Results 1 to 10 of 10

Thread: ****(za)vezivanje************?!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    kotor
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool ****(za)vezivanje************?!

    na ovu temu me inspirisao jucerasnji dogadjaj..............
    Dolazi mi best frindica na fuka...sva izbedacena..mislim cudo ...ne pitam nista,a ona ne progovara-ok
    i tako ja pola sata brbljam a ona nista....
    i na kraju(da skratim stvar)konacno zena otvori usta i prozbori..
    sa deckom je god i po dana....sve super....bilo.....Momak ima 27 a ona 23
    i sad....stvar je u tome sto ONA NE ZELI DA DALJE BUDE SA NJIM JER SE OSJECA ZAVEZANO?!?!?!?Eo ovaj termin mi je upotrijebila.....
    NAPOMINJEM DA JE BILA U VEZI SA NORMALNOM I ZRELOM OSOBOMznaci sa extra osobom,bar koliko ja znam i i iznjeneprice ugadjao joj je to je bila veza zasnovana na kompromisimai postovanju.... )
    Ja sam bila totalno soknuta..mislim znajuci nju/sveticu/sad odjednom..BOOOOOOOOm!!!!DRHTI I PRICA...ZAO JOJ..kaze VOLI GA?!ali on je nju Z A V E Z A O?!{ma sta to znacilo}sve bi ovo bilo super da do prekjuce(ali bukvalno)ona je cvrkutala da ga voli,loooda za njim....ILI ONA IMA TEZEEEEEEEEE PSIH PROBLEME ILI SE ZAISTA TAKO NESTO U COVJEKU MOZE PRELOMITI I DA SE ODJEDNOM OSJETI ZAVEZANIM?!!!!!!?!!!?
    e pa ne znam koliko je ikome ova tema zanimljiva ali ja trazim odgovore..bar da mi donekle bude jasnije...
    zanima me od kada i da lli se ljudi uopste mogu svezati,zavezati ili sl/...
    i kako se postaje svijestan ZAVEZIVANJA?!?!(ne vezao-to znam sta znaci...)
    hmmmmmmmmmmmmmm
    i dali je iko dozivio ovako nesto ili sl?!
    brake up...na ex
    Last edited by beba#; 20-03-05 at 08:07.

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze bogomi bit zavezan... mnoge veze su ti uglavnom takve. pa imas stvari tipa "dje si bila", "ko ti je to", "dje ces nocas"?????
    ali kad se to prevazidje (a treba to prevazic sa ljudima do kojih ti je stalo) sve dodje na svoje mjesto.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  3. #3
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default Naravno da moze...

    Treba da osjetis kakav je osjecaj kad zavolis nekog koji svoju ljubomoru potiskuje 2,3 mjeseca,vodi te na sva divna romanticna mjesta,na vecere,ruckove,ugadja ti u svemu,da se osjecas kao kraljica i da se lako zaljubis,pa kad vidi da si zaljubljena otvori se i pokaze svoje pravo lice..."zasto te je ovaj pogledao","nemoj da si pogledala tamo" "5 minuta kasnis,gdje si bila"....itd da ne pricam...E **** ga a ne mozes ni da ga otkacis jer je dovoljno bolestan da ce te cekati cio dan pred kucu dok ne izadjes,da ti prica kako te voli i kako ne moze bez tebe.....Nije lako vjeruj mi biti svezan...

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    chicotopia 3.0
    Posts
    264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default blah

    hm ''zavezana'' si ako to dopustish..tako da su sva objashnjenja suvishna...
    whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to shop

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Ja znam za slucaj kad momak kad god pomisli da je zavezan ili sl. nadje pored svoje cure neku drugu da je setao 15 dana....Pa wi widjite...A tobos je neka momcina...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  6. #6
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Houston ,Tx
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down uhh ti momci

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Ja znam za slucaj kad momak kad god pomisli da je zavezan ili sl. nadje pored svoje cure neku drugu da je setao 15 dana....Pa wi widjite...A tobos je neka momcina...
    Ziva istina !
    I still believe in your eyes
    I just don't care what
    You've done in your life ! ! !

  7. #7
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    267
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beba#
    na ovu temu me inspirisao jucerasnji dogadjaj..............
    Tek tako da se neko osjeca po tvojoj prici "zavezan", ne bi trebalo biti od jucer. U pocetku price jeste da je njoj bilo potrebno pola sata da se tebi otvori, govori kao i njen izgled/ponasanje/ lose stanje da se vjerovatno radi o psihickoj labilnosti osobe koja je se prije u vezi sa tom osobom osjecala ugodjena i postovana. Sad to vise nije slucaj kako govoris. Ja u ovom tvom postu nisam mnogo procitao o njemom momku(sem postovanja i ugadjanja i poslije zavezanosti) koji je se promijenio ili nije. Da li je se on vremenom ponasao drugacije odnosno da li je on krivac njenih tegoba? Pojasni malo vise njegovu stranu.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da smo na ovu temu pisali nebrojeno puta. Ljubav, navike, duge veze... Konteksti su bili razlichiti, poenta ista.
    "Vjetar se vezat` ne mozhe... tu samo Ljubav pomazhe... "
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  9. #9
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Kotor & Dubrovnik
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ehhh, zene, su za*****a stvorenja. Zenska cud, vocka cudnovata, (zube da polomish).:devil:

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bogu iza tregera
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidi,imas vise nacina da zavezes nekoga...Nekad su to lisice,nekad kakav konop,uglavnom,vazda se ponesto da pronaci:P
    Elem,momak ima dovoljno godina i ocito se sasvim normalno ponasa,za razliku od 99% njegovih vrsnjaka koji odmah na startu stavljaju do znanja da se "ne misle vezati jer im je rano"...
    Eh sad...Mozda ona nije dovoljno prosla i osjeca kako joj sve nekako promice ispred ociju i bjezi,a ona se "zaglavila" u ozbiljnu vezu...
    Eto ih tamo...
    Nek fino raskinu i nek mi ona posalje njegov broj telefona,da upoznam taj raritet od momka!Bas bi mi trebao jedan takav

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •