View Poll Results: Anketa

Voters
0. You may not vote on this poll
  • ne radi

    0 0%
  • iz nepoznatog razloga

    0 0%
Page 30 of 124 FirstFirst ... 202627282930313233344080 ... LastLast
Results 726 to 750 of 3082

Thread: lokalni izbori 23.10.2022 (više opština)

  1. #726
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ali je neki zahtjevan posao, prije si puno vise pisao odje
    Pa i nije, o državnom se poslu radi. Hvala bogu ne idem previše na posao a plata redovna, da kucnem. Savjetovanja neka, kuckanje mailova i tako. Znaš li kako vele, umni rad je fizički neizdrživ. Sve to mogu, otvoreno, da zahvalim SDP-u i tome što su me prepoznali kao nekoga ko može da doprinese da ova država konačno krene naprijed.
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Glenn_Q For This Useful Post:


  3. #727
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Meni su nudili bili da sjedim bzv u nekom ministarstvu za 700e, pojavim se tamo sat-dva... Zahvalio sam im se. Da ja se sprdam sa drzavnim institucijma i uzimam nezaradjene pare...

    Pa su mi nudili da budem direktor. I za to sam se zahvalio. Da ja idem 8-9 sati na posao...

  4. #728
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Svakakvih je fukara dolazilo na vlast u raznim zemljama. Vodili su te zemlje u ratove, degradirali ih, decenijama i godinama, pa se nijedan narod ne okrenu protiv svoje države i svog identiteta. Odje su ljudi prestali da budu crnogorci, jer je Milo na vlasti 30 godina. Odje ljudi navijaju protiv svoje države, jer je Milo na vlasti. To im je neka vrsta bunta. Vala Bože jesu li Njemci navijali protiv svoje države nakon svih zala što su napravili po Evropi, jesu li albanci prestali da budu albanci jer ih je Enver Hodza držao u mraku 50 godina?
    Kako može neko ko je bio za suverenu Crnu Goru da glasa Demokrate ili DF, ili bilo koju partiju koja pored nezavisnosti Crne Gore stavlja znak pitanja? Kako može neko da "proda" svoju državu jer mu se ne svidja DPS? Ljudi su odje i dalje ubijedjeni da je ispravno da nekretninu, pričam o crkvenoj imovini, ali ja to gledam kao bilo koju nekretninu, prepišeš drugoj državi i slaviš to kao pobjedu. Zamisli toga apsurda. Svaka vlast je ogledalo svog naroda. Loše nam je zato što smo mi loši. Onaj mali čovjek krivi vlast 30 godina, a ne vidi da je ustvari problem u njemu. Ne vidi da je beskičmenjak ko većina naroda, koji mijenja svoj nacionalni osjećaj po potrebi.
    Ako prosrpske partije dodju na vlast u Crnoj Gori, narodu će biti nikad gore, a ja ću tada da uživam u nekoj Švajcarskoj i svako malo ću slati cepeline u obliku k u r c a da lete iznad Crne Gore i izbačaju letke "Krčkate li se četnici", jer im sve najgore želim. Ovim crkvenjacima regresivnim. U srecnim drzavama crkve se koriste za tehno žurke, a kod nas... E kukala nam majka.
    Od srca ti želim da uživaš u švici, jes da bi tamo imao plaćen boravak u jednoj ustanovi da ovako nešto napišeš, ali bože moj.
    Barem si mene naćerao da pružim noge za 15 dana i da ne razmišljam koga da zaokružim. Poyyy

  5. The Following 6 Users Say Thank You to Laik For This Useful Post:


  6. #729
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Meni su nudili bili da sjedim bzv u nekom ministarstvu za 700e, pojavim se tamo sat-dva... Zahvalio sam im se. Da ja se sprdam sa drzavnim institucijma i uzimam nezaradjene pare...

    Pa su mi nudili da budem direktor. I za to sam se zahvalio. Da ja idem 8-9 sati na posao...
    Na kraju prihvatio posao kao digitalni dosad, pardon nomad na cdm forumu. salim se, samo malo sazetije ako moze. ko ima vremena da cita paragrafe i paragrafe u ovo doba?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  7. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  8. #730
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,806
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jel realno da su nam izbori za dvije neđelje, a da mi nemamo poll?

    Može li moderacija, pošto ja nešto ne vidim tu opciju više...

    Mada znajući forum Preokret i ES bi imali makar 51% ukupno, a onda nas stvarnost pljašti u facu.

    Moja sestra ladno nije znala jesu li parlamentarni ili lokalni sad 23.10.

    Srećna osoba, vjerujte mi.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Cijela PG = CG
    Znam da je najzanimljivije (većini) kako će u Podgorici, ali ima izbora i u drugim opštinama

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  9. #731
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,562
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Meni su nagovorali da budem predjsednik... skusptine stanara, ali sam sjeba ligamente. Sad sam taksista, imam svoje auto, radim kad hocu i koliko hocu, odmaram kad hocu.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  11. #732
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,817
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Tri dana mi je trebalo da provalit da je Signore updatevana pro verzija Jakuze.

    Dobra fora, Śaranovic

  12. #733
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    "Mogli smo da biramo drzavu, pasos i grad, ali vratili smo se." - Jacob Milatovick

    Znamo coce da imate bas veliko misljenje o sebi. Malo degutantno.

    U "nas" bi rekli - So what, do you want me to give a cookie?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  13. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  14. #734
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,396
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    "Mogli smo da biramo drzavu, pasos i grad, ali vratili smo se." - Jacob Milatovick

    Znamo coce da imate bas veliko misljenje o sebi. Malo degutantno.

    U "nas" bi rekli - So what, do you want me to give a cookie?

    Paaaa.... Mogli su.. Eto tu su sad, čemu ljubomora?

  15. #735
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,396
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Svakakvih je fukara dolazilo na vlast u raznim zemljama. Vodili su te zemlje u ratove, degradirali ih, decenijama i godinama, pa se nijedan narod ne okrenu protiv svoje države i svog identiteta. Odje su ljudi prestali da budu crnogorci, jer je Milo na vlasti 30 godina. Odje ljudi navijaju protiv svoje države, jer je Milo na vlasti. To im je neka vrsta bunta. Vala Bože jesu li Njemci navijali protiv svoje države nakon svih zala što su napravili po Evropi, jesu li albanci prestali da budu albanci jer ih je Enver Hodza držao u mraku 50 godina?
    Kako može neko ko je bio za suverenu Crnu Goru da glasa Demokrate ili DF, ili bilo koju partiju koja pored nezavisnosti Crne Gore stavlja znak pitanja? Kako može neko da "proda" svoju državu jer mu se ne svidja DPS? Ljudi su odje i dalje ubijedjeni da je ispravno da nekretninu, pričam o crkvenoj imovini, ali ja to gledam kao bilo koju nekretninu, prepišeš drugoj državi i slaviš to kao pobjedu. Zamisli toga apsurda. Svaka vlast je ogledalo svog naroda. Loše nam je zato što smo mi loši. Onaj mali čovjek krivi vlast 30 godina, a ne vidi da je ustvari problem u njemu. Ne vidi da je beskičmenjak ko većina naroda, koji mijenja svoj nacionalni osjećaj po potrebi.
    Ako prosrpske partije dodju na vlast u Crnoj Gori, narodu će biti nikad gore, a ja ću tada da uživam u nekoj Švajcarskoj i svako malo ću slati cepeline u obliku k u r c a da lete iznad Crne Gore i izbačaju letke "Krčkate li se četnici", jer im sve najgore želim. Ovim crkvenjacima regresivnim. U srecnim drzavama crkve se koriste za tehno žurke, a kod nas... E kukala nam majka.
    Što napriča ovo kraaaluuuuuu

  16. The Following User Says Thank You to loodilo For This Useful Post:


  17. #736
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,659
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post

    Ja ako nabrojim DPSovce koji su lopovi, niko neće da kaže da nisu nego se ide u priču da je Dritan isto što i sva ova gomila lopova iz DPSa.

    Dritan je zabudalio, propustio je šanse koje je imao, a nije imao jednu no više... Neozbiljan političar, previše lupinga... Ali ova priča da je krimos je baš dno.
    nikakve razlike nema između Dritana i DPSa. Dritan je mješavina DPSa, SNSa i DFa. čoek krši Ustav đe stigne, vrijeđa državu. na jednostavno pitanje da objasni kako se to čoek iz njegove partije čuja sa kriminalcima on odgovara a znaju se tu iz grada. kad treba da se odradi nešto u prvi plan on gura podjele i nacionalizam. oće da bude sve - i premijer, predsjednik parlamenta i države, glavni u SDT i VDT. da malo gasi medije koji pišu protiv njega. možemo i o vrijeđanju ljudi koji mu nisu glasači. jel silu na sramotu u ANB ubačio lika sa onakvim dosijeom? premijer države koji krivi EU što nije odgovorila u vezi zakona pa ga ministar ispravlja i veli kako jeste stigao odgovor iz Brisela na koga to podsjeća? evo imamo i najnovije ovo. Rade je njegov čoek. nisam ga ja birao. o Dritanu kao premijeru ove države dovoljno govore dvije stvari: 1) njegovo vrijeđanje Crnogoraca i nazivanje istih fašistima; 2) činjenica da je valjao Jovani Jeremić, Vučiću, Mandiću, Draženu Živkoviću, Gosji Raičeviću itd


    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pet puta bih prije njega opet, eto kakav je nakaradan, nego DPS, DF ili Demokrate. Fala k.... da imamo i druge opcije (Preokret i ES).
    što fali Demokratama u ovom momentu? iljadu puta ispred URAe. makar ne idu u BG i .mole da im Vučić završi vlast. ako povuku par poteza uz pritisak EU i Amera mogu biti najbolja stvar koja se desila ovoj državi nakon ovih parazita iz URAe. đe je sad ekipa iz te stranke koja se nije micala sa TV kad im pade drugi čoek partije? jel Suada blokirala izbor sudija US?
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #737
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loodilo View Post
    Što napriča ovo kraaaluuuuuu
    Opet Srbi, četnici, SPC...kakav pakao.

  19. #738
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Zar ne vide ljudi i posle svega da klerofašisti oce da zatru našu Crnu Goru?
    Našu vjeru naš jezik pismo običaje slobodu?
    Probudite se,koji su vam jadi?

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  20. The Following User Says Thank You to kurogane For This Useful Post:


  21. #739
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,692
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,659
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    zar nisi ti pisa ovuda da oće da te pocrnogorče?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #740
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Evo je prve DEBATA i predstavljanje kandidata za gradonačelmika Podgorice.

    Srđa Perić, Luka Rakčević, Jakov Milatović, Vuksanović (SNP), JBB i Ivan Vuković, a onog kretena iz svetosavske što je okačio ikone iza sebe sam premotavao, jer ne može ono...

    Demokrate se nisu odazvale, voditeljka na početku objasnila da nisu ni odgovorili, a da su svi na isti način kontaktirani.

    Teme su konačno bile lokalne, logično bi bilo da se po tome određujemo, a ne po visokoj politici, nacionalnim mahanjima i/ili odnosu orema crkvi.

    Posebno mi je drago što je voditeljka insistirala da se priča o partijskom zapošljavanju.

    Evo linka...




    Kao teaser za debatu dolje možete naći dva isječka iz izlaganja Srđe Perića

    https://twitter.com/iscucah/status/1...psAXV9KFw&s=19

    Lična impresija je da su Jakov i Luka što se tiče razvojnih ideja ispred ostalih i najkonkretniji, a na mene na nivou principa upravljanja gradom ostavio ubjedljivo najbolji utisak Srđa Perić.

    Sama ideja, potekla od Perića, da se pregovori o formiranju vlasti vode pred kamerama, kao i neke poruke o zarobljenosti od partija i njihovih interesa, su mi baš legle.

    Nadam se da će Preokret, Es i CnB da imaju ukupno preko 30% glasova i da će sjesti i ispregovarati ne podjelu po funkcijama već da se usaglase oko načina upravljanja i razvoja grada i nametnuti takav koncept ostalima.

    Da konačno dobijemo papir o vršenju vlasti duži od jedne strane.

    Od ovih ostalih...JBB bila dosta mlaka i uopštena, ovaj iz SNPa ok ali manje konkretan, a Ivan se hvalio uspjesima bez neke vizije kako dalje. Momenat gdje kaže da kod njega nije bilo stranačkog zapošljavanja, a za to naveo primjer sebe koji nije bio u DPSu valjda do 2015-16 je baš ono vrijeđanje inteligencije.









    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 08-10-22 at 14:05.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  24. #741
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ovo nije DR.Jelena,ovo je neka studentica,u vr glave 30 godina da ima cca.

  25. #742
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nadam se da će Preokret, Es i CnB da imaju ukupno preko 30% glasova i da će sjesti i ispregovarati ne podjelu po funkcijama već da se usaglase oko načina upravljanja i razvoja grada i nametnuti takav koncept ostalima.
    Kimmi stvarno vjeruje da bi Srdja Peric i Preokret dali da Glavni grad vodi neko sa subarom!?

  26. #743
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    DF nije (presudni) faktor u PG...

    Nadam se da će Preokret preći cenzus, ali ne vjerujem, jer izbori nisu društvene mreže i Twitter...

    TT
    Last edited by institucija; 08-10-22 at 15:22.

  27. #744
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    zar nisi ti pisa ovuda da oće da te pocrnogorče?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Pa nego što će?
    Crna Gora je stigla u Podgoricu prije 150 godina i sad treba sve da obrišemo i postanemo cetinjani?
    Neće gledat toga filma!

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  28. #745
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Pa nego što će?
    Crna Gora je stigla u Podgoricu prije 150 godina i sad treba sve da obrišemo i postanemo cetinjani?
    Neće gledat toga filma!

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Наравно да нико неће брисат Дукљу, или турску тврђаву крај Рибнице.

    Ето слободно можеш да промијениш име у Јашар, или да почнеш да слушаш литургују на латинском као становници тадашње Подгорице прије 1000 година.
    Твоја воља.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  29. The Following 3 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


  30. #746
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Наравно да нико неће брисат Дукљу, или турску тврђаву крај Рибнице.

    Ето слободно можеш да промијениш име у Јашар, или да почнеш да слушаш литургују на латинском као становници тадашње Подгорице прије 1000 година.
    Твоја воља.
    Vise preferiramo Nemanjice. Hvala ...

  31. The Following 2 Users Say Thank You to GRUNA'STAR For This Useful Post:


  32. #747
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Pa sto stalno u BG po tapsanje po ramenu kad Nemanjici veze s tim gradom nemaju? Cemu isticanje da su gradili neke manastire u CG, kad je sasvim normalno da ljudi grade u svojoj zemlji...
    I sto mislis o Vukanu? Odmah je htio da osamostali Zetu u granicama danasnje Crne Gore.

    Bilo kako bilo, i ja postujem Nemanjice, jednu od najznacajnijih crnogorskih dinastija.

  33. #748
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,819
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,040
    Thanked in
    1,805 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Vise preferiramo Nemanjice. Hvala ...
    Онда литургија на латинском.Молим.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  34. The Following 2 Users Say Thank You to BAR For This Useful Post:


  35. #749
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Онда литургија на латинском.Молим.
    Ode Gruna u katolike? Ko bi reko'? Bas sam mislio da je perspektivan mladic, cuvar trona... tja.

  36. #750
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Наравно да нико неће брисат Дукљу, или турску тврђаву крај Рибнице.

    Ето слободно можеш да промијениш име у Јашар, или да почнеш да слушаш литургују на латинском као становници тадашње Подгорице прије 1000 година.
    Твоја воља.
    Bitno je da se slažemo da je moja slobodna volja da udjem u crkvu ili džamiju ili na gej paradu ili pak na književno veče Andreja Nikolaidisa.
    Rekao sam više puta da je moja porodica prije dolaska Crne Gore u Podgoricu bila potpuno definisana u smislu narodnosti vjere jezika itd i ne namjeravam da se na to posherem.
    Svako neka za sebe vidi što će i kako će.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

Page 30 of 124 FirstFirst ... 202627282930313233344080 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2022: Ulcinj i Berane
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 291
    Last Post: 26-05-22, 15:00
  2. lokalni izbori 2022: Tivat i Budva
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 43
    Last Post: 23-04-22, 10:35
  3. Replies: 17
    Last Post: 19-02-22, 01:44
  4. Lokalni izbori u 12 opština - 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1751
    Last Post: 01-06-18, 20:10
  5. Replies: 13
    Last Post: 06-05-18, 14:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •