Page 309 of 442 FirstFirst ... 209259299305306307308309310311312313319359409 ... LastLast
Results 7,701 to 7,725 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #7701
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Cara iz BD niko nista?
    Cara iz bd DPS tužilaštvo nije pipnulo pa tu imam neku nedoumicu zašto je to tako i čije je to zemljište uopšte, inače znamo svi valjda da bi ga davno spakovali ,ako su mu već spakovali nadređene u onom praćka državnom moždanom udaru. Što se mene lično tiče, SVAKO ko radi protivno zakonu može put Spuža, bio on car, kralj ili peasant ali pošto ne diraju kralja, neka car odmara I sprda nam se svima.

  2. #7702
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    768
    Thanks Thanks Received 
    331
    Thanked in
    193 Posts

  3. The Following User Says Thank You to coldplay For This Useful Post:


  4. #7703
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    A ova dvojica su legende, jedan ne smije da izusti da je brod finansirao lično Aleksandar a ovaj naš ne smije da napiše da sa CG ovaj brod ima koliko i sa Hrvatskom.

    Što bi ovo sa epcg i Institutom...oce li ovo monstruozni DF spasi još jednu firmu ,isplati radnike koliko toliko i založi se kod Srba za otpis ovog duga koji je nagomilao Dps ?

    Pa nije valjda, treba to smijeniti.

  5. #7704
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,658
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HighCastle View Post
    Cara iz bd DPS tužilaštvo nije pipnulo pa tu imam neku nedoumicu zašto je to tako
    to je tako jer je Bato bff sa dpsom ka i svako iz dfa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #7705
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Jes no eto nismo se rodili u postdrzavni udar danima pa da ne znamo da je ovo što si napisao apsolutna glupost i da su bff zatvarali zarad praćki a neće njihovog podanika koji im je čak i bio protivnik na izborima. Taj mali detalj te dijeli od istine, mada pokusaces ti opet, to je nesumnjivo.

    Jasno je da tu nije sve čisto i da vlasnik zemljista nije država jer naravno znamo dje bi bio car pogotovo kad prijeti kralju da mu uzme metropolu.

  7. #7706
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    785
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Imam kolibu/vikendicu, i kad sam nedavno bio da je obidjem vidim da nema struje jer je jedan stub od dalekovoda ostecen.
    Zovnem EPCG i oni to proslijede CEDIS-u, ovi dodju i zamijene stub novim.
    Medjutim da se ne bi gospoda vracala sa praznim kamionom koji uzgred ima i grajfer a oni jos i motorne sege, fino uzmu pa mi poberu veliki broj bukvi oko kolibe utovare u kamion grajferom i poceraju.
    Prosta im bila ta drva, ali neprosta pustos koju su ostavili za sobom tako da mi se ne mili vise ic tamo jer je to sad potpuno drugi ambijent, bez lada, unisten.
    Ajde da su neka sirotinja pa prosti jadi, ali radnici CEDIS-a sad imaju prilicno velike plate i mislim da im nije nikakva nuzda.

  8. #7707
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HighCastle View Post
    Jes no eto nismo se rodili u postdrzavni udar danima pa da ne znamo da je ovo što si napisao apsolutna glupost i da su bff zatvarali zarad praćki a neće njihovog podanika koji im je čak i bio protivnik na izborima. Taj mali detalj te dijeli od istine, mada pokusaces ti opet, to je nesumnjivo.

    Jasno je da tu nije sve čisto i da vlasnik zemljista nije država jer naravno znamo dje bi bio car pogotovo kad prijeti kralju da mu uzme metropolu.
    Naravno. Javna je tajna da je zemljiste ustvari batovih predaka medjutim posto je onomade pjan zva kocinu zenu na videocall da joj pokazuje vrsnjaka onda je to upisano na drzavno i napada ga mans.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  9. The Following 4 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  10. #7708
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,806
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HighCastle View Post
    Cara iz bd DPS tužilaštvo nije pipnulo pa tu imam neku nedoumicu zašto je to tako i čije je to zemljište uopšte, inače znamo svi valjda da bi ga davno spakovali ,ako su mu već spakovali nadređene u onom praćka državnom moždanom udaru. Što se mene lično tiče, SVAKO ko radi protivno zakonu može put Spuža, bio on car, kralj ili peasant ali pošto ne diraju kralja, neka car odmara I sprda nam se svima.
    Na prijave da se nelegalno radi na lice mjesta je izašao inspektor koji je snimljen kako uzima mito, a koji je napisao da za prijavu nema osnova jer se rade privremeni objekti (od kamena, betona, opeke, uz gomilu armature, kako se već grade privremeni objekti). Od plaže (Platamuni preimenovani u Ploče) do ostalih velikih poslova kojim je postao to što je danas najviše mu je pomogao onaj što sada depresije u Beogradu.

    Sent from my Motorola 8400

  11. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  12. #7709
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,423
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Pa e. Imao dozvolu za jedan objekat na 50 hiljada kvadrata, a on napravio deset objekata na 500 hiljada kvadrata. Priča mu je to je zemlja Carevića nekad bila pa će se vratit Carevićima. Sve i da je to tačno, do trenutka kad se zemlja vrati i uknjiži na Bata Carevića, on je uzurpator državnog zemljišta i nelegalni graditelj i ekploatator. Osim toga, sve i da se zemlja koju je uzurpirao vrati Carevićima, niđe ne piše da je on jedini Carević kojem će pripasti kompletnih 500 hiljada kvadrata koje je uzurpirao.

    Da ne zaboravimo i kako je potpuno slučajno bio iskren pred kamerama kad je rekao da je sreća što je dps bio korumpiran pa je uspijevao da završava svoje poslove.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. The Following 3 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  14. #7710
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,658
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    zanimljivo. čoeku dfa je pomogao je najviše pomogla jedna od najjačih dps vedeta nije Batu smetalo što je tada Sveto bio Crnogorac veliki


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #7711
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by suponik View Post
    Imam kolibu/vikendicu, i kad sam nedavno bio da je obidjem vidim da nema struje jer je jedan stub od dalekovoda ostecen.
    Zovnem EPCG i oni to proslijede CEDIS-u, ovi dodju i zamijene stub novim.
    Medjutim da se ne bi gospoda vracala sa praznim kamionom koji uzgred ima i grajfer a oni jos i motorne sege, fino uzmu pa mi poberu veliki broj bukvi oko kolibe utovare u kamion grajferom i poceraju.
    Prosta im bila ta drva, ali neprosta pustos koju su ostavili za sobom tako da mi se ne mili vise ic tamo jer je to sad potpuno drugi ambijent, bez lada, unisten.
    Ajde da su neka sirotinja pa prosti jadi, ali radnici CEDIS-a sad imaju prilicno velike plate i mislim da im nije nikakva nuzda.
    Ti se sprdaš ili nemaš kičmu.
    Slazem se.

  16. #7712
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    zanimljivo. čoeku dfa je pomogao je najviše pomogla jedna od najjačih dps vedeta nije Batu smetalo što je tada Sveto bio Crnogorac veliki


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dolje u Budvi kad se poslovi zavrsavaju ni stranka ni nacija ni vjera nije prepreka
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:

    NSX

  18. #7713
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,131
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Pomirena Budva treba da nam je zvjezda vodilja za ostatak pokušaja od države.
    Forever young, i want to be forever young

  19. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:

    NSX

  20. #7714
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,658
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    treba vrnut Sveta iz BGa, stavit ga za premijera a kabinet samo dps i df. iduće godine bi u EU ušli
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:

    NSX

  22. #7715
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,862
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Iskusni planinar iz Rožaja Sanel Škrijelj ponovo se popeo na najviši vrh na Alpima - Monblan (4.810 metara nadmorske visine) koji je ujedno i najviša tačka zapadne Evrope.

    Petočlana ekipa iz nekoliko zemalja regiona je, od 11. do 15. avgusta, boravila u Alpima i usješno su se popeli na najviši vrh Monblan, piše Pobjeda. Jedini iz Crne Gore u ekspediciji bio je Sanel Škrijelj, član PSK "Očnjak" iz Gusinja, iz čijih se ruku zavijorila crnogorska zastava na vrhu Alpa.

    Svaka cast ovoj momcini!

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  23. The Following 4 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  24. #7716
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,423
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Na konstitutivnoj sjednici nije izabran predsjednik borda EPCG-Željezare Nikšić


    Kapiramo li kakav kadar df gura na pozicije? Malo je tupavom Maksimu što je od oca naslijedio stranku i poslaničko mjesto, sad oće i u Željezari da ga zamijeni. I to ne kao sindikalac, nego kao član odbora direktora. Mali je tupav do bola, ali je za df kadar za odbor direktora. Seems legit.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #7717
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,131
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Kad vidim ovog malog kretena, pa'ne mi mrak na oči.
    Zamisli stranke koju lik naslijedi od pokojnog oca.
    Kakav mali smrad, njega ni dosta Vučinića ne može očima gledat
    Forever young, i want to be forever young

  26. #7718
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zuma View Post
    A možda sačekati da se riješe mnogo bitniji problemi u ovoj državi, da se sruše ili oduzmu ovima koji su našklapali milione pa onda krenuti na običan narod? Ili ruši bre kuće narodu koji se nakako snalazio za krov nad glavom dok je DPS radio 30 godina što je radio. A evo i ovi novi ne rade mnogo bolje. Siguran sam da se ovako nešto dotakne vaše guzice da bi drugačije pričali. Ne bi se zalijećali sa pričom ma ruši breee. Ćeraj narod na ulicu! Nemamo dovoljno beskućnika, daj da ih napravimo još. Uhhh. Kako me nervira ova priča!

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Da ne ispane da se hvalim, ka da je to nešto za pohvalu ovđe ionako, niti mi je naumpadalo da divlje gradim, niti ikome iz moje familije, bliže i dalje. Kao ni hiljadama ljudi koji se muče, plaćaju stanarine i čuda a mogli su prodat zemlju na selo i krenut u poduhvat kućenja. Zahebi državu, ove avetinje što plaćaju poreze i takse, kupili su placeve, plaćaju struju, vodu... Neka se dogovore s državom da otplate to na rate, neće ih niko na ulicu izbačit. Prvi sam ja protiv toga. Divlja gradnja nije mali problem za državu, a ovi što su našklapali milione, i od njih se može koristi imat, ne samo oduzimat i rušit. Bruka je što toga još ima.

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  27. #7719
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Nebitno je to, bitno je da im nestaje struja skoro svaki dan eo citavo ljeto. Pocrkaju stvari i posle ih iskuliraju iz CEDIS-a/EPCG-a
    Kad je nestala struja prekjuče, pa kad je došla i uključio se hidrofor, crče mi jedan ventil u kužinu i jedna cijev puče u kupatilo. Sve zaboravim da zavrnem glavni ventil.

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  28. #7720
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Da ne ispane da se hvalim, ka da je to nešto za pohvalu ovđe ionako, niti mi je naumpadalo da divlje gradim, niti ikome iz moje familije, bliže i dalje. Kao ni hiljadama ljudi koji se muče, plaćaju stanarine i čuda a mogli su prodat zemlju na selo i krenut u poduhvat kućenja. Zahebi državu, ove avetinje što plaćaju poreze i takse, kupili su placeve, plaćaju struju, vodu... Neka se dogovore s državom da otplate to na rate, neće ih niko na ulicu izbačit. Prvi sam ja protiv toga. Divlja gradnja nije mali problem za državu, a ovi što su našklapali milione, i od njih se može koristi imat, ne samo oduzimat i rušit. Bruka je što toga još ima.

    Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
    Nemam ja ništa protiv toga. Naprotiv. Ali kad krenu ovako olako da pričaju ruši kuće ljudima. Uhh. Baš me to nervira. Ono kao nema kome da se ruši i oduzima pa ajde sirotinji koja je tu pravila kuće od muke. Dok je DPS uništavao državu i mogućnost da se ljudi skuće. Nisu ljudi imali kuće u Dalmatinskou i po Gorici pa riješili da prave još jednu u Zagorič na divlje. I da žive u ta predivna naselja. Ovo pričam jer znam nekoliko njih koji su pravili tako kuće. Nisu iz meraka. Već iz nemogućnosti da bilo kako drugačije dođu do krova nad glavom. I to ne jer su neki neradnici i džabalebaroši već u ovoj posranoj zemlji nisu imali promil šanse da dođu do bilo kakve mogućnosti da nešto naprave legalno.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  29. #7721
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Sve ih treba pohapsiti.
    Sad treba da slušam srceparajuce priče kako su oni mučenici pa su zaposjeli tudju imovinu,sprdnja.
    To naselje kad je nicalo bilo je zemlje oko Podgorice po 5 -10 € kvadrat ali ne,lopovi su lopovi,vole da ukradu čudo jedno.
    I onda normalno kuce trocifrene kvadrature jer nemaju muka je to.
    U Spuž bi svi oni da jeovo i D od drzave.
    Ovako se salje poruka svima-kradite ali oprezno i gledajte da vas ne uhvate.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  30. The Following 2 Users Say Thank You to kurogane For This Useful Post:


  31. #7722
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Koga briga sto gorivo poskupljuje svako malo...Krovom kocili

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...rosku-gradjana
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  32. #7723
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    A ako vas ufate, obecajte im svoj glas na izbore.

  33. #7724
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zuma View Post
    Nemam ja ništa protiv toga. Naprotiv. Ali kad krenu ovako olako da pričaju ruši kuće ljudima. Uhh. Baš me to nervira. Ono kao nema kome da se ruši i oduzima pa ajde sirotinji koja je tu pravila kuće od muke. Dok je DPS uništavao državu i mogućnost da se ljudi skuće. Nisu ljudi imali kuće u Dalmatinskou i po Gorici pa riješili da prave još jednu u Zagorič na divlje. I da žive u ta predivna naselja. Ovo pričam jer znam nekoliko njih koji su pravili tako kuće. Nisu iz meraka. Već iz nemogućnosti da bilo kako drugačije dođu do krova nad glavom. I to ne jer su neki neradnici i džabalebaroši već u ovoj posranoj zemlji nisu imali promil šanse da dođu do bilo kakve mogućnosti da nešto naprave legalno.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Koje muke, obraza ti? Ne pravi se kuća od muke, no nemaš ni za kikiriki. A i kad je muka ne možeš da uzurpiraš tudju imovinu, odnosno možeš, ali treba da očekuješ recipročan odgovor. Najgore od svega je što svi koji su gradili na tudje budu u prvim redovima kad treba da se pljune na političare, a ne vide da su oni isti takvi. Ču muka ih naćerala da prave kuće na tuđe. Da su svi koje je muka ćerala radili to, sad bi živjeli u postapokaliptičnom vremenu.
    Slazem se.

  34. The Following User Says Thank You to El_NiNhO For This Useful Post:


  35. #7725
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zuma View Post
    Nemam ja ništa protiv toga. Naprotiv. Ali kad krenu ovako olako da pričaju ruši kuće ljudima. Uhh. Baš me to nervira. Ono kao nema kome da se ruši i oduzima pa ajde sirotinji koja je tu pravila kuće od muke. Dok je DPS uništavao državu i mogućnost da se ljudi skuće. Nisu ljudi imali kuće u Dalmatinskou i po Gorici pa riješili da prave još jednu u Zagorič na divlje. I da žive u ta predivna naselja. Ovo pričam jer znam nekoliko njih koji su pravili tako kuće. Nisu iz meraka. Već iz nemogućnosti da bilo kako drugačije dođu do krova nad glavom. I to ne jer su neki neradnici i džabalebaroši već u ovoj posranoj zemlji nisu imali promil šanse da dođu do bilo kakve mogućnosti da nešto naprave legalno.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Uhhh, eveo sam se vaskoliki najezio od te tuzne price, dje ta sirotinja od nemastine napravi kuce od 100 i kusur kvadrata pa na vise, na po dva tri sprata, pa jos na tudje, pa se na divlje prikaci na struju, na vodu, pa oni koji su sve toplatili, trpe i los napon i los pritisak vode....Ma da ti podjes na njegovo, tamo nedje okle je sjarga u Podgoricu, pa da zagradis kakav plac, ubio bi te ka' zeca. Ali kad on zajase na tudje, on je sirotinja, greote...RUŠI!!!!
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  36. The Following 3 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


Page 309 of 442 FirstFirst ... 209259299305306307308309310311312313319359409 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •