View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #48651
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,554
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    4,586
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Dovoljno mi je bilo vidjet koliko se Ivancic usrao na oba kornera.

    Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #48652
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Pa ne mozete ti korner biti mjerilo toga...

    Ja se sjecam frajera iz Vojvodine odlican igrav bio, a cini mi se u Bate isto da dobro igra...
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  3. #48653
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ma znam ja da je Ivić, ali bih iskreno volio ovim poluporizvodima iz uvoza da se nikad ne sjetim ni imena ni prezimena.
    :lolblue: eto tako
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #48654
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,020
    Thanks Thanks Given 
    4,842
    Thanks Thanks Received 
    9,928
    Thanked in
    3,762 Posts

    Default

    Dobro se Sofranac nije usra kod onog kornera, nije trebalo onamo bit Oliver Birof, dovoljno je samo bilo ne usrat se i postavit glavu.

    Ne avetajte ljudi Ivancic ili kako li vec je ima 10min svega i 3 kontakta s loptom, najjace da smo mogli vidjet nesto tu Zna se koliko ja mrzim ove iz uvoza da gledam ali trebamo biti realni.

    Sent From My Galaxy S7
    War. War never changes.

  5. #48655
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Ja ne mogu prežalit izgubljene cikluse u kojima je Bećiraj igrao krilo, a Kojašević čekao da ga se neko sjeti.
    Samo zbog toga ću Tumbakoviću i Ivkovića oprostit, jer radi bolji skauting nego ona bruka od prethodnika.
    Ja bi njegovo ime da zaboravim nekako.
    Upoređivati Tumbakovića i onog nepomenika je uvreda za Tumbakovića. Sad nam igra ima i glavu i rep, a uz malo više sreće smo mogli čak i do 3 boda protiv, objektivno, mnogo jače Poljske.
    Dick Laurent is dead!

  6. #48656
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,554
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    4,586
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    A Mirko Ivanic oganj ga izgorio. Iz Backog Jarka wherever the fak that is.

    Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  7. #48657
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Inace cini mise atmosfera nikad gora na tribina.
    Makar sam ja takav utisak stekao pored Tv prijemnika.

    Sta se desava sa klubom navijaca jel on ugasen i sad umjesto njih dukljani , jer mi se cini da je glavna ekipa ista ?
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  8. #48658
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Inace cini mise atmosfera nikad gora na tribina.
    Makar sam ja takav utisak stekao pored Tv prijemnika.

    Sta se desava sa klubom navijaca jel on ugasen i sad umjesto njih dukljani , jer mi se cini da je glavna ekipa ista ?
    I meni se ucinjelo,a rekose mi i prijatelji sto su bili na stadion da nikad gore nije bilo

  9. #48659
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zbog 6 izgubljenih bodova u dvije poslednje utakmice, nama ce sledeci duel sa Jermenima biti presudan za bilo sta dalje.

    3 boda neoohodna..

  10. #48660
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Аматери.

    Реално, постојале су двије опције - једна је била да нам га да Левандовски на суву класу (десило се), друга је била да га дамо сами себи (десило се и то)

    Репрезентација Пољске је екипа од које не треба апсолутно да се плаши нико осим овог доњег дома (Сан Марино, Малта, Лихтенштајн). Гомила прецијењених извиканих играча + стварно Роберт Левандовски који је убједљиво најбољи нападач у европском фудбалу. Баша (фолирант) - Савић је штоперски пар који је макар два пута бољи од штоперског пара Пољске. Ове аветиње Пишчек, Блашчиковски итд. су само нека звучна имена која не праве никакву разлику. Но, да кренемо редом.

    Божовић апсолутно очајан вечерас. Вријеме је за промјену голмана. Поред тоталне несигурности, очајних дегажмана и одвратног постављања, успио је и да заплива на ону лопту за Пишчека и остави празан го. За слободни ударац не могу да му замјерам, ипак је Левандовски погодио малу мрежу, и да се помјерио вјероватно би епилог био исти.

    Савић одличан. С обзиром на то с ким је играо у задњој линији - феноменалан. Мало квари утисак неколико киксева и овај ''ђон'' што је скривио, а из којег смо примили гол.

    Шофранац - срце, борбеност, али нема квалитет да игра у најбољих 11 фудбалера Црне Горе. Нужно зло, ако мене питате.

    Стојковић - апсолутно најгори играч који је играо под Горицом од настанка репрезентације. Како сраман фудбалер, константно окреће леђа саиграчима и голману онда кад треба лопту да прими и да се направи нека брза транзиција. Крије се да прими пас, у одбрани касни, због њега смо примили други гол (Пишчек га изио као кутију наполитанки) и не видим буквално нити један разлог да тај човјек и даље буде у било каквом протоколу кад су акције репрезентације Црне Горе у питању.

    Марушић - коректан.

    Вукчевић - невидљив.

    Шћекић - лош. Каснио је на буквално сваку лопту на средини, све су му покупили. По мени такође још једно нужно зло.

    Којашевић - све честитке за партију вечерас, али ако мене питате овај човјек нема ништа осим прекида који је феноменалан. Корнери, слободни ударци, генерално центаршут - чиста десетка. Остало је просјечно или исподпросјечно. Нити је брз, нити је продоран, нити је плејмејкер... не знам. Али што се тиче прекида, под Горицом бољег извођача нисмо имали од настанка репрезентације.

    Вешовић - апсолутно најбољи играч репрезентације вечерас и све честитке момку на феноменалној партији. Класичан примјер како се игра бескомпромисно, с поштовањем али без икаквог страха од противника. Масакрирао Пишчека више пута и објаснио о каквој се превари ради. Још једном, СВАКА ЧАСТ.

    Бећирај - жеља и борбеност су неспорни, али човјек је апсолутно ограничен фудбалер пун неке сирове снаге која му апсолутно ничему не служи. Нити један дуел није добио вечерас лише онога уз гол аут линију у другом полувремену, а знамо како се то завршило (нити центаршут, нити шут, предаја лопте у ноге пољском штоперу).

    Мугоша - одличан вечера. Драго ми је што је постигао гол против једне озбиљне екипе као што је Пољска. Одлично убацивање из другог плана и на убачену лопту Вешовића, кад се мало оклизнуо. Штета што његов гол није значио и освајање бод(ов)а вечерас. Одлична партија.

    Иванић премало играо да би се извео неки закључак, али мислим да ће он бити појачање за нашу репрезентацију. Само му треба дати времена...
    ----------------------------------------------------------------------------------------------

    Што се тиче генерално утакмице и игре, заслужили смо да изгубимо.
    Ми смо екипа која игра без муда.
    Не умијемо да играмо без кад губимо. Тад је ваљда свима у глави да нема ништа да се изгуби, па се крене напријед. Тада обично и постижемо голове, ако не рачунамо ова повремена пуњења против Сан Марина и Казахстана.
    Остаје некако жал за овом утакмицом. Екипа без неколико стандардних и јако битних првотимаца играла је мање-више егал са Пољском, којој су многи прогнозирали убједљиву и лаку побједу.
    На крају смо побиједили сами себе примивши онај аматерски гол који је дошао као комбинација катастрофалних грешака Стојковића и голмана Божовића.
    А опет, екипа која на свом терену не игра на побједу не заслужује више од овога.
    Само, боли онда кад остане утисак после меча да се могло. Колико год то некима нереално звучало, ми смо имали ситуацију да поведемо 2:1 и избјегнемо пораз. Можда чак и побиједимо...

  11. #48661
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kazahstan u sledecem kolu ceka Dansku, mogli bi domacini uzeti bod

    Poljaci da opravdaju epitet favorita i dobiju Runune, mi Jermene, mnogo su nam duzni

    no, daleko je jun...ali treba se boriti i vjerovati.

  12. #48662
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,336
    Thanks Thanks Given 
    144
    Thanks Thanks Received 
    397
    Thanked in
    302 Posts

    Default

    Greote od onoga Stojkovica nocas, greote..

    Bozovic..golman u stanju da odbrani nemoguce, a da vise puta ima nevjerovatne ispade i losu anticipaciju...

  13. #48663
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ne zaboravite Jun je nama najgori period. Mislim da nismo u Junu dobili utakmicu nijednom dosad
    Podgorica Podgoricanima!

  14. #48664
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Аматери.

    Реално, постојале су двије опције - једна је била да нам га да Левандовски на суву класу (десило се), друга је била да га дамо сами себи (десило се и то)

    Репрезентација Пољске је екипа од које не треба апсолутно да се плаши нико осим овог доњег дома (Сан Марино, Малта, Лихтенштајн). Гомила прецијењених извиканих играча + стварно Роберт Левандовски који је убједљиво најбољи нападач у европском фудбалу. Баша (фолирант) - Савић је штоперски пар који је макар два пута бољи од штоперског пара Пољске. Ове аветиње Пишчек, Блашчиковски итд. су само нека звучна имена која не праве никакву разлику. Но, да кренемо редом.

    Божовић апсолутно очајан вечерас. Вријеме је за промјену голмана. Поред тоталне несигурности, очајних дегажмана и одвратног постављања, успио је и да заплива на ону лопту за Пишчека и остави празан го. За слободни ударац не могу да му замјерам, ипак је Левандовски погодио малу мрежу, и да се помјерио вјероватно би епилог био исти.

    Савић одличан. С обзиром на то с ким је играо у задњој линији - феноменалан. Мало квари утисак неколико киксева и овај ''ђон'' што је скривио, а из којег смо примили гол.

    Шофранац - срце, борбеност, али нема квалитет да игра у најбољих 11 фудбалера Црне Горе. Нужно зло, ако мене питате.

    Стојковић - апсолутно најгори играч који је играо под Горицом од настанка репрезентације. Како сраман фудбалер, константно окреће леђа саиграчима и голману онда кад треба лопту да прими и да се направи нека брза транзиција. Крије се да прими пас, у одбрани касни, због њега смо примили други гол (Пишчек га изио као кутију наполитанки) и не видим буквално нити један разлог да тај човјек и даље буде у било каквом протоколу кад су акције репрезентације Црне Горе у питању.

    Марушић - коректан.

    Вукчевић - невидљив.

    Шћекић - лош. Каснио је на буквално сваку лопту на средини, све су му покупили. По мени такође још једно нужно зло.

    Којашевић - све честитке за партију вечерас, али ако мене питате овај човјек нема ништа осим прекида који је феноменалан. Корнери, слободни ударци, генерално центаршут - чиста десетка. Остало је просјечно или исподпросјечно. Нити је брз, нити је продоран, нити је плејмејкер... не знам. Али што се тиче прекида, под Горицом бољег извођача нисмо имали од настанка репрезентације.

    Вешовић - апсолутно најбољи играч репрезентације вечерас и све честитке момку на феноменалној партији. Класичан примјер како се игра бескомпромисно, с поштовањем али без икаквог страха од противника. Масакрирао Пишчека више пута и објаснио о каквој се превари ради. Још једном, СВАКА ЧАСТ.

    Бећирај - жеља и борбеност су неспорни, али човјек је апсолутно ограничен фудбалер пун неке сирове снаге која му апсолутно ничему не служи. Нити један дуел није добио вечерас лише онога уз гол аут линију у другом полувремену, а знамо како се то завршило (нити центаршут, нити шут, предаја лопте у ноге пољском штоперу).

    Мугоша - одличан вечера. Драго ми је што је постигао гол против једне озбиљне екипе као што је Пољска. Одлично убацивање из другог плана и на убачену лопту Вешовића, кад се мало оклизнуо. Штета што његов гол није значио и освајање бод(ов)а вечерас. Одлична партија.

    Иванић премало играо да би се извео неки закључак, али мислим да ће он бити појачање за нашу репрезентацију. Само му треба дати времена...
    ----------------------------------------------------------------------------------------------

    Што се тиче генерално утакмице и игре, заслужили смо да изгубимо.
    Ми смо екипа која игра без муда.
    Не умијемо да играмо без кад губимо. Тад је ваљда свима у глави да нема ништа да се изгуби, па се крене напријед. Тада обично и постижемо голове, ако не рачунамо ова повремена пуњења против Сан Марина и Казахстана.
    Остаје некако жал за овом утакмицом. Екипа без неколико стандардних и јако битних првотимаца играла је мање-више егал са Пољском, којој су многи прогнозирали убједљиву и лаку побједу.
    На крају смо побиједили сами себе примивши онај аматерски гол који је дошао као комбинација катастрофалних грешака Стојковића и голмана Божовића.
    А опет, екипа која на свом терену не игра на побједу не заслужује више од овога.
    Само, боли онда кад остане утисак после меча да се могло. Колико год то некима нереално звучало, ми смо имали ситуацију да поведемо 2:1 и избјегнемо пораз. Можда чак и побиједимо...
    Potpisujem za svakoga igraca,isto misljenje,samo cu korigovati nesto

    Marusic-Prijatno iznenadio,dosta dobra partija

    Kojasevic-za mene je magija,stvarno je veceras odigrao prvo prelose toliko da sam izdimio da ga izbaci,drugo je bilo bolje i asistencija ga je izvadila iz mrtvih.Ali ja sam imao prilike njega da pratim ranije i skoro kad je igrao u Mladost,to je momak koji vrlo cesto izgubi 100 lopti na utakmici i dovede vas do ludila ali obavezno da neki evrogol ili neku vrhunsku asistenciju napravi.Sto znam,mislim da vazda treba da pocinje jer od njega se vazda nesto konkretno moze ocekivati.Ima sve sto treba da posjeduje jedan vrhunski fudbaler a opet nema mnogo toga,ne znam kako da ga opisem,gubi mnogo lopti mislim da mu je to najveci problem

    Stojkovic

    Nije on toliko los,veceras na momente dobar na momente los,bio je najbolji bek u Srpskoj ligi prosle godine,nije to mala stvar.Moguce da sad neigranje,mala minutaza u Njemackoj cine svoje da pada forma,ali daleko od toga da je najgori igrac,za drugi go nisam siguran da je on,prije bih rekao Vesovic,a takodje i vezni red sto je dozvolio onu dubinsku loptu (ako cemo od pocetka da gledamo)
    Last edited by Pterodaktil; 27-03-17 at 01:24.

  15. #48665
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,532
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    486
    Thanked in
    220 Posts

    Default

    Goreg igraca veceras od Nikole nije bilo, to je vidio svako na stadion. Sto mu je bilo ne mogu da se opametim, jedan pas nije svezao.
    Oce aut da se izvede deset puta, on trk na drugu stranu terena da slucajno njemu ne bace loptu. Citavo vrijeme izbjegava igru, ni jedan jedini put za citavu utakmicu nije trazio od saigraca da mu bace loptu.
    A nije da je neznalica i da ne umije, nego je neki drugi faktor bio u pitanju.

    Druga stvar koja je strasna bola oci je fizicka sprema Scekica. On je potpuno crkao bio posle 20 minuta, sirom otvorio usta i setkao se onuda, brojeci minute do kraja.

    Sent from my GT-I9300 using Cafe Del Montenegro mobile app
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  16. #48666
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Goreg igraca veceras od Nikole nije bilo, to je vidio svako na stadion. Sto mu je bilo ne mogu da se opametim, jedan pas nije svezao.
    Oce aut da se izvede deset puta, on trk na drugu stranu terena da slucajno njemu ne bace loptu. Citavo vrijeme izbjegava igru, ni jedan jedini put za citavu utakmicu nije trazio od saigraca da mu bace loptu.
    A nije da je neznalica i da ne umije, nego je neki drugi faktor bio u pitanju.

    Druga stvar koja je strasna bola oci je fizicka sprema Scekica. On je potpuno crkao bio posle 20 minuta, sirom otvorio usta i setkao se onuda, brojeci minute do kraja.

    Sent from my GT-I9300 using Cafe Del Montenegro mobile app
    To ja bas komentarisah sa drustvom,cini mi se da od pocetka do kraja meca jedan jedini put komentatori na Tv nisu pomenuli njegovo ime sto je stvarno nevjerovatno

    Scekic povrijedjen plus slaba fizicka sprema (mala minutaza u klubu),dobro rece Nikola Rakojevic na poluvremenu,zasto Scekic povrijedjen igra ?
    I jos nesto je rekao zasto svi cekaju da udje Vucinic koji od 2015 nema mec,zar stvarno mislite da moze ista da ucini ? Peca jako postujem.
    Mislim da je Tumba pogrijesio sa veznim igracem morao je neko drugi,prije Scekica prije svega.Lose su djelovali danas,eto ne mozemo reci da su ih probijali kroz sredinu ali nisu bili od neke koriste npr. da iznesu loptu

  17. #48667
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,542
    Thanks Thanks Given 
    1,654
    Thanks Thanks Received 
    1,736
    Thanked in
    1,042 Posts

    Default

    Nesto pade na pamet,nzm jel ko pitao ranije? Dje onaj mali Mandic sto je osvojio svjetsko sa Srbijom? Jeli povrijedjen ili ga nisu zvali?

    Piši Milijana Vako

  18. #48668
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Crna Gora vs Poljska utakmica Sport Klub
    1 poluvrijeme https://mega.nz/#!FuJxhRYZ!eCdAeScJpJbFI4WdR3oCjOaoHR3vlBhaWtACWKd 4QrE
    decryption key
    !eCdAeScJpJbFI4WdR3oCjOaoHR3vlBhaWtACWKd4QrE
    2 poluvrijeme https://mega.nz/#!EuYFTTYY!lkcRG1ICIW0z5upGF_MinDw-FFgKZDGM_2n6dxQVJGc
    decryption key !lkcRG1ICIW0z5upGF_MinDw-FFgKZDGM_2n6dxQVJGc

  19. #48669
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Nesto pade na pamet,nzm jel ko pitao ranije? Dje onaj mali Mandic sto je osvojio svjetsko sa Srbijom? Jeli povrijedjen ili ga nisu zvali?

    Piši Milijana Vako
    On je bas propao,u Cuki nije ni na klupu odavno

  20. #48670
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,542
    Thanks Thanks Given 
    1,654
    Thanks Thanks Received 
    1,736
    Thanked in
    1,042 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    On je bas propao,u Cuki nije ni na klupu odavno
    Aa u tome grmu lezi zec... nisam znao.

    Piši Milijana Vako

  21. #48671
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Zasto Ivanic prije Luke Djordjevica ili Filipa Raicevica? Zasto Mirko kojem fala za sve bez ijednog meca prije ove dvojice. Kakva je to ekipa kojoj u 75 minut dva igraca padnu zbog grca u misic. I zasto Mladen Bozovic ima 15 kila viska? Sprema nula.

  22. #48672
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,020
    Thanks Thanks Given 
    4,842
    Thanks Thanks Received 
    9,928
    Thanked in
    3,762 Posts

    Default

    Ada Mirko je usao 4 minuta prije kraja, sa pivom u ruku i cigarom usta bi te 4 minuta moga pruzit maximun, islo se na sve ili nista, na neki njegov sut ili dupli pas sa nekim, skroz mi je logicno sto je probao sa njim.
    War. War never changes.

  23. #48673
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Jes 4 minuta ali eto imao je prije opcija. Mogao je i Vlado Boljevic mozda uskocit. Pojma nemam ali meni je ono sinoc lose bilo. Ne pamtim goru reprezentaciju. A nijesu ni oni Poljaci neki strucnjaci pa je i mec bio ruglo.

  24. #48674
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,020
    Thanks Thanks Given 
    4,842
    Thanks Thanks Received 
    9,928
    Thanked in
    3,762 Posts

    Default

    Luka Đorđević je ušao prije njega 5-6 min, takođe je i Ivanić ušao mjesto povrijeđenog Kojaševića. Ja ne pamtim da je više hajpa oko nekog igrača sa strane bilo kao oko ovog Ivanića tako da je i realno bilo da mu pruži šansu, mada nedovoljno da bi išta pokazao.
    War. War never changes.

  25. #48675
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    835
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ada Mirko je usao 4 minuta prije kraja, sa pivom u ruku i cigarom usta bi te 4 minuta moga pruzit maximun, islo se na sve ili nista, na neki njegov sut ili dupli pas sa nekim, skroz mi je logicno sto je probao sa njim.
    I mene isto...
    Ima Mirko vise klase u nogamo no svih onih 10 ostalih sto su bili na teren u tom trenutku zajedno i zato mi je logicno sto je eto probao sa njim.
    Sretoh se sa Jovetom sinoc posle utakmice, bjese krenuo ka terenu dolje.
    Faca kao da mu je ciiela familija izginula...makar se vidi da mu je stalo, ako nista drugo.
    Najkomicmije mi je bilo to sto ga i oni navijavi Poljske slikavaju. Vidjeli kako se ona djeca tiskaju da se slikaju sa njim, pa su sigurno zakljucili da je neko poznat.

Page 1947 of 2202 FirstFirst ... 9471447184718971937194319441945194619471948194919501951195719972047 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8625
    Last Post: 09-05-24, 08:01
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •