Page 93 of 1103 FirstFirst ... 43838990919293949596971031431935931093 ... LastLast
Results 2,301 to 2,325 of 27574

Thread: Tenis

  1. #2301
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    A sto je bilo sa prethodna 2 turnira gdje su ga Simon, a posebno Rodik razvalili.
    Djokovica Rodik nije razvalio, u medjusobnim duelima je ipak razvaljivanje na strani Novaka, i tebe cu nocas pozdravit u pola 12 Kako vam tesko padaju ovi momenti u sportu sto je to brate cemu tolika mrznja momak igra odlican tenis i naslednik je federera na tronu pomirite se sa tim , znam da morate progutat nedje strasnu cinjenicu da Djokovic igra pod srpskom zastavom....

  2. #2302
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Djokovica Rodik nije razvalio, u medjusobnim duelima je ipak razvaljivanje na strani Novaka, i tebe cu nocas pozdravit u pola 12 Kako vam tesko padaju ovi momenti u sportu sto je to brate cemu tolika mrznja momak igra odlican tenis i naslednik je federera na tronu pomirite se sa tim , znam da morate progutat nedje strasnu cinjenicu da Djokovic igra pod srpskom zastavom....
    Ne, ne nisi razumio, meni je drago sto Novak dobro igra, i masu mi je interesantnije gledat kad on igra nego recimo Nadal. Uglavnom navijam za exyu igrace, osim u posebnim slucajevima (kao sto je slucaj sa Tsongom-Alijem). Meni tesko pada kada vidim da na tenis nema postova uopste (Nole je igrao i u Dubaiju) i onda se u polufinalu ako se Nole plasirao pojavi 30 tzv ljubitelja tenisa (poput sinisam, koji pocnu sa ne bas inteligentnim komentarima, mada je sa njim tako u svim sportovima vazda ima neki komentar kao da je najveci znalac u svim sportovima).
    Ako pratis Noleta, prati stalno a ne samo kada se plasira u polufinale ili finale. Sa ovim sto sam rekao za Rodika i Simona sam te htio uputit na to da je Nole igrao jos meceva ove godine osim polufinala i finala AO i Indian Velsa (mada ih ti vjerovatno nisi ni gledao, jer da si ista pratio znao bi da Nalbandian odavno nije u formi sa kraja prosle godine, a ne se ovdje iznenadjujes sto je izgubio a on ocajno igra od AO-a).

  3. #2303
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Ne, ne nisi razumio, meni je drago sto Novak dobro igra, i masu mi je interesantnije gledat kad on igra nego recimo Nadal. Uglavnom navijam za exyu igrace, osim u posebnim slucajevima (kao sto je slucaj sa Tsongom-Alijem). Meni tesko pada kada vidim da na tenis nema postova uopste (Nole je igrao i u Dubaiju) i onda se u polufinalu ako se Nole plasirao pojavi 30 tzv ljubitelja tenisa (poput sinisam, koji pocnu sa ne bas inteligentnim komentarima, mada je sa njim tako u svim sportovima vazda ima neki komentar kao da je najveci znalac u svim sportovima).
    Ako pratis Noleta, prati stalno a ne samo kada se plasira u polufinale ili finale. Sa ovim sto sam rekao za Rodika i Simona sam te htio uputit na to da je Nole igrao jos meceva ove godine osim polufinala i finala AO i Indian Velsa (mada ih ti vjerovatno nisi ni gledao, jer da si ista pratio znao bi da Nalbandian odavno nije u formi sa kraja prosle godine, a ne se ovdje iznenadjujes sto je izgubio a on ocajno igra od AO-a).
    Prijatelju tenis kao i svaki sport zahtijeva veliku fizicku snagu i izdrzljivost pa je nemoguce ocekivati od prvih deset igraca na ATP listi da osvajuju svaki turnir. Ja sam o Nabaldianu vec pisao jer ono sto je odigrao u Madridu i razvaljivanje koje ga je karakterisalo sve trojice najboljih tenisera jeste samo zato sto je taj turnir na kraju godine i u vremenu kada su igraci poprilicno umorni od tenisa. Nabaldian je odlican igrac ali nije velik igrac jer veliki igraci imaju neki kontinuitet a Nabaldian ga nema.

    Federer je sinoc dozivio pravi debakl i kao sportista i kao prvi igrac na svijetu jer ga je deklasirao 98 igrac na ATP listi. Za moj pojam Fedex je igrao najljepsi tenis ikada ali pojavom Nadala i Djokovica vrlo je brzo izgubio tu titulu iako je i dalje prvi zahvaljujuci cinjenici da zadnjih godina nije postojalo ni dva igraca koja su mu se mogla suprotstatvit, sada ga eto dobija i 98 igrac na ATP listi sto jasno pokazuje da je isuvise rano pokleknuo....

  4. #2304
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jos malo pa kraj filma !!!
    rijech je naravno o federeru,hahahaha:mrgreen:

  5. #2305
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    federer ce definitivno odigrati jos ovu sezonu i onda moze da igra lagano sa samprasom tenis. Fizicki je totalno pao sto je zaista nevjerovatno. Odmarao je 20 dana zbog mononukleoze ali se vidi da je totalno iscrpljen i van forme. Pokusace da osvoji barem jos 1 GS i to je to.
    "Film" federer je trajao duze od 4 godine a vidjecemo koliko ce trajati djokovic i nadal...mislim da ce to biti serije sa duzim prekidima.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  6. #2306
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ah kako ga je opeglao, sto je to
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  7. #2307
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    prenos zenskog finala nece biti na rts i na sport klub! a eurosport 1 bi trebao da prenosi finale u zenskoj konkurenciji, na njihovom sajtu pise da je prenos u 20.15!

  8. #2308
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    federer ce definitivno odigrati jos ovu sezonu i onda moze da igra lagano sa samprasom tenis. Fizicki je totalno pao sto je zaista nevjerovatno. Odmarao je 20 dana zbog mononukleoze ali se vidi da je totalno iscrpljen i van forme. Pokusace da osvoji barem jos 1 GS i to je to.
    "Film" federer je trajao duze od 4 godine a vidjecemo koliko ce trajati djokovic i nadal...mislim da ce to biti serije sa duzim prekidima.
    Federer nije starac vec takodje mlad momak, to sto je svoju tenisku visegodisnju vladavinu imao zahvaljujuci cinjenici da nije imao ozbiljnijeg suparnika to je druga prica. Nadal i Djokovic imaju tek po 21 godinu tako da je sve moguce.....

  9. #2309
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U 19 je zensko finale...

  10. #2310
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Federer nije starac vec takodje mlad momak, to sto je svoju tenisku visegodisnju vladavinu imao zahvaljujuci cinjenici da nije imao ozbiljnijeg suparnika to je druga prica. Nadal i Djokovic imaju tek po 21 godinu tako da je sve moguce.....
    Da bi totalno potvrdili Federerov odlazak treba sacekat jos par mjeseci ipak se tek oporavio od teske bolesti, pitanje je koliko meceva za redom moze odigrat na vrhunskom nivou. Na pocetku turnira igrao je odlicno i onda ga Fish odere laganice, ocigledno je da ima problema sa kondicijom.
    Federer ima 27 godina (u Avgustu) moze igrat jos par godina. Ja licno vjerujem u pricu o mononukleozi jer je do kraja prosle godine bio daleko najbolji. Bas ovoliki pad mi se cini nemogucim, stariji igraci padaju malo po malo a ne danas kralj, a sjutra gubi od Fisha.

  11. #2311
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Đe je onaj OCTAVIAN sad te je htio oba oka da mi izvadi kad rekoh da će brzo Federera svi redom da peglaju. Nema, sve ima svoj rok trajanja

  12. #2312
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista to, no kad ga dobiju na Wimbldon onda pocnite price. :P
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  13. #2313
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Federer je jos od sredine prosle godine usao u period dje su mladji igraci ojacali i koji su poceli da ga dobijaju, vrijeme je da ga nasliejde bolji, Fedex je proslost...

  14. #2314
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih rekao da je prošlost stari, ne može se tako pričat za njega. Ipak je do prije dva mjeseca bio skroz neprikosnoven...
    Tek poslije ove godine, ako ne osvoji ni jedan grand slam turnir onda ta priča može imat temelja...

  15. #2315
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Da bi totalno potvrdili Federerov odlazak treba sacekat jos par mjeseci ipak se tek oporavio od teske bolesti, pitanje je koliko meceva za redom moze odigrat na vrhunskom nivou. Na pocetku turnira igrao je odlicno i onda ga Fish odere laganice, ocigledno je da ima problema sa kondicijom.
    Federer ima 27 godina (u Avgustu) moze igrat jos par godina. Ja licno vjerujem u pricu o mononukleozi jer je do kraja prosle godine bio daleko najbolji. Bas ovoliki pad mi se cini nemogucim, stariji igraci padaju malo po malo a ne danas kralj, a sjutra gubi od Fisha.
    Nije pad Federera poceo od AO nego jos ranije prosle godine kad je imao niz poraza u masters seriji protiv Djokovica u Montrealu,pa 2 zaredom od Nalbandiana u Parizu i Madridu krajem godine.Tako da njegov pad nema mnogo veze sa tom famoznom bolescu,vec su se jednostavno pojavili mladji i bolji,a i on vise nema onu igru od prije 2-3 godine kada je bio na vrhuncu.

  16. #2316
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znaci slazemo se da je film pri kraju,jos malo a

  17. #2317
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_ZZ View Post
    Nije pad Federera poceo od AO nego jos ranije prosle godine kad je imao niz poraza u masters seriji protiv Djokovica u Montrealu,pa 2 zaredom od Nalbandiana u Parizu i Madridu krajem godine.Tako da njegov pad nema mnogo veze sa tom famoznom bolescu,vec su se jednostavno pojavili mladji i bolji,a i on vise nema onu igru od prije 2-3 godine kada je bio na vrhuncu.
    Izgubio je od Djokovica na Mastersu, pa ga dobio u na US Openu, izgubio od Nalbandiana pa ga dobio na zadnjem Mastersu kad je bilo najvaznije (dva poraza u citavoj godini ne znace pad, pogotovo sto je iste pobijedio kad je bilo najvaznije). Moje misljenje - mononukleoza. Samo se pitam da li ce se vratiti i biti kao nekad. Jasno je da se moze pojaviti neko bolji, ali da ga Fish dere - to nije bas vjerovatno.

  18. #2318
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kazem da se vidjelo da pocinje da pada jos prosle godine,jer mu se ranije nisu desavali tako cesti porazi na najvaznijim turnirima,da bi ove godine totalno krahirao.Jedan od razloga sto ne vjerujem u pricu o mononukleozi je to sto on prakticno nije propustio nijedan turnir,dok je Ancic zbog slicne situacije pauzirao pola godine.A sto se tice poraza od Fisha i to mi je vrlo sumnjivo prije bih rekao da je tenkovao mec tj. namjerno izgubio kako bi izbjegao jos jedan poraz od Djokovica i nove price kako se pojavio novi kralj tenisa i da je on(Federer) zavrsena prica.Jer ne znam kako drugacije objasniti onako ubjedliv poraz od 98. igraca svijeta koji je imao procenat ubacenog prvog servisa 35 %,dok je prije toga meca sve protivnike lagano pocistio.

  19. #2319
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_ZZ View Post
    A sto se tice poraza od Fisha i to mi je vrlo sumnjivo prije bih rekao da je tenkovao mec tj. namjerno izgubio kako bi izbjegao jos jedan poraz od Djokovica i nove price kako se pojavio novi kralj tenisa i da je on(Federer) zavrsena prica.
    Da je tako, onda ne bi ni ucestvovao, nego bi se pozvao na mononukleozu ili bi se povuko iz tenisa, jer mu para sigurno ne fali, a na svakom vecem turniru Nole ucestvuje... Mogu povjerovat da je izmislio mononukleozu da bi opravdao prosle poraze, ali da je namjerno izgubio...


    ...je NEMOGUCE.

  20. #2320
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kolko lupetate za federera strasno.....a kako je taj 98. igrac doso do polufinala?

  21. #2321
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam ni rekao da sam siguran da je tenkovao mec nego da mi je samo nacin na koji je izgubio vrlo sumnjiv.Jer izgubiti od Fisa koji je prije toga savladao Davidenka,Hjuita i Nalbandiana samo po sebi nije previse cudno.Cudno je to da je on uspio da dobije prvog tenisera svijeta sa 35 posto ubacenog prvog servisa,da Federer citav mec nikakve emocije nije pokazivao kao da mu je totalno svejedno.Jer ruku na srce on je vec samim ulaskom u polufinale osvojio vise bodova na turniru nego prosle godine,tako da ce povecati razliku u odnosu na Nadala koji je IW prosle godine osvojio.Ali eto da ne bih izgledao paranoicno neka ovo bude samo neka moja pretpostavka koja naravno tesko da moze biti tacna.

  22. #2322
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    zvanicna informacija! PRENOS ZENSKOG FINALA NA EUROSPORT 1 OD 20.15

  23. #2323
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1-0 za Anu, u medjuvremenu se navijaci opet brukaju - urlaju dok Kuznjecova servira.

  24. #2324
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar*Beograd
    Posts
    1,997
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo vodi Ana 1-0 (6-4)
    M. Roma Volley #14

    red passion, red heart, red soul - MUFC

  25. #2325
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se ukljucih na 4:3 za Kuznjecovu i ova tri gema sto je Ana uzela su stvarno bili za Nevjerovatno dobra igra...

    AJDEEEE!!!
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

Page 93 of 1103 FirstFirst ... 43838990919293949596971031431935931093 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •