Page 1 of 12 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 280

Thread: Ne jedite kod Joe-a

  1. #1
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default Ne jedite kod Joe-a

    Evo da započnem jedan topic koji bi mogao da bude od koristi forumašima da se ne opeku tamo gdje se neko od nas već opekao. Dakle da vidimo gdje smo kupili pokvarenu stvar pa nisu htjeli da je zamijene, u kom restoranu smo jeli groznu hranu, gdje je usluga bila katastrofalna ... ukratko - gdje se više nećete vraćati da vas neko za vaše pare zezne.

    Evo jedan moj primjer. To je bilo prije oko 2 godine. Kupila sam na poklon jednu Nokiu u mobil centar Pavićević u Ulici Slobode. Da je to bilo preko "Tender oglasa" pa da kažem sama sam kriva što kupujem bez računa i na usmenu garanciju, ali ovako... Elem, u prodavnici smo uključili telefon, prodžarali malo kroz meni, sve u redu, kupujem. Zamotala u sjajni papir i kroz dan-dva ponijela poklon za rođendan. Čim je raspakovan i stavljena mu kartica probamo da se međusobno nazovemo kad ne radi mu slušalica – ništa se ne čuje. Ja vratim telefon i objasnim o čemu se radi, pokažem garanciju, oni ga otvore, pogledaju i kažu da je skvašen i to u slanoj vodi, 100% pao u more :-o :-o :-o :-o !!!!!! Ja kažem nije mrdao sa stola đe je stojao u sjajnom papiru tih dan-dva, nisam se pomamila. Tu nastade svađa, prodavac graje, drvlje i kamenje na mene kako oću da im podmetnem. Jedva stižem do riječi. On mene optužuje da sam koristila telefon, ja mu kažem da on odlično zna da ga je neko prije prodaje koristio jer mu ga je on sam dao i da ga sram bude. :fight: Kaže on popraviće ga, ali da platim! Ja reko ne vjerujem da ću, nisam kriva, kao što i nisam. I tako se tu svašta izgovori dok ja ne zaprijetih da ću da ga dam u novine da prodaje škart robu naivnim kupcima a on demonstrativno ode u drugu prostoriju. Onda jedan mu kolega, uljudniji tip, reče da će on da sredi stvar i tako oni ipak popraviše telefon na kraju bez para.

    Međutim, od tada kad mi god treba nešto vezano za mobilni, u širokom luku obilazim ovu radnju. Pazite gdje kupujete!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisi jedina koja se zali na Pavicevica... ja znam nekoliko osoba (ukljucujuci i sebe) kako smo imali nekih zvrcki sa njim... neodgovornost, nemar... sto reci vise... :roll:
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bio sam za docek NG u Kolashin i reko da svratim da vidim kakva je "Bianca" i odusevih se izgledom,ali zaposleni su na nivou kafane,cak ni toliko. Em sto sam cekao za kafu (bez secera i vode ) pola sata i jos toliko da bih dobio ovo u zagradi i ne samo ja vec i ostali u kafeu,em mi je konobar na moje pitanje "sta ima od kolaca?" rekao "nema sanse,nemam ti ja sad vremena,pa mozda kasnije".. Ako nam je to najeltitniji hotel (medju 3 svakako) onda se ja bas brinem za turizam.
    p.s. odlican topic

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    a u bjanku su zaposleni ti lokalni ljudi ,koji tesko da im je skola imala ikakve veze sa konobarisanjem.kuku nama za nama,ocemo li micat dje...

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nijesi jedino celjade ja sam sa scerkom od 12 god (tada) jeo ja 300 grama skoljki (prstac) a ona isto neke plodove mora neznam zaboravijo sam i racun sa picem 45 eura .....NIKAT VISE DA MI DZABE DAJE SVE !!!!!!!!!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  6. #6
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahaha sad vidjeh ovo.. koliko ja imam tih zvrchkica auuu... josh sam ja pravi zhivac za te stvari mrzim kad mi se pogrijeshi narudgbina ili kad na svoju ruq stavljaju zachine, presjedne mi jelo! pi!
    a u chudnoj shumi sad za novu, majko mila ja sam konobaru 4 puta naruchila picje alo CHETRI OUTA i on me svaki put pogleda saslusha i isqlira! zadnji put sam mu se izdrala i opet me isqlirao prolazi pored mene i nishta! valjda njemu u lkorist ide shto toliko troshimo on se sprda strashno! crkla sam od smijeha (histerichno se smijem samo kad crkavam od nervoze)
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,502
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Ako vam neko pravi problem sa garancijom samo kazete da cete da nazovete trzisnu inspekciju, sve da nijeste u pravu garancija ce vam biti ispostovana.
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  8. #8
    Join Date
    May 2006
    Location
    Blok 5
    Posts
    502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p.u.l.s.e. View Post
    U Budvi pored restorana Donna kod Nikole ima još jedan restoran, ne znam kako se zove ali ima na ulazu mali ribnjak i mosti? (ulazi se sa strane pristaništa).

    Sjeli tamo da jedemo i naru?ili mušulje. Konobar nam predloži da nam stavi miješano mušulje, prstace i vongole i mi pristadosmo. Pazite sad ovo: porcija jednog od to troje košta 6 €, drugog 7 € a tre?eg 8 €. Mješavina te tri vrste školjki (po tre?ina od svake) nam je napla?ena 16 €. Nismo htjeli da pravimo džumbus, a pošto nismo našli biser u školjki ne znam kako su došli do te cifre.

    Nikad više tamo ne idem!


    EDIT: Evo na?oh da se restoran zove "Porto"

    E ja sam tu sad za NG bio da ruchavam i stvarno je hrana bila OK nije ni bila preskupa jedino shto su imali problem sa machkama konobar nam je reknujo da zena u komsiluk ima jedno 40 machkica i sad te machke shpartaju po restoranu kao u svoju kucu jedna je npr pala sa plafona na onaj fentilator ogrooomni stim shto nije bio upaljen. A nama zanimljivo!
    Ljakse

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    ja imam lose iskustvo sa bojovicima,sto drze boy electronik,ili kako li vec,a znam i jos nekoliko ljudi koji ih ne mogu smislit.

    liku sam donio davno jedan racunar na servis,nije ga dobro odradio,opet je komp brljavio (kasnije je u drugom servisu utvrdjeno da je brljavio jer nije bilo u redu do hardvera) uglavnom on optuzi mene da sam nesto ja tu prcka i da ne radi,i to navali na mene ka sivonja (brko onaj) jos malo pa oce da me bije,dere se lik,kuku reko dje sam ja ovo dosa,pih,nikad vishe
    a sin mu je jos odvratniji,sa njime se preko telefona ne moze ni razgovarat,jer tako mumla i tako je to strasno,lik uopste ne otvara usta dok prica,nepristojan i bezobrazan.
    znam neke ljude kojima su prodali racunare kante,a na racun sa cijenom racunar potpuno drugi.
    skoro su htjeli drugu da prodaju 256 mb sd ram memorije za 60 eura,nijesu normalni...
    zaobidjite ih u sirokom luku...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ne znam prije koliko....u BK trazim konobaru pepeljaru a meni "ao casti mi nemam ja sad vremena sachekaj malo"

    skoro,prije nove u klub umjetnika naplacuje meni konobar i kaze 10 i 20 pita ga moja cura a rachun,blok...bilo shta? a on"a mi ne izdajemo rachune sad pred novu godinu"

    proshle godine u city becks ja i cura naruchujemo pice i lik opet bez rachuna i bloka neku ubi boze cijenu....ja reko nema problema samo rachun donesi...fiskalni ne blok...i "sasvim sluchajno" rachun bi nekih 3-4e manji...

    Konoba put ostroga...katastrofa od usluge...zali boze jer im je hrana zlata vrijedna....vishe od 40 minuta niko nije doshao ni pepeljare da nam zamijeni a kamoli shto drugo...

    carine...jednom odoh da jedem tamo ...konobaru je bitnije da raspremi neke stvari nego da nas pita shta cemo da jedemo iako sam ga fino pozvao....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  11. #11
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    :mad:Elektroprivreda CG !!!! :blah::blah:
    Racun za mjesec dana mi je 111 ojro !
    :hammer:

    Zovu me elektricar,stalno gasim svijetla po kuci iza drugih ,brinem da mi racun ne skocHi .. kad ono .. ne lezi vraZhe! ..
    A nesto ne mogu u ovom stanu naci onaj sat za stuju .. :mrgreen:


  12. #12
    Blackout Guest

    Default

    Kad dodje kefalo isprichace vam kako smo jedne prilike u BD pasli za 35e :P

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Vidim svi imate neka negativna iskustva sa BD... :lolblue:



    Mademoiselle.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Ne operisite se kod dr Dasica,i ne poradjajte zene kod dr Jovovica
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  15. #15
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Obala Lozovache
    Posts
    2,773
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I ne vadite zube u ambulantu preko puta Vampirice !!!!
    glavu odvale covjeku prije no zub


  16. #16
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Ne operisite se kod dr Dasica,i ne poradjajte zene kod dr Jovovica
    elaboriraj ovo za Dasica jerbo se spremam da ga posjetim zbog bola u koljenu a cula sam i ovako i onako o njemu!?
    dje da idem tj kod koga?

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Kod privatnika :!:
    Vjeruj idem po doktora zadnja 3 mjeseca, i ako mozes ikako kod privatnika.
    Zavrsis odma gospodski.
    Ovako ce da te salju od jednoga da drugoga ljekara, od tvojega doktora do specijaliste, ljekove neces nac u aopteku i slicno. Da ne pricam o nervozi i gubljenju vremena.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    telekom, tj sad t-com!
    izmisljeni pozivi "specijalnih brojeva" i slicne zavrzlame..kao da paushalno izdaju te racune.
    Ono valjda se raspitaju za zivotni standard korisnika usluga, pa u skladu sa tim te oshinu po dzepu.
    Ne sjecam se kad je racun za fixni bio ispod 100 eura...a ide do... do.. mnogo!
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  19. #19
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acid cookie
    Ono valjda se raspitaju za zivotni standard korisnika usluga, pa u skladu sa tim te oshinu po dzepu.
    Jel to oces da se pohvalis kolko imas para? :devil:
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    elaboriraj ovo za Dasica jerbo se spremam da ga posjetim zbog bola u koljenu a cula sam i ovako i onako o njemu!?
    dje da idem tj kod koga?
    Kod Dr.Aligrudica u KBC,ovoga nesoja zaobidji
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  21. #21
    Goran69 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Kod Dr.Aligrudica u KBC,ovoga nesoja zaobidji

    Ako ovako nastavis onda cemo jopet u KBC Beograd ili u bratsku nam (za one koji sami finansiraju) na sve operacije.

  22. #22
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    kucice-prodavnice preko puta klinickog centra:
    sok gusti gadni neki od litar i keks (nesto slicno kao domacica)
    3.25 eura

    nikad vise, osim sa bombom da im odem tamo

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Nijesi jedino celjade ja sam sa scerkom od 12 god (tada) jeo ja 300 grama skoljki (prstac) a ona isto neke plodove mora neznam zaboravijo sam i racun sa picem 45 eura .....NIKAT VISE DA MI DZABE DAJE SVE !!!!!!!!!!!!
    a sto si ti mslio meraklija/gurmanu koliko cesh platiti prstace zivotati !?
    Last edited by stinger; 11-01-07 at 12:55.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p.u.l.s.e. View Post
    U Budvi pored restorana Donna kod Nikole ima još jedan restoran, ne znam kako se zove ali ima na ulazu mali ribnjak i mostić (ulazi se sa strane pristaništa).

    Sjeli tamo da jedemo i naručili mušulje. Konobar nam predloži da nam stavi miješano mušulje, prstace i vongole i mi pristadosmo. Pazite sad ovo: porcija jednog od to troje košta 6 €, drugog 7 € a trećeg 8 €. Mješavina te tri vrste školjki (po trećina od svake) nam je naplaćena 16 €. Nismo htjeli da pravimo džumbus, a pošto nismo našli biser u školjki ne znam kako su došli do te cifre.

    Nikad više tamo ne idem!


    EDIT: Evo nađoh da se restoran zove "Porto"
    To je jedan, po meni, od najboljih restorana u BD. Zove se PORTO.
    Ali sam ja tamo dobila alergiju (ili trovanje, josh ne znam) od hobotnice.8-)
    Never Complain, Never Explain

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stinger View Post
    a sto si ti moslio meraklija/gurmanu koliko cesh platiti prstace zivotati !?

    aLO 300 BRUTO = OO0,12 GRAMA NETO HAHAHAHAHAHHAH ALOOOO 45 EURA
    JAGNJE CIJELO U SWECKU JE 45 EURA !!!!!! ! LUNC (RUCAK) OD NAJBOLJEGA MEZA U BILO KOJI RESTORAN JE MAX 6 EURA ! nO DOBRO MI SMO MONTE KARLO
    Last edited by Zvek_Zivi; 11-01-07 at 10:34.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Page 1 of 12 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Horoskop :)
    By independent girl in forum Gastronomija
    Replies: 15
    Last Post: 24-02-12, 15:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •