Page 95 of 1104 FirstFirst ... 45859192939495969798991051451955951095 ... LastLast
Results 2,351 to 2,375 of 27576

Thread: Tenis

  1. #2351
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Koje su to predispozicije?
    I fizičke i psihičke!
    Nole ima daleko najstabilniji mentalni sklop od svih tenisera današnjice.
    Nemoj zaboraviti da mu nije prvi put da servira tri asa zaredom i servis pobjednik na 0-40 u finalnom setu!
    Izvanredno je gradjen, ima tehnički prefinjene udarce(ravne,spin,topspin), osjećaj za skraćenu loptu,iz dana u dan sve kvalitetnija igra na mreži, voleji.
    Ima najbolji servis na svijetu.Naravno ne najjači ali najsigurniji.Slajz, spin, puni-ravni servis-SVE!
    Fizička sprema mu se postepeno popravlja i sada je jedan od najspremnijh igrača.
    Može da igra podjednako dobro na svim podlogama .Na travi, šljaci, na betonu je savršen.
    Ubedljivo najkompletniji igrač današnjice.
    Federer nikada neće osvojiti Pariz, Nadal London a Nole će sigurno u svojoj dugogodišnjoj dominaciji osvajati oba najveća turnira.
    Je li dovoljno o predispozicijama
    Libertas

  2. #2352
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Koje su to predispozicije?
    Nevjerovatna pokretljivost,rad nogu,fantastican forhend sa puno spina,odlican servis ne toliko snazan koliko uvjek siguran i precizan s posebnim akcentom na drugi servis,koji se vrlo tesko napada,dobar ritern sa konstanim slanjem dubokih lopti sto onemogucava protivnika da kreira napad,kad se tome doda njegova mentalna stabilnost tj psiha koja je i glavna razlika Djokovica u odnosu na ostale igrace sa tura.Dakle jedan od rijetkih igraca bez prave(vidljive) mane svi elementi u igri su mu ili solidni ili odlicni,cak i volej igru koja mu je do skora bila jedina mana je toliko popravio da je to nevjerovatno.E sad jedino sto ga jebe je fizicka snaga ili izdrzljivost jer nema dovoljno snage da konstanto odrzava igru na visokom nivou,zato tesko da ce moci da ugrozi Nadala na sljaci jer jednostavno na toj podlozi treba nevjerovatna fizicka snaga,a u 5 setova npr na sljaci ne vidim kako moze da dobije Nadala.Na svim ostalim podlogama i nad svim ostalim igracima moze lagano da dominira osim nad Nadalom na sljaci.

  3. #2353
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dugo ti je trebalo da izgooglas sve ovo.



    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    I fizičke i psihičke!
    Nole ima daleko najstabilniji mentalni sklop od svih tenisera današnjice.
    Nemoj zaboraviti da mu nije prvi put da servira tri asa zaredom i servis pobjednik na 0-40 u finalnom setu!
    Kako to mozes znat, ima li neka skala psihicke stabilnosti.

    Izvanredno je gradjen
    Netacno, sto se tice tijela gradjen je kao prosjecni momak sa ulice. Mada ja ne znam sto podrazujevas pod gradjom, a teniseri su uopste lose gradjeni.

    , ima tehnički prefinjene udarce(ravne,spin,topspin), osjećaj za skraćenu loptu,iz dana u dan sve kvalitetnija igra na mreži, voleji.
    Tacno


    Ima najbolji servis na svijetu.Naravno ne najjači ali najsigurniji.
    Netacno

    Slajz, spin, puni-ravni servis-SVE!
    Djelimicno tacno - mislim ima ih.

    Fizička sprema mu se postepeno popravlja i sada je jedan od najspremnijh igrača.
    Kako to znas? Ima li neka skala za fizicku pripremljenost.

    Može da igra podjednako dobro na svim podlogama .Na travi, šljaci, na betonu je savršen.
    Tacno, mada nije bas podjednako dobro, ali dobar je svugdje.

    Ubedljivo najkompletniji igrač današnjice.
    Ako pod danasnjicom mislis bukvalno danas - tacno, ako mislis period od 1-2 godine Fed EX je kompletniji.

    Federer nikada neće osvojiti Pariz, Nadal London a Nole će sigurno u svojoj dugogodišnjoj dominaciji osvajati oba najveća turnira.
    Ovo nije predispozicija, ali je moguce, mada je malo kome to poslo za rukom. Noletu moguce, konkurencija je jako slaba.

    Ustvari sto te briga glavno da si ti napisao nesto puno fancy izraza, i da to dobro zvuci i tako u svakom sportu - zajeba si Sofra.
    Last edited by ljubo__hristo; 24-03-08 at 00:13.

  4. #2354
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Nažalost ne odgledah finala. Sjajan uspjeh Ane i Noleta!

  5. #2355
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    hn<->pg
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imam neki osjecaj da ljubo pokusava da sabotira topic
    Ne kupujte kasete japanske grupe TDK.
    Nista se ne cuje.

  6. #2356
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Ti i još par desetina ljudi, al dobro, neko mora i to da radi.

  7. #2357
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VincentLaMarca View Post
    imam neki osjecaj da ljubo pokusava da sabotira topic
    Kako to sabotiram topik - moj postovi imaju smisla za razliku od tvojih 'Cestitam' 'svaka cast' 'Bravo Nole'. Sve sto sam napisao ima veze sa tenisom.
    Last edited by ljubo__hristo; 24-03-08 at 00:17.

  8. #2358
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VincentLaMarca View Post
    imam neki osjecaj da ljubo pokusava da sabotira topic
    ja pak mislim da je prs'o s mozgom.

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Sve sto sam napisao ima veze sa tenisom.
    samo naizgled, u sustini svi tvoji postovi jedinu vezu uspostavljaju sa tvojim dubokim kompleksima.

  9. #2359
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    ja pak mislim da je prs'o s mozgom.
    A ja mislim da ti mozga ni nemas pa nemas sa cim prsnut. Mirkoislavko - jel ti Slavko decko.

  10. #2360
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka cast,svaka cast komsinice Vera...vozis 2 landrovera...
    1993-2020

  11. #2361
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    jel ti Slavko decko.
    ne, tako tepam tvojoj sestri.

  12. #2362
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    hn<->pg
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ljubo_hristo
    osporavas Noletov kvalitet...decko je trenutno najbolji,a s obzirom da ima samo 20 godina smijesi mu se uspjesna buducnost...ne znam da li pokusavas da kazes da je ove godine slucajno osvojio AO i Indian Wells?
    Ne kupujte kasete japanske grupe TDK.
    Nista se ne cuje.

  13. #2363
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VincentLaMarca View Post
    osporavas Noletov kvalitet...decko je trenutno najbolji,a s obzirom da ima samo 20 godina smijesi mu se uspjesna buducnost...ne znam da li pokusavas da kazes da je ove godine slucajno osvojio AO i Indian Wells?
    Kao sto vidis prilicno sam ga nahvalio, pogledaj sto sam napisao za udarce itd. Ali nema najbolji servis, nije dobro gradjen, fizicku i psihicku spremu ne mogu izmjerit. Jesam li sto netacno reko.

  14. #2364
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    hn<->pg
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa valjda postoje nekakvi kondicioni testovi da se vidi kakva je fizicka sprema jednog igraca,za tenisera je gradjen odlicno(da slucajno federer i sampras nisu bolje gradjeni),za psihicku spremu postoje psiholozi itd...i sigurno da ima predispozicije da u buducnosti vlada teniskim svijetom!
    Ne kupujte kasete japanske grupe TDK.
    Nista se ne cuje.

  15. #2365
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VincentLaMarca View Post
    pa valjda postoje nekakvi kondicioni testovi da se vidi kakva je fizicka sprema jednog igraca,za tenisera je gradjen odlicno(da slucajno federer i sampras nisu bolje gradjeni),za psihicku spremu postoje psiholozi itd...i sigurno da ima predispozicije da u buducnosti vlada teniskim svijetom!
    Postoje fizicki testovi, ali fizicka sprema je toliko sirok pojam da bi ti trebalo dosta ucenja da shvatis sto je to uopste. Ne mjeri se to nekom skalom.
    Sto se gradje tice reko si isto sto i ja Federe i Sampras su ocajno gradjeni, Djokovic kao prosjecni momak sa ulice (ja sebi nikad ne bi dozvolio da budem tako gradjen), ali gradja je nebitna bitno je kako igra tenis. Ne trenira da bi bio gradjen nego da bi igrao tenis. Tako da gradja sama po sebi nije predispozicija.

  16. #2366
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  17. #2367
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Postoje fizicki testovi, ali fizicka sprema je toliko sirok pojam da bi ti trebalo dosta ucenja da shvatis sto je to uopste. Ne mjeri se to nekom skalom.
    Sto se gradje tice reko si isto sto i ja Federe i Sampras su ocajno gradjeni, Djokovic kao prosjecni momak sa ulice (ja sebi nikad ne bi dozvolio da budem tako gradjen), ali gradja je nebitna bitno je kako igra tenis. Ne trenira da bi bio gradjen nego da bi igrao tenis. Tako da gradja sama po sebi nije predispozicija.
    to sto ti sebi ne bi dozvolio da tako izgledas ne znaci da je on lose gradjen. on je ocigledno gradjen taman za jednog vrhunskog tenisera. ti se mozda neces sloziti ni sa tim,ali cinjenice da cisti sve pred sobom u poslednje vrijeme, da je samo jedan set na ovom turniru izgubio, da je sa 20 godina 3 na svijetu govore same za sebe i tesko da mu neko ko se i najmanje razumije u tenis moze to osporiti.
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  18. #2368
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da nije Federer imo mononukleozu na AO,Djokovic ne bi gledo taj trofej.Nego eto,vrijeme je doslo da se NAJVECI povuce,tesko da ce vratit staru formu poslije ove pauze.Tezhi su mi Djokovicevi navijaci nego smrt sto me cheka."Srpski teniser",izgorio sam na komentatora.Ne mogu navijat za njega,3ka nema,ok je momak i sve.Najbolje bi bilo da se u Cg doseli neko iz Vojvodine pa da ga odma proglasimo za Crnogorca.Prije svega,da je Srbin,nikad ne bi imo ovaj kvalitet.Ne zna momak odakle je i kome pripada.
    Last edited by Zodiac; 24-03-08 at 04:32.

  19. #2369
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    svaki li topic use*te sa politikom...
    ...

  20. #2370
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma kakva bre politika,ko pricha o tome...Nervira me sto su ljudi ubjedjeni da Srbi osvajaju turnire.Nidje veze.Da je neki izrod u pitanju,odma bi ga Srbi se povezali sa crnogorskim porijeklom.

  21. #2371
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno batalite sa glupostima. Kakvih likova ima ođe stvarno nevjerovatno! DA, i ja bih jako volio da je Novak Crnogorac i Ana Crnogorka i da nose našu zastavu širom svijeta, ne bi me srećnijeg na svijet bilo čini mi se! Ali NE, oni su Srbi, meni najmiliji narod poslije svog i jako me srećnim čine njihovi uspijesi!

    Veliki rispekt za Anu (Bože kako joj dobro stoji ona crvena haljinica ),ali pogotovo za Novaka koji je definitivno pokazao da je potpuno spreman u svakom pogledu da uskoro bude No. 1 u svijetu. Kad igra kao u Melburnu i na ovom turniru, niko mu ne može ništa! Ono kako je osvojio prvi gem trećeg seta kod 0:40 je najbolji dokaz tome...
    Onaj Fish dobar, ali bi moga da odmori glas malo nervozan je previše, kad mu ne uđe prvi servis odma upada u depresiju...Ali, ona mu vjerenica može pomoći da se opušti siguran sam!

  22. #2372
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Necu se osvrtati na pojedine komentare jer da je kojim slucajem neki albanac osvojio turnir mnoga imena sa ovog foruma bi odje padala u sevdah.

    Ono u cemu je Novak odrzao lekciju sinoc Fish-u jeste i lekcija sportskog ponasanja, govora u kojem je sa hvalospjevom se obratio Fish-u i pored cinjenice da Fish nijednom rijecju nije cestitao Djokovicu osvajanje turnira sto sam prvi put vidio od kad pratim tenis ali Djokovic je pokazao kolika je ljudina i zato ga cijenim najvise od svih tenisera jer samo veliki ne pate od kompleksa.

  23. #2373
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Necu se osvrtati na pojedine komentare jer da je kojim slucajem neki albanac osvojio turnir mnoga imena sa ovog foruma bi odje padala u sevdah.

    Ono u cemu je Novak odrzao lekciju sinoc Fish-u jeste i lekcija sportskog ponasanja, govora u kojem je sa hvalospjevom se obratio Fish-u i pored cinjenice da Fish nijednom rijecju nije cestitao Djokovicu osvajanje turnira sto sam prvi put vidio od kad pratim tenis ali Djokovic je pokazao kolika je ljudina i zato ga cijenim najvise od svih tenisera jer samo veliki ne pate od kompleksa.
    A dobro, ne vjerujem da je namjerno onaj izostavio Djokovica iz govora, no se decko zbunio, ovo mu je prvi vazniji govor
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  24. #2374
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Da nije Federer imo mononukleozu na AO,Djokovic ne bi gledo taj trofej.Nego eto,vrijeme je doslo da se NAJVECI povuce,tesko da ce vratit staru formu poslije ove pauze.Tezhi su mi Djokovicevi navijaci nego smrt sto me cheka."Srpski teniser",izgorio sam na komentatora.Ne mogu navijat za njega,3ka nema,ok je momak i sve.Najbolje bi bilo da se u Cg doseli neko iz Vojvodine pa da ga odma proglasimo za Crnogorca.Prije svega,da je Srbin,nikad ne bi imo ovaj kvalitet.Ne zna momak odakle je i kome pripada.
    Lijeci se.

  25. #2375
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buba_mara View Post
    to sto ti sebi ne bi dozvolio da tako izgledas ne znaci da je on lose gradjen. on je ocigledno gradjen taman za jednog vrhunskog tenisera. ti se mozda neces sloziti ni sa tim,ali cinjenice da cisti sve pred sobom u poslednje vrijeme, da je samo jedan set na ovom turniru izgubio, da je sa 20 godina 3 na svijetu govore same za sebe i tesko da mu neko ko se i najmanje razumije u tenis moze to osporiti.
    Ovdje neko nije naucio da cita. Pitanje njegove gradje nisam ja pokrenuo, i usput sam rekao da za dobrog tenisera nije potrebna dobra gradja (jer su i svi ostali teniseri gradjeni slicno njemu). Zato sam stavio sliku pa procjeni.

    I molim te reci gdje sam ja nesto htio da mu osporim. Shvatas li ti glupost onoga sto si napisala, kako ja mogu nekome nesto da osporim. Kako ja mogu da mu osporim da je 3. na svijetu, da je osvojio turnir sa samo 1 izgubljenim setom.
    Uglavnom vidim da je ovdje dozvoljeno pisati samo hvalospjeve i velicati Novaka, mogli bi napisati neki junacki ep sa Novakom i njegovim konjem koji pije vino i bori se protiv svog zla u svijetu. Jer ako neko napise i najmanju kritiku onda je politicki opterecen, pun kompleksa...

Page 95 of 1104 FirstFirst ... 45859192939495969798991051451955951095 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •