Page 319 of 1103 FirstFirst ... 219269309315316317318319320321322323329369419819 ... LastLast
Results 7,951 to 7,975 of 27575

Thread: Tenis

  1. #7951
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na zadnjih 11 turnira ima 5 titula, tri finala i tri polufinala i ti kazes katastrofalni rezultati, daj covjece, preispitaj se

  2. #7952
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Evo sam se preispitao malo.Slabi su to rezultati,to je cinjenica,svidjalo se tebi ili ne!

  3. #7953
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    druze, sto si zapeo za mene...ja ti velim da igra slabije, losije. rezultate nijesam pominjao vec igri.IGRU.
    moze on dobit mec na 55 nacina...sa 3-0 (6-0,6-0,6-0) a moze dobit 3-2 i svaki u taj brejku...na kraju je isto - DOBIO JE. Ja ovdje pricam o drugoj stvari ali ti ocigledno ne kapiras...
    Rodzer je prije imao 20 neiznudjenih gresaka po mecu a sad ih ima redovno po 40. znaci li ti to sto? znaci li ti nesto da mu je prvi servis slabiji za 30 posto nego li s pocetka prethodne sezone? pa 48% je imao osvojenih poena nakon prvog servisa....aloooo... da mu poeni duze traju (sa vise razmjena udaraca)?
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #7954
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ti nikad nisi gledao Rodzera sve mi se cini,jer je uvijek imao brdo neiznudjenih,pa mora tako kad se napada.Servis nikad nije ni bio prejak,vec pun varijacija,ali jbg podloga je usporena,loptice su teze,pa imas ove momke sad koji reaguju fantasticno,strasno anticipiraju i nema lakih poena.Bekhend je uvijek bio ranjiv,ali jedno je igrati protiv Gonza,Davidenka i Rodika,a nesto sasvim drugo protiv Nadala,Djokovica i Mareja...

  5. #7955
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pomenu fernanda gonzalesa, najavio je povratak u aprilu i to na serbia openu
    zanimljiv lik iako mi nikad nije bio previše simpatičan. jedan od najprgavijih sigurno

  6. #7956
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Da,dobio je vajld,a dolazi i Garsija Lopez,mozda i Del Potro.Ma taj turnir strahovito napreduje,samo sto je u lose vrijeme...

  7. #7957
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cssr View Post
    pomenu fernanda gonzalesa, najavio je povratak u aprilu i to na serbia openu
    zanimljiv lik iako mi nikad nije bio previše simpatičan. jedan od najprgavijih sigurno

    On definitivno nije kompletan igrach ali ko voli da vidi savrshenstvo forehand udaraca neka ode da ga pogleda. Po meni najbolji forehand ovo odkako ja pratim tenis poslednjih 20 godina, a mozda i najbolji forehand svih vremena...

  8. #7958
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Da,dobio je vajld,a dolazi i Garsija Lopez,mozda i Del Potro.Ma taj turnir strahovito napreduje,samo sto je u lose vrijeme...
    Taj turnir je ubjedljivo najbolji iz serije 250. Culi su u Srbiji kako se to prica po ATP kuloarima.
    :beskonacnoprevrtanjeocimauztrljanjestomakauistoms mjeru:

    To megalomanstvo ce ucinjeti ili da turnir jako brzo napreduje, ili da postane gori i od Zagreba Open (ako se tako zove. Vjerovatno su mu dali ime Indoor)
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 11-03-11 at 16:47.

  9. #7959
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Tvoj pokusaj da budes duhovit je PROPAO,jbg gubis dodir polako!
    Inace za tvoju informaciju Goran Djokovic je odma usao u bord direktora ATPa,turnir je nevidjeno jak svidjalo se tebi ili ne!A brzo ce pokusati da dodju do serije 500!
    http://www.sportal.rs/news.php?id=14293

  10. #7960
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Turnir je vicoteka iz nekih drugih razloga. zato sam napravio poredjenje sa Zagrebom.

  11. #7961
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Da cujem?Zbog teniskog centra Novak?Ili imas neke druge razloge?

  12. #7962
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Imam. Vec prve godine je bio najbolji turnir serije 250. Nisam mogao da vjerujem kakvo raspolozenje vlada medju srpskim "poznavaocima" tenisa. Cus, premijerno organizovan, a vec popili svu pamet svijeta... A tih turnira ne faljiva po svijetu. Muka mi je sad da vadim listing 250-ica i nadjem bar 10 koji su za koplje ispred... Drugo, prosle godine su finaleigrali Izner i Kveri. Covjek bi pomislio da su napredovali na sljaci... Trece... Ma ne trece. Ne prvo. Na pijedestal ga treba popeti. Ali ne zelim da posmatram stvari u tom smjeru. "Filip Krajinovic", ako se tako zove "veliki" talenat...
    Ako se usudjujem reci da je turnir u Zagrebu sprdacina, ne znam zasto bih stedio turnir sa mnogo manjom tradicijom. Ne mozes racunati turnir npr. u Marseju, gdje je najgori francuski takmicar, koji je pozvan, Manarino (ako je uopste bio na turniru), a u Zagrebu Dodig podigne pehar, a u BG postoji rizik da to uradi Marko Djokovic, ili mozda njegov brat od tetke, no ga mrzi da igra. Banalizovanje, ali zelim da gledam sportsku stranu. Nesportska bi bila npr. da Bozoljac, koji igra u zivotnoj formi, gubi od Petra Jelenica, koji se jedva kretao po terenu, i zaostajao brejk, a Bozoljac jos servirao prvi..................
    Ne zelim da se prisjecam, tesko mi padaju ti trenuci seljacenja.

  13. #7963
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ajde sad fino pogledaj Johanezburg koji je isto turnir serije 250,ne samo njega,imas ih koliko oces i uporedi sa SO!
    Ove nedelje se igra celendzer u Sarajevu,mozda i najbrzi hard na svijetu i upravo je mali Basic izbacio Tursunova,da nije namjesteno,ja gledah cijeli mec,pa mi se ne ucinje jbg.Teorije zavjere naravno!
    Kvins,Doha,Marsej su najjaci turniri serije 250,Beograd je jako blizu tom nivou,samo pogledaj izmedju kojih se turnira igra i to jos dobija na tezini,a svako svojima daje vajld,sta ces,eno je Nik sredio Filipu i za Majami cak,moze mu se,kao sto tajo Bubka nalazi svoj sinu od kojeg ima toliko boljih igraca,zivot nije fer,pomiri se s tim!

    A nije lako doci do ATP turnira,mada to i sam odlicno znas...

  14. #7964
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Ma nije samo problem namjestanje, nedostatak takmicara, los odnos prema igri (najvise ovog ima), ..., nego ja volim da se osjeti taj neki smek. Ne znam da li u Cileu ima koji ATP turnir, znam da svako malo ima celendzer u Santijagu, ali bih volio veliki turnir na onom njihovom "koloseum" terenu...

    ps. Je li stvarno gubim sarm? Samo mi je to ostalo. Bez njega nemam sto vise zivjet. Jedino mozda da npravim neke pare, zaposlim se, pa postanem opet zanimljiv.

  15. #7965
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Ove nedelje se igra celendzer u Sarajevu,mozda i najbrzi hard na svijetu i upravo je mali Basic izbacio Tursunova,da nije namjesteno,ja gledah cijeli mec,pa mi se ne ucinje jbg.Teorije zavjere naravno!
    "Sumnja da je duel namešten potkrepljuje činjenica da je promet na Betfairu iznosio više od dva miliona evra, što iskače iz uobičajenog prometa za takve mečeve, i to u trenutku kada je delovalo da će hrvatski teniser predati meč zbog povrede. Naime, u drugom setu je hrvatski teniser zatražio medicinski tajmaut, u tom trenutku je na Betfairu koeficijent na Bozoljca pao na 1.01, a na Jelenića skočio na čak 100. Srpski teniser je, međutim, izgubio četiri gema zaredom uz nekoliko duplih servis grešaka što je izazvalo veliku sumnju mnogih, navodi "Večernji".

    Među nameštenim mečevima spominje se i susret Ivana Dodiga i Jevgenija Koroljeva.
    "Sumnje su neutemeljene. Gledao sam oba spomenuta meča i nisam video ništa što bi upućivalo na nekakvo puštanje. I Dodig i Jelenić su igrali odlično. Mislim da se Bozoljcu "skratila" ruka kada je shvatio da je blizu pobede. Nije lako igrati kad znate da suparnik ima probleme", rekao je direktor turnira Branimir Horvat.

    Cifra od dva miliona evra deluje kao sitnica u odnosu na 16 miliona koliko je prošle godine iznosio promet na meču između Antonia Vejića i Giljerma Kanjasa koji je hrvatski teniser rešio u svoju korist. "

    Nisam htio da odreagujem na konstataciju, jer moze biti i tacna, a i ne pada mi na pamet da posmatram tako stvari.

    Ali, tenis je najbolji sport za kladjenje. Jos kad ima live, mozes da bucas sa raznim kombinacijama i uplatama. Sjecam se da sam ja na istog Petra Jelenica zaradio nekih 500-600e, ali sam ga igrao da preokrene, jer mi se ucinilo da moze, Kad se povrijedio, kvota nije nidje bila 100, bar ne vise od minut-dva. Jer, ako su na toj kvoti primane uplate, onda su neki MORALI ostati bez posla. Razlog je prost. Koliko se sjecam, postojala su dva moguca scenarija prilikom povrede Jelenica. Ili da preda mec i bude kvota 1,00 ili da nastavi i pobijedi na kvoti "100,00". Nisam vidio mogucnost da odigra do kraja, a gubi mec.

  16. #7966
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Milos ce igrati u Beogradu,za sad su jos potvrdjeni Garsija Lopez,Felisijano Lopez,Montanjes,Gonzalez,naravno Novak,Viktor i Janko,u ponedeljak kompletna lista ucesnika!

  17. #7967
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Kojeg je datuma tachno taj turnir i jeli ko ovdje od vas ishao da gleda to prije?? Kolko su karte, kako, zashto??? Slobodno se rasprichajte

  18. #7968
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ne znam koliko su,samo je problem vecernji termin kad igra Djokovic,tada se do njih tesko dolazi,ali zato prva dva dana mozes da setas kako mi rekose po kompleksu,da gledas treninge,nije neka pomama u tom dnevnom terminu

    Pocinje 25. aprila

  19. #7969
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    To bi valjalo poc gledati... Pogotovo mec Gonzo v Djole. No ce mi biti tesko aklimatizovat se nakon fudbalskih terena.

  20. #7970
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    De Varman nastavlja gdje je stao. Momak je materijal za vrh. Steta sto ranije nije pristupio turu. Igra bzv tenis, ali je lijepo gledat njegove meceve protiv napadaca... Jos jedna nepremostiva prepreka za Gulbisa.

  21. #7971
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Mislim da je pod OBAVEZNO (ko uopshte voli tenis) poc i pogledat Fernanda Gonzalesa vs Djokovic ili vs nekoga drugog jer to jednostavno MORA bit spektakl. Eh da, "Gonzo" je forehand br. 1 u svijetu, a br. 2 sam ja. Znachi nishta ovi iz pro tour-a i njihovi smijeshni forehandi naspram moga i Gonzovoga, ovi ostali su boranija !!!

  22. #7972
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Hahahah. A siguran sam da i ti i Gonzo zajedno da se poperite na mrezu, dzaba bi vi bilo protiv mog jednorucnog bekhenda, slajs igre kojom bih usporio vase udarce, i zadnjeg, ali ne manje bitnog, top-spin forhenda, s kojim bih vas primorao da udarate lopticu u penjanju, a onda vi dzaba forhendi, ako niste Del Potro...

  23. #7973
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene samo interesuje da li Nadal na ovoj podlozi može da pobjedi nikada jačeg Noleta.Naravno uvažavam mnogo Federera ali realno cijeli svijet čeka novi njihov meč i odgovor- da li polako dolazi do smjene najveće dvojke svjetskog tenisa ili ne...

  24. #7974
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Đoković opet iskazao humanost

    Izvor: B92 | ČŽ Naš najbolji teniser Novak Đoković još jednom je dokazao svoju humanost.

    Beta, AP
    Na meču drugog kola turnira u Indijan Velsu pojavio se sa zavijenim kolenom, ali je na stezniku bila ispisana podrška narodu Japan, koji je pogođen zemljotresom ogromne snage.
    Na stezniku je pisalo "support to Japan", zbog čega je naš teniser dobio veliki aplauz.
    On je lako savldao Golubjeva sa 6:0 i 6:4, a naredni protivnik mu je Ernests Gulbis.

  25. #7975
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako je Ana pomela Jelenu. Cisto da se vrati za ono u Madridu.

Page 319 of 1103 FirstFirst ... 219269309315316317318319320321322323329369419819 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •