Page 353 of 442 FirstFirst ... 253303343349350351352353354355356357363403 ... LastLast
Results 8,801 to 8,825 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #8801
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ja sad razmisljam kao roditelj-ko to moze dobiti ideju da upise ovaj fakultet?
    Komite. I to cija djeca, kao sto rece, dovoljnim prelaze. Pa da i oni imaju diplomu fakulteta.

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Зар има грешака у тексту, схватио сам из рекација подржаваоца ФЦЈК и Нена Калуђеровића да су Вијести српски медиј, а не да су нешто слагали?
    Navodno Kosovic nije uopste u obzir uzeo odgovore koje je dobio od dekana iako ih je trazio, sto bi samo po sebi predstavljalo priznanje da je clanak o fakultetu tzv. "hit piece" a ne pokusaj objektivnog novinarstva. Sta god mislili o fakultetu, a licno mislim da je fabrika diploma za ljude bez mozga koji ne mogu da zavrse drugi fakultet, u novinarstvu je takvo ponasanje apsolutno nedopustivo.
    Last edited by VanjaTheMan; 01-10-23 at 11:28.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. #8802
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Ti sto imaju radove u relevantnim casopisima, polovina se samo dopisala kao koautor, a radove su radili studenti, od pocetka do kraja. Nejde sam pisao o tome. KOliko su nam relevantni svi profesori, govori rang univerziteta kad se poredi sa ostatkom svijeta. Tako da su na FCJK ni bolji ni gori.
    Imamo grdilo doktora nauka, i sto...sto je to sto su stvorili iz svoje struke da je ostalo iza njih da pominje? Skoro niko se ne bavi naucnim radom, a ti koji se bave su na nivou statisticke greske.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  3. #8803
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    To je uglavnom istina pa se sa tobom moram složiti ali ipak ne mozeš praviti fakultet dje gro profesora nema zakonski uslov da budu izabrani za predavace na visokoobrazovnoj instituciji,ne ide to tako.
    Imapreko 8 hiljada časopisa raznih pa su vala mogli ovi hrvatski profesori koji cijeli taj projekat crnogorskog jezika od početka kreiraju da nadju jedan koji ce Adnadnu Čirgicu ili Edhemu Mandicu objaviti jedan clanak tamo.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  4. #8804
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    KOliko su nam relevantni svi profesori, govori rang univerziteta kad se poredi sa ostatkom svijeta.
    Koliko su relevantni govori i to sto je Bojana Lakicevic-Djuranovic i dalje zaposlena na Pravnom fakultetu.

    Meni je licno smijesno napadanje bilo kog privatnog fakulteta, pa cak i FCJK, kad znam kakva je situacija na drzavnom univerzitetu. Znamo svi, u stvari. Znamo i da pojedini profesori imaju cjenovnike, da su neki trazili seksualne usluge od studentkinja u zamjenu za prelaznu itd. Nije to nista novo.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  5. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  6. #8805
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    To je uglavnom istina pa se sa tobom moram složiti ali ipak ne mozeš praviti fakultet dje gro profesora nema zakonski uslov da budu izabrani za predavace na visokoobrazovnoj instituciji,ne ide to tako.
    Imapreko 8 hiljada časopisa raznih pa su vala mogli ovi hrvatski profesori koji cijeli taj projekat crnogorskog jezika od početka kreiraju da nadju jedan koji ce Adnadnu Čirgicu ili Edhemu Mandicu objaviti jedan clanak tamo.
    Aposlutno si u pravu. Podrzavam!
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  7. #8806
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    https://www.cdm.me/drustvo/batricevi...jesti-podmecu/





    U moru reakcija koje je izazvao jučerašnji tekst iz Vijesti, ova mi je privukla pažnju. Jer se ne bavi samo reakcijom na sadržinu teksta, i utvrđivanjem što je u njemu tačno a što ne, već i načinom na koji je tekst sastavljen, vizuelno prezentovan i objavljen. Koji je vrhunski primjer kako se, biranim izrazima, fotografijama i implicitnim kontekstom, praktično eksplicitno nešto uvodi u najnegativniji mogući kontekst.

    I jer je baš uočljiva paralela sa ovim forumom, đe je taj tekst juče naveden, da bi odmah za njim išlo navođenje teksta o organizovanom kriminalu, jednom od klanova (koji reklo bi se jedini interesuje ovdašnju populaciju) i njegovim najogavnijim zločinima, te da bi na sve to uslijedili postovi u kojima se ove dvije teme komentarišu u jednoj rečenici. Odnosno, implicitno sastavljaju u jednu istu temu.
    Pa i ne baš implicitno.

    I dalje ne kapiram kako je FCJK tako visoko napredovao na ljestvici najgorih nedjela ove zemlje, ali svaka im čast, najorganizovaniji su od svih organizovanih kriminalaca
    Xaxaxa, znači i forumaši se urotili protiv FCJK, a sve pod vodjstvom Kosovića i iVijesti
    E kako je vama dobro.
    Što se ti če tekst aBatrićevića, dovoljno je izdvojiti ovo :
    "koji sam svoj doktorat, odbranjen na Internacionalnome Univerzitetu u Novome Pazaru", da čoek shvati da je nepotrebno čitati dalje od toga.


    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Izdajnici, a ima ih svakakvih naivnih, glupih, zlonamjernih, nesvjesnih, hipnotisanih...

    Ne bih se začudio i da su opsjednuti, da su im ušla nekakva zla bića u tijelo dok su dopuštali da budu u nekakve rituale klanjanja, ljubljenja, lizanja itd. ili da su bacili nekakvu crnu magiju na njih.

    Toliko su izmanipulisani da oni bukvalno više nisu svjesni svoje nesvijesti i pojma nemaju šta rade.

    Nisu svjesni koliko su zarobljeni tj. kako su ih zarobili i treba se napisat knjiga o tome.

    Greote.
    Last edited by technus; 01-10-23 at 12:02.
    Forever young, i want to be forever young

  8. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  9. #8807
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,871
    Thanks Thanks Given 
    2,704
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Pa zar ne treba da ucimo Crnogorski ili maternji jezik ili po Marku Miljanovu naški

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  10. #8808
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Svi precutno prihvatamo da na tim fakultetima kao sto je taj u Novom Pazaru ili Bjeljini pa Travniku itd skoluju i diplomiraju ljudi koji nisu mogli normalan fakultet ni upisati niti zavrsiti pa im eto uz posao prilika da precicom obezbijede diplomu ali da se sa takvih mjesta regrutuje maltene kompletan kadar jedne visokoobrazovne institucije to je dno dna.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  11. The Following User Says Thank You to kurogane For This Useful Post:


  12. #8809
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    785
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    U Tutinu postoje cak dvije visoke medicinske skole, jedna je privatna a druga drzavna istureno je odjeljenje visoke strukovne skole iz Subotice(zdravstveni smjer).
    Obje su vise nego sumljive posebno ova privatna, tamo se sada skoluje vecina medicinskog kadra iz CG.

  13. #8810
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,149
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,991
    Thanked in
    858 Posts

    Default

    Ahahahahaha, zanimljivo.

    Prenio sam tekst čija je tema bila manipulacija. I dotako se iste te pojave ovđe. Bez da sam se tračkom osvrtao na prava i neprava dotičnog fakulteta.
    Odnosno, bavio sam se Kosovićem i Vijestima, i pomalo nekima ovđe, a ne FCJK-om.

    U odgovor, forumska artiljerija me direkt označila za komitu, srbofoba, branioca novopazarske-muftijine-montenegristike, teoretičara raznoraznih zavjera i urota koji svuđe vidi BIA-u

    Da me zbilja zanima, tačno bih pomislio da sam nekome neki živac pogodio. Sreća pa me ne zanima.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  14. #8811
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,868
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    807
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Nema ništa loše u tome što te tako vide kad su upregli tako maliciozno.

    Neka razmisle oni kako njih neko vidi.
    Love, peace and respect.

  15. #8812
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,529
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ahahahahaha, zanimljivo.

    Prenio sam tekst čija je tema bila manipulacija. I dotako se iste te pojave ovđe. Bez da sam se tračkom osvrtao na prava i neprava dotičnog fakulteta.
    Odnosno, bavio sam se Kosovićem i Vijestima, i pomalo nekima ovđe, a ne FCJK-om.

    U odgovor, forumska artiljerija me direkt označila za komitu, srbofoba, branioca novopazarske-muftijine-montenegristike, teoretičara raznoraznih zavjera i urota koji svuđe vidi BIA-u

    Da me zbilja zanima, tačno bih pomislio da sam nekome neki živac pogodio. Sreća pa me ne zanima.
    Evo čitam 3 puta sve postove nakon tvog, u kojima ti se bukvalno niko sem Technus nije obratio, a on nije rekao ništa od navedenog.

    Slavko ti li si?

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  16. The Following 3 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  17. #8813
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,149
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,991
    Thanked in
    858 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Evo čitam 3 puta sve postove nakon tvog, u kojima ti se bukvalno niko sem Technus nije obratio, a on nije rekao ništa od navedenog.

    Slavko ti li si?

    Sent using Tapatalk

    Izvini, Mirko, nisam znao da me moraju direktno pomenut da bi mi se obratili, imaću to na umu za ubuduće
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  18. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  19. #8814
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,529
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Izvini, Mirko, nisam znao da me moraju direktno pomenut da bi mi se obratili, imaću to na umu za ubuduće
    Ovo su previše precizni izrazi za "čitanje između redova", iako nisam ni to primjetio, a sve i da ga ima, nema ga ni desetio dio nakićenog.


    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post

    U odgovor, forumska artiljerija me direkt označila za komitu, srbofoba, branioca novopazarske-muftijine-montenegristike, teoretičara raznoraznih zavjera i urota koji svuđe vidi BIA-u

    Da me zbilja zanima, tačno bih pomislio da sam nekome neki živac pogodio. Sreća pa me ne zanima.
    Zlonamjerni bi mogli reći da se koristiš Kosovićevim stilom



    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  20. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  21. #8815
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,903
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,430
    Thanked in
    2,230 Posts

    Default

    Mogli su profesori na fcjk bit sve sami Njegoši, Dositeji i Vukovi, svakako bi se siktalo protiv njih. Na stranu što bi i samim studentima trebalo da bude stalo do referenci profesora koji im predaju. To je zasebna priča, koja slabo ima kredibiliteta kad ih napadaju stručnjaci koji su svakako došli do zvanja bez ispunjavanja zakonskih uslova i/ili koji nastupaju sa političkih funkcija pod Šubarinim šinjelom. Kad se samo sjetim šta bi zvanje doktora nauka trebalo da znači, na obavezni značajan doprinos nauci, ne znam da li da se smijem ili plačem kad vidim ko je sve dr.

    Ako se ko sjeća studenta Bojana Strunjaša, kojeg su tadašnji radikali platili da povede protest studenata protiv promjene naziva školskog predmeta u maternji jezik i književnost, sjetiće se da tada nije bilo ni fcjk, ni standardizovanog crnogorskog jezika niti ičeg drugog. Strunjaš je za svoj trud, osim gotovine, dobio i poslanički mandat u skupštini na prvim narednim izborima. Sa liste radikala, naravno. Poslije isteka mandata je uspio da bude zamjenski profesor crnogorskog (!) jezika u nekoliko navrata, i to u nekim prigradskim naseljima, a onda su došli osvježeni i postao je direktor neke srednje škole. Ako sam promašio timeline i lik je postao direktor prije osvježenja, izvinjavam se.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. The Following 2 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  23. #8816
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,149
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,991
    Thanked in
    858 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ovo su previše precizni izrazi za "čitanje između redova", iako nisam ni to primjetio, a sve i da ga ima, nema ga ni desetio dio nakićenog.




    Zlonamjerni bi mogli reći da se koristiš Kosovićevim stilom



    Sent using Tapatalk

    Zlonamjerni bi rekli da ti matematika nije jača strana

    U postovima koji su slijedili moj, onako lijepo generalno i neadresirano, pominju se ''posrbljavanje'' (tj. strah od njega, tj. srbofobija), ''reakcije podržavaoca FCJK-a i Nena Kaluđerovića'', ''komite'' koji su jedini zaludni za FCJK, i konačno, onaj jedini gospodski i korektno adresirani, ''urota foruma, Vijesti i Srđana Kosovića'', koji jesam dokitio, ali to zovu stilska figura, jer suštinu ne mijenja.
    Elem, ovo mu dođe 4 od 4, đe god ti tražio i našo te desete djelove.
    Odnosno, dođe i malo više, jer sam onog Nena Kaluđerovića ja iz svoje reakcije izostavio


    No, da se uozbiljim, care, istinski zlonamjerni bi ti rekli da se nešto više zanimaš mojim ličnim (psiho)profilom, no onime o čemu sam ovđe pričao i što je bila suština. A to je manipulacija. I to je bio makar dvadeseti put da je takvu identičnu-sve-u-krug ovđe gledam, ko neku beskonačnu reprizu, čak najčešće sa istim akterima.

    Koliko god mi ta pažnja imponovala, više bih volio da te ovo drugo više zanimalo
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  24. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  25. #8817
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,149
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,991
    Thanked in
    858 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Mogli su profesori na fcjk bit sve sami Njegoši, Dositeji i Vukovi, svakako bi se siktalo protiv njih. Na stranu što bi i samim studentima trebalo da bude stalo do referenci profesora koji im predaju. To je zasebna priča, koja slabo ima kredibiliteta kad ih napadaju stručnjaci koji su svakako došli do zvanja bez ispunjavanja zakonskih uslova i/ili koji nastupaju sa političkih funkcija pod Šubarinim šinjelom. Kad se samo sjetim šta bi zvanje doktora nauka trebalo da znači, na obavezni značajan doprinos nauci, ne znam da li da se smijem ili plačem kad vidim ko je sve dr.

    Ako se ko sjeća studenta Bojana Strunjaša, kojeg su tadašnji radikali platili da povede protest studenata protiv promjene naziva školskog predmeta u maternji jezik i književnost, sjetiće se da tada nije bilo ni fcjk, ni standardizovanog crnogorskog jezika niti ičeg drugog. Strunjaš je za svoj trud, osim gotovine, dobio i poslanički mandat u skupštini na prvim narednim izborima. Sa liste radikala, naravno. Poslije isteka mandata je uspio da bude zamjenski profesor crnogorskog (!) jezika u nekoliko navrata, i to u nekim prigradskim naseljima, a onda su došli osvježeni i postao je direktor neke srednje škole. Ako sam promašio timeline i lik je postao direktor prije osvježenja, izvinjavam se.
    Svu poentu si napisao.

    Mene recimo totalno ne zanima montenegristika vs srbistika, niti sam tome stručan da se time kutaram, a tek nisam stručan da im mjerim zvanja, ni Glušici, ni Batrićeviću.

    Ali me ta tolika jagma na jednu obrazovnu instituciju i te kako zanima. Jer ta vrsta odnosa- ''ajde da udrimo po njoj, iz svega što imamo, pa da vidimo što će od nje ostat'' nije sistemski normalna. Sistemski, normalno je da država obrazovne institucije, i to prije svih drugih, popravlja i unapređuje, a ne ruši.

    Odnosno, ovolika akcija na njih samo znači da cilj nije obrazovanje, no nešto drugo.

    I, čisto da se razumijemo, ovako isto gledam i na svaku drugu instituciju iz obrazovnog sistema, bez obzira koje je fele. Pa čak i onim crkvenim školama, što onakve pare državne sipamo u njih ovih par godina, to bih isto pravo jednako branio, bez obzira što im pare ne opraštam
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  26. #8818
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,267
    Thanks Thanks Given 
    15,173
    Thanks Thanks Received 
    3,785
    Thanked in
    2,708 Posts

    Default

    Ne bi za njih pretjerano ni znala da ona Bratićka što je nazvala Dežulovića ustaškim smećem nije na iste onomad siktala sve u 16.
    Latinku Perović je u grob slala kletvama.
    I svi koji su opušteno prešli preko toga a posebno URA-ši (elita de elita) sa Jelušićkom te je sa Carevićem išla na projekciju Malagurskog nešto su najglasniji i u ovaj slučaj.

    Čuš Vijesti.
    No pasaran!

  27. #8819
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ahahahahaha, zanimljivo.

    Prenio sam tekst čija je tema bila manipulacija. I dotako se iste te pojave ovđe. Bez da sam se tračkom osvrtao na prava i neprava dotičnog fakulteta.
    Odnosno, bavio sam se Kosovićem i Vijestima, i pomalo nekima ovđe, a ne FCJK-om.

    U odgovor, forumska artiljerija me direkt označila za komitu, srbofoba, branioca novopazarske-muftijine-montenegristike, teoretičara raznoraznih zavjera i urota koji svuđe vidi BIA-u

    Da me zbilja zanima, tačno bih pomislio da sam nekome neki živac pogodio. Sreća pa me ne zanima.


    Druže, je li ti dobro?
    Bukvalno sam ti na jedini replicirao, a i da se osvrnemo i na postove posle tvojeg, od toga što ti podmećeš niko ništa nije napisa' osim "komite" 1x, i to forumaš za kojeg znamo da ne drži vodu ni jednima ni drugima.
    Ove ostale tvoje projekcije izgleda obitavaju samo u tvojoj glavi.
    A ako se na koga osula artiljerija, to je po Twitteru na Kosovića jer je lik iznio neke činjenice, mada nije me stalo, nego kad već to pominješ
    Forever young, i want to be forever young

  28. #8820
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,529
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Zlonamjerni bi rekli da ti matematika nije jača strana

    U postovima koji su slijedili moj, onako lijepo generalno i neadresirano, pominju se ''posrbljavanje'' (tj. strah od njega, tj. srbofobija), ''reakcije podržavaoca FCJK-a i Nena Kaluđerovića'', ''komite'' koji su jedini zaludni za FCJK, i konačno, onaj jedini gospodski i korektno adresirani, ''urota foruma, Vijesti i Srđana Kosovića'', koji jesam dokitio, ali to zovu stilska figura, jer suštinu ne mijenja.
    Elem, ovo mu dođe 4 od 4, đe god ti tražio i našo te desete djelove.
    Odnosno, dođe i malo više, jer sam onog Nena Kaluđerovića ja iz svoje reakcije izostavio


    No, da se uozbiljim, care, istinski zlonamjerni bi ti rekli da se nešto više zanimaš mojim ličnim (psiho)profilom, no onime o čemu sam ovđe pričao i što je bila suština. A to je manipulacija. I to je bio makar dvadeseti put da je takvu identičnu-sve-u-krug ovđe gledam, ko neku beskonačnu reprizu, čak najčešće sa istim akterima.

    Koliko god mi ta pažnja imponovala, više bih volio da te ovo drugo više zanimalo
    Ahahhahahha sjajno.

    Bukvalno niti jedan od navedenih postova nije bio tebi upućen, ni direktno ni indirektno. Ako se sam prepoznaješ kao podržavalac Nena Kaluđerovića, to je već drugo. Posebno čudi kako si se prepoznao u komentarima, ako tvrdiš da te slučaj i ne interesuje puno, već da si komentarisao način pisanja Vijesti i Kosovića.

    Na lično si ti sam prebacio, iznoseći neistine da te bilo ko kvalifikovao.

    Ako te baš interesuje kome jesu upućene kvalifikacije, upali X i/ili Facebook, pa ćeš viđeti u realnosti kako izgleda čoporativni atak na ličnost, bez zere pokušaja da se uđe u suštinu. Takvi nastupi kod normalnog čoeka izazivaju gađenje, i direktno čine štetu onome za šta se ti koji atakuju deklarstivno zalažu (zaštita crnogorskog jezika).

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  29. #8821
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    I ja mislim da su ovakvi kadrovi a i nacin na koji se zaklanjaju iza svojih novopazarskih diploma i doktorata najveci atak na ona za sta se tobos zalazu i bore-crnogorski jezik.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  30. #8822
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,868
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    807
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Mitrović sa aliexpressa uzima pare.

    Nevjerovatno kako ovo društvo propada.
    Love, peace and respect.

  31. #8823
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,274
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Nisu štrajkovali kad je dps bio na vlasti.


  32. #8824
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    I ja mislim da su ovakvi kadrovi a i nacin na koji se zaklanjaju iza svojih novopazarskih diploma i doktorata najveci atak na ona za sta se tobos zalazu i bore-crnogorski jezik.
    Zamisli kad se FCJK poistovjecuje sa crnogorskim jezikom...

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  33. #8825
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Da su im diplome iz Banjaluke ili Leposavića, onda sigurno ne biste imali ništa protiv.
    Slazem se.

Page 353 of 442 FirstFirst ... 253303343349350351352353354355356357363403 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •