View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 206 of 2202 FirstFirst ... 1061561962022032042052062072082092102162563067061206 ... LastLast
Results 5,126 to 5,150 of 55050

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #5126
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene nije milije gledat Tanasijevica i svaki put se nervirat oko njegovih glupih gresaka

  2. #5127
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Taj Vucinic je dizao tri prsta kad je igra za SCG :joint:


    jesi li ti to uzivo vidio , ili si gledao slike ?? Ako si gledao slike to je vjerovatno foto montaza, jer sam ja nalazio slike stankovica sa dva prsta

  3. #5128
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=Masinac081;1139804]Taj Vucinic je dizao tri prsta kad je igra za SCG :joint:

    Ahahaha,ti mora da cesto posjecujes srBske sajtove,posto jedino oni vole tako da zamisljaju da su svi ljudi na planeti srbi,i da se izrazavaju kao srbi.....

  4. #5129
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajde batalite, dizao je 3 prsta kad je hrvatima dao 3 gola i ne znam u cemu je problem tu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #5130
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Taj Vucinic je dizao tri prsta kad je igra za SCG :joint:



    Ko pomenu da je Basa prosjecan igrac?
    Za klasu je bolji od ove trijice nasih u to budi sigurab :joint:

    A onaj koji je reka da se ne zanosimo jer Vucinic ne igra - zbog cega ,kao da nemam dovoljno napadaca i jedan igrac ne cini cio tim?
    sve sam ja reka i stojim iza tih rijeci...nego vise Vucinica imamo dva prosjek igraca simona i jovetica i ovo ostalo za ovu nasu prvu ligu

  6. #5131
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ajde batalite, dizao je 3 prsta kad je hrvatima dao 3 gola i ne znam u cemu je problem tu
    didi,nisam izdrzao da ne prokomentarisem.dizao je tada i pre nego sto je dao sva 3gola.a u svlacionici pevao na sav glas ko ne skace srbin nije(isao je snimak na tv-u,sos-ova kamera snimala).bilo je tu i raznih jos prica,navodno ili stvarno nekih izjava za novine,ali da ne sirim...

  7. #5132
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka da ti ne prica dje smo mi sve vikali srbija pa ne znaci nista, pusti pricu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #5133
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    neka da ti ne prica dje smo mi sve vikali srbija pa ne znaci nista, pusti pricu
    I na brod Morem ploviiii... najjache!
    Ma bre,to je sve isto... pushtite tu prichu... volimo se svi! Bratstvo i jedinstvo!
    Намјерно Другачији...

  9. #5134
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dejo odlucio da pojede fekalije jos jednom, pa sta bude...

    Savićević: Baša igraš sada protiv Italije ili nikad!


    U prostorijama Fudbalskog saveza Crne Gore održana je konferencija povodom predstojeće utakmice između reprezentacije Crne Gore i Italije, 28.marta u Podgorici. Iako je cilj bio da se razgovora o problemu vezanom za prodaju ulaznica i nemogćnosti da se svakom navijaču izađe u susret, razgovor je dobio i fudbalsku priču.

    Opet je u centru pažnje poslije duže vremena bio Marko Baša. Štoper Lokomotive je dobio poziv (predsjednik Savićević je potvrdio tu informaciju) i trebalo bi da se pojavi u ponedjeljak na prozivci u hotelu Crna Gora. Ipak, još nije sve definitivno što je i dalo razlog prvom čovjeku crnogorskog fudbala da saopšti stav po ovom pitanju.

    - Ovo će biti posljednji put da mu je uručen poziv za reprezentaciju dok sam ja na čelu saveza. Ako nema volju i želju da igra protiv Italije, svjetskog prvaka i da brani boje ove države onda ovo više nema smisla. Ovo nije ultimatum. Mislim samo da je ova situacija prevazišla i njega samog i sve nas u savezu - kazao je iskreno predsjednik FSCG Dejan Savićević.

    - Selektor Filipović je kontaktirao sa njim dok je bila pauza u ruskom šampionatu. Na osnovu tih kontakata, dobio je neku saglasnost. Mi smo sa druge strane na vrijeme (14 dana pred meč) poslali Baši poziv u klub, kako ne bi ušli u neke pravne procedure (nepoštovanje pravila FIFA-e i UEFA-e).


    Savićević je kazao da sa Bašom nema kontakt već godinu i po dana.

    - Nema šta da krijem. Ja se sa njim nijesam čuo od susreta sa Slovenijom. On je kazao poslije Nove Godine da treba da obavi neke razgovore sa nama. Mi nijesmo klub pa da on treba da razgovora sa nama. Sa nama nijesu razgovarali ni Drinčić, ni Tanasijević, ni Jovanović, ni Batak iako su oni iz Srbije. Oni su odlučili da igraju za nas i da nam pomognu u kvalifikacijama na čemu sam im zahvalan ja i svi ljudi iz saveza.

    Na kraju popularni "Genije" je riješio da stavi tačku na ovu priči o štoperu ruske Lokomotive

    - On ima više razloga da igra za Crnu Goru nego svi ovi igrači što sam ih naveo. Đed i otac su mu sa Cetinja. Treba samo da odluči, a imao je dovoljno vremena od maja, 2006.godine kada smo postali nezavisna država. Po meni je ova priča završena ukoliko se ne pojavi na pripreme za meč sa Italijom. Dok sam ja na čelu on neće igrati. Ko u savezu, pomene ime Marka Baše, ko bude pričao na tu temu ili nekome odgovorio taj će da leti' iz saveza ! - bio je više nego jasan Savićević.
    kakav kraj uz kreshendo.


    ipak najbolji dio je "Filipovic je razgovarao s njim i dobio neku saglasnost"

  10. #5135
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Havana, Titograd
    Posts
    160
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mirkoislavko View Post
    dejo odlucio da pojede fekalije jos jednom, pa sta bude...



    kakav kraj uz kreshendo.


    ipak najbolji dio je "Filipovic je razgovarao s njim i dobio neku saglasnost"

    Ne znam sta ti ovdje nije jasno ?! Čovjek je jasno i javno rekao ono šta misli i donekle upotrijebio odnosno iskoristio to što je na vlasti jedne organizacije kakva je FSCG. Može mu bit i za ovo ga podržavam.

    Baša nam treba ali ne da igra na silu za CG. Ako hoćeš brate ako nećeš srećni ti put !

    Ne znam čemu ironija...

  11. #5136
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kolko god da ne volim Deja, svaka mu cast za ovo...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  12. #5137
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    didi,da ne sirim pricu,ali jedno je vikati srbija 1992-3-4-5,a drugo u ono doba kad je on to vikao.ali nebitno

    nije mi jasan savicevic sa ovom izjavom,tj koja joj je namena.oni su vec(u stvari cini mi se file) davali slicne izjave,kako je basa zavrsena prica i sl,pa su ga ponovo zvali,ne znam zasto sad ovakva izjava kada izgleda da ce se odazvati.razumeo bih pre ili posle ovog poziva,ali sada

  13. #5138
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sta je trebao da odgavara na pitanja tipa sta ce biti ako Basa ne dodje, da li ce stvarno doci.... i slicna?

  14. #5139
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PubertetBoy*Bigo View Post
    jesi li ti to uzivo vidio , ili si gledao slike ?? Ako si gledao slike to je vjerovatno foto montaza, jer sam ja nalazio slike stankovica sa dva prsta
    Kralju, cini mi se da je bio mec mladih u pitanju Hrvatska-SCG....


    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    sve sam ja reka i stojim iza tih rijeci...nego vise Vucinica imamo dva prosjek igraca simona i jovetica i ovo ostalo za ovu nasu prvu ligu
    Slazem se ali i ostali mogu da pruze dosta , sjecas se meca protiv Norvezana

    Quote Originally Posted by NesaBG View Post
    didi,da ne sirim pricu,ali jedno je vikati srbija 1992-3-4-5,a drugo u ono doba kad je on to vikao.ali nebitno
    Bio je mlad i zelen,oprosticemo mu...


    [QUOTE=afi;1140126]
    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Taj Vucinic je dizao tri prsta kad je igra za SCG :joint:

    Ahahaha,ti mora da cesto posjecujes srBske sajtove,posto jedino oni vole tako da zamisljaju da su svi ljudi na planeti srbi,i da se izrazavaju kao srbi.....
    Kralju ako sam rekao ono sto je istina ne znaci ni da je Mirko Srbin ni da sam ja Srbin i zato smiri nacionalisticke strasti da te zamolim
    ---Chelsea Fc---

  15. #5140
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Basa prihvatio,Beciraj pozvan u A tim?
    Nadam se da sam dobro cuo : )
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  16. #5141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Basa prihvatio,Beciraj pozvan u A tim?
    Nadam se da sam dobro cuo : )
    pozvani su, sad cemo da vidimo ko ce se odazvat
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  17. #5142
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Becooooooo majstore!!!

  18. #5143
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Nikada nijesam gledao ko dolazi iz kojeg kluba. Činjenica je samo da Nikšićani imaju daleko najmlađi sastav u ligi i da su ovi igrači zaslužili poziv
    - bio je jasan Vlaisavljević.


    pet igraca iz f.c. SUTJESKA za reprezentaciju U21

  19. #5144
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Basha stize....
    Beciraj takdoje ....

    IDemooo
    F.C.F.

  20. #5145
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto je sa Pekovicem?

    edit:

    my bad - sad tek vidjeh da je pozvan, odlicno
    Last edited by ckamalama; 23-03-09 at 04:41.
    roll tide

  21. #5146
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e da...
    golove za cg daju
    Dzudovic(glavom), Basa (glavom) ili Djalovic...i Beciraj ako bude igrao....
    dobijamo 2-1 ili 3-1 a primamo pecki gol ili iz penala..

    vas vidoviti dzonis
    :)

  22. #5147
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kao sto sam i pretpostavio i zna se da ce raznorazni smecarluk da se pojavi i vjerovatno da gmize po guzica po zapadnoj tribini



    Evropa je mala idemo u svijet
    NIŠTA NIJE SLUČAJNO
    CRNA GORA - ITALIJA, MEČ KOJI ULAZI U GINISOVU KNJIGU REKORDA

    Crna Gora je prelomila! J.... Evropu, j.... integracije j.... NATO! (Autor se ovim putem izvinjava za sve teške riječi kako u ovoj rečenici tako i u daljem tekstu ukoliko ih bude).

    Crnogorci su odlučili da preskoče malenu Evropu i idu direktno u svijet! I to ne bilo kako, već preko Ginisove knjige rekorda ili što bi Zećani rekli \"rekorada\"!
    Svoje vječno mjesto pod suncem i postavljanje rekorda našla je upravo u najvećem sportskom događaju u istoriji Crne Gore!

    Naime na stadionu “pod Goricom” naći će se bezmalo 3.000-4.000 debitanata!
    Najveći broj debitanata, kad je fudbal u pitanju, na jednoj utakmici ikad! Očekuje se oko 3.000-4.000 ljudi koji će prvi put ući na stadion - vidjeti reflektore i gledati fudbal!

    Crna Gora se dugo spremala za ovakav projekat! Organizacija je došla do te perfekcije da su nam i Švajcarci skinuli kapu! Ukoliko ste navijač i pratite dugi niz godina fudbal, za vas karte nema! A i što će vam? Vi ste se fudbala nagledali i “po vas bijeli dan” pričate o njemu!
    Dajmo šansu novim ljudima!

    Tako da svi koji su sa uspjehom završili osnovnu školu (čitaj gledajući drugu ligu Jug) zatim i srednju (prva liga SCG) upisali fakultet (FCF i ostali CG klubovi u Evropi) a zatim i magistrirali (Irska i Bugarska) nažalost neće moći da doktoriraju! Ta diploma čeka one koji su odustali već u 1. osnovne...

    A ko su srećnici čija će imena biti vječno zapisana!
    Prva kategorija - ugledni biznismeni koji su ludi za fudbalom. Dosta je pogledati ih u oči i vidjeti tu neiscrpnu strast! Čuli su da neki Roman ide na fudbal, skita Evropom - pa ajmo i mi! Mnogi ih optužuju za pomodarstvo, ali ti zlosretnici nijesu ni svjesni koliko znanja o fudbalu imaju naši biznismeni. Koliko prolivenih suza zbog voljenog tima, koliko puta su u svojim private jet-ovima, limuzinama ili gold taxiju sa promuklim glasom utučeno gledali oblake, prolaznike, Delta city i zamišljali sebe na stadionu. Jednostavno, do sada nijesu imali vremena da svrate, ali eto… došao i njihov dan! Poriču im znanje fudbalske istorije, ali vjerujte o njihovom znanju fudbalske istorije može da parira samo Wikipedia. Uostalom kad može neki Rus sa Kamčatke (domaći rečeno iz p.... materine), što ne bi mogli i oni koji su rođena gospoda!

    Druga kategorija - političari! Nije slučajno veliki Silvio bio u PG! Pokazao je par finti i donekle naučio naše kadete i omladince kako da se ponašaju na stadionu! (Vikanje, navijanje ili, ne daj Bože, držanje zastavice - STROGO ZABRANJENO!)

    I treća, možda i najelitnija kategorija - naše primadone obmotane nekom lisicom, lasicom iliti rakunom oko vrata, krokodilom na nogama i zmijom oko struka. Uostalom, sve su one obnovile svoje znanje pred ovaj meč pa je roman našeg pisca Čeda Vukovića \"Tim Lavlje srce\" postao najčitanije djelo mjeseca marta! Nijesu pomenute životinje na našim signorama i signorinama slučajno završile baš na stadionu!

    Draga Gospodo,

    U slučaju da zaboravite gradivo, ne brinite! Organizator je spremio uputstva na ulazu sa pravilima igre! Čisto da ne pobrkate termine, jer treba sve zapamtiti odjednom: korner, ofsajd, aut, gol aut, klizeći, indirekt... muka božija...
    A o kompleksnijim temama tipa 4-4-2 ili 3-5-2 i izrazima tipa marker, romb, suvi list i bunarenje... drugom prilikom... kad završite osnovnu!

    Što bi Britanci rekli,
    Sincerely Yours
    V.P.

    P.S Molim Vas, takođe, da se puno ne uzrujavate zbog autora koji je i sam kao ličnost neostvaren, ljubomoran, pun zavisti i sl. Ima on svoje mjesto na stadionu tamo iza gola, što bi pomenuti debitanti rekli SAČUVAJ BOŽE! Cijepaće autor svoje grlo i drati svoje dlanove, biti u goloj vodi sa svoijih 3.500 istomišljenika na zaprepašćenje svih Vas, mahaće kojekakvim zastavicama i izigravati klovna i svejedno da li je to Italija, Brazil, Farska Ostrva ili Ekvatorijalna Gvineja!
    A Vama, gospodo - prijatan užitak! Kada glumci odrade svoje ne zaboravite da ustanete i aplaudirate! Nadam se da je ovo samo početak Vašeg fudbalskog obrazovanja, a kako to obično i biva za par godina očekujem nekog od Vas koji će meni i meni sličnima držati predavanje na temu fudbalska taktika i pravila igre. Jer za par godina mi ćemo biti staromodni puni stereotipa a vi avangardni i kada je fudbal u pitanju!
    I da ne zaboravim! Hvala Vam što će naša mala Crna Gora biti upisana zlatnim slovima kod gospodina Ginisa!
    Vuk (Facebook)

  23. #5148
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to je jednog nasheg clana (kluba navijaca) clanak
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #5149
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Hvala ti Vuce.
    Sav se najezih jbt!
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  25. #5150
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad su im treninzi na Stari Aerodrom? Moze li se to gledat.
    Release Yourself

Page 206 of 2202 FirstFirst ... 1061561962022032042052062072082092102162563067061206 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8624
    Last Post: 02-05-24, 20:44
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •