Page 137 of 1103 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147187237637 ... LastLast
Results 3,401 to 3,425 of 27575

Thread: Tenis

  1. #3401
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    DJOKOVIC OSVOIO DUBAI.U finalu je pobijedio Davida Ferera sa 7:5;6:3.Inace turnir u Dubaiu je najprestizniji turnir iz serije 500 uz onaj u Barseloni,tako da se Djokovic pridruzio Federeru,Nadalu,Rodiku koji ranije su osvajali ovaj turnir.Novak danas dobar, i dalje mislim da je daleko od onoga sto on moze,ali ovo ce biti veoma dobro za podizanje samopouzdanja.Sledeci turnir na kojem Novak ucestvuje je turnir iz serije 1000 u Indijan Velsu na kojem brani titulu.

  2. #3402
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Konacno trofej, dako krene sad bolje, bravo Nole.

  3. #3403
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Sjutra pocinju Dejvis kup mecevi.Srbija - Spanija prenosice RTS,a prvi mec na programu je u 11:00 Djokovic-Ferer,poslije tog meca slijedi duel Nadal-Tipsarevic.U subotu se igra dublu 13:00 Djokovic/Zimonjic - F.Lopez/Robredo.U nedjelju program pocinje u 11:00 mecom Djokovic-Nadal,a sve ce se zavrsiti duelom Ferer-Tipsarevic.Podloga je sljaka,igra se u Benidormu ,a intresantno je da je najavljena kisa sva 3 dana.BICE PUNO TENISA OVOG VIKENDA

  4. #3404
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Danasnji program u Spanskom ljetovalistu Benidorm je odlozen za sjutra , usled rusenja tribine,zbog olujnog vjetra.Spanci se nadaju da ce uspjeti da osposobe tribinu za sjutra,ali ce to biti vrlo tesko ostvarivo,posto se malo prije srusio i Press centar.Tako da postoji realna sansa da ce se duel odloziti za neki drugi termin,a jedino sto je sigurno je da bi organizator meceva opet bila Spanija.Spanci su vrhunski teniseri,ali kao organizatori nisu previse sposobni izgleda.Sta ce dalje biti vidjecemo,ili ce se cjelokupni danasnji program odigrati sjutra,ili ce se duel pomjeriti za neki termin koji ce se naknadno odrediti.MOZDA I NE BUDE TOLIKO TENISA OVOG VIKENDA

  5. #3405
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    stvarno su nesposobni, mogli su da odloze oluju.. uf...

  6. #3406
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    NK - PG
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nešto gledam ove zadnje dvije stranice, i sve je to super, navijam ja za Noleta, i za Anu. A ono, i za Srbiju prije drugih reprezentacija. Nego vidim niko ni ne spomenu da crnogorska reprezentacija takođe igra u davis cupu u drugoj evro-afričkoj grupi (što je možda objektivno iznad kvaliteta same reprezentacije). A ja se nadao da vidim da ne zna neko kako su igrali. Ali trt.

    E da, ovo mi je prvi put da čujem da se tenis ne igra zbog vjetra
    Znam kiša, i na AO vrućina, ali vjetar

  7. #3407
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    NK - PG
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro evo ja da stavim jedan rezultat
    Monaco - Montenegro 1:0
    J.LISNARD (MON) def. G.TOSIC (MNE) 7-5 7-5 4-6 6-3

  8. #3408
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Nas Goran Tosic porazen od Zan Rene Lisnara sa 7:5;7:5;4:6;6:3 cime je pruzio jak otpor znatno iskusnijem rivalu, u mecu koji je trajao preko tri ipo sata.Trenutno je na programu duel izmedju Benjamina Balere i Daniela Danilovica.Za one koji ne znaju radi se o duelu druge grupe Evro-Africke zone izmedju Monaka i Crne Gore.P.S.Ja sam se budala jos i nada da ce nas javni servis ovo prenosit,ali od toga slaba vajda

  9. #3409
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Monako - Crna Gora 2:0,Balere-Danilovic 6:3;6:3;6:3.Sjutra dubl, i poslednji voz da se vratimo u mec.

  10. #3410
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    NK - PG
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    P.S.Ja sam se budala jos i nada da ce nas javni servis ovo prenosit,ali od toga slaba vajda
    E jesi i ti budala

    Dobro, sve je očekivano. Meni je prošle godine bilo nevjerovatno da su ušli u drugu grupu. Ove godine, sve su prilike nazad u treću, mada ima i plej aut, pa ko zna.

  11. #3411
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo da pohvalim nas domaci tenis crnogorski lol

  12. #3412
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs down

    Sjajna organizacija u Benidnormu.

  13. #3413
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dorbo smo prosli

  14. #3414
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by requiem_nk View Post
    E jesi i ti budala

    Dobro, sve je očekivano. Meni je prošle godine bilo nevjerovatno da su ušli u drugu grupu. Ove godine, sve su prilike nazad u treću, mada ima i plej aut, pa ko zna.
    E vala bas.Tako je ima i plej aut, a tamo cemo najvjerovatnije igrat protiv Danaca koji igraju protiv Finaca i ja ne vidim nacin kako oni mogu proc,posto dosta pratim tenis ali se ne mogu sjetit nijednog Danskog poznatijeg igraca Dok Finci imaju Jarka Nijeminena igraca iz top 50.Treba biti objektivan i reci da je ovo maksimum ove reprezentacije za sada,posto nema ni izbliza uslova za treniranje kao npr.u Srbiji ili Hrvatskoj,ali tenis je posta i kod nas vrlo popularan sport,pa kad se sredi infrastruktura,sto siguran sam nece skoro,eto mozda i nas nekad u prvoj grupi Dejvis Kupa.Jace je od mene pa evo AJMO MOMCI DO PREOKRETA

  15. #3415
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ferer pocistio Djokovica 3:0
    Djokovic bas voli da igra za reprezentaciju...

  16. #3416
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    Ferer pocistio Djokovica 3:0
    Djokovic bas voli da igra za reprezentaciju...
    A sto ne budes malo objektivniji , umjesto sto lupas gluposti.Tacno je da ga je Ferer pocistio,ali to je bilo potpuno i ocekivano,igra se u Spaniji,na sljaci,a najbolje sto Srbi mogu da se nadaju je jednom poenu u mecu.E sad voli li ili ne voli da igra za svoju reprezentaciju to je na njemu,ali cu ti rec da je na Olimpijskim igrama prolio krv da bi dosa do medalje,pa ti sam vidji znaci li mu sto reprezentacija,koju je i doveo do prve grupe Dejvis kupa , posto su bili tamo dje smo mi sada pod MI mislim na Crnu goru ,da ne bi bilo zabune.P.S.U zadnjih 10 meceva sa Hrvatskim teniserima ima 9 pobjeda,tako da ostrascenost ostavi po strani i prati sport objektivno

  17. #3417
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mishko_ajkula View Post
    Ferer pocistio Djokovica 3:0
    Djokovic bas voli da igra za reprezentaciju...
    i ovi nasi vole kad ih monako dobija hahahahhaha no dobro mislim da bi dobili ganu i etiopiju sto vi mislite ?

  18. #3418
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Nadal nije normalan, dobi Tipsarevica sa 6:1;6:0;6:2.Sljaka je kao stvorena za njega,teska masina.Ako ga zdravlje posluzi,bice ubjedljivo najjbolji igrac svih vremena.SVAKA MU CAST

  19. #3419
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    i evo i prvog poena za srbiju!
    pobjeda u dublu 3:0
    You'll Never Smoke Alone..

  20. #3420
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Sjutra program pocinju Nadal i Djokovic,nema Nole nekih sansi,ali nada postoji,slaba ,ali postoji

  21. #3421
    lauraxsempre Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Nadal nije normalan, dobi Tipsarevica sa 6:1;6:0;6:2.Sljaka je kao stvorena za njega,teska masina.Ako ga zdravlje posluzi,bice ubjedljivo najjbolji igrac svih vremena.SVAKA MU CAST
    Nadam se... )
    A nas tenis...pa postace popularan kad neko nesto osvoji...(kao i vaterpolo)...samo sto se to nece desiti u skorijoj buducnosti...Tako je bilo i u Srbiji,savez im je imao jednu kancelariju i jednu sekretaricu.

  22. #3422
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lauraxsempre View Post
    Nadam se... )
    A nas tenis...pa postace popularan kad neko nesto osvoji...(kao i vaterpolo)...samo sto se to nece desiti u skorijoj buducnosti...Tako je bilo i u Srbiji,savez im je imao jednu kancelariju i jednu sekretaricu.
    Jbg. to nam je surova realnost,a sto se Nadala tice nemas se sto nadat,sad ce sezona sljake 3 turnira serije 1000,Barselona iz serije 500,i na kraju Roland Garos, i naravno sve ce to osvojit Rafa,pitanje je samo koliko ce gemova prepustit protivnicima.Znam da ce djelovati suludo ali da ipak kazem:AJDE NOVACE DOBIJ GA SJUTRA

  23. #3423
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Nadal ocekivano bolji od Djokovica 6:4;6:4;6:1.U prva dva seta odlican tenis,vise nego dobar otpor Djokovica,atraktivan tenis,dok u trecem Djokovic potpuno pada,tako da Nadal maltene bez borbe dolazi do pobjede.Ovo sto radi Nadal na sljaci i kako uspijeva da stigne za svakog drugog izgubljenu loptu je prosto nevjerovatno.OPET KAZEM SVAKA MU CAST!!!!

  24. #3424
    lauraxsempre Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Nadal ocekivano bolji od Djokovica 6:4;6:4;6:1.U prva dva seta odlican tenis,vise nego dobar otpor Djokovica,atraktivan tenis,dok u trecem Djokovic potpuno pada,tako da Nadal maltene bez borbe dolazi do pobjede.Ovo sto radi Nadal na sljaci i kako uspijeva da stigne za svakog drugog izgubljenu loptu je prosto nevjerovatno.OPET KAZEM SVAKA MU CAST!!!!
    Ocekivano )) VAMOS RAFA!!

  25. #3425
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Monako-Crna Gora 5:0.Igracemo za opstanak,pa sta bude

Page 137 of 1103 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147187237637 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •