Page 302 of 304 FirstFirst ... 202252292298299300301302303304 LastLast
Results 7,526 to 7,550 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #7526
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Vlada Crne Gore saopštila je "Vijestima" da ministri pravde i finansija Marko Kovač i Aleksandar Damjanović nisu predstavljali Vladu na jučerašnjoj svečanoj akademiji povodom Dana Republike Srpske (RS) u Banjaluci, kojoj su prisustvovali.

    Navode da Vlada, u susret planiranim posjetama predsjednika i njenih članova inostranstvu, usvaja "Platformu o posjeti" koju kandiduje resor člana Vlade koji predvodi delegaciju. Usvajanjem Platforme na sjednici Vlade, član ili delegacija Vlade ovlašćeni su da je predstavljaju."U vezi sa Vašim pitanjem, obavještavamo Vas da Vlada nije razmatrala platformu za predmetnu posjetu, odnosno da ista nije ni bila kandidovana za razmatranje i usvajanje od strane resornih ministara", kazali su "Vijestima", odgovarajući na pitanje da li su Kovač i Damjanović prisustvovali svečanoj akademiji povodom Dana RS kao predstavnici Vlade ili u njihovo ime.
    "Tačno je da ova posjeta nije prošla uobičajenu proceduru u vidu usvajanja platforme na sjednici Vlade, kao što je i tačno da je Ustavni sud BiH osporio navedeni datum za obilježavanje, ali je takođe činjenica da se taj dan i dalje od strane vlasti Republike Srpske i stanovništva doživljava i tretira kao istorijski događaj koji treba i vrijedi obilježiti", rekao je Kovač
    "ja u klin ti u ploču"

    Proci ce Kovac taman ko Leposavic. Vjerovatno.

  2. #7527
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,878
    Thanks Thanks Given 
    2,705
    Thanks Thanks Received 
    2,575
    Thanked in
    1,455 Posts

    Default

    75% Crnogoraca ovu koje ja predstavljam na forumu i van posjetu RS smatra beznacajnom i benignom....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  3. #7528
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Дритан нема контролу над министрима, нажалост, и не вјерујем да ће сад кад требају нови избори да се договоре тражит да се гласа о министру у скупштини, није босна баш толико важна.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  4. #7529
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,472
    Thanks Thanks Given 
    4,238
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default



    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  5. #7530
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,440
    Thanks Thanks Given 
    14,939
    Thanks Thanks Received 
    4,202
    Thanked in
    2,126 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Samo neka šeću...relaksirano. Što više šetali ovi i ovakvi po ovakvim svečanostima to bolje će biti Crnoj Gori dugoročno.
    Ovakve svečanosti?

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  6. #7531
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,369
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Не само што су била само два министра, него су у личном својству дошли не министарском.
    Добар наук за следеће.
    Kad si ministar, nema opcije fizičko lice i lično svojstvo. To su trebali da nauče davno, i da znaju onoga dana kad su postali ministri.

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Smijeniti ga odma.
    Ne moze ministar da predstavlja drzavu kako mu se cefne.

    I njega i Damjanovica smijeniti.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Koja je poenta smjenjivat ministre iz Vlade kojoj je izglasano nepovjerenje?
    Mada kad malo razmislim, i to smo radili.

    Oćemo li Adžiću pravdu a Dritanu finansije ili obrnuto?

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    75% Crnogoraca ovu koje ja predstavljam na forumu i van posjetu RS smatra beznacajnom i benignom....
    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    https://www.cdm.me/politika/turkovic...-dvije-drzave/

    Pa ono jes. Benigna je. Avangarda je to, mi ne razumijemo biće. Sigurno su i svi iz EU oduševljeni.

    Sreća pa je ona sakndalozna izjava premijera od ljetos u Srebrenici bila više nego korektna pa će se ovaj mali faul oprostit laganini.
    Lijepo ophođenje jednog momka i njegove Vlade prema zemlji u kojoj je studirao.
    Za divljenje i poštovanje.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #7532
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Сад је институција а док је био премијер био је пјаница, вјерски фанатик, мрзитељ цетињана и црногораца, слуга београда и шта већ не.
    Kako si ovo napisao kao da je meni licno upuceno a razumijem da nije.

    Svakako, da se razjasnimo, meni je on bio najbolji, ali previse posten i dobar, kao takav nije nikome odgovarao.

    Zato su ga uzjahali od prvog dana svi odreda, a ova vlada je najgora u istoriji visestranackog sistema.

    Miga stijepovica je bilo milina gledat naspravm ovih blavora, no tranzicija jbg…

  8. The Following User Says Thank You to gamechanger For This Useful Post:


  9. #7533
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post



    https://www.cdm.me/politika/turkovic...-dvije-drzave/

    Pa ono jes. Benigna je. Avangarda je to, mi ne razumijemo biće. Sigurno su i svi iz EU oduševljeni.

    Sreća pa je ona sakndalozna izjava premijera od ljetos u Srebrenici bila više nego korektna pa će se ovaj mali faul oprostit laganini.
    Lijepo ophođenje jednog momka i njegove Vlade prema zemlji u kojoj je studirao.
    Za divljenje i poštovanje.
    Не знам како се у ово увлачи Дритан, јер је јасно да су пошли сами, без знања и одобрења владе. Дритан нема ауторитет/начин да их заустави, као што није имао ни за ранка и рашка кад су по свом ћефу стављали плочу у морињу.

    Дритан једино може да покуша да их смијени али не знам би ли му то прошло у скупштини као са ранком и рашком.

    Дритан/влада се оградила саопштењем од данас, али то не интересује никог посебно не његове мрзитеље из федерације бих. Њима је он издајник од 30.08. шта год да уради исто му је.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  11. #7534
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,878
    Thanks Thanks Given 
    2,705
    Thanks Thanks Received 
    2,575
    Thanked in
    1,455 Posts

    Default

    Isto ko sto Srbija ima Kosovo tako i mi imamo komsije sa svima da budemo na lijepo a ni skim iskreno, a ovi poglavari iz EU ako ne zele ruski srpski uticaj nek otvore fondove jer u Crnogorskom narodu ljubav prema fondovima i eurima je jaca od religije ....
    ps ocekujemo to posle izbora dako bude neka stabilnost politicka ali jedino ako partija neka bude dominirala a ovako copor dzukela da vlada pih pih a oprosticu infrakciju zbog copora dzukela na vlasti.
    sto rece neko gore Zdravko herbiko ispade gospodin

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  12. #7535
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    75% Crnogoraca ovu koje ja predstavljam na forumu i van posjetu RS smatra beznacajnom i benignom....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Prdstavljas 75% Crnogoraca "na forumu i van"? Dobi li ti kakvo ovlascenje da zastupas? Ako nemas, onda nista.
    I kako izracuna tih 75%?

  13. #7536
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,878
    Thanks Thanks Given 
    2,705
    Thanks Thanks Received 
    2,575
    Thanked in
    1,455 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Prdstavljas 75% Crnogoraca "na forumu i van"? Dobi li ti kakvo ovlascenje da zastupas? Ako nemas, onda nista.
    I kako izracuna tih 75%?
    ne brini nisi ti u Crnogorce dokazao si se...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  14. #7537
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    ne brini nisi ti u Crnogorce dokazao si se...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Mislim da si ti u one "ime crnogorsko prezime srpsko"

    Bevanda

  15. #7538
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Не знам како се у ово увлачи Дритан, јер је јасно да су пошли сами, без знања и одобрења владе. Дритан нема ауторитет/начин да их заустави, као што није имао ни за ранка и рашка кад су по свом ћефу стављали плочу у морињу.

    Дритан једино може да покуша да их смијени али не знам би ли му то прошло у скупштини као са ранком и рашком.

    Дритан/влада се оградила саопштењем од данас, али то не интересује никог посебно не његове мрзитеље из федерације бих. Њима је он издајник од 30.08. шта год да уради исто му је.
    Хвала Дритану што ме подржао.

    Abazović: Naravno da neću smijeniti Kovača i Damjanovića, rekli su da podržavaju ustavno uređenje BiH


    Abazović: Naravno da neću smijeniti Kovača i Damjanovića, rekli su da podržavaju ustavno uređenje BiH (vijesti.me)
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  16. #7539
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Najjace da ih smijeni pa da on i konobar vode citavu vladu uz onog kongfu beranca.

  17. The Following User Says Thank You to gamechanger For This Useful Post:


  18. #7540
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,878
    Thanks Thanks Given 
    2,705
    Thanks Thanks Received 
    2,575
    Thanked in
    1,455 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Mislim da si ti u one "ime crnogorsko prezime srpsko"

    Bevanda
    mojkovcaninu iz beograda ne moze katunjanin nikad biti sa prezimenom srpskim no vidji sebe

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  19. #7541
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,878
    Thanks Thanks Given 
    2,705
    Thanks Thanks Received 
    2,575
    Thanked in
    1,455 Posts

    Default

    Sledeca vlada mora sa proradi na crnogorskom identitetu jer postajemo nacija bez identiteta...


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  20. #7542
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Хвала Дритану што ме подржао.

    Abazović: Naravno da neću smijeniti Kovača i Damjanovića, rekli su da podržavaju ustavno uređenje BiH


    Abazović: Naravno da neću smijeniti Kovača i Damjanovića, rekli su da podržavaju ustavno uređenje BiH (vijesti.me)
    U Dritanovoj Crnoj Gori, rijeci govore vise od djela.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  22. #7543
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,984
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Sledeca vlada mora sa proradi na crnogorskom identitetu jer postajemo nacija bez identiteta...


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Mislim da imamo prave ljude za to, sa visedecenijskim iskustvom.

    I obecali su da ce bolje ovog puta, ako im se opet ukaze sansa.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  23. #7544
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Pa kazu da posjeta fasistickoj manifestaciji nije narusila odnose CG i BiH: https://www.cdm.me/politika/turkovic...i-ni-dolaziti/
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  24. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  25. #7545
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,472
    Thanks Thanks Given 
    4,238
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Kakav bitchslap iz voleja.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  26. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  27. #7546
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,531
    Thanks Thanks Given 
    132
    Thanks Thanks Received 
    485
    Thanked in
    219 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Pa kazu da posjeta fasistickoj manifestaciji nije narusila odnose CG i BiH: https://www.cdm.me/politika/turkovic...i-ni-dolaziti/
    Bisera za respekt, kakva stara skola i iskustvo


    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  28. #7547
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,369
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Не знам како се у ово увлачи Дритан, јер је јасно да су пошли сами, без знања и одобрења владе. Дритан нема ауторитет/начин да их заустави, као што није имао ни за ранка и рашка кад су по свом ћефу стављали плочу у морињу.

    Дритан једино може да покуша да их смијени али не знам би ли му то прошло у скупштини као са ранком и рашком.

    Дритан/влада се оградила саопштењем од данас, али то не интересује никог посебно не његове мрзитеље из федерације бих. Њима је он издајник од 30.08. шта год да уради исто му је.
    Što se uvlači Dritan? Što je premijer, i što mu ministri šetaju na proslave koje Ustavni sud zemlje u koju su pošli ne priznaje kao praznik.
    Ono jes malo zajebano.
    I ne postoji univerzalno dugme ON/OFF sad sam ministar sad sam fizičko lice. Ministar si svo vrijeme, i ponašaj se tako.
    S obzirom da je ministar Kovač izjavio da je bio kao ministar, biće interesantno opravdat troškove puta kad dostave odgovore generalnom sekretarijatu Vlade jer su išli tinu ninu kolima koja ih sleduju po funkciji. Jes malo zajebano što put nije usvojen na Vladu, pa je i taj put u Banja Luku malo sporan i sa tog aspekta. Da ne pominjemo da se slavi stvaranje Republike Srpske za koju postoji previše video dokaza kako je stovorena. Sipaš so na ranu. Predivno.
    Mada što se mene tiče neka su pošli, ne treba puno da se pokaže pravo lice. Naše (nas poreskih obveznika) malo njima je puno (srce mislim).

    Sjeća li se ko da je Dritan rekao i donio uredbu da će majbah da se parkira i samo u nužnim prilikama koristit. Jedna takva nužna prilika je bila juče u posjeti Plantažama. I onaj dan u Željezaru. I svaki ubogi dan.
    Nije ni predsjednik bolji. On već tradicionalno 30 i 31og se vozi avionom da uhvati najljepše zalaske pred Novu godinu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  29. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  30. #7548
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Što se uvlači Dritan? Što je premijer, i što mu ministri šetaju na proslave koje Ustavni sud zemlje u koju su pošli ne priznaje kao praznik.
    Ono jes malo zajebano.
    I ne postoji univerzalno dugme ON/OFF sad sam ministar sad sam fizičko lice. Ministar si svo vrijeme, i ponašaj se tako.
    S obzirom da je ministar Kovač izjavio da je bio kao ministar, biće interesantno opravdat troškove puta kad dostave odgovore generalnom sekretarijatu Vlade jer su išli tinu ninu kolima koja ih sleduju po funkciji. Jes malo zajebano što put nije usvojen na Vladu, pa je i taj put u Banja Luku malo sporan i sa tog aspekta. Da ne pominjemo da se slavi stvaranje Republike Srpske za koju postoji previše video dokaza kako je stovorena. Sipaš so na ranu. Predivno.
    Mada što se mene tiče neka su pošli, ne treba puno da se pokaže pravo lice. Naše (nas poreskih obveznika) malo njima je puno (srce mislim).

    Sjeća li se ko da je Dritan rekao i donio uredbu da će majbah da se parkira i samo u nužnim prilikama koristit. Jedna takva nužna prilika je bila juče u posjeti Plantažama. I onaj dan u Željezaru. I svaki ubogi dan.
    Nije ni predsjednik bolji. On već tradicionalno 30 i 31og se vozi avionom da uhvati najljepše zalaske pred Novu godinu.
    Ја сам написао да Дритан нема контролу над министрима, то је његова кривица, исте нема због тога што ураде неки од њих на своју руку. Тојест има политичке, али брзо ће избори па ће се видјет ко ће добит ко изгубит.
    Пут је споран управо због тога што нису добили дозволу владе за то, а сами одлазак је споран политички али не толико колико се представља. Јер РС је стварност хтио то неко признат или не, и није неуставна прослава тог ентитета већ је неуставно прослављати на датум који су изабрали. То што се од ЦГ тражи да смо већи католици од папе је нешто на шта се морамо навић али не морамо то радити.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  31. The Following 5 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  32. #7549
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,369
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Ја сам написао да Дритан нема контролу над министрима, то је његова кривица, исте нема због тога што ураде неки од њих на своју руку. Тојест има политичке, али брзо ће избори па ће се видјет ко ће добит ко изгубит.
    Пут је споран управо због тога што нису добили дозволу владе за то, а сами одлазак је споран политички али не толико колико се представља. Јер РС је стварност хтио то неко признат или не, и није неуставна прослава тог ентитета већ је неуставно прослављати на датум који су изабрали. То што се од ЦГ тражи да смо већи католици од папе је нешто на шта се морамо навић али не морамо то радити.
    Dritan nema kontrolu nad samim sobom, a posljedično ni nad Vladom ni nad ministrima.
    Politički je itekako sporan. Vidimo reperkusije toga. Osim ako ti narušavanje odnosa sa zemljom sa kojom se graničiš nije problem vrijedan pomena.
    Nisam ni rekao da je neustavno slavljenje Dana Republike Srpske, već da se slavi nastajanje države za koju ima previše video dokaza koji pokazuju kako je nastala - prolivanjem krvi, strijaljenjm muslimana, progonom i ubijanjem i žena i djece. I neki sudovi su utvrdili ratne zločine na toj teritoriji.

    Smetaće sjutra kad Kosovo bude slavilo svoj dan, iako je njegovo nastajanje ništa manje različito od nastajanje Republike Srpske. Naprotiv, identični postulati, samo su potpomognuti NATO bombama.

    Kad već pomenu da oćemo da smo veći katolici od Pape, sjutra očekujem da će vam biti OK kad ode delegacija Crne Gore na proslavu Oluje, dana Kosova i slično?
    Oh wait. Ipak su neke prozivke i na taj račun bile.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  33. #7550
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Dritan nema kontrolu nad samim sobom, a posljedično ni nad Vladom ni nad ministrima.
    Politički je itekako sporan. Vidimo reperkusije toga. Osim ako ti narušavanje odnosa sa zemljom sa kojom se graničiš nije problem vrijedan pomena.
    Nisam ni rekao da je neustavno slavljenje Dana Republike Srpske, već da se slavi nastajanje države za koju ima previše video dokaza koji pokazuju kako je nastala - prolivanjem krvi, strijaljenjm muslimana, progonom i ubijanjem i žena i djece. I neki sudovi su utvrdili ratne zločine na toj teritoriji.

    Smetaće sjutra kad Kosovo bude slavilo svoj dan, iako je njegovo nastajanje ništa manje različito od nastajanje Republike Srpske. Naprotiv, identični postulati, samo su potpomognuti NATO bombama.

    Kad već pomenu da oćemo da smo veći katolici od Pape, sjutra očekujem da će vam biti OK kad ode delegacija Crne Gore na proslavu Oluje, dana Kosova i slično?
    Oh wait. Ipak su neke prozivke i na taj račun bile.
    Које су реперкусије овог чина? Да ли је повучен амбасадор БиХ из ЦГ? Да ли се одустаје од неког од десетина споразума између двије државе? Да ли је ово само галама која ће престати до следеће комеморације у Поточарима? Баш ме интересује какве ће бити реакције следеће године ако неко пође или као Здравко само телефонски честита 09.01.

    Јесу ли биле горе реперкусије од Србије када смо повриједили њихов устав и признали Косово, па се преживјело?

    Неће бити ок да се иде на прославу Олује, а биће ок да се иде на прославу независности Косова, јер нису исте ствари.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

Page 302 of 304 FirstFirst ... 202252292298299300301302303304 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •