Page 548 of 1104 FirstFirst ... 484484985385445455465475485495505515525585986481048 ... LastLast
Results 13,676 to 13,700 of 27576

Thread: Tenis

  1. #13676
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    moja greska onda,izvinjavam se ucitelju
    znam da su se dosad kvalifikovali nadal,djokovic i marej,brzo ce i ferer(mada se po ovom mojem racunanju vec kvalifikovao^^)samo sto stalnio mislim da ide klasicno racunanje bodova...raduje me sto ce vjerovatno i vavrinka bit tamo,a valjda ni federer ne izostane koliko god da nije u formi,bolje je njega vidjet nego gaskea ili congu uz postovanje tim igracima.
    inace,mislim da rafa to osvaja,vakat je

  2. #13677
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    pa postavio sam ti listu gore na startu. Na ovu listu za london se samo dodaju poeni osvojeni ove godine i racunaju se neki iz Dejvis kupa. Nema oduzimanja klasicno dodavanje bodova, sto osvojis imas. http://www.atpworldtour.com/Rankings/YTD-Singles.aspx
    znaci Fed ima bas malu prednost, a ovi mastersi poslije US-a su poznati po tome što ih ne osvajaju uvijek najbolji, tako da bas mislim da bi mogao da ostane bez Mastersa ako ne zapne sad ovih nekoliko turnira.
    Ne ucim nikoga, ovo je cisto informativno za tebe. Nemam nazalost skolu za ucitelja, iako bih volio da to zavrsih.
    Ja bih iskreno, kao Fedov navijac, volio da se on uopste ne pojavljuje na tim mastersima, pa i da preskoci London-nista strasno. Mislim da je mnogo bolje uzeti pauzu do AO, u potpunosti zalijeciti povredu i uzeljeti se tenisa-dobiti vecu motivaciju.
    Deserve's got nothing to do with it.

  3. #13678
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    835
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    ne znam sta se vise moze ocekivati od federera.
    evidentno je da vise nije ni primaci nivou na kojem igraju prvo nadal, pa onda djokovic. jednostavno nema vise sta da trazi u duelima protiv njih, nezavisno od podloge. pri tom, u zadnje vrijeme ga pocinju dobijat i neki igraci koji realno ne spadaju u sami vrh.
    federer da bi napravio bilo kakav rezultat vrijedan pomena je dosao u situaciju da se nada da ga zrijeb nece sastaviti sa njima dvojicom nidje prije polufinala (sto je zbog pozicije na kojoj se nalazi vrlo tesko).

  4. #13679
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svi koji su zainteresovani da posjete finale profesionalnog teniskog turnira "Royal Cup 25.000$" na teniskim terenima As u Kokotima mogu mi se javiti u inbox za karte. Karte se inace naplacuju, ali ja cu odredjeni dio karata dati besplatno za posjetioce CDM foruma.
    Finale se odrzava u nedelju 15. septembra u 12:30.

  5. #13680
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    PG-BD
    Posts
    1,948
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NeroAzzurro View Post
    Svi koji su zainteresovani da posjete finale profesionalnog teniskog turnira "Royal Cup 25.000$" na teniskim terenima As u Kokotima mogu mi se javiti u inbox za karte. Karte se inace naplacuju, ali ja cu odredjeni dio karata dati besplatno za posjetioce CDM foruma.
    Finale se odrzava u nedelju 15. septembra u 12:30.
    Odlicna akcija NeroAzzurro...
    Sve pohvale.

  6. #13681
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    RASPORED:

    petak od 16 časova:


    Novak Đoković - Vašek Pospišil
    Janko Tipsarević - Miloš Raonić


    subota od 16 časova (dublovi):


    Nenad Zimonjić i Ilija Bozoljac - Daniel Nestor Vašek Pospišil


    nedelja od 14 časova:


    Novak Đoković - Miloš Raonić
    Janko Tipsarević - Vašek Pospišil

    idemoooo do novog finala

  7. #13682
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fauto View Post
    Odlicna akcija NeroAzzurro...
    Sve pohvale.
    Da malo zivne i tenis kod nas, nadam se da ce u narednim godinama ici jaci turniri Dodje i na ovom turniru dobrih teniserki, koje su u svojoj karijeri bile i medju 40-50 na svijetu.
    Dio karata gratis dajem na forum, dio ide fakultetima, da se napune tribine i fanovi tenisa da uzivaju par sati

    Direktan prenos finala na RTCG.
    Last edited by NeroAzzurro; 12-09-13 at 19:08.

  8. #13683
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cardozo View Post
    RASPORED:

    petak od 16 časova:


    Novak Đoković - Vašek Pospišil
    Janko Tipsarević - Miloš Raonić


    subota od 16 časova (dublovi):


    Nenad Zimonjić i Ilija Bozoljac - Daniel Nestor Vašek Pospišil


    nedelja od 14 časova:


    Novak Đoković - Miloš Raonić
    Janko Tipsarević - Vašek Pospišil

    idemoooo do novog finala
    Nece ovo biti nimalo lako, Nole koji je preumoran, Tipsa koji ima 0;3 sa Milosom...Nestor je majstor
    u dublu...Kanada sa Dancevicem, Nestorom, Raonicem moze napraviti iznenadjenje, mada naravno nadamo se da nece//

  9. #13684
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze Novak biti preumoran ali ce Pospisila dobiti lagano 3:0.

  10. #13685
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,668
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NeroAzzurro View Post
    Da malo zivne i tenis kod nas, nadam se da ce u narednim godinama ici jaci turniri Dodje i na ovom turniru dobrih teniserki, koje su u svojoj karijeri bile i medju 40-50 na svijetu.
    Dio karata gratis dajem na forum, dio ide fakultetima, da se napune tribine i fanovi tenisa da uzivaju par sati

    Direktan prenos finala na RTCG.
    steta sto Danka ove godine nije tu privukla bi dosta paznje. Inace dobra je prognoza za nedjelju, drzim fige da ne bude kise!

  11. #13686
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Venezuela
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Covek je ljudina,odmah poslije vecere za djecu i skupljenih 2.5 milona - na avion i dosao da se bori da Srbija opet osvoji DC!
    Kao Novakov navijač ću ti reći, nimalo mi se ne sviđa ovaj njegov potez. U zadnje vrijeme mu je postala praksa da se busa u patriotska prsa i da organizuje humanitarne akcije svaki put kad ga neko porazi na nekom turniru. Ne znam ima li on PR konsultanta da ga posavjetuje da je to katastrofalan potez. Prije svega, iako je Nole ljudina u svakom smislu, sav taj njegov patriotizam i humanitarizam nakon poraza izgleda lažiran i proveden u djelo jedino da bi se smirila srpska publika, koja je, tipično balkanski, privržena svom idolu samo kad pobjeđuje, a drvlje i kamenje po njemu posipa kad izgubi. Osim toga, u zadnje vrijeme se previše reklamira sa humanitarnim akcijama, što može negativno uticati na njegovu reputaciju. Problem nije to što gubi, niti to što se javno reklamira u humanitarnom radu, već što svoj poraz upravo kombinuje sa javnim reklamiranjem humanitarnih akcija.

    Bolje mu je da uzme taj jebeni reket u ruke i da gleda od svog prijatelja i kolege Rafe kako se izgara na terenu, kako se pobjedničkom voljom pobjeđuje, a treningom stiču snaga, vještina i preciznost! Jednom, prije 2 godine, Novak je naučio tu lekciju, ali je od 2012-e opet krenuo starim putem i takav kukavički defanzivni pristup iza osnovne linije se je odrazio na broj i kvalitet njegovih trofeja, a kola su krenula nizbrdo. Ako Novak hoće da vrati staru slavu, koja brzo blijedi(vidimo Fedexov primjer), mora da se uozbilji i da krene trenirati. Ne da surfuje sa Jelenom po Hvaru, ne da skida gaće za reklame, ne da vucara onu čupavu vreću krpelja kroz Beograd, ne da javno reklamira humanitarne akcije. Nego da se uozbilji, da se naljuti i razbijesni kao 2011-e godine, da povrati energiju, snagu, da povrati formu i pobjedničku volju. Da ne igra kukavičkom defanzivom iza osnovne linije, već da igra napadačku igru kao prije i da zabada forhende i bekhende silovitom brzinom. Da popravi taj servis, koji je očajan, jer je sramota da prvi igrač svijeta ne može pola servisa ubaciti, a pola servisa mu vraćaju u polje.
    "ˇDejémonos de andar de cumbre en cumbre y vayamos directo a combatir el alfabetismo, carajo!"

  12. #13687
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Besmrtni monah nam još jednom demonstrira svu raskoš svoje sumanutosti.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  13. #13688
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Nole "odradjuje" polako Pospilisa...

  14. #13689
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    No1e lagano odradio svoj meč sada je na redu tipsarević protiv raonića

    češka-argentina 1:0 (stepanek-monaco 7:6,6;3,6:2)

  15. #13690
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Besmrtni monah nam još jednom demonstrira svu raskoš svoje sumanutosti.
    Jedan pogled na avatar daje sve informacije koje treba da znamo o uvazenom kolegi forumasu.
    Deserve's got nothing to do with it.

  16. #13691
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    poslije današnjeg dana ipak je nerišeno 1:1(tipsarević-raonić 7:5,3:6:3,3:6,8:10)
    dok česi očekivano vode 2:0(berdih-majer 6:4,4:6,6:3,6:4)

    sjutra su na redu dubl mečevi

    edit:

    a ove djevojčice stvarno nemam komentar,naježio sam se kad sam ih vidio opet

    Last edited by cardozo; 13-09-13 at 22:08.

  17. #13692
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Crnogorci nastavljaju da dominiraju Arenom

  18. #13693
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Besmrtni monah View Post
    Kao Novakov navijač ću ti reći, nimalo mi se ne sviđa ovaj njegov potez. U zadnje vrijeme mu je postala praksa da se busa u patriotska prsa i da organizuje humanitarne akcije svaki put kad ga neko porazi na nekom turniru. Ne znam ima li on PR konsultanta da ga posavjetuje da je to katastrofalan potez
    Koliko ja znam on te akcije organizuje i kad osvoji GS? Ne vidim zasto je to los potez?

    Quote Originally Posted by Besmrtni monah View Post
    Prije svega, iako je Nole ljudina u svakom smislu, sav taj njegov patriotizam i humanitarizam nakon poraza izgleda lažiran i proveden u djelo jedino da bi se smirila srpska publika, koja je, tipično balkanski, privržena svom idolu samo kad pobjeđuje, a drvlje i kamenje po njemu posipa kad izgubi. Osim toga, u zadnje vrijeme se previše reklamira sa humanitarnim akcijama, što može negativno uticati na njegovu reputaciju. Problem nije to što gubi, niti to što se javno reklamira u humanitarnom radu, već što svoj poraz upravo kombinuje sa javnim reklamiranjem humanitarnih akcija.
    Mlacenje prazne slame. Ne vidim da su osuli neko drvlje i kamenje po njemu. Izgubio je od Nadala, jednog od najboljih svih vremena koji je u ovom trenutku za nijansu bolji. Dalje kako humanitarne akcije mogu negativno da uticu na Novaka? Pa valjda je to samo plus.

    Quote Originally Posted by Besmrtni monah View Post
    ali je od 2012-e opet krenuo starim putem i takav kukavički defanzivni pristup iza osnovne linije se je odrazio na broj i kvalitet njegovih trofeja, a kola su krenula nizbrdo.
    Novak od 2012 ima defanzivni pristup!? Momak je u finalu US opena imao vise vinera od Nadala. Kakav je to kukavicki pristup?

    Quote Originally Posted by Besmrtni monah View Post
    Ako Novak hoće da vrati staru slavu, koja brzo blijedi(vidimo Fedexov primjer), mora da se uozbilji i da krene trenirati.
    Opet glupost.

    Quote Originally Posted by Besmrtni monah View Post
    Ne da surfuje sa Jelenom po Hvaru, ne da skida gaće za reklame, ne da vucara onu čupavu vreću krpelja kroz Beograd, ne da javno reklamira humanitarne akcije.
    Ti mislis da momak ne bi smio da uziva sa curom? Da ne smije da snima reklame i uzme koji milion vise? Treba sa svojih 27 godina i sa svim parama koje ima da trenira 24/7 i da nema curu, nego da bude budala?

    Quote Originally Posted by Besmrtni monah View Post
    Da ne igra kukavičkom defanzivom iza osnovne linije, već da igra napadačku igru kao prije i da zabada forhende i bekhende silovitom brzinom. Da popravi taj servis, koji je očajan, jer je sramota da prvi igrač svijeta ne može pola servisa ubaciti
    Aj pogledaj jos jednom mec Novaka protiv Nadala pa vidi koliko je tih forhenda i bekhenda pogodio? Procitaj sta je nas par pisalo ovdje tokom meca pa ces vidjet da ovo veze s' mozgom nema.

    Quote Originally Posted by Besmrtni monah View Post
    a pola servisa mu vraćaju u polje.
    :lolblue:

    Ovo je post 2013. godine. Pa e ne smije on dozvolit da mu pola servisa vracaju u polje.

  19. #13694
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Odlican mec izmedju Janka i Milosa. Danas parovi - jako vazan mec za obe selekcije.

  20. #13695
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    steta sto Danka ove godine nije tu privukla bi dosta paznje. Inace dobra je prognoza za nedjelju, drzim fige da ne bude kise!
    Danka nazalost otisla da igra jaci turnir, ali ako Bog da sledece god kod nas 100.000 to ce privuci dosta dobrih teniserki...

    Sinoc zavrseno finale dubla, Babic u paru sa Mekovec osvojila http://www.vijesti.me/sport/pehar-vl...-clanak-149277


    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
    Last edited by NeroAzzurro; 14-09-13 at 11:53.

  21. #13696
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    kanadjani napravili dupli brejk ovaj put u dublu,šteta sjutra No1e igra protiv raonića za 2-2,ako uspije da pobijedi onda igraju tipsarević i pospišil

    češka 3:0 protiv argentine,znači česi su u finalu

  22. #13697
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Murray vrati VB u svjetsku grupu, dobise Hrvatsku..

  23. #13698
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    No1e-Raonić 3:0 7/6(7-1)6/2,6/2

    ajmo Janko možeš ti to !!

  24. #13699
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    raonic da nema onakav servis ne bi bio ni medju 100 na sljaku,ali ima vremena da napreduje

  25. #13700
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Bravo Novace, bilo je vrhunskih poteza i udaraca.
    12000 ljudi u areni gleda tenis - prelijepo.

Page 548 of 1104 FirstFirst ... 484484985385445455465475485495505515525585986481048 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •