View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #36401
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    da,ali ne za fudbalsku bitku :razz:
    nego,mislim da je montenegrino-ct vec postavio snimak ili ce ga stavit brzo

  2. #36402
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Cini mi se da preko onoga izvodjenja himne u Cesku tesko ista moze bit bolje

  3. #36403
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    U Cesku ona djeca bio sam tamo uzivo jos bolji efekat, da se covjek najezi kad se sjeti toga... Mada i ona plavusau Vels sto je pjevala nije za baciti bila

  4. #36404
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta ce momci, nijesu mogli vise, trudili su se, dali sve od sebe, ali ovo je zaista fenomenalno. Pa kad vidite iz koje prljage mi saljemo igrace u inostranstvo pa dobijemo Vucinica, Jovetica, Savica, Delibasica... Ali Poleksic je klasa, to se vidi, to je ona prava Sutjeskina skola, toliko sigurnosti i pozrtvovanosti, a ono sto je stvarno poznato za Sutejskine golmane je da brane nemoguce a primaju obicne krtolcine. Iskreno ja bih ga zvao uvijek mjesto Bozovic. A Brnovic samo nek je zdravo sa ovim Vukcevicem, Kascelanima, Kecojevicima, Krcunovicima... Ali doci ce Bakic, Djordjevic, i mali Kosovic, koji ce biti 100 % rame uz rame sa Vucinicem.

  5. #36405
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    svasta se pisalo i o svemu se diskutovalo, cula su se razna misljenja ali jedno je zajednicko i vecinsko misljenje a to je: najslabija karika u reprezentaciji je selektor. to je izgleda svima jasno osim celnicima u FSCG. i slusajuci deja mislim da brnovic ima betonirano mjesto bar do kraja narednih kvalifikacija za euro.

    momcima svaka cast na borbi i zalaganju ali realno nas je kiks protiv ukrajine u pg presjekao. sto se tice engleza - da smo htjeli da igramo na bod ne bi nam ga dali do sjutra a i rijec je o jednoj osrednjoj ekipi koje ne treba niko da se boji. ona 7-tounsend (valjda) je bio otkrovenje veceri a dzerad i lampard...prdnjava rabota. bezidejna igra i nadam se da ce ih na WC ispreskakat svi redom. bas su mi nesto gadni.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  6. #36406
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Engleska vs Crna Gora - Crnogorska himna (11/10/2013 ...kvalifikacije za SP u Brazilu)



  7. #36407
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    http://cg-fudbal.com/daily-mail-se-narugao-poleksicu/


    Brao vam ga Englezi.... Face ste.....

  8. #36408
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    http://cg-fudbal.com/daily-mail-se-narugao-poleksicu/
    Brao vam ga Englezi.... Face ste.....
    ...a ka oni paščad...

  9. #36409
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je Dejli Mejl ljudi, no te preocupes.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  10. #36410
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    http://cg-fudbal.com/daily-mail-se-narugao-poleksicu/


    Brao vam ga Englezi.... Face ste.....
    Jos jedna potvrda u nizu da je ovo obicno njesra od novine. Sami Englezi u komentarima osudjuju "clanak".
    A izvodjenje himne jedno od najboljih do sada, ako ne i najbolje. Najezio sam se, i sad dok ga ponovo gledam.

  11. #36411
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    http://cg-fudbal.com/daily-mail-se-narugao-poleksicu/


    Brao vam ga Englezi.... Face ste.....
    Da ne bude da sam dezurni advokat Engleza, ali ovo je, uz ugasheni News of the World, najgora novina u Britaniji, prakticno njihov Kurir. Ne zove ga dzaba svako ko zna ponesto u Engleskoj Daily Fail.

    Sta misle sami Englezi o ovakvim tekstovima mozete vidjeti i iz komentara ispod.
    Deserve's got nothing to do with it.

  12. #36412
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koga briga sta hebeni englezi misle i rade..jedan od najgadnijih naroda planete nikad ih ne podnosim a kad bi igrao protiv njih mislim da bi dobio 4 noge i adrenalin kao nikad samo da ih rasturim..dabogda pali na drugo mjesto u sledecoj rundi..ako ne ima da ih mlate na svjetskom

  13. #36413
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Montenegrino, ziv bio!

  14. #36414
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Nikakve veze nema koja je novina u pitanju jel ova ili ona, sustina prica koji urednik ovo moze da dopusti da se pojavi u javnost ovakav mizeran tekst??

  15. #36415
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Nikakve veze nema koja je novina u pitanju jel ova ili ona, sustina prica koji urednik ovo moze da dopusti da se pojavi u javnost ovakav mizeran tekst??
    Postoje razni kvaliteta novina, od smeca (Englezi zhutu shtampu zovu Gutter Press-bukvalni prevod shtampa iz kanalizacije) do ozbiljnih medija. Isto shto kao, da sad podjes u London, kaput koji kupish na pijaci od nekog Delboja ce ti se raspasti posle prvog hemijskog, a kaput koji kupish u Selfridge's ce ti trajati 30 godina minimum. Kao i svugdje, postoje razlike.

    E sad, Daily Mail, sa sve urednikom, ti spada u ovu kanalizacionu shtampu-i u skladu sa tim, takva je i redakcija, urednistvo, odabir i kvalitet samih tekstova. Prosto.

    E da, pozeljno bi bilo da pocnu malo infrakcije i banovi da rade za komentare tipa "Shpanski cigani najveci", "Englezi najgadniji na svijet", "Njemci nacisti odvratni" i slicni kretenizmi. Kritikujete Daily Mail, a sluzite se njihovim metodama, i nivoom.
    Deserve's got nothing to do with it.

  16. #36416
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Svjestan sam ja toga sto ti pricas, al ipak mislim da negdje treba da postoji granica pa ta novina bila i gore pomenuta ili srpska Kurir... Sprdati se golomanu kojem su suze krenule radi ne odlaska na WC je sve osim smijesno i potrebno za podsmjeh.....


    Ljepse da su na naslovnu stavili facu njihovog trenera gdje mu se na licu vidio strah od jedne male ali ponosne Crne Gore...

  17. #36417
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Ja ne pratih nešto totnam ove sezone, ali čini mi se da sam neđe towsenda gledao u kup. I to dok je za Leeds igrao, protiv Manchestera, neka me neko ispravi ako griješim
    Last edited by Markouskas; 12-10-13 at 13:27.

  18. #36418
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    579
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    momci duboki naklon!!!krivo mi je kad pogledam jacinu nekih drugih grupa,mi bi sa ovakom igrom lagano prosli barem u baraz.svi hvale bosnu(svaka im cast)ali sa onakvom grupom mi bi se u punom sastavu isprdali.valjda cemo imati srece u sl kvalifikacijama prilikom zreba
    heisenberg says relax

  19. #36419
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast momcima na zalaganju tokom cijelih kvalifikacija, a posebno sinoc i mislim da su zbog toga zasluzili pun stadion i navijanje tokom svih 90 minuta protiv Moldavije. Mogla bi i jedna parola za Brnu i Vlaislavljevica, mislim da i oni znaju da je dosta bilo, takodje prozivka za ovoga glibova, nazovi "novinara" Mitrovica, samo ne znam kako ga nije sramota...

  20. #36420
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Da se zahvalim Dejanu Damjanovicu,momku velikog srca i osjecaja kojoj zemlji pripada. I DA PODSJETIM NA PLJUVANJE ISTOG.
    Da se zahvalim Savu Pavicevicu, desnom beku koji je sem kartona uvijek bio na visokom zadatku i s velikim emocijama igrao CG meceve. Rodjen van CG, pa je njegova ljubav tek za svako postovanje.
    Da se zahvalim Boskovicu, Pekovicu i Dzudovicu. Uvijek i vise od svojih mogucnosti.
    Mozda da se zahvalim Basi i Mirku, koji su toliko puta bili diskutabilni, a opet toliko puta nedodirljivi, po prikazanom na terenu.

    nazalost, necu moci da se zahvalim Simonu, koji je sinoc pokazao svo svoje fudbalsko neznanje. Ima dobre opcije za pas, vec ju je davio 5sekundi i nece, pa nece da doda.... On nam je zacementiran jos dva ciklusa. Tad cemo mu zahvaljivat.


    Ne mogu da se zahvalim rekordareu jer i on je ka Simon, jos nekoliko ciklusa zacementiran da izrazava svoje razocarenje kroz trazenje krivaca.

    Ovo je ljeba i igara, toliko toga bitnijeg nam se dogadja u zivotu. U Brazil ne bi posao niko od nas kojih smo disali uz ovaj tim. Oni su cinjeli da se nadamo skoro dvije godine.
    Nek odgovorni donesu najbiolje odluke, a hvala igracima koji su nosili ovaj dres i ioznojili ga postenim znojem.

  21. #36421
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Engleska vs Crna Gora - Crnogorska himna (11/10/2013 ...kvalifikacije za SP u Brazilu)


    Pogledajte Vukasina kako pjeva himnu! Svim srcem.

    Ja bih da od narednih kvalifikacija racunamo samo na ove sto oce da pjevaju himnu, pola ce i onako u penziju a kad vidim Kecojevica i Vlada Bozovica kako nece usta da pomjere, povrace mi se..
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  22. #36422
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Adrogue, Argentina
    Posts
    619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka čast Poleksiću, nakon toliko vremena neigranja i uz sav psihološki pritisak sramote koju su mu smjestili u Mađarskoj da izađe na onakav Vembli i dominira u svakom pogledu. Bukvalno je bio na svakoj lopti, procijenio dobro svaki šut i intervenisao bez greške.

    I da, to ipak nema nikakve veze sa tim ko i kako pjeva himnu.

    Alo. Himna? Fudbalsko umijeće, disciplina na terenu, fokus i manjak straha pred jačim protivnikom. I himna? Niđe veze.
    non-stop, non-stop, indijski konop

  23. #36423
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Svjestan sam ja toga sto ti pricas, al ipak mislim da negdje treba da postoji granica pa ta novina bila i gore pomenuta ili srpska Kurir... Sprdati se golomanu kojem su suze krenule radi ne odlaska na WC je sve osim smijesno i potrebno za podsmjeh.....


    Ljepse da su na naslovnu stavili facu njihovog trenera gdje mu se na licu vidio strah od jedne male ali ponosne Crne Gore...
    Nisu oni ni Hodgsonu ostajali duzni. Kad su ga izabrali za mjesto selektora, isti Daily Mail je stavio na citavu naslovnu stranu ogromnu karikaturu Hodgsona i naslov "Woy" (umjesto Roy, jer Hodgson ima govornu manu, ne umije dobro da izgovori R). Najprizemnija moguca vrsta humora, ali to ti je. Zato i pokusavam da objasnim ljudima da nije uopste upereno protiv nas-oni to rade svima i svakom, to im je osnova novinarstva, i zato se i zovu shtampa za kanalizaciju.
    Deserve's got nothing to do with it.

  24. #36424
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post


    Ne mogu da se zahvalim rekordareu jer i on je ka Simon, jos nekoliko ciklusa zacementiran da izrazava svoje razocarenje kroz trazenje krivaca.
    Zamolio bih te da u postovima gdje iskazujes i propagiras svoj luzerski mentalitet mene ne pominjes.

    Quote Originally Posted by Mr Gospodin Signore
    U Brazil ne bi posao niko od nas kojih smo disali uz ovaj tim.
    Speak for yourself. Inace idem (naravno, osim ako neka visa sila ne sprijeci) a uz nasu reprezentaciju bi ugodjaj bio kompletan.
    Last edited by Recordare88; 12-10-13 at 15:01.
    Deserve's got nothing to do with it.

  25. #36425
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fernando Redondo View Post
    Svaka čast Poleksiću, nakon toliko vremena neigranja i uz sav psihološki pritisak sramote koju su mu smjestili u Mađarskoj da izađe na onakav Vembli i dominira u svakom pogledu. Bukvalno je bio na svakoj lopti, procijenio dobro svaki šut i intervenisao bez greške.

    I da, to ipak nema nikakve veze sa tim ko i kako pjeva himnu.

    Alo. Himna? Fudbalsko umijeće, disciplina na terenu, fokus i manjak straha pred jačim protivnikom. I himna? Niđe veze.
    To je to. Bukvalno me nijednom nije bilo strah kao što inače strecam kad Božović treba da uhvati lakše lopte. Jer on će da brani nešto nerealno, a da odbije neku tugu.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

Page 1457 of 2202 FirstFirst ... 4579571357140714471453145414551456145714581459146014611467150715571957 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •