Page 1 of 10 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 226

Thread: *****ski lobi u crnoj gori i televizije.

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    611
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default *****ski lobi u crnoj gori i televizije.

    Mora da to postoji jer nemoguce je drugacije objasnit pojavu *****skih serija na televiziji in i na jos par televizija. Dali te serije i filmovi krse zakon donesen prije par mjeseci o tome sto se smije prikazivat na televiziju i u koje vrijeme i sa kojim oznakama?

    Jos jedna stvar koju sam primjetio je csi i law & order se daju preko dana iako te se serije prema zakonu mogu prikazivat samo iza 10 sati. Otkud onda repriza csi-ja u 2 sata i law & order u 3 i 8.

    Naravno osim tih stvari postoji jos i nekontrolisano reklamiranje naravno na pink i u zadnje vrijeme na in.

    Dali postoji iko u crnog gori ko moze podignut optuznicu protiv tih radio stanica.

  2. #2
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Universe:/Earth/America/USA/Michigan/SterlingHts/
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Condore ... ponovo si otisha kod Go$e na posa jeli :devil:

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    rapsode, donese` li se zakon o zabrani pusenja na javnim mjestima prije po` godine, pa pridrzava li ga se ko i streca li jos ko od kakve kazne? nesto ne vidim...
    ovdje mozes dic optuznicu protiv nekoga ako ti je striko drzavni tuzilac i ujak sprovodnik u KPD da moze nekome namjestit silovanje metlom..
    *****ske serije se daju jer je sad to "kul" u svijetu, to je dio "integrisanja" u evropske integracije...
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rapsod View Post
    Mora da to postoji jer nemoguce je drugacije objasnit pojavu *****skih serija na televiziji in i na jos par televizija. Dali te serije i filmovi krse zakon donesen prije par mjeseci o tome sto se smije prikazivat na televiziju i u koje vrijeme i sa kojim oznakama?

    Jos jedna stvar koju sam primjetio je csi i law & order se daju preko dana iako te se serije prema zakonu mogu prikazivat samo iza 10 sati. Otkud onda repriza csi-ja u 2 sata i law & order u 3 i 8.

    Naravno osim tih stvari postoji jos i nekontrolisano reklamiranje naravno na pink i u zadnje vrijeme na in.

    Dali postoji iko u crnog gori ko moze podignut optuznicu protiv tih radio stanica.
    Rapsode, slazem se tobom, serije koje si naveo se u nromalnim zemljalam daju u odredjenu uru, da djeca ne gledaju, zbogo tematike i scena koje su vrlo krvave...

    Quote Originally Posted by ice View Post
    rapsode, donese` li se zakon o zabrani pusenja na javnim mjestima prije po` godine, pa pridrzava li ga se ko i streca li jos ko od kakve kazne? nesto ne vidim...
    ovdje mozes dic optuznicu protiv nekoga ako ti je striko drzavni tuzilac i ujak sprovodnik u KPD da moze nekome namjestit silovanje metlom..
    *****ske serije se daju jer je sad to "kul" u svijetu, to je dio "integrisanja" u evropske integracije...
    Ice, to sto si rekao je surova realnost... to je jedna od stvari koju moramo da ispunimo, ako hocemo da udjemo u Eu...
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice View Post
    rapsode, donese` li se zakon o zabrani pusenja na javnim mjestima prije po` godine, pa pridrzava li ga se ko i streca li jos ko od kakve kazne? nesto ne vidim...
    isto vazi i za zakone o saobracaju,pirateriji,bla bla bla.. pitam se koji zakon vazi kod nas ?

    btw mene vise nerviraju maloumne prostitutke sa atlas televizije i retardirani kvizovi.

  6. #6
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Trinity from Zion View Post
    Rapsode, slazem se tobom, serije koje si naveo se u nromalnim zemljalam daju u odredjenu uru, da djeca ne gledaju, zbogo tematike i scena koje su vrlo krvave...
    Pomenuta serija (CSI) se u Americi emituje u 20 sati po lokalnom vremenu, ali kod njih postoji nesto sto se zove "Television Rating System" koji gledaocima pruza informaciju o tome koliko je progam koji slijedi prikladan za dijecu.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Television_rating_system





  7. #7
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rapsod View Post
    Mora da to postoji jer nemoguce je drugacije objasnit pojavu *****skih serija na televiziji in i na jos par televizija. Dali te serije i filmovi krse zakon donesen prije par mjeseci o tome sto se smije prikazivat na televiziju i u koje vrijeme i sa kojim oznakama?

    Jos jedna stvar koju sam primjetio je csi i law & order se daju preko dana iako te se serije prema zakonu mogu prikazivat samo iza 10 sati. Otkud onda repriza csi-ja u 2 sata i law & order u 3 i 8.

    Naravno osim tih stvari postoji jos i nekontrolisano reklamiranje naravno na pink i u zadnje vrijeme na in.

    Dali postoji iko u crnog gori ko moze podignut optuznicu protiv tih radio stanica.

    Tesko da ce kod nas uraditi nesto povodom toga.A nemamo ni normalne crtane filmove za djecu,nego sve nesto ratno,pa kad se zavrsi crtani odma djeca trce u kuhinju i uzimaju nozeve i cuda da se igraju kao na crtanom! To isto treba malo sredit!
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaki dan na dnevnik gledate bombashe-samoubice kako rade svoj posa, drugi nose ljude bez pola mozga i glave, sa otkinutim nogama, a smeta vam serija sa epizodama od 40 minuta?
    Uh dje zivim...

  9. #9
    MasteR|of|PuppetS Guest

    Default

    Quote Originally Posted by rapsod View Post
    Mora da to postoji jer nemoguce je drugacije objasnit pojavu *****skih serija na televiziji in i na jos par televizija. Dali te serije i filmovi krse zakon donesen prije par mjeseci o tome sto se smije prikazivat na televiziju i u koje vrijeme i sa kojim oznakama?

    Jos jedna stvar koju sam primjetio je csi i law & order se daju preko dana iako te se serije prema zakonu mogu prikazivat samo iza 10 sati. Otkud onda repriza csi-ja u 2 sata i law & order u 3 i 8.

    Naravno osim tih stvari postoji jos i nekontrolisano reklamiranje naravno na pink i u zadnje vrijeme na in.

    Dali postoji iko u crnog gori ko moze podignut optuznicu protiv tih radio stanica.

    "Danas je cool biti gej i glyp " .

  10. #10
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    za serije ne znam jer ih ne pratim, kao i svu ovu nasu televiziju ali *****cica u pg ima kolko oces.Sinoc prosetam i vidim sve neke isfeminizirane likove sa shiskicama i toribicama...quququ a vele da u Cg ima vise od 500 registrovanih *****a.Pihhh
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa neka ih brate, shto ti smetaju?

  12. #12
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    za serije ne znam jer ih ne pratim, kao i svu ovu nasu televiziju ali *****cica u pg ima kolko oces.Sinoc prosetam i vidim sve neke isfeminizirane likove sa shiskicama i toribicama...quququ a vele da u Cg ima vise od 500 registrovanih *****a.Pihhh
    500 registrovanih homoseksualaca :?: a kako se to registruju homoseksualci bas me zanima :?:

    Ja stvarno ne kontam koji je vas problem sa gay ljudima, pustite ljude da se vole :mrgreen: To nije vasa stvar.
    Kako Vaša bolest ?

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    za serije ne znam jer ih ne pratim, kao i svu ovu nasu televiziju ali *****cica u pg ima kolko oces.Sinoc prosetam i vidim sve neke isfeminizirane likove sa shiskicama i toribicama...quququ a vele da u Cg ima vise od 500 registrovanih *****a.Pihhh
    hahaha cus registrovanih...

    A peskira ima kolko oces svuda, a dok god javno ne iskazuju svoju ljubav mene ne smetaju...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maveric View Post
    Pomenuta serija (CSI) se u Americi emituje u 20 sati po lokalnom vremenu, ali kod njih postoji nesto sto se zove "Television Rating System" koji gledaocima pruza informaciju o tome koliko je progam koji slijedi prikladan za dijecu.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Television_rating_system

    RAting system ne postoji samo u Americi; i Evropa ga ima, koji je drugaciji od americkog, ali je takodje efikasan; u Italiji one koje najavljuju filmove, lijepo prije pocetka kazu da li je ili nije za djecu... i kakva je tematika
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  15. #15
    ciara Guest

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    a dok god javno ne iskazuju svoju ljubav mene ne smetaju...
    Slazem se
    Sto se tice tih serija ja pratim kad stignem law & order, svidja mi se i ne bih voljela da je ukinu:blah:
    Sto se tice *****a, radi mene dje god oce i kako god oce samo dok ih nema da se cmachu i drze za ruku dok setaju ulicom Slobode
    Ja da se pitam ukinula bi Grand show, jer vise one ''pjevacice'' svojim ''oblacenjem'' i ponasanjem uticu na danasnju djecu(po meni negativno) nego navedene serije

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    smrt cenzuri
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  17. #17
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Question

    Oce li ko objasnit sto su to "*****ske serije"? Izgleda da nisam u toku...
    I am the one who locks.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Talking

    shta imam protiv deraPe ...ima masu toga...treba im zabraniti javno emitovanje i sve serije, filmove, na tu temu i sa scenama takvog tipa.Treba ukinuti sve zakone o vjenchavanju ped*ra.Srecom to josh kod nas nema al' bi trebalo to zabranit' svuda u svijetu!!Treba zabranit usvajanje djece...shta znam masu masu toga treba..jednostavno ih "sacerat' u coshak" da se zhivi ne smiju chut' !!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Oce li ko objasnit sto su to "*****ske serije"? Izgleda da nisam u toku...
    Primjer: Zar nikad nisi cuo za seriju Queer as a folk? Ta se serija daje na mnogim stranim satelitskim kanalima; a kako je krenulo i kod nas ce...
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    se7en
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by intruder View Post
    Svaki dan na dnevnik gledate bombashe-samoubice kako rade svoj posa, drugi nose ljude bez pola mozga i glave, sa otkinutim nogama, a smeta vam serija sa epizodama od 40 minuta?
    Uh dje zivim...


    Fala Bogu da odje ima normalnih.....
    "what sick ridiculous puppets we are,
    what stupid little stage we dance on,
    what fun we have,
    dancing,fucking not a care in the world,
    not knowing who we are,
    we are not what was intented....."

  21. #21
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shto veli jedna baba ovamo Da je Mussolini zhiv, on bi sve to po kratkom postpuku!
    Hohohoho Hej! Fashizam!

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja licno dnevnike ne gledam tako cesto, jer su svi isti...
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    Nikad mi neće biti jasno kako ljudi mogu bit toliko puni bezrazložne mržnje prema jednom tako minornoj skupini ljudi.

    Mislim, kako se svi toliko osjećaju ugroženima od njih koji ni u kom slučaju ne mogu nanijeti bilo kome bilo kakvo zlo, bar ne onoliko extenzivno kao svi ostali njima.

    Mislim moraju postojati razlozi.

    Danu nabrojte ih, kuriozan sam.

    Samo mi nemote vadit razloge, tipa moralnih pridika (jer ipak zlo na koje se poziva, prema njima, prevazilazi moralne okvire, lijek je otrovniji od bolesti)

    Čini mi se da se radi samo o krvoločnosti pojedinaca koji se kukavički sakrivaju iza morala i odobravanja ostalih kukavica da bi radili (ili željeli da rade) svoje zločine.

    Jes, mislim da se radi upravo samo o tome.


    Quote Originally Posted by Executor
    shta imam protiv deraPe ...ima masu toga...treba im zabraniti javno emitovanje i sve serije, filmove, na tu temu i sa scenama takvog tipa.Treba ukinuti sve zakone o vjenchavanju ped*ra.Srecom to josh kod nas nema al' bi trebalo to zabranit' svuda u svijetu!!Treba zabranit usvajanje djece...shta znam masu masu toga treba..jednostavno ih "sacerat' u coshak" da se zhivi ne smiju chut' !!

    Svima onima koji žele da žive po diktaturama (dje se živi ne mogu čut) mogu samo jednu stvar reć,

    Osudjeni ste na slobodu kao i svako drugi oko vas, bilo vam to milo ili ne.

  24. #24
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Samo mi nemote vadit razloge, tipa moralnih pridika (jer ipak zlo na koje se poziva, prema njima, prevazilazi moralne okvire, lijek je otrovniji od bolesti)
    They are devil's children! Pure evil, an abomination! An insult to God, and to all that is sacred!

    Hohohohohoho :mrgreen:

  25. #25
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Location of this location is classified
    Posts
    286
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    za serije ne znam jer ih ne pratim, kao i svu ovu nasu televiziju ali *****cica u pg ima kolko oces.Sinoc prosetam i vidim sve neke isfeminizirane likove sa shiskicama i toribicama...quququ a vele da u Cg ima vise od 500 registrovanih *****a.Pihhh
    Brate iskreno ljepse mi je njih gledat no tipove koji se naslone na sto i snimaju po lokalu oce li ih ko mrko pogledat, a tih je po Podgorici masu vise.
    ***** je, ko ga jebe, njegov problem, ne cera te niko da se druzis s njim, a uz ove kretencine "mudaske" nemos se ni opushit normalo, no ti odma dodje da ufatis neku bocu pa po glavi

    Inace, stvarno, sto je manje ovih mudasa, bice vise takvih peskovana a i neka ce.
    Jedino sto im treba zabranit ljubljenje i slicne stvari na javnom mjestu! Ostalo je njihov problem

Page 1 of 10 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jevrem Brkovic: Vuk je Crnogorcima oteo jezik
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 158
    Last Post: 06-01-11, 17:38
  2. RUSKA STAMPA I NAUCNA JAVNOST O CRNOJ GORI
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 7
    Last Post: 24-07-10, 15:55
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  4. Replies: 8
    Last Post: 20-11-06, 02:44
  5. Ko su bili Nemanjici - sazeto.
    By BeranacOnajStari in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 26-02-04, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •