a sto su i familije tih ljudi ukazivale da se u politicke svrhe sluzi taj dogadjaj gdje se optuzuju eventualni saucesnici a aboliraju egekutori.

  25. #1119
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Što se kaže izborna šutnja, a ne izborna ćutnja...?
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  26. #1120
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    457 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Cisto da ti kazem da ih je slao malo i SNP koji je bio dio jedinstvenog DPS kao i da su predati Radovanu Karadzicu i Ratku Mladicu koji su narodni heroji ogromnoj vecini onih koji su Milatovica kandidovali. Da bi poentirao nad time morao bi Milatovic da se odredi prema tom dogadjaju kao i o egzekutorima tih nesretnih ljudi.

    Zao mi je sto ti rusim sneska kao i sto se sluzis izblijedjelim propagandnim lecima pa svoju nemoc pretvaras u projekciju i obmanjivanje ali svakoj istini treba u oci gledati kao i jednoj besprizornosti oko te price a sto su i familije tih ljudi ukazivale da se u politicke svrhe sluzi taj dogadjaj gdje se optuzuju eventualni saucesnici a aboliraju egekutori.
    Znaci ako neko podrzava Milatovica zbog X a pritom ti isti ljudi imaju neko Y misljenje Milatovic mora da se izjasni o tom Y misljenju ili u suprotnom je i on takvog misljenja, e kako izlazi DPS iz tebe ovo ne moze

  27. The Following 3 Users Say Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  28. #1121
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Imate ođe kako su neki "borci" za građansku Crnu Goru uništili čovjeka koji su usprotivio slanju na nož nesretnika koji su pobjegli iz rata.

    Da, pričam o deportacijama muslimana iz Heceg Novog.

    https://m.facebook.com/story.php?sto...ibextid=Nif5oz

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Jel moguce da se time bavis? Upao si u milovu paucinu 90tih, sta ti se desilo? Ili mozda komite sa tvitera lose uticu na tebe.

  29. #1122
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Par fun fact-a, da lakše opjenite


    Za državljanstvo Njemačke treba vam ispisnica iz našeg, preskočite njih sa pričama o duplim glasačima.

    Njemačka je druga zemlja po broju dijaspore iz Crne Gore, oko 28k.

    Prva je Srbija, sa nešto preko 50k, zvaničan podatak uprave za dijasporu. Broj je znatno veći, jer veliki broj lica posjeduje dvojne papire koji kod nas u sistemu ni na koji način nisu registrovani. Jer vam za državljanstvo Srbije ne treba ispisnica iz našeg.
    Hint: od inicijalnih 7 kandidata za preshjednika 2 su vam taj slučaj. Zapazih da njih dvojicu tad niste našpicavali u goozicu i ostala čuda, a ne vidim ni da im danas branite da glasaju. No im se radujete glasovima.

    Javna procjena MUP-a CG 2006. je bila da je na referendumu glasalo blizu 30k lica koja su istovremeno biračko pravo ostvarivala i u Srbiji.

    Količina angažovanosti zvanične i nezvanične Srbije na izborima po Crnoj Gori, od tog istog referenduma do lokalnih u bilo koju mikro-vukojebinu ove zemlje, je strašna. Agresivna, jaka, i bez rukavica. I krajnje vidljiva. Taman onoliko koliko je ovđe vi isti prećutkujete, ili vam ne smeta.

    Količina novca koju dijaspora godišnje donese u CG nadilazi efekte turističke sezone. Jer za taj novac Crna Gora nije potrošila ni centa. I jeste da nije sve u novcu, ali ga ni dijaspora ne bi donosila da joj nije do Crne Gore.

    Kuća na selu, u kojoj su mi rođeni svi muški preci do oca, stara je oko 450 godina. On je iz nje otišao prije ravno 65 godina, ja nikad u njoj živio. Ali je moja. I da mi komšija shjutra kaže da ja oko nje nemam što da se pitam, lijepo bih mu imao pravo, i muško, i crnogorsko, i kako pristaje, nešto pojasnit.

    Zakoni postoje da se vazda poštuju, a ne kad vam odgovaraju. Na ovoj temi imate trenutno najmanje 4 posta koji imaju bitne elemente krivičnog djela protiv izbornih prava. I nekakvo masovno jednoumlje u kojem to zdušno podržavate.

    Moje lično mišljenje je da je Milo Đukanović trebao da se povuče iz politike onomad davno kad je krenuo, i da će shjutra vjerovatno izgubit izbore, i time otvorit put DPS-u da napokon postane ono što treba da teži da bude: funkcionalna opozicija.

    Moje lično mišljenje je i da ste prećerali, i to debelo. Jedno je borit se za svoje, a drugo je (tako bijesno) napadat tuđe. Ili, kako je ono popularno: Nemojmo, zbilja.

    Pozdrav, drugari, postalo je zeru pretoksično.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  30. The Following 5 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  31. #1123
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Znaci ako neko podrzava Milatovica zbog X a pritom ti isti ljudi imaju neko Y misljenje Milatovic mora da se izjasni o tom Y misljenju ili u suprotnom je i on takvog misljenja, e kako izlazi DPS iz tebe ovo ne moze
    Ako aktivisti Jakova Milatovica plasiraju tu pricu a pritom ne iznesu cijelu pricu, ako se radi o zlocinu koji se desio 90ih na nacin sto su zeleci i dalje da odrze SFRJ i njen pravni poredak postupili po zahtjevu MUPa Republike Srpske i izrucili im gradjane BiH koje su izbjegle sa ratnih podrucja a koji su kasnije vecinom smrtno stradali nakon sto su im isporuceni i time si prekrsio medjunarodne norme i zbog cega je drzava CG platila milionsku odstetu porodicama zrtava. Ako to nije nesto prema cemu treba da se odredi predsjednik CG ja ne znam sta je. U to vrijeme predsjednik CG je bio Momir Bulatovic, premijer Milo Djukanovic, ministar unutrasnjih poslova Pavle Bulatovic. Momir Bulatovic je kad je vidio sta ovi "junaci" iz RS rade prekinuo cijelu akciju. Predsjednik CG treba da se odredi i prema toj akciji kao i prema organima tada tzv Republike Srpske kao i naredbodavcima tog zlocina.

    Oni vade ovi pricu veceras upravo zbog toga jer da su je vadili prije pitali bi novinari i Jakova za misljenje a to bi bilo nezgodno jer bi gubio glasove sa neke strane bilo sta da kaze.

    Na koncu, ono sta aktivisti politickih partija ne mogu da shvate, niti uopste da pojme je da kritika njih ili besmislenih informacija koji kopipejstuju nije podrzavanje onog drugog nego kritika jednoumlja kojeg promovisu. Isto kao sto su Vijesti postale gore nego nekadasnja Pobjeda jer valjda je ideja bila demokratizacija drustva a ne restouracija bivseg rezima na nacin sto cemo promijeniti samo likove.
    Last edited by Rodion Romanovich; 02-04-23 at 00:00.

  32. #1124
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ako aktivisti Jakova Milatovica plasiraju tu pricu a pritom ne iznesu cijelu pricu, ako se radi o zlocinu koji se desio 90ih na nacin sto su zeleci i dalje da odrze SFRJ i njen pravni poredak postupili po zahtjevu MUPa Republike Srpske i izrucili im gradjane BiH koje su izbjegle sa ratnih podrucja a koji su kasnije vecinom smrtno stradali nakon sto su im isporuceni i time si prekrsio medjunarodne norme i zbog cega je drzava CG platila milionsku odstetu porodicama zrtava. Ako to nije nesto prema cemu treba da se odredi predsjednik CG ja ne znam sta je. U to vrijeme predsjednik CG je bio Momir Bulatovic, premijer Milo Djukanovic, ministar unutrasnjih poslova Pavle Bulatovic. Momir Bulatovic je kad je vidio sta ovi "junaci" iz RS rade prekinuo cijelu akciju. Predsjednik CG treba da se odredi i prema toj akciji kao i prema organima tada tzv Republike Srpske kao i naredbodavcima tog zlocina.

    Oni vade ovi pricu veceras upravo zbog toga jer da su je vadili prije pitali bi novinari i Jakova za misljenje a to bi bilo nezgodno jer bi gubio glasove sa neke strane bilo sta da kaze.
    Pogledaj zapisnike sa suđenja. Naći ćeš da je tri aktera (dvojica od optuženih i jedan svjedok) nezavisno navelo da je depeša sa naredbom stigla iz kabineta preshjednika. Momira Bulatovića je od direktne odgovornosti spasilo što ta depeša nikad nije nađena.
    I, prije nego uđeš u raspravu sa ovim sokolićima, postaraj se da znaju da je Crna Gora tad imala preshjednički sistem, u kojem su sve osnovne poluge vlasti bile kod njega. Premladi su da znaju.
    Jednako ko što su premladi da znaju i da im je omiljeni kandidat izašao baš ispod njegovog ideološkog šinjela
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  33. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  34. #1125
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    812
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    126
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Ko dobija glas kad se oba kandidata zaokruže ?

Page 45 of 70 FirstFirst ... 3541424344454647484955 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednički izbori - 19.03.2023.
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3929
    Last Post: 20-03-23, 15:42
  2. Predsjednički izbori u SAD
    By kimmi in forum Politika generalno
    Replies: 27
    Last Post: 06-07-20, 18:34
  3. Predsjednički izbori 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4071
    Last Post: 05-05-18, 17:18
  4. Srbija - predsjednički izbori 2017
    By chucknorris in forum Politika generalno
    Replies: 103
    Last Post: 09-04-17, 23:38
  5. Predsjednicki izbori 2008 - prvi krug
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1689
    Last Post: 12-04-08, 15:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •