View Poll Results: Anketa

Voters
0. You may not vote on this poll
  • ne radi

    0 0%
  • iz nepoznatog razloga

    0 0%
Page 69 of 124 FirstFirst ... 195965666768697071727379119 ... LastLast
Results 1,701 to 1,725 of 3082

Thread: lokalni izbori 23.10.2022 (više opština)

  1. #1701
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,666
    Thanks Thanks Given 
    2,694
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Potpuno je nebitno sta je rekao i jel prevrtljiv dvolican trolican binaran podvojen, nije na tebi da dijelis epitete koje si dao.
    da ne idemo vise u off.
    smirite strasti jer ne primate pare za ovo.pustite politicare da "oci vade"(na priču) ionako se samo njima isplati

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  2. The Following User Says Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  3. #1702
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Pojedini bi odje bacali bombe da im moze bit.ima li admina da pocisti ovolika baljezganja pojedinih forumasa. Nekima bi trebalo i uzet zvanje s obzirom da su poceli da vrijedjaju druge na licnoj ravni, konkretno asc rece liku ladno da je g.ovno jer je okrenuo ledja dps .jesi li realan legendo???
    Sta vam je ljudi ?necete sa drzavnih jasala ne brinite... dogoreno je to odavno u secret coalition DPS-DF
    To se zove nazivanje stvari pravim imenom. Ne brini, nije se uvrijedio taj sto ga je nazvao takvim. Cak je i on svjestan toga.

    Elem, ne uzmite me za rijec ali mislim da je nocas poslednja konvencija Preokreta (eto vidite kako nije tesko napisati ispravno "poslednja", umjesto "zadnja"). Zvali su me nedje prije ali kako nisam u PG ovih dana odmah sam se zahvalio i izvinio sto ne mogu doci. Ali cini mi se da je receno bilo 21. kod mosta.

    Ako je to i dalje na snazi moguce da je to razlog zasto veceras ne gostuje Peric kod Komnenica.

    Vijesti su svakako se srozale na najnizi nivo. Najgore su plasirali intervju sa Saranovicem, a poslednji dan ostavili sa URA i DPS, sve u vrhu naslovne strane.
    Dje bi Demokrate bile kad bi imale makar jedam medij... Na konto toga, mozete misliti koliko su bijedni URA i DF kad nekoliko medija upire za njih a oni zbirno navuku 17-18% u PG. U vr' glave.

  4. #1703
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,281
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    768
    Thanked in
    535 Posts

    Default


  5. The Following User Says Thank You to Biznismen Podgorica For This Useful Post:


  6. #1704
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,092
    Thanks Thanks Given 
    3,896
    Thanks Thanks Received 
    3,189
    Thanked in
    1,620 Posts

    Default

    Ajde ljudi, ovo su potpuno nebitni izbori. Jedno usputno prebrojavanje gdje smo i ništa više od toga.
    Nema Ustavnog suda, nema krajnje instance za žalbe. Posledično ne mogu se proglasiti rezultati.
    Dakle, u svaki grad se odma spremi dovoljno žalbi koje se odma predaju. Ako se pobijedi, povuku se, ako se izgubi guraju se. Odbije ih OIK, žalba DIK-u, odbije ih DIK, žalba US. A tamo nema kvoruma i ne može da se donese odluka.
    I? Ništa, ne mogu se proglasiti rezultati, ostaju stari sazivi.
    Dokle traje? Dok se ne izabere Ustavni sud i postigne dogovor još oko gomile stvari. Kad će to biti. Ako se pitaju naši političari nikad. Ako neki stranac zavrne uši, za nekoliko mjeseci.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  8. #1705
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Potpuno je nebitno sta je rekao i jel prevrtljiv dvolican trolican binaran podvojen, nije na tebi da dijelis epitete koje si dao.
    da ne idemo vise u off.
    smirite strasti jer ne primate pare za ovo.pustite politicare da "oci vade"(na priču) ionako se samo njima isplati

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Nije to tako jednostavno.

    Ja vrv idem odavde brzo ali bih ipak volio da imam cemu da se vratim.

    Ne moze biti da su svih 8 partija se zainatile da nas nagrde.

    Za jednu znam sigurno da jeste, finansira ih i moraju da ga slusaju covjek koji je uveo narodne patrole.
    Taj isti je zajahao sa 20% pa evo 10 godina jase. Vec u Budvi imamo gdje fataju za guse zaposlene u gradskoj upravi da glasaju ih.

    Ne bih da se vratim narodnim patrolama, ako me razumijes.

  9. The Following User Says Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  10. #1706
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,278
    Thanks Thanks Given 
    15,180
    Thanks Thanks Received 
    3,786
    Thanked in
    2,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Odbije ih OIK, žalba DIK-u, odbije ih DIK, žalba US.
    -----
    Ako neki stranac zavrne uši, za nekoliko mjeseci.
    DIK je ovdje izgleda posebno ključan pa se tema pretvorila u mjerenje istog i spominjanja ženskih članova familije.
    E sad da li je pokazivanje loših manira cijena nekih lokalnih izbora očito nekima jes.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  11. #1707
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,369
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    4,001
    Thanked in
    1,937 Posts

    Default

    Licne prozivke u zadnja 24h obrisane i sankcionisane.

    Svaka naredna nosi max broj bodova. Samo izvolite.
    Director i lucke posto vidim da duzni ne ostajete nikome i imate razne ponude forumasima i vama sam dodijelio poene.
    Gagarin imas 1 bod do bana.

    E da, nocas cu i ove starije prozivke da prelistam. Nemojte se zacudit zakasnjelom poklonu.
    Samo nastavite da trpate temu glupostima i onda pisite na PM sto vam se sve kriva. Bice uvazena svaka zalba, taman kad ustavni sud dobije kvorum.

    A tema je lokalni izbori u vise opstina 23.10.2022.
    Last edited by hercules; 21-10-22 at 19:18.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. The Following 3 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  13. #1708
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,149
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,997
    Thanked in
    859 Posts

    Default

    Čoek je do izbora ful gasom pričao jedno, od izbora isto tako ful gasom skroz suprotno. Na prozivanja, tvrdi da je to uradio (citiram) ''Jer su mu udarili na Crkvu'', preko čega nije mogao da pređe. Kolega mu na to postavi sopstvenu izjavu iz tog istog vremena, đe kaže da ga to sve tad što je bilo oko crkve ne interesuje.

    Da se razumijemo, svako ima pravo da mijenja mišljenje, stavove, što god oće. Čak ima pravo i da laže. Kao što ima pravo i da ima agendu zbog koje to radi.

    Isto tako, svako ima pravo da drugoga hvata u laži, i da ga onda nazove lažovom. Ili nekim drugim imenom, ukoliko je istinito.

    Ali me nešto drugo zanima.
    Ovo jeste priča o lokalnim izborima, ali je jasno da se, naročito PG, značaj istih proteže dalekooo dalekooooo više.
    Količina direktne angažovanosti na ovom forumu to baš savršeno odslikava. Ogromna je.
    Međutim, ono što je najlošiji aspekt, ta angažovanost je u najvećem i najčešće maskirana, prikrivena, upakovana u neke sasvim druge priče, lažno predstavljena, i, u svom najgorem obliku, direktno predstavljena kao svoja suprotnost.

    Tako recimo Fidelity, sa analizom budžeta Podgorice, na ovaj način, na ovaj dan. Svaka čast.
    Pride, greška da se nisu javljali dvije godine, jesu. Imali su prošle godine, kad je postalo gusto oko onog zaduženja, izjavu kako je R. Srpska u to vrijeme izdala obveznice po lošijim uslovima od nas. Vazda mi je bilo fascinantno kako sam tad, na ovom forumu, postavio faksimil- zvaničnu odluku organa R. Srpske o tom zaduženju, iz koje se viđelo da nam je veseli Fidelity lažuckao jednako ko lucke ovo oko crkve, jer su im obveznice pošle masa povoljnije nego što to expert Fidelity reče, i kako tad, ko ni danas, niko slova o tome nije beknuo.
    Valjda po onoj staroj- ako ćutimo dovoljno jako, biće da se nije ni desilo.

    Sad bez zaebancije, pitam vas najozbiljnije:

    Pun je forum ovog istog- lažnih predstavljanja, izvrtanja, prikrivenih agendi, anti reklama, i ko zna kakvih sve ne kukavičijih jaja. Najtipičniija, a vjerovatno i najsuptilnija, je ona da treba glasat nove i nove i nove, demokratije i slobode radi, a ti novi vazda nekako slučajno završe kod DF-a, protiv kojeg se deklarativno ratovi vode. Baš onaj isti stav koji nam je prodao URU na početku ove priče. A prije toga Pozitivnu, samo u korist druge strane.
    Kad, uz toliko angažovanog laganja, podmetanja, manipulacije i podstrekivanja u javnom prostoru, dodate i izvršnu vlast koja je nivo agresivnosti, i verbalne (kojom sve suprotno oglašava za ekstreme i mafijaše, zatvara medije, otpušta radnike...), ali sve više i efektivne (do mjere da hapsi i ganja narod u predizborne svrhe, umjesto u zakonske...), podigla na extreme maximum level, znate li što se dobija?

    I imate li ideju koliko vam je, između ostaloga, i svaka takva riječ na ovom mjestu, dodala težine na svu antagonizaciju ovog društva, iz koje nikad, nikako, ni za koga, ne može da proistekne ništa drugo bez zlo?

    Sretne su generacije koje ono NEŠTO strašno slično ovome, od prije trideset i kusur godina, nisu zapamtile.
    I opasne su te iste generacije, jer zato ono isto NEŠTO ne bi ni prepoznale.

    Malo više odgovornosti a manje laganja, režanja i lajanja bi zato moglo, za sve nas.

    Inače, cijeniti istinu i obezvrjeđivati laž je univerzalni princip, i nema veze ni sa političkim, ni vjerskim, ni nacionalnim pripadnostima.
    Last edited by Buva+gacce; 21-10-22 at 19:40.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  14. The Following 8 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  15. #1709
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Prodjem ja s jednim neposredno nakon proslih izbora ispod Zdravkovog bilborda, a oni mi kaze "vidi ga, svi smo glasali za njega. Znas i sam da sam uvijek bio za DPS, ali su udarili na crkvu a to nismo im nismo mogli oprostiti".
    Bio je inace aktivista DPS-a. A evo ga opet je s obzirom da "oslobodioci" su u stvari rogovi u vrevi, nema tu uopste ideoloskih slicnosti a ni vrijednosnih.
    Jedino vezivno tkivo je bila URA kod koje vazi princip najveceg ponudjaca.

    Gledah danas istrazivanja CDT-a na FB stranici Evropska Crna Gora. 54% DPS, 16% DF i 16% ES. URA 4%. Demokrate 10%
    Zanimljiv mi momenat da je stranica darezljiva i prema DPS i prema DF. I jos jedno istrazivanje koje daje los rezultat Demokratama.
    Ivan Strugar, Vuksic, Vlado Scepanovic, Edo Abdovic, Mijo Martinovic..... A ovi jedva nabijedise Perunovica, i to ako su uopste, pa kao 16%...
    Dara sa Smokovca ih je napustila i presla u Demokrate, a ne...

    I onda se CDT javi danas i kaze da to nije njihovo i da oni samo rade ozbiljne podatke.

    Znaci 15. po redu lazna anketa koja Demokrate stavlja na 9-10% a DF na 16. Hm.

  16. #1710
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,639
    Thanks Thanks Given 
    1,475
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default



    Nema lazi, nema prevare.
    SMRT FAŠIZMU!

  17. #1711
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,708
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,671
    Thanked in
    4,672 Posts

    Default

    e al ovaj zapošljava naše iz DFa. a ne ove milogorce koji mašu zastavama onim izmišljenim

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #1712
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,281
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    768
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Gleda li ko debatu na tv vijesti?

  19. #1713
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Sto je ovolika panika kod Rada, da me mora spamovat sa porukama na Viber. Ajde novovicu vise
    Podgorica Podgoricanima!

  20. #1714
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Da je rekao da će zaposliti 40000 radnika pa i da kaže čovjek nešto, ovako ništa konkretno...

  21. #1715
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Око наводног истраживања ЦДТ-а ...

    https://twitter.com/CDT_CrnaGora/sta...Tzu9Wh19Q&s=19

  22. #1716
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Nocas su mi pisali to jest poslali sms poruke SNP, Demokrate i URA, na viber samo zaplijeni me iz Niksica. Imali jos ko da mi pise nocas?

  23. #1717
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Opet se mislim hoce li ostat ista od politicara i partijskih prof. aktivista kakve sve optuzbe padaju za sve i svasta... Nece valjda trebati obican narod da se zrtvuje da izvlaci drzavu koju su politicari i njihovi puleni po prici Iz Parlamenta - totalno rasturili.. Da se sve svali na obican i skroman narod , a nikome nisu bili potrebni?
    E zaista da me mole, tesko bi se od gnusanja( kako kazu u Savniku) mogla latiti takvih degradiranih obaveza..
    No, da ispratimo ovaj film... Glume, rekoh vec?

    Hvala Lepo

  24. #1718
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,708
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,671
    Thanked in
    4,672 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laik View Post
    Da je rekao da će zaposliti 40000 radnika pa i da kaže čovjek nešto, ovako ništa konkretno...
    dobro vas je Manda iz centrale upro, nema šta.

    objasni li voditelj Vijesti zašto nije zvao na debatu nekoga iz Svetosavske i Preokreta?
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #1719
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,639
    Thanks Thanks Given 
    1,475
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dobro vas je Manda iz centrale upro, nema šta.

    objasni li voditelj Vijesti zašto nije zvao na debatu nekoga iz Svetosavske i Preokreta?
    Rmandic nije mogao, salje sms-ove.
    SMRT FAŠIZMU!

  26. The Following User Says Thank You to Illuminated For This Useful Post:


  27. #1720
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,708
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,671
    Thanked in
    4,672 Posts

    Default

    e, ovo se cijeni. jedini koji priča istinu. jes neka njegova verzija istorije al nema veze. što se tiče problema grada PG, fino ih pita kakve tramvaje spominju. radi toga a i da podržim braću sa stranice Polucija ovaj čoek ima moj glas
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #1721
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    730
    Thanks Thanks Given 
    768
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    194 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Illuminated View Post
    Rmandic nije mogao, salje sms-ove.
    Baš rječit

  29. #1722
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,639
    Thanks Thanks Given 
    1,475
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Covjek zna sto oce, bez okolisanja.
    SMRT FAŠIZMU!

  30. #1723
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,639
    Thanks Thanks Given 
    1,475
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Ne znam je li bilo, ako jeste, neka je.

    SMRT FAŠIZMU!

  31. The Following User Says Thank You to Illuminated For This Useful Post:


  32. #1724
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,708
    Thanks Thanks Given 
    3,579
    Thanks Thanks Received 
    8,671
    Thanked in
    4,672 Posts

    Default

    televizije DFa i URAe, sve jasno. a niko ni riječi o ovome. u 2022. godini braniš čoeku da dođe na TV da učestvuje u debati koja se tiče izbora. samo me zanima kako bi Komnenić ili Kosović ovo objasnili. eto, đe je ova država. i onda ođe pišu a dobra je URA. i glasajte za Luku Rakčevića, a partija mu brani ljudima da govore. pi
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  33. #1725
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Ne znam koji je problem sa anketom vidim žalite se da ne moze da se glasa....Monstat i ja smo uspjeli,...Dodala sam opciju za apstinente i ne kontam sto je problem sa anketom....ja sam probala da glasam i proslo je...ajte probajte, po meni- radi!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 69 of 124 FirstFirst ... 195965666768697071727379119 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2022: Ulcinj i Berane
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 291
    Last Post: 26-05-22, 15:00
  2. lokalni izbori 2022: Tivat i Budva
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 43
    Last Post: 23-04-22, 10:35
  3. Replies: 17
    Last Post: 19-02-22, 01:44
  4. Lokalni izbori u 12 opština - 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1751
    Last Post: 01-06-18, 20:10
  5. Replies: 13
    Last Post: 06-05-18, 14:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •