Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 32

Thread: buket ruza

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default buket ruza

    Imam jednog starog drugara koji se obicno javi kad mu nesto zatreba, vece uoci svetoga Jovana javi se sa molbom koja je vise licila na neku salu nego na molbu. Znajuci ga po tome da se nikad ne zna kad je smrtno ozbiljan, a kad se sprda u pocetku ne povjerovah, ali ipak se sljedeceg dana uputih na nas crnogorski Hitrou sa velikim buketom crvenih ruza da ih urucim ne znam kome, ali najljepsoj, nejelegantnijoj, naj...naj, crnokosoj ljepotici "koju ne mogu promasiti". Sve u naruceno vrijeme i po narucenoj instrukciji, ali tamo iznenadjenje - avion doletio ranije.
    Dok sam razmisljala dal' se htio nasaliti i meni namjestiti nepotrebnu setnju zazvoni telefon i objasnjenje da je sve vec cuo, zahvaljivanje do neba i zvijezda i obecanje da u nedjelju stize da taj, bas taj, buket uruci licno.
    Posto se primakla nedjelja, a buket vise i ne izgleda bas najsvjezije nazvah da pitam da li ga ovaj put predam komunalnim sluzbama ili da ga stvarno ceka. Glas mu nije bio vise onako cvrkutav,ali kaze da mu taj buket ruza sacuvam jos dva dana jer je to jedino sto ostade od te ljubavi....
    Last edited by zippy; 25-01-07 at 18:09.
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e zippy ne da je tuzna prica no boli, al znam jedno da te necu slat nikome da mi saljes cvijece
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    boli boli, nisam ja kriva na zalost. da jesam problem bi se lako rijesio, ovako ....
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    A shto biste tek rekli da dobijete prelijep buket ruzha i zahvalite se pogreshnoj osobi, koja je uz to KREEEEJZI i ukapira da ste pogrijeshili ali vam ne kazhe nego se pravi kao vam ga je ona poslala? :mrgreen:
    Vi, naravno, to saznate tek sjutra kad vas prava osoba nazove i pita o chemu se radi...

    BLAAAMAAAAAAA!!!



    Mademoiselle.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to kikili nije tuzno, malo je blam ali nije tuzno. tvoje je cvijece ipak do tebe doslo
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  6. #6
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    to kikili nije tuzno, malo je blam ali nije tuzno. tvoje je cvijece ipak do tebe doslo
    e,ja sam zippy bila sigurna da je buket bio tebi namijenjen!!!
    opet pogreshna procjena a bash sam se bila raznjezila!

    Volim happy and-ove ali...

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Razumijem Kikicu odlicno.... Pri tome, zlatili se ovi moji anonimni... Desilo mi se 1 sto i njoj, od tada - psssssttt....
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  8. #8
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni niko ne kupuje cvijece. Ja mnim i kad umrem nece mi cvijece niko donijet`, no ce mi mjesto toga grob alkoholom zalivat`.
    Never Complain, Never Explain

  9. #9
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    pg
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    no ce mi mjesto toga grob alkoholom zalivat`.
    samo da prije toga taj alkohol ne provuku kroz bubrege

  10. #10
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Zivim u sijenci njegove sijenke...
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ga dobijam samo za 8.mart :mrgreen:
    To je izashlo iz mode,al je meni to zaista divno...
    Sjecam se,prije neko ljeto...drugarica je izlazila sa jednim momkom koji je zivio u Ameriku. Sjedale smo u kafic koji je bio fuliran..Ulazi on i nosi buket ruzha crvenih prilazi njoj i daje ih, svi muskarci poceli su da se smiju i da se "sprdaju" na taj rachun..on je jadnik ostavio ruzhe i otishao,ona se zacrvenjela....Jadnici jedni...To je za njih...pf..
    • Love built on beauty, soon as beauty, dies.
    I WaNnA Be LikE BaRbIe,ThAt BiTcH gEtS eVeRyThInG...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije cvijece nikad izaslo iz mode, samo neki crnogovci misle da su velike face ako ne kupuju cvijece jer "to nije rabota za prave muskarce". pf na njih
    zvoncice, nisam ja u pitanju, ali se nadamo hepi endu
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  12. #12
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E nisu samo muskarci problem vec i neke djevojke.Znam djevojku kojoj je momak prisao,poljubiu ruku i dao joj ruzu ona je samo rekla " vid ovog debila" ,vrati mu ruzu i okrenu ledja. On baci onu ruzu i ode.Ne znam koga sam vise zalila,nju ili njega!
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  13. #13
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MysteryGirl View Post
    E nisu samo muskarci problem vec i neke djevojke.Znam djevojku kojoj je momak prisao,poljubiu ruku i dao joj ruzu ona je samo rekla " vid ovog debila" ,vrati mu ruzu i okrenu ledja. On baci onu ruzu i ode.Ne znam koga sam vise zalila,nju ili njega!
    Malogradjanka. Nema lijeka protiF te boljke .:roll:
    Sjecam se,jedne godine u gimnaziji ,momak je curi za 18-ti rodjendan u hodniku poklonio buket 18 crvenih tek mladih ruzhica :cry: ..Predivan gest .Isto tako joj i za San Valentino i 8.mart darovao ruzhe ...
    nije cvijece nikad izaslo iz mode, samo neki crnogovci misle da su velike face ako ne kupuju cvijece jer "to nije rabota za prave muskarce". pf na njih
    Upravo tako ..ili su mozhda zaboravili na tako divne znake pazhnje ,bez obzira na neki specijalni povod ?!

    Last edited by Babel Fish; 26-01-07 at 21:12.


  14. #14
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ruze i uglavnom cvjece uvjek stave osmjeh na licu voljene osobe,bez obzira jeli to majka,zena,djevojka,drugarica,sestra, aj da nazovemo to ''tradicija'' potpuno podrzavam ovu tradiciju imam obicaj da za 8mart,rodjendane,specialne prilike poklonim ruze bez obzira na okolinu na sto ce reci...misliti.Ne treba zapostaviti ili zaboraviti ''sitne'' stvari kao npr. ruchno napisano pismo a ne e-mail, iskren pogled u ocima a ne sms poruka...nego nechu da skrenem sa teme :=)
    Zelim sve najbolje tvom drugu zippy
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemoj__mene View Post
    Zelim sve najbolje tvom drugu zippy
    hvala i u njegovo i u moje ime! vidjeh djevojku prije neki dan i bas je onakva kakvom ju je opisao! lijepa, elegantna, najljepse oci... velika steta za oboje.
    ja se i dalje nadam da je samo prolazni nesporazum i da ce se sve rijesiti kako valja
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  16. #16
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Tuzna prica...

    Kad smo kod cvijeca cudno ali u zadnje vrijeme rijetko cujem da je momak slao curi buket na kucnu adresu za jedno divno i ispunjeno dobro jutro s dobro upakovanom porukom za sasvim obican dan,da nije samo 8 mart,Dan zaljubljenih,rodjendan ili pazite SAMO KAD JE NA KORAK DA TU LJUBAV IZGUBI...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Valjda za cvijet voljenoj osobi ne treba traziti specijalne prilike, ali djao ce ga znati, taman ka' i to kako saznati kad se na korak do toga da se ta ljubav izgubi i ostanu ti oblaci iz tvog potpisa.

  18. #18
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Tuzna prica...

    Kad smo kod cvijeca cudno ali u zadnje vrijeme rijetko cujem da je momak slao curi buket na kucnu adresu za jedno divno i ispunjeno dobro jutro s dobro upakovanom porukom za sasvim obican dan,da nije samo 8 mart,Dan zaljubljenih,rodjendan ili pazite SAMO KAD JE NA KORAK DA TU LJUBAV IZGUBI...
    to...

    ovoj prici treba happy eeeend
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Tuzna prica...

    Kad smo kod cvijeca cudno ali u zadnje vrijeme rijetko cujem da je momak slao curi buket na kucnu adresu za jedno divno i ispunjeno dobro jutro s dobro upakovanom porukom za sasvim obican dan,da nije samo 8 mart,Dan zaljubljenih,rodjendan ili pazite SAMO KAD JE NA KORAK DA TU LJUBAV IZGUBI...

    Nebi meni smetalo i da mi se posalju za te dane, samo da znamo od koga je.. Buketi bez poruke, samo stvaraju kontra efekat. Makar kod mene. Posto ih bacam odmah... Sto je stvarno glupo, i bespotrebno. Koja je svrha poslati cvijece, platiti koliko se vec platilo, a ne staviti poruku ili makar pozvati telefonom da se objasni ili sto god... Ocigledno nekome hvali samo pouzdanja. I to dobro... Ti znas o cemu pricam. A sto se tice ovoga sto Artemis veli, u pravu je potpuno. Momcima fali ili romantike, ili para. Buket da je solidan je oko 20 eura, makar za moj ukus sa nedovoljno maste, a za te 20 eura mozemo poc nedje na rucak komotno... Mada, prije bih se ja za cvijece odlucila... Pushti ruckove, da se ne debljamo..
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  20. #20
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zippy View Post
    Imam jednog starog drugara koji se obicno javi kad mu nesto zatreba, vece uoci svetoga Jovana javi se sa molbom koja je vise licila na neku salu nego na molbu. Znajuci ga po tome da se nikad ne zna kad je smrtno ozbiljan, a kad se sprda u pocetku ne povjerovah, ali ipak se sljedeceg dana uputih na nas crnogorski Hitrou sa velikim buketom crvenih ruza da ih urucim ne znam kome, ali najljepsoj, nejelegantnijoj, naj...naj, crnokosoj ljepotici "koju ne mogu promasiti". Sve u naruceno vrijeme i po narucenoj instrukciji, ali tamo iznenadjenje - avion doletio ranije.
    Dok sam razmisljala dal' se htio nasaliti i meni namjestiti nepotrebnu setnju zazvoni telefon i objasnjenje da je sve vec cuo, zahvaljivanje do neba i zvijezda i obecanje da u nedjelju stize da taj, bas taj, buket uruci licno.
    Posto se primakla nedjelja, a buket vise i ne izgleda bas najsvjezije nazvah da pitam da li ga ovaj put predam komunalnim sluzbama ili da ga stvarno ceka. Glas mu nije bio vise onako cvrkutav,ali kaze da mu taj buket ruza sacuvam jos dva dana jer je to jedino sto ostade od te ljubavi....
    eh zippy
    ja znam jednog sto je prevalio 2534 km da vidi sjaj u jednim ocima, pa odustao i vratio se odmah
    Kako Vaša bolest ?

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    heheh prvo buket ruza sta to znaci i pokazuje.. nema tog buketa ni tog "dara" koji moze da nadomjesti srecu jednog osmijega i jednih ociju..
    ne znam obicno to tako biva... kad se najmanje nadas trass..
    elem,
    nije kriv ni buket ni dostava ni zelja ..krv je nedostatak komunikacije, greska u koracima, lazne nade i tudja sreca...
    al zaebi ti sve.. za jedan sh veli milica sjaj u ocima pa makar isceznuo je vrjednije 100000 km napravit pa da u ruci nosis suvi list. pa da te ceka i velika tuga, i bol da vidis pa da umres da ti za posle nije
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  22. #22
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Valjda za cvijet voljenoj osobi ne treba traziti specijalne prilike, ali djao ce ga znati, taman ka' i to kako saznati kad se na korak do toga da se ta ljubav izgubi i ostanu ti oblaci iz tvog potpisa.
    Hari to je sigurno,ne valjda...I bas zbog toga sto se nikad ne zna kad ce ti oblaci(koji su u mojoj signaturi)da se stvore treba i iskoristiti sasvim obicne dane da nekom izmamis osmjehe...Mozda upravo i od tih obicnih dana i sve zavisi..Mozda takvi dani nece dozvoliti da se ljubav ugasi...I mozda ne nedostaje toliko romantike koliko ljubavi,jer uz ljubav i oni sto nikad nisu bili postaju romanticni...Mozda...

    Nije li tuga da dozivis jedno jutro sa saznanjem da vise nema vas,i da si mozda prekasno shvatio koliko ti je ona znacila,a da se nisi ni potrudio..."OTKUD JUTROS TA BOLNA CEZNJA,TO POTRESNO ZALJENJE ZA ONIM STO JE MOGLO BITI..."
    Last edited by Artemis; 30-01-07 at 15:28.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zippyland
    Posts
    1,187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    eh zippy
    ja znam jednog sto je prevalio 2534 km da vidi sjaj u jednim ocima, pa odustao i vratio se odmah
    znam i ja jednog takvog. samo mi je zao sto telefoni nisu radili da valja
    mirisnih mi latica, biti ce very nice!



    DOLJE VLADA!!!!
    VRATITE NAM JAGNJECE BRIGADE!!!!

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Nije li tuga da dozivis jedno jutro sa saznanjem da vise nema vas,i da si mozda prekasno shvatio koliko ti je ona znacila,a da se nisi ni potrudio...
    Nesumnjivo da je tuga i oporo kad se shvati da je kraljica necijeg svijeta upravo otisla, ali ostaje i ono da se ipak srela. Mozda i malo, ali tako se nekom zalomi i nikad se ne zna kakav i koliki je trud trebao biti da sve to ne
    bude ono "bilo je".
    Slabo se ja u to razumijem jer to su mozda neke bitke poslije kojih se ne postaje general vec se zna manje nego se znalo i ranije. Kad neko podvuce crtu, neko ostane i ispod crte i otpadne, ali valjda je i to neki sastavni dio necega.....nicega.... ma ko bi znao cega
    Last edited by Hari Krisna; 30-01-07 at 18:14.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Nesumnjivo da je tuga i oporo kad se shvati da je kraljica necijeg svijeta upravo otisla, ali ostaje i ono da se ipak srela. Mozda i malo, ali tako se nekom zalomi i nikad se ne zna kakav i koliki je trud trebao biti da sve to ne
    bude ono "bilo je".
    Da i ono "bio/bila je ipak" u svemu sto ostane makar malo znaci...Kako god ostaje da vjerujes da nije bilo sudjeno da istraje i opstane...Da ste se sreli u pogresno vrijeme,na pogresnom mjestu,pogresnom satu..Ipak,uz zajednicku ljubav sve se ima i sve opstaje,to je ono sto je sigurno...

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Slabo se ja u to razumijem jer to su mozda neke bitke poslije kojih se ne postaje general vec se zna manje nego se znalo i ranije. Kad neko podvuce crtu, neko ostane i ispod crte i otpadne, ali valjda je i to neki sastavni dio necega.....nicega.... ma ko bi znao cega
    Ne u stvarnosti,ali ipak ostajes neki svoj general u dushi onda kad primis udarce i podneses ih...Kad se izboris...A zivot nas nauci da se borimo,da smo samima sebi neki svoji generali posle svake bitke koje nas zadesi...I nije vazno ako i neko ode i ispod crte.I to je dio zivota...



    "Tiha voda brijeg roni..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. cvijece
    By adriana in forum Ženski kutak
    Replies: 59
    Last Post: 09-03-07, 15:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •