Results 1 to 2 of 2

Thread: Vicevi :)

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Tamo gdje igra Buducnost
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Vicevi :)

    Kako pandur otvara konzervu ? ....... Otvori u ime zakona !

    Dosao postar pred vrata Fatinog stana,i kao i obicno on zazvoni. Medjutim Fata se kupala, te tako nije htjela da otvori vrata, saceka ona malo i onako gola dosunja se do vrata da pogleda na spijunku ko je.
    A postar umalo da ode kad zacu neko sustanje sa druge strane te se on sagne na kljucaonicu da pogleda sta susti. Nakon minut gledanja vikne postar:
    -Ej mali cupavko jel' mama kod kuce!?-

    Doslo vreme , odlucila i najstarija da se uda pa rece majci :
    - Majko ja bih da se udam ali ...
    Majka vec zna o cemu se radi pa pita :
    - Eh kceri, pa koliko si puta ?
    - 20 puta majko .
    - Uh uh evo tebi onda ovaj veci paradajz i saka baruta.
    Zadovoljna kcer stavi prvo saku baruta na ono mesto a zatim uglavi i paradajz.
    I tako prve bracne noci navali djetic na najstariju , kad ono BOOOOOOOOOOM ,
    puce onaj barut rasturi se paradajz a mlada pita :
    - Vidju li ti muzu moje nevinosti ?
    - Vidju ja vidju tvoje nevinosti ali vidje li ti negdje moje jaje !! - uspani-
    ceno ce ovaj .

    Ulazi zena u gradski autobus na prednja vrata i pita sofera:
    - Je li majstore moze li ovde da se pusi?
    - Moze ako ti nesmeta volan.

    Razgovaraju baba i deda:
    B: Koliko ti imas godina?
    D: 83.
    B: Uh, ne bi ti dala.
    D: Ma ne bi ni ja mogo.


    Dosla neka baba do kioska i kod sebe je imala neke novcice i pitala je prodavca sta moze za njih da kupi. Prodavac joj odgovori:
    - Bako, sa ovim krupnim i mozes nesto da kupis, ali sa ovim sitnim mozes da se jebes.
    A baka ce na to:
    - Sinko, usitni mi te krupne.


    Eto tako nadam se da nisu losi :wink:
    Only We

  2. #2
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ucilo dijete osnovnu skolu, bilo odlican djak, tek jednog dana, tu negdje 7-8 razred, padne mu na pamet pitanje: Sta je smisao zivota?

    Zbuni se on, ali ne dozna odgovor pa ode kod razredne: Razredna, pitam se pitam, koji je smisao zivota?
    Dijete, pa mlad si ti za to, kad odrastes, naucis jos ponesto kasce ti se samo..
    A, OK

    Upise dijete srednju skolu, gimaziju. Uci, odlican djak. Ali opet, tu negdje pred kraj, pred maturu, pade njemu na pamet: Sta je smisao zivota?
    Ode on kod direktora: Direktore, ucim svasta u ovoj skoli, ali jos ne znam sta je smisao zivota?
    A sine, pa mlad si ti za to, ne znas jos sve da bi saznao; kad odrastes, zavrsis jos skola, kasce ti se samo.
    A OK

    Upise momak fakultet, filozofiju. Uci, rastura se, sve same desetke. Diplomirao, drzi dipomu u ruci, tek: Sta je smisao zivota?
    ode kod dekana: Profesore, ja evo diplomirao, mnogo sam naucio, ali jos me muci sta je smisao zivota?
    Momce, pa nije to lako pitanje, treba tu jos dosta da se uci, da se odraste i pozivi.
    A OK

    Upisao postdiplomske, magistrirao, doktorirao, izucio filosofiju, istoriju, umjetnost, sve i svasta. Ali eto negdje u pedesetoj, jedne noci: sta je smisao zivota?
    Naljuti se covek i rijesi da ode na Tibet da pita monahe. Pa pitao jednog: ucio sam, mnogo i puno, ali jos ne znam sta je smisao zivota?
    To je tesko pitanje na koje ti ja ne mogu dati odgovor; idi pitaj naseg dalaj-lamu, on je cio zivot proveo meditirajuci o tome.
    A OK

    I krene on, kao i svi hodocasnici. U ritama, bos, po kamenju. Cas puzi, cas kleci, cas se moli. I stize pred velikog dalaj-lamu: O dalaj-lamo, veliki sam put prosao, puno prozivio i puno naucio; 54 su mi godine ali jos ne znam sta je smisao zivota?
    Na to ga dalaj-lama blago pogleda i rece: Smisao zivota, to je rijeka.
    Zamisli se covjek ali mu se ne dopadne: cekaj bre, kako to mislis rijeka ?????

    Na to se zacudi dalaj-lama: Sta, nije rijeka?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •