Page 24 of 41 FirstFirst ... 1420212223242526272834 ... LastLast
Results 576 to 600 of 1020

Thread: [[Evrovizija]]

  1. #576
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve je do mase
    SaMo JeDnA DnEvNo

  2. #577
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    hahahahahhaahhahahahaha

    nije prosao

    hahahahahahahahahaha
    GAGA, moze li malo lakse sa tim ispoljavanjem postmodernistickog relativizovanja svega, pa i patriotizma?
    Vecina ljudi je zla

  3. #578
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Sve je do mase
    I do pastira
    Vecina ljudi je zla

  4. #579
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cuo sam juce, da su voditelji kazivali da je otac Stevana cijelu nedelju u Finsku nosijo Skotsku Nosnju! Eto kakvi su nam to Crnogorci :ass:

    Ja ih vec nisam bas nesto uzeljeo, i sunjao sam ih nesto. Navijao sam naravno za svoju zemlju iako ovoga Fadyja ne volim bas nesto

    Ali da kazem nije losa bila njegova pjesma i akt.

    A koga videh tamo da gitari svira? Marko Prentic od NoName. :mrgreen:

    Sta je bilo sa njima, ne cujem nista o njih vise niti ih vidim??

    Ali vala sramota, u salu nijednu CG zastavu nisam video.

    Samo velike Srpske :mrgreen:

    @ Gaga: Da li si ti Srpkinja? Ako jesi ti je reakcija prava Srpska. Vidi se da samo mozete (znate) da primate a ne da dajete.
    Last edited by MNT; 11-05-07 at 11:27.

  5. #580
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,887
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,842
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    meni je samo krivo sto te onakva budala nacera da budes ,,protiv,, svoje zemlje.:mad:
    f6

  6. #581
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    meni je samo krivo sto te onakva budala nacera da budes ,,protiv,, svoje zemlje.:mad:
    Kome kazes?

  7. #582
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prosto je nemoguce da posle onako organizovane Montevizije, imamo dobru pjesmu...
    Kakva je ono sprdnja bila. Bolje je organizovana "Nasa radost" u Rozaje. I kakvih je onamo pjesama bilo, bruka... Tako je Fedy na onom nasem "takmicenju" i mogao da pobijedi, a sad vidimo koliko nam se to isplatilo...
    A sto neko pomenu nase voditelje... Ahahahaha dje ih nadjose... Kad ce vise RTCG shvatiti da je proslo vrijeme ovakvog organizovanja i prenosenja dogadja i uposliti ljude koji znaju da rade!
    Progress, not perfection!

  8. #583
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne obracam mnogo paznju na to drugorazredno takmicenje, nego nije mi jasno zasto morate toliko da se zezate sa svojim predstavnikom koji nije prosao? morate li sve svoje propisno da ispljujete?
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  9. #584
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djavolica View Post
    Prosto je nemoguce da posle onako organizovane Montevizije, imamo dobru pjesmu...
    Kakva je ono sprdnja bila. Bolje je organizovana "Nasa radost" u Rozaje. I kakvih je onamo pjesama bilo, bruka... Tako je Fedy na onom nasem "takmicenju" i mogao da pobijedi, a sad vidimo koliko nam se to isplatilo...
    A sto neko pomenu nase voditelje... Ahahahaha dje ih nadjose... Kad ce vise RTCG shvatiti da je proslo vrijeme ovakvog organizovanja i prenosenja dogadja i uposliti ljude koji znaju da rade!
    Pa cekajte,

    Koliko shvatim se nisu samo ovi moji Crnogorci ovde u inostranstvo (i ja) ljutili te je ovaj lik zabran da ucestvuje, nego i narod dolje?

    Ali je i on isto samo chovjek, pa nema veze, na 13 mjesto smo dosli u pola finalu, bolje nemoze za takvu malu zemlju koja prvi put ucestvuje u toliki veliki kontest.

    Ali mi je ipak za te je malo naroda vjerovalo u njega i CrnuGoru na Evroviziju, steta. Nije barjaka bilo niti naseg naroda (sunjam, neznam tacno) to ga je malo zazalilo mozda, pa i jos blesavi otac koji mu je u Skotsku Nosnju hodao.
    Last edited by MNT; 11-05-07 at 11:49.

  10. #585
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cousteau View Post
    ne obracam mnogo paznju na to drugorazredno takmicenje, nego nije mi jasno zasto morate toliko da se zezate sa svojim predstavnikom koji nije prosao? morate li sve svoje propisno da ispljujete?
    Ja nesto ne gledam je li moje, tvoje, nase, njihovo, nego valja li ili ne valja. Jesi li mozda razmisljao u tom pravcu!?
    Evo, Marija je njihova, pa mislim da je pjesma dosta dobra.
    Progress, not perfection!

  11. #586
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MNT View Post
    Pa cekajte,

    Koliko shvatim se nisu samo ovi moji Crnogorci ovde u inostranstvo (i ja) ljutili te je ovaj lik zabran da ucestvuje, nego i narod dolje?

    Ali je i on isto samo chovjek, pa nema veze, na 13 mjesto smo dosli u pola finalu, bolje nemoze za takvu malu zemlju koja prvi put ucestvuje u toliki veliki kontest.

    Ali mi je ipak za te je malo naroda vjerovalo u njega i CrnuGoru na Evroviziju, steta. Nije barjaka bilo niti naseg naroda (sunjam, neznam tacno) to ga je malo zazalilo mozda, pa i jos blesavi otac koji mu je u Skotsku Nosnju hodao.
    Cudni su ti crnogorci.;-)
    Ja mislim da je bila bolja organizacija, bilo bi i boljih pjesama, a ovako to nam je sto nam je...
    Progress, not perfection!

  12. #587
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno ne pamtim bolju evroviziju. Inace to slabo pratim, ali juce mi je shtoshta privlacilo paznju dok sam radila na kompu. AJde hvala bogu da mi je makar Moldavija prosla (glasah za njih). Steta za Holandiju i jos neke sjajne stvari i mocne vokale sto ne prodjose (i ona druga crnkinja, ne znam iz koje zemlje, je bila odlicna). Turska ove godine nije bila zasluzila finale...
    Crna Gora je stvarno bila dobra, spada u vrh tamo vidjenog..
    Marija je odlicna, ali ne bih se usudila kladiti da ce da pobijedi u onoj konkurenciji, bice tesko, ovo je napokon evrovizija sa mnogo vrh pjesama..
    Last edited by odli; 11-05-07 at 12:19.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  13. #588
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pesme su zaista za klasu bolje nego prethodnih nekoliko godina.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  14. #589
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Cousteau View Post
    ne obracam mnogo paznju na to drugorazredno takmicenje, nego nije mi jasno zasto morate toliko da se zezate sa svojim predstavnikom koji nije prosao? morate li sve svoje propisno da ispljujete?
    Ada chus. Kako nece, kad se sluh izostri u milanskoj skali , a prisustvo na Beckom novogodinjem koncertu svede na to kao i odlazak na pijacu onda se vidi da je ovo nase sve bljakkkk. Ma ne, nije to da oni pljuju nego samo nadrasli sredinu, a i bas je bljakkk navijati za svoje jer vidis da ovaj MNT nema pojma sta je radio otac onoga nasega zeta iz Bjelorusije i odma je dobar.

  15. #590
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lako je bilo Bugarskoj i Moldaviji da prodju polufinale. Sva rodbina iz Srbije glasala za bracu rumune i bugare.
    I obrnuto naravno.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  16. #591
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Preko Morace
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije valjda da je neko od vas pomisljao da ce Stevan da prodje u finale.

    A pogotovo kad vidjeh koreografiju sa Slavenom:lolblue:.

    Jes da bi mi drago bilo jer je nasa zemlja u pitanju, ali stvarno je pjesma losa.

  17. #592
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pjesma je odlicna, a razlog zbog koga nijesmo prosli je taj sto u dijaspori nema mnogo Crnogoraca. A i to sto ima nije zainteresovano bas. I jaka je konkurencija bila.
    Moj favorit od starta je Slovenija.
    Marijina pjesma mi se ne svidja. :burp:
    Onaj u roze sa peruskama prodje. ALI TRANVESTITI SU U TRENDU, zar ne ?!
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  18. #593
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni zanimljivo da chitam ove kritike ovdje o organizaciji u CG, o pjesmi, o....
    Prvo ne kapiram o kakvoj je organizaciji rijech kad je Feddy i njegov tim dobio izuzetnu kritiku od voditelja koje sam slushao u toku prenosa i kad su pozivali na glasanje. Ono sto me chudilo jeste sto su voditelji naizmjenichno hvalili predstavnika CG, iako je to chudno jer je pjesma izvodjena na nashem jeziku (oni preferiraju engleski).
    Jeli bio konkurs? Jesu li se pojavili na CG izbore oni koji su mogli? Jel izabran najbolji (ovo s rezervom za bilo koji konkurs). Jesu li ih ispljuvali, zvizdali (kao nedavno negdje kod mojih)?
    Jel glasanje preko muzichkih kritichara ili preko pozvia telefonom?
    Jel svaki poziv bio 55centi? Jeste.
    Jeli se glasalo za njega van CG, jeste. Nije bilo dovoljno, drugi su dobili vise poziva i to je to.

    p.s. Inache Marija je dobila izuzetnu kritiku za glas ali su je unistili sa koreografijom, chak su voditelji izrazili nadu da najgora koreografija nece biti prepreka za njen ulazak u finale.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  19. #594
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djavolica View Post
    Ja nesto ne gledam je li moje, tvoje, nase, njihovo, nego valja li ili ne valja. Jesi li mozda razmisljao u tom pravcu!?
    Evo, Marija je njihova, pa mislim da je pjesma dosta dobra.
    ja glasam po ključu
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  20. #595
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako se sudbina po nekad poigra ... taman sam pomislio kako ovom nashem ni evropski gej trendovi nisu pomogli ... pa malo razmislim i shvatim da je ono iz Srbije proshlo u finale ...
    Inache mislim da je ta evrovizija stvarno glupost i da se tu radi 50-60% o muzici shto je malo za neshto shto bi trebalo da bude "najvece evropsko muzichko takmichenje" . U onih 5 minuta koje sam izgubio "gledajuci" to imao sam utisak da gledam neku paradu psiho-fizichkih anomalija .
    Sve u svemu ogledalo danashnjice...
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  21. #596
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    zemlja Dembelija
    Posts
    201
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    namrtvo mi je drago sto nije prosao!!!
    zato sto se nisu potrudili da naprave bolju pjesmu...
    Kad im je trebalo da se promovise najljepsa nam zemlja bas su se potrudili oko No name, a sad kad smo dobili sta smo htjeli....
    Zao mije jer je nas (ako zanemarimo skotsku suknju)
    NAdam se da ce sledece godine shvatiti da ne smijemo da idemo sa glupom pjesmicom tamo....
    uh
    Don Kihot mi je predak!!! Stalno me napadaju neke vetrenjace. Upravo smisljaju zavjeru protiv mene!

  22. #597
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ada chus. Kako nece, kad se sluh izostri u milanskoj skali , a prisustvo na Beckom novogodinjem koncertu svede na to kao i odlazak na pijacu onda se vidi da je ovo nase sve bljakkkk. Ma ne, nije to da oni pljuju nego samo nadrasli sredinu, a i bas je bljakkk navijati za svoje jer vidis da ovaj MNT nema pojma sta je radio otac onoga nasega zeta iz Bjelorusije i odma je dobar.
    Jaj jaj, eto i ti pode sad u napad protiv mene.

    Ja samo kazem sto sam cuo da je bilo. Sto ce mo mi Crnogorci ovde u inostranstvo te nam nema svako satelit ili da Crnagora ne izdaje nase novine u inostranstvo ili dalje a? Ajde kazi?

    Znas dobro, da svaka novina, kanal itd nesto drugo kazu. Websites isto razlicite rijeci imaju.

    I ko kaze da pljuvam svoju zemlju? Ja sam samo javijo da Fady-a ne volim bas nesto, ali da mi se njegovo ucestovanje i prestacija svidela.

    Zbilja meni jos nije jasno ko je on tacno, neki websites kazu da ima Skotske prece u CG, koji su tun vec otkad se CG zvala Zeta. Drugi opet kazu da je dosao sa roditeljima u CG iz Skotske da zivi. Sta je sto?

    Vidi se da Crnogorci u CrnuGoru vise ne mogu vise dobro da se ponasaju sa svojom Crnogorskom bracom u inostranstvom. Sada vam je moto, samo misliti na sebe drugi neka sviraju!
    Last edited by MNT; 11-05-07 at 13:03.

  23. #598
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MNT View Post
    Cuo sam juce, da su voditelji kazivali da je otac Stevana cijelu nedelju u Finsku nosijo Skotsku Nosnju! Eto kakvi su nam to Crnogorci :ass:

    Ja ih vec nisam bas nesto uzeljeo, i sunjao sam ih nesto. Navijao sam naravno za svoju zemlju iako ovoga Fadyja ne volim bas nesto

    Ali da kazem nije losa bila njegova pjesma i akt.

    A koga videh tamo da gitari svira? Marko Prentic od NoName. :mrgreen:

    Sta je bilo sa njima, ne cujem nista o njih vise niti ih vidim??

    Ali vala sramota, u salu nijednu CG zastavu nisam video.

    Samo velike Srpske :mrgreen:

    @ Gaga: Da li si ti Srpkinja? Ako jesi ti je reakcija prava Srpska. Vidi se da samo mozete (znate) da primate a ne da dajete.
    jeste ja sam ti vele srpkinja moram priznat...
    evo ovako javno to sad chinim.
    otkrili ste me

    ponekad ne znam sto je gora kategorija: biti chetnik ili maloumni crnogorac. pri chemu i jedna i druga kategorija chine dvije bezumne i retarditirane dimenzije.
    (u svakom sluchaju najgore je biti Bonja, ali uzmimo sad ponudjene strane)

    erurosong sam ochito pogresno protumacila. srecom ga nisam pratila, ali bogu hvala da nas onaj psiho fegi ne predstavlja.
    to bi bilo mnogo teshko za podnijet.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  24. #599
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je favorit bio DJ Bobo i pjesma o vampirima.je li prosao
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  25. #600
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vi kao da svi poznajete lichno tog CG pjevacha?
    Zali Boze ako ga svi cijene kao ove njegove "komshije" sa foruma.
    Ja nemam pojma ko je, pa sam samo pratio izvodjenje. Moguce da su i oni ostali predstavnici sve imbecil do imbecila za svoje poznanike, ali srecom po njih nisu pili kafu s nashima, pa su spasheni.:blah:
    SaMo JeDnA DnEvNo

Page 24 of 41 FirstFirst ... 1420212223242526272834 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •