View Poll Results: Anketa

Voters
0. You may not vote on this poll
  • ne radi

    0 0%
  • iz nepoznatog razloga

    0 0%
Page 65 of 124 FirstFirst ... 155561626364656667686975115 ... LastLast
Results 1,601 to 1,625 of 3082

Thread: lokalni izbori 23.10.2022 (više opština)

  1. #1601
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    768
    Thanks Thanks Received 
    331
    Thanked in
    193 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Mneonly, nastupas kao da DPS ima diskreciono pravo da formira CG kako oni misle da treba.

    Demokrate uopste nisu u tom fazonu i jedino su se oni drznuli na ovim izborima da su im parole u bojama zastave Crne Gore.
    Aleksa Becic je na pitanje u koju crkvu vjeruje kao iz topa odgovorio da je to MCP koja je eto trenutno po ustrojstvu SPC.
    I to je bukvalno saopstio da mu je MCP bitna, a jbg, to sto su SPC trenutno nije lako rjesivo.
    Danilo Saranovic je bio najglasniji kad je Drasko Stanivukovic vrijedjao Crnogrce,,,

    Jbg., moras prihvatiti da u CG zive i Srbi i da se sa njima tvori ova drzava i da treba da svako bude zadovoljan.
    Demokrate pokusavaju da okupe normalne Crnogorce i normalne Srbe, a ovi sto bi samo da bukaju i prave probleme, pa kada bi partija poput Demokrata imala 30%, njihov uticaj bi bio krajnje minoran.

    Pa jedan Zdravko Krivokapic toliko osporavan je odbio da potpise onakav TU. Znacu CG itekako ima Srba kojima je CG na prvom mjestu.
    Demokrate da su vodile Vladu ne bi bilo samo 25% zadataka ispunjeno ka EU.
    To je 1/1 a iso tvrdi kolega outline pa ga prozivate ovuda.
    Oni sto obecaju i ispune. Obecali su bili EU, da su bili na vlasti, bili bismo blizi.

    Podsjeticu da je DPS isti usporio put ka EU. Ta prica da su oni garant puta ka EU... Pa vidjeli smo.

    Sve smo vidjeli, sve znamo. Iznenadjenja nema. Samo postoji podrska zbog interesa ili podrska jer neko nema kapaciteta da vidi sto su alternative.
    Quote Originally Posted by outline View Post
    ja sam navodio ođe njihove mane i po tim tačkama ću ih vazda napadati. ima vala u tu partiju ljudi školovanih za neka mjesta da ne moraju profesore fizičkog stavljat na neke jake pozicije. vlada koja je pala je radila isključivo i samo protiv interesa Crne Gore a usput je radila i protiv Demokrata. direktori DFa su se ostavljali a iz redova Demokrata micali. dvije nedelje pred glasanje o tome ostaje li vlada ili ne kreću napadi na Bečića i ekipu. te napade su odrađivali uraši a pomagao im DF. preko portala svojih kao što su Borba, in4s plus su se uključile i ekipe šubare iz NKa. odluka Demokrata da obale najgoru vladu je bila možda najbolja stvar koju će uraditi za ovu državu. moraju donijeti neke teške odluke, ali uz usmjeravanje od strane amera i eu oni će činiti važan detalj makar neke stabilizacije ove države. biće Bečić nekad premijer ove države
    Kakve se nade polažu u Demokrate.

    Još samo da Bečić "prelomi u glavu" i da se pocijepaju one izjave časti.

  2. #1602
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,865
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Samo da podsjetim još jednom, a jesam isto tako skoro jer znam šta slijedi, šta je Dritanik rekao za Demokrate: DF je za vas doktor nauka...



    https://twitter.com/herkulova96/stat...1CyfMdCOuMYJ2A



    A kakve su tek Demokrate foliranti mislim da nema potrebe da objašnjavam. Vjerovatno i najveći foliranti od svih.
    Love, peace and respect.

  3. #1603
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    @techlinkit, jos nesto...
    Kad ova zemaljska tema na koju ukazujemo objektivno ovim partijskim vanzemaljcima dodje do njihove bitnosti, bice gotovi jer ce im se to dosadasnje ignorisanje gradjana obiti o glavi. Mi bar to znamo jer smo realni, ali ovi kad slete... prvo ce okriviti druge oko sebe, pa one za koje su idolopoklonski glasali ne ukljucujuci mozak.. i onda ce se sastaviti sa sobom jer nikad nece biti dio naroda. Oni kao iskompleksirana partijska sebicna elita su prezirali korisne udiote i porazna im je i pomisao da budu obicni gradjani bez privilegija..
    Bice definitivno gotovi da, ali to sto su sami urnisali narod prethodnim glasanjima.. to ih se nece ni tad ticati.. Kad Duse nemaju savjest tu nema mjesta. Samo egoisticko samosazaljenje kao samounistenje i to je to.


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 20-10-22 at 22:13.

  4. #1604
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Oni hoće ovo od Crne Gore.

    Kimmi hoće ovo od Crne Gore.

    Direktor Crnogorac hoće ovo od Crne Gore.

    Gando hoće ovo od Crne Gore.

    Extravaganca hoće ovo od Crne Gore.

    Lucke91 hoće ovo od Crne Gore.

    URA, DF, ES, Demokrate hoće ovo od Crne Gore.

    Svi oni hoće ovo od Crne Gore.

    Ne shvatite me u pogrešnom smislu prozivke, ali ovo sve vi radite! Nemate pravo na odbranu i fake pametovanje i izvlačenje.

    Pogledajte samo ove sluge druge države...

    https://twitter.com/Damir_Nikocevic/...1CyfMdCOuMYJ2A

    Ovo su tvoje komsije iz BP, a ti dobro znas zasto se oni osjecaju ovako i sta su prezivjeli... neka za pocetak pane dps, mora se krenut od necega...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  5. #1605
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Kako je lijepo biti dio naroda, boriti se i rijecima bezinteresno kao pojedinac za prava obicnog naroda kojem sa zadovoljstvom pripadas.. Rijec u interesu naroda je najplemenitija rijec za dobro.
    Ovi partijski vanzemaljci se grizu, pojeli bi i narod ako im isti ne posluzi njihovoj sebicnoj svrsi samoumisljene "elite" alavih i bahatih na narodni racun.. Totalno zlo..
    Uzasno..
    Birati izmedju dobra i zla.. Nemoguce. Covjek human mora imati u sebi stav dobra.. Ko nema, taj za dobro ne zna jer je sa zlom srastao.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 20-10-22 at 22:22.

  6. #1606
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    256
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Meni je highlight vecerasnje rasprave komentar Srđe Perića, biramo između korumpiranih i nesposobnih. Jedna tužna istina nažalost…


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  7. The Following 5 Users Say Thank You to lost pass For This Useful Post:


  8. #1607
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,865
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ovo su tvoje komsije iz BP, a ti dobro znas zasto se oni osjecaju ovako i sta su prezivjeli... neka za pocetak pane dps, mora se krenut od necega...
    Ovi iz BPa ? Koliko vidim ovo nije BP, niti vidim nekoga na snimku iz BP.
    Nije ni bitno.

    Šta su preživjeli ? Šta osjećaju ?

    Ja ne osjećam ništa prema onima koji svjesno i namjerno rade protiv države, istu negiraju kao i njen narod. Nemam razumijevanja za takve ljude. Niti nekih lijepih osjećanja.

    Da ne bi miješali babe i žabe odmah da se kaže da se tu ne radi o Srbima, nego o ekstremistama, nacionalistama itd.
    0.
    Love, peace and respect.

  9. #1608
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    3,263
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ovo su tvoje komsije iz BP, a ti dobro znas zasto se oni osjecaju ovako i sta su prezivjeli... neka za pocetak pane dps, mora se krenut od necega...
    Tako je jos onih ugrozenih koji nisu uspjeli da se nakradu zadnjih 30 godina. Izgleda da je i na njih doso red.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  10. The Following User Says Thank You to crane_operator For This Useful Post:


  11. #1609
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    mnogo mozga treba da bi se to shvatilo. zlo- manje zlo = zlo
    Pa obican narod to zna od pocetka.

    Hvala Lepo

  12. #1610
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,660
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crane_operator View Post
    Tako je jos onih ugrozenih koji nisu uspjeli da se nakradu zadnjih 30 godina. Izgleda da je i na njih doso red.

    Sent from my SM-S908B using Tapatalk
    ovaj što je napisao post je bivši deepsovac koji je po štabova slavio. i zamisli kad on napiše nešto ovako. pa deefovci su miljama ispred ovakvih bivših ljubitelja DPSa

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #1611
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Jedinstveni stav apsolutno svih podgoricana je da ce ovi koji bi eventualno dosli poslije Vukovica razbucati Glavni grad do Nove godine

    Oni sto ce ipak glasati protiv Vukovica svoj glas obrazlazu time da su protiv DPSa, da treba promjene da bi se sa njima dosli do bolje vlasti, da su ovi protiv crkve, srpstva i sl. Uglavnom skoro niko ne glasa zbog lokalne vlasti vec glasa zbog ukupnog i zbog politickog i nacionalnog opredjeljenja.

    Vecina nije vise ni zaslijepljena to je vise neka isforsirana zaslijepljenost koje su i sami svjesni tipa kao ovih par komentatora na forumu koji su bacali ove stereotipne, usiljene postove kako su ovi "razbucali" Vukovica. Vidljivo je da je i njima vise jasan besmisao istih ali autosugestija ih i dalje trosi.

    Nema vise ni Fidelitija, nema vise ni nakon sto je par stranaka na zavrsne konvencije za podgoricke izbore!? doveli podrzavaoce iz drugih gradova, ne cusmo ono do cepa i sl.

    No, jedno pitanje. Ako evo 15 godina slusamo za svake izbore jednu istu pricu kako PG vodovod ima 6 puta vise zaposlenih nego londonski jel to znaci da se niko za ovih 15 godina nije zaposlio u vodovod ili je londonski proporcionalno uvecavao broj zaposlenih

  14. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  15. #1612
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    768
    Thanks Thanks Received 
    331
    Thanked in
    193 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Jedinstveni stav apsolutno svih podgoricana je da ce ovi koji bi eventualno dosli poslije Vukovica razbucati Glavni grad do Nove godine ...
    Apsolutno, je dosta jaka riječ.

    A onaj ko sebi daje za pravo da govori u ime (apsolutno) svih, time najbolje opisuje stanje svoje (ne)svijesti.

  16. The Following User Says Thank You to coldplay For This Useful Post:


  17. #1613
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,464
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,548
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Narod dozvolio da ih zavadi nezasiti i nemoralni politicari sirom spektra politicke scene. Ebe se njima za obicnog gradjanina no razmisljaju o svojim guzicama i svojim egoima. Igra bez granica.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  18. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  19. #1614
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    narod su zavadili i prevarili oni koji su se infiltrirali medju njima, huskali, sirili strah, paniku, stvarali intrige, izmisljali razlike, samo da bi ih kao aktivisti iskoristili za interese svojih sefova.
    Realno narod nikad nije vjerovao politicarima, ali ovi zlo...ci su uspijevali da korumpiraju placanjem glasova, ucjenama, spijanjem, podmicivanjem, tracevima, itd... Nikad politicari direktno, vec njihove dvorske lude - paz-evi..
    Oni prljaju ruke, um, svjesno radeci protiv interesa naroda.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 20-10-22 at 23:34.

  20. #1615
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,664
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Oni hoće ovo od Crne Gore.

    Kimmi hoće ovo od Crne Gore.

    Direktor Crnogorac hoće ovo od Crne Gore.

    Gando hoće ovo od Crne Gore.

    Extravaganca hoće ovo od Crne Gore.

    Lucke91 hoće ovo od Crne Gore.

    URA, DF, ES, Demokrate hoće ovo od Crne Gore.

    Svi oni hoće ovo od Crne Gore.

    Ne shvatite me u pogrešnom smislu prozivke, ali ovo sve vi radite! Nemate pravo na odbranu i fake pametovanje i izvlačenje.

    Pogledajte samo ove sluge druge države...

    https://twitter.com/Damir_Nikocevic/...1CyfMdCOuMYJ2A

    Ako ti ne kapiras da je df druga strana dps medalje onda si slab sa politikom totalno.pa jbb je najjaci adut dpsa .ova prica srpsko cetnicka a milova komitsko defensive je za vrtic lvl jaslica

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  21. The Following 3 Users Say Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  22. #1616
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Sraman je tretman Srđe Perića noćas na RTCG.

    Još sramniji, bolje reči bezočan, je tretman Vijesti koje se nisu udostojile ni na debatu sjutra veče da ga zovnu. A podsjetiću da je jedna karikatura od osobe, zvana Daka Davidović, itekako bio pozivan kad su bili lokalni u NK.

    Ti lažni elitisti, koji sebi daju za pravo da određuju čiji glas je vrijedno čuti.

    Sa zadovoljstvom sjutra neću gledati Komnenića.

    Nemam riječi.

    I baš zbog te nepravde i teškog puta da neko bez kapitala dopre do građana, zbog moje želje da jednog lijepog dana našoj djeci neće biti neophodna stranačka preporuka ili knjižica za posao...

    P.R.E.O.K.R.E.T.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  23. The Following 8 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  24. #1617
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Ako ti ne kapiras da je df druga strana dps medalje onda si slab sa politikom totalno.pa jbb je najjaci adut dpsa .ova prica srpsko cetnicka a milova komitsko defensive je za vrtic lvl jaslica

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Ja evo ne vjerujem da Srbi brže od glasača DPSa kapiraju da su i DF i DPS samoimenovani ekskluzivni i profesionalni zaštitnici nacionalnih interesa i da na toj glupoj priči toliko vremena opstaju.

    Ne valja DPS ali nemam koga, šmrc šmrc, pa imaš druže... Ako ti se ne sviđa URA, ako ti se ne sviđa ES, ako ti se ne sviđaju Demokrate (evo meni se lično Demokrate ne sviđaju, ali ostavimo to sad po strani) evo Preokret. Tip je 1/1.

    Mislim da se razumijemo... ne stavljam ođe Preokret kao posljednju opciju, nego navodim da ih je više, a neke su manje neke više prihvatljive.

    Što jači DPS to je veći uticaj DFa, i obrnuto.

    Nadam se da je vrijeme da ih pošaljemo u penziju na sljedećim parlamentarnim izborima.

    Samo mi nije, da ponovim, jasan SDP što se ne posluži njihovim glasovima, na tacni su im, nego radi ovo ludilo od vezanja sudbine za brod koji tone.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  26. #1618
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sraman je tretman Srđe Perića noćas na RTCG.

    Još sramniji, bolje reči bezočan, je tretman Vijesti koje se nisu udostojile ni na debatu sjutra veče da ga zovnu. A podsjetiću da je jedna karikatura od osobe, zvana Daka Davidović, itekako bio pozivan kad su bili lokalni u NK.

    Ti lažni elitisti, koji sebi daju za pravo da određuju čiji glas je vrijedno čuti.

    Sa zadovoljstvom sjutra neću gledati Komnenića.

    Nemam riječi.

    I baš zbog te nepravde i teškog puta da neko bez kapitala dopre do građana, zbog moje želje da jednog lijepog dana našoj djeci neće biti neophodna stranačka preporuka ili knjižica za posao...

    P.R.E.O.K.R.E.T.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Da sam tamo, vjerovatno bih glasao Perica. Barem nije kompromitovan. Da ja znam. Mislim da ce povuci dobar dio galsaca URA. I zbog toga bih ga glasao.

  27. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  28. #1619
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    ...

    P.R.E.O.K.R.E.T.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Moram primijetit da bi dosta ljudi sa foruma njemu glas dalo, ali istorija je pokazala da koga forum podrzava vecinski taj obicno lose prodje na izbore ja im želim da predju cenzus, da se ne bi prosuli glasovi...

    Sa druge kome ja glas dam uvijek je pobjedjivao ovaj put se dvoumim izmedju 2 opcije...
    Last edited by lucke91; 21-10-22 at 06:06.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  29. #1620
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Moram primijetit da bi dosta ljudi sa foruma njemu glas dalo, ali istorija je pokazala da koga forum podrzava vecinski taj obicno lose prodje na izbore ja im želim da predju cenzus, da se ne bi prosuli glasovi...

    Sa druge kome ja glas dam uvijek je pobjedjivao ovaj put se dvoumim izmedju 2 opcije...
    ovaj forum je podrska samo 5 glasaca, nema vise ni za cenzus skup malera...

    gahahabnana

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  30. #1621
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    ja im želim da predju cenzus, da se ne bi prosuli glasovi...
    Moj glas definitivno ide za prekret a što se tiče cenzusa imao bih da kažem da sam dosta puta glasao političke opcije sa strane opozicije prije 2020. koje su uvijek prelazile cenzus pa sam na kraju njihovog mandata imao osjećaj kao da taman jesam prosuo glas. Tako da ako moj glas dat preokretu bude "prosut" jednako nezadovoljno ću se osjećat kao da sam ga dao DF-u, DCG-u ili ES-u a navodno ga nisam "prosuo".

    "Istina nema nikakve veze sa brojem ljudi koji u nju vjeruju"...
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  31. The Following User Says Thank You to Glenn_Q For This Useful Post:


  32. #1622
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sraman je tretman Srđe Perića noćas na RTCG.

    Još sramniji, bolje reči bezočan, je tretman Vijesti koje se nisu udostojile ni na debatu sjutra veče da ga zovnu. A podsjetiću da je jedna karikatura od osobe, zvana Daka Davidović, itekako bio pozivan kad su bili lokalni u NK.

    Ti lažni elitisti, koji sebi daju za pravo da određuju čiji glas je vrijedno čuti.

    Sa zadovoljstvom sjutra neću gledati Komnenića.

    Nemam riječi.

    I baš zbog te nepravde i teškog puta da neko bez kapitala dopre do građana, zbog moje želje da jednog lijepog dana našoj djeci neće biti neophodna stranačka preporuka ili knjižica za posao...

    P.R.E.O.K.R.E.T.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kao i uvijek, promašena tema.

    Ako nakon toliko godina političkog staža (u smislu praćenja politike) vjeruješ da se na ovim izborima glasa o stranačkom zapošljavanju, onda si još veća politička naivčina nego što sam mislio (a jedna si od najvećih za koje znam, toliko, da nismo u političkom trenutku u kome se nalazimo, bilo bi čak i simpatično).

    I opet, agitovanje i zaklinjanje u jednu političku opciju, od izbora do izbora, iz godine u godinu, sve dok ne "izdaju".

    Osvijesti se, čovječe, napravi više taj preokret, neka malo osvježi taj racio.
    In vino veritas

  33. #1623
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Moram primijetit da bi dosta ljudi sa foruma njemu glas dalo, ali istorija je pokazala da koga forum podrzava vecinski taj obicno lose prodje na izbore ja im želim da predju cenzus, da se ne bi prosuli glasovi...

    Sa druge kome ja glas dam uvijek je pobjedjivao ovaj put se dvoumim izmedju 2 opcije...
    Ti brate vazda sa pobjednikom, valja se.
    Zamišljam kako se 30.08.2020. iskradaš na neki zadnji ulaz iz one zgrade DPS pretrčavaš Viseći most sa kapom i maskom zbog korone.
    Šunjaš se kroz Njegošev park upadaš u Srpsku kuću štab ZBCG i sa vrata:
    “Od Topole, od Topole…”
    Sa sve bocom rakije koju si htio da doturiš Milu, a sa koje si u park sastruga naljepnicu sa crnogorskim grbom i nacrta 4S flomasterom.
    Dodade je nosiocu liste i tako nastade čuvena slika đe Zdravko naginje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  34. The Following 11 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  35. #1624
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    a kako me nasmija' na zoru, hvala ti...na slikovitosti.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  36. #1625
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,565
    Thanks Thanks Given 
    1,969
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ti brate vazda sa pobjednikom, valja se.
    Zamišljam kako se 30.08.2020. iskradaš na neki zadnji ulaz iz one zgrade DPS pretrčavaš Viseći most sa kapom i maskom zbog korone.
    Šunjaš se kroz Njegošev park upadaš u Srpsku kuću štab ZBCG i sa vrata:
    “Od Topole, od Topole…”
    Sa sve bocom rakije koju si htio da doturiš Milu, a sa koje si u park sastruga naljepnicu sa crnogorskim grbom i nacrta 4S flomasterom.
    Dodade je nosiocu liste i tako nastade čuvena slika đe Zdravko naginje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Taman nedje slucan datum kad nam ti banu odje, vele slucajnosti...
    Tu es mon héro!

  37. The Following 4 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


Page 65 of 124 FirstFirst ... 155561626364656667686975115 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2022: Ulcinj i Berane
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 291
    Last Post: 26-05-22, 15:00
  2. lokalni izbori 2022: Tivat i Budva
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 43
    Last Post: 23-04-22, 10:35
  3. Replies: 17
    Last Post: 19-02-22, 01:44
  4. Lokalni izbori u 12 opština - 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1751
    Last Post: 01-06-18, 20:10
  5. Replies: 13
    Last Post: 06-05-18, 14:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •