View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #36351
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Zavrsen je jedan ciklus nase reprezentacije , igracima i treneru se NE SMIJE nista zamjerit jer je ovo stvarno bio maksimum sa ovolko izostanaka tokom odlucujucih meceva, da je srece trebalo bi se izvrsit promjene u savezu , hvala Dejo na svemu al mislim da bi narod radije gleda neke od nasih mladih talenata nego li Beciraja,Kesalicu,Kesojevica od cijih prodaja ti vjerovatno oces brkove da omastis, ne vidim razlog zasto se trener pljuje na stranu to sto je jedna od legendi podgorickog fudbala prihvatio se posla kao pocetnik ne moze se rec da je lose odradio kvalifikacije , nije mogao da utice na konstantne povrede i kartone nije moga da iskoristi sansu Jovetica protiv Poljaka protiv Ukrajnica , Vukcevica protiv Poljske u gostima .... sve je to fudbal i ubijedjen sam da cemo bit ucesnici Evropskog prvnestva u Franseeee 2016
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  2. #36352
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Vukašin Poleksić - suze za Crnu Goru (tako se voli svoja domovina) ...Engleska vs Crna Gora 11/10/2013

  3. #36353
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Branko Brnovic
    Vjerujem da mozemo u sledecim kvalifikacijama proci na veliko takmicenje.
    Nista se ne mijenja, sve ostaje isto, kako sam i mislio. Mada nema ni svrhe-promjena Brnovica nista nece postici dok ne maknemo probisvijete, seljake, poltrone i umisljene diktatore iz crnogorskog fudbala.
    Deserve's got nothing to do with it.

  4. #36354
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Ne znam za vas ali mene je srce bilo puno kad sam vidio strah u Hodzonovim ocima , pogotovo kad smo go dali, a i njegove prosle njihovih dovoljno govori koliko su se uprpili bili

  5. #36355
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,530
    Thanks Thanks Given 
    5,410
    Thanks Thanks Received 
    3,889
    Thanked in
    1,536 Posts

    Default

    Evo opet svima koji su dizali bonju a ja govorio da je poleksic za njega smajhel veliki pozdrav. Brnovic mora da ide a sa njim pod hitno kasalica.
    Red bi bio i da se dejo i vlaisavljevic pokupe ali svi znamo xa ox toga nema nista.
    Jedina nada je da se ne dobije moldavija. Sramno je jer imamo igrace za velika takmicenja da ne odemo makar na sledece ep.

    Da podsjetim u sl kvalifik nema dzuda, pavicevica, pekovica, bojim se i boskovica. Pod hitno mac kasalicu i sve ostale menadzerske igrace. Volkov je tuga. Simon sto je mnogo dosta je

    Sent from my U8650 using Tapatalk 2

  6. #36356
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Brna aut,Dejo aut,Dule aut ako ikako moze.

  7. #36357
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    E ljudi moji plače mi se, sad kad gledam ovaj snimak ponovo.

    A kako su junački samo ušli u meč. Englezi nisu znali šta da rade u prvom poluvremenu. Jeus imali posjed, i imali su Runijevu šansu, ali mimo toga sve smo branili, lice Hodžsonovo pred poluvrijeme je sve govorilo... sve što su planirali nije prošlo. Isto tako i kod gola Damjanovog... kakav strah u očima.

    A Jovetin poljubac Boškovića i onda minut poslije toga prečka... Svi su na terenu kao braća. To je veliko. To malo koja ekipa ima.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  8. #36358
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    bas veliki zal ostaje nakon svega.
    ispostavilo se kao tacno ono sto se pise odje evo pola godine, a to je da nas je makar baraza kostala ona katastrofa proti ukrainaca na nasem stadionu.
    realnost je da je definitivno prevelik zalogaj bilo to da prolaz trazimo protiv enegleza na njihovom stadionu.
    da nije primljen onako glupo onaj prvi gol, imam osjecaj da je u nekom trenutku damjanovic nekom magijom mogao nas da lansira za neko 0-1, ali...
    na kraju, jedan veliki naklon za njega pogotovo a onda i za sve ove momke.
    hvala im na ovom snu koji smo opet zivjeli gotovo do samog kraja.
    previse nesreca sa izostancima smo imali u ovom ciklusu i u kombinaciji sa ponekom losom odlukom strcunog staba je na kraju bilo presudno da nam mec sa moldavijom nema (gotovo) nikakav takmicarski znacaj.

  9. #36359
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Ne mogu da shvatim neke ljude koji odjednom psuju igrače i govore kako su obrukali CG a kad je reprezentacija pobjedjivala dizali su ih do neba..
    Jednostavno ne mogu..

  10. #36360
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by misko23 View Post
    Ne mogu da shvatim neke ljude koji odjednom psuju igrače i govore kako su obrukali CG a kad je reprezentacija pobjedjivala dizali su ih do neba..
    Jednostavno ne mogu..
    Bas niko nije psovao igrace, makar ne na ovom topicu.
    Deserve's got nothing to do with it.

  11. #36361
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Bas niko nije psovao igrace, makar ne na ovom topicu.
    Nisam mislio na topicu, nego sam čuo svakakve komentare dok sam sjedio i gledao utakmicu u kafiću..
    Takvi likovi me samo iznerviraju još više, kao da ovaj poraz nije dovoljan no se nadju i ti stručnjaci..

  12. #36362
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta da se radi,borili su se koliko su mogli,nisu imali ni srece.Za naredni ciklus imam velike nade,a gledajuci nasu mladu reprezentaciju danas,siguran sam da cemo u dogledno vrijeme imat dosta vecu sirinu nego trenutno.Bakica,Djordjevica,Vukcevica,Alica i jos po neke treba sto prije prikljucit A timu i dat im sansu prije nego Drincicu,Beciraju,Kasalici...Samo da nas zrijeb za EURO ne nagrdi,a kad smo vec kod zrijeba
    Quote Originally Posted by nickname View Post
    previse nesreca sa izostancima smo imali u ovom ciklusu i u kombinaciji sa ponekom losom odlukom strcunog staba je na kraju bilo presudno da nam mec sa moldavijom nema (gotovo) nikakav takmicarski znacaj.
    http://www.football-rankings.info/20...eeding-20.html
    Dobro bi bilo da mi tu utakmicu ipak dobijemo,da ne zavrsimo nekako u cetvrtom sesiru.

  13. #36363
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo sam dosao da se poklonim najboljem crnogorskom reprezentativcu:





    Drugo nista pametno nemam reci.

  14. #36364
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    mislio sam na takmicarski znacaj unutar grupe.
    kapiram da nam je pobjeda vazna za rang listu i nadam se da ce momci ostvariti na kraju istu, iako ce ih biti bas tesko dignuti nakon ovog poraza veceras.
    volio bih da stadion bude pun, i da jos jednom pokazemo da ovaj tim ima podrsku svih nas i kad gubi i kad dobija.
    zasluzuju to svi odreda...

  15. #36365
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fino bi bilo napunit stadion protiv Moldavije. Da se zahvalimo momcima. Sto se tice utakmice od boljih smo izgubili jbg ovo ie nas maksimum

    Sent from my LG-MS870 using Tapatalk 4

  16. #36366
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BonBon View Post
    Bilo je lijepo ucestovati. Jbg, mlada smo reprezentacija, a biti medju najboljima na svijetu je bas bi izazov, velik. Nema im se sto zamjeriti, jedna nesretna utakmica protiv Ukrajine je zeznula sve.
    Koliko vremena ćemo biti mlada reprezentacija ?

    Hrvati su uzeli bronzu čim su izašli na svjetsku pozornicu, a imali su manji fond igrača od nas.
    Ovim ne "pljujem" po igračima
    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Quote Originally Posted by Branko Brnović
    Vjerujem da mozemo u sledecim kvalifikacijama proci na veliko takmicenje.
    Nista se ne mijenja, sve ostaje isto, kako sam i mislio. Mada nema ni svrhe-promjena Brnovica nista nece postici dok ne maknemo probisvijete, seljake, poltrone i umisljene diktatore iz crnogorskog fudbala.
    Svaka mu čast na konstataciji. Ako je tačno ono šta je pisao neko o pravilima za sljedeće kvalifikacije i FK Zabjelo bi imali šanse
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #36367
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post

    Hrvati su uzeli bronzu čim su izašli na svjetsku pozornicu, a imali su manji fond igrača od nas.
    Trol.

  18. #36368
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SUADCG View Post
    Fino bi bilo napunit stadion protiv Moldavije. Da se zahvalimo momcima. Sto se tice utakmice od boljih smo izgubili jbg ovo ie nas maksimum

    Sent from my LG-MS870 using Tapatalk 4
    Jes vala, bas je ovo maksimum...Evo ce Island da se plasira u baraz najvjerovatnije, Bugari isto...Ukrajinci prsli su smijenili trenera posle 3 utakmice i onda sve pocistili, uzeli skoro maksimum bodova...Da im je ostao Blohin **** bi ga prosli...isto tako i mi da imamo normalnog trenera i mi bi prosli, no je ova zemlja prokleta, ne mijenja se nista i kad tonemo

  19. #36369
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,471
    Thanks Thanks Given 
    4,238
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Problem je....niti para za nekog proslavljenog trenera...a domaceg trenera da valja ni za lijek. Ili se varam?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  20. #36370
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da pohvalim momka, koji treba da je primjer svakom mladom igraču..Kakva klasa, kakva dominacija terenom. Ali NE. Narod ništa ne primijećuje osim jebeni.ih golova.

    Svaka ti čast doktore, živio nam 100 godina i vodio ovu repku do uspjeha.


  21. #36371
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ja da pohvalim navijace koji su se u vise navrata culi pored 90000 engleza...

  22. #36372
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,712
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Prije svega, svaka cast velikoj vecini igraca za sve od 2007 do danas. Drugo se i ne ocekuje od njih. Emocije koje su nam pruzili ja nikad necu zaboraviti...

    Sad cu da budem kamenovan i razapnut na stub srama od strane forumaskih stratega i znalaca, ali evo moja 2 centa o ovim kvalifikacijama. Mozda sam lud, ali..

    Poraz od Ukrajine je dogovoren mec na poluvremenu. I to je jedna bolna, tuzna cinjenica, a evo zasto i kako:

    Ukrajina je jedan od organizatora Eura, zajedno sa poljskom. Nije bilo MOGUCE da nijedna od tih reprezentacija ne podje u Brazil. Sa biznis, sportskog i svakog aspekta.

    Do pocetka meca, CG je bila blagi favorit, domaci teren, prethodni mec i liderska pozicija. Citajte sad cvrste cinjenice..NA POLUVREMENU IMAMO IGRACA VISE, 5 PUTA BOLJU IGRU. I sto se desava? Nenormalan pad kvote na ukrajinu kod svih velikih svjetskih kladionca. Znaci SVA KOCKARSKA INDUSTRIJA je primila OGROMNE kolicine novca na pobjedu Ukrajine. Ne dupla sansa, ne x..CISTA JEBENA DVOJKA, sa igracem manje i bezidejnom igrom...Sledece sto znamo izmedju izmjena, bezvoljne igre par igraca, face Deja savicevica i sl..Crveni karton volkova..Mislim 2 zuta na 70 metara od gola bez ikakve potrebe..Volkova boli murica za CG, on je placenik. Najgora utamica Bonje ikad...Ali taj pad kvote, nijesam ocima mogao da vjerujem..kao npr sa 4.00 na 2,60. U takvim okolnostima to je nenormalno..Bukvalno su milioni uplaceni na Ukrajinu. A to ne bi uplatio niko ko ne zna sto ce se dogoditi. ostatak je poznat..Volkov, izmjene, zalaganje par igraca..

    Jednostavno su dobijene instrukcije da Ukrajina mora da dobije mec i to je to. A ne zavaravajte se, da smo poveli na Vemlbiju nocas odma bi se svrirao penal uz crveni karton. Jer da Engleska ne podje, ciji ce milioni navijaca da potrose milijardu eura...Ljudi, fudbal je odavno nerealan biznis. I CG je u ovom ciklusu koleteralna steta.

    Svi pricaju kako je Brnovic moga da ostavi jednoga igraca na sredinu i naredja 4-5 spiceva..Pa nije on LUD (haha), on je stara musterija ove igre..Gledao je on trenere EPSKE, ucio od njih..To mu je bio najlaksi nacin da preda oruzje. Vjerujte mi, kad vidite ovakav pad kvote kod svih bukmejkera, to moze da znaci samo jedno - dogovoreno.

    Za sledeci ciklus bi trebalo angazovati Grofa da vodi repku, pocerati Volkove, Kesalice, Beciraje i njima slicne. Zahvaliti se Dzudovicu, Pavicevicu i sl.

    Ali naravno to je Dejo Savicevic, tako da ce umjesto Grofa na klupi A selekcije biti Crni Djurisic, dok ce mladu repku da vodi Braco ćurka.

  23. #36373
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bošković (a možda i Poleksić) bi trebalo da odgleda ovaj gol - valjda bi mu bilo lakše

  24. #36374
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prođe i to.

    Finih godinu i po, realno.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  25. #36375
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Hrvati su uzeli bronzu čim su izašli na svjetsku pozornicu, a imali su manji fond igrača od nas.
    Zvone Boban likes this.

    Banujte trolinu.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

Page 1455 of 2202 FirstFirst ... 4559551355140514451451145214531454145514561457145814591465150515551955 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8622
    Last Post: Today, 22:14
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •