View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #43251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Dalje samo da kazem, od 2004 - 2007 isti ti navijaci Celika bili su sikanirani i privodjeni na svakom koraku. Odemo da navijamo u Podgoricu - privedu 5 ljudi koji su zapalili baklje. I to 2 odmah i 3 kad su vratili kamere. Dodjemo kuci, privedu nas 4 jer su ubacene dimne, i to ne na teren nego na atleticarsku stazu, i niko nije gadjan. Odemo protiv Zabjela, varvari (koji tada nijesu ni bili ista liga kao mi) pridju nam s' ledja i gadjaju bakljom - pogode momka koji je prvi put dosao da navija, i sagore mu skalp, tu uleti milicija i nas izgazi. Nadjemo ime i prezime momka koji je to odradio, prijavimo muriji - murija nas izmrska.

    Sve se moze kad se hoce, da su privodjeni svi koji pale baklje do sada i da se zakon izvrsavao, do ovoga sigurno ne bi doslo. Ali zakon je selektivan ka glasacima DPS-a, podanicima Deja Savicevica i ostalim jajima
    One Ring to Rule them all...

  2. #43252
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Jedini krivac je organizator i policija.
    Da se razumijemo, medju 10 hiljada ljudi uvijek ćeš naći 50 koji su maloumni, degenerici itd.
    Poslije svih ovih incidenata sto su bili do sada ja ne znam kako su dopustili da se unesu 10tak baklji i petardi. Ako tom degeneriku oduzmes način da bude degenerik ovo se ne moze desiti.
    Dje he 20tak specijalaca medju navijačima, pa da vidiš kako bi se onda manje bacalo.
    Sa druge strane sve petarde i baklje idu sa istog mjesta, ispred tkz vodja navijača. Znači ista ekipa konstantno, a onda oni nešto kao osudjuju njega a isti oni su mu dali baklju.
    I pošto sam bio na sjever da znate da su ga mogli dohvatiti tog momka bi lincovali sa mog dijela tribine. Svi su odmah to osudili, kao i ostali dio stadiona.
    Inače da izuzmemo baklju jer je tada trebalo biti prekinuto direktan krivac kod drugog prekida je sudija sa penalom.
    Samo je potpalio i onako vrelu atmosferu, a on sudi penal dje ga niko ne bi sudio.
    Pa sto je trebao sudija da svira sve na nasu vodenicu da navijaci ne bi divljajli.
    Pa prekid je bio odmah posle odbranjenog penala.

    Zamisli ti mentalni sklop umjesto iz grla najace da pjeva radi srece sto je Vule odbranio penal on vjerovatno zavlaci ruku u dzep i gadje ga kovanim novcem.

    Mec je trebao da se prekine u prvom minitu.

  3. #43253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tri petarde su pukle u sektoru vodje sa megafonom nakon 10 upozorenja, jednostavno je nekome bio cilj da se utakmica zavrsi i da osvane na naslovnicama svjetskih portala. Bitange.

  4. #43254
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ne mora svirati ništa na našu vodenicu ali u onakvim momentu on svira penal dje ga ni Kapelo ne bi svirao.
    Sto bi rekao Bitrate u onom momentu bi ga i ja gadjao. Tačno imam osjećaj da je provocirao publiku, ali meni je najjače bilo kad je svirao kraj i hvata šturu u svlačionicu. Nije ni pomoćnike sačekao, Bolt bi mu pozavidio na brzini
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #43255
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Tri petarde su pukle u sektoru vodje sa megafonom nakon 10 upozorenja, jednostavno je nekome bio cilj da se utakmica zavrsi i da osvane na naslovnicama svjetskih portala. Bitange.
    Dosta je bilo da na balkan samo Srbi i Hrvati prave nerede, sad je došao red na nas
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #43256
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Palili su i rusi baklje, ali bili su pametniji od nas pa ih nisu ubacivali u teren.
    Otkud njima baklje?
    Kad bi samo prestali da od ovoga prave ovoliki skandal… ni da ga je ubio, a ne sasvim slučajno pogodio.
    Ne vidim potrebu za ovolikom halabukom… ali… sad se treba šupnuti rusiji pa se svi nešto izvinjavaju.

    Pih…
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  7. #43257
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Mnogi od onih koji su u nedjelju, na košarkaškom meču Budućnost – Partizan, na najmorbidniji način rugali bolesti jednog čovjeka, ubacivajući bubrege na teren, bili su i sinoć na tribinama.
    Mi ih prihvatamo kao realnost i čekamo njihov sljedeći korak.
    Država zna ko su i na šta su spremni, ali ne preduzima ništa. Možda zato što „vole Crnu Goru“.
    Srećom, makar ćemo preostale dvije utakmice u kvalifikacijama za EURO, obje bez rezultatskog značaja, odgledati mirno i spokojno – pred praznim tribinama.
    Neće se čuti „Crna Goro, volim te“.
    I nikome taj „ljubavni“ poklič neće nedostajati...



    http://www.vijesti.me/sport/crna-goro-volim-te-826056

  8. #43258
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Najgore od svega je sto će brna ostati
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #43259
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Palili su i rusi baklje, ali bili su pametniji od nas pa ih nisu ubacivali u teren.
    Otkud njima baklje?
    Kad bi samo prestali da od ovoga prave ovoliki skandal… ni da ga je ubio, a ne sasvim slučajno pogodio.
    Ne vidim potrebu za ovolikom halabukom… ali… sad se treba šupnuti rusiji pa se svi nešto izvinjavaju.

    Pih…
    U pravu si totalno. Eto na svaku drugu utakmicu golman bude pogodjen bakljom u glavu a sad mi pravimo dramu od toga.

  10. #43260
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne zajebaji… prije bi umro u urgentni
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  11. #43261
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,963
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Kakva li ce kazna biti, bice interesantno. Da li ce politicka situacija uticati na ishod? Fora bi bila da se ponovi utakmica pred praznim tribinama uz neku novcanu kaznu :lolblue:
    War. War never changes.

  12. #43262
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ne mora svirati ništa na našu vodenicu ali u onakvim momentu on svira penal dje ga ni Kapelo ne bi svirao.
    Svirao ga je da bi se iskupio za penal za Ruse koji NIJE svirao u prvom poluvremenu. Sudija je pogledao snimak i vidio kakvu je gresku tu napravio, a situacija na terenu nije bas isla u pravcu "kosmicke pravde" za Ruse, pa je rijesio da klasicni cisti start pretvori u penal. Kretenska i prestroga odluka, ali sam siguran da ga ne bi svirao da nije onakav kiks napravio u prvom i time nam pomogao..


  13. #43263
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Mislim da bi očekivat bilo šta osim paketa od: 0:3 rezultat, utakmice do kraja kvalifikacija bez publike, i velike novačne kazne bilo previše optimistično.

    Tu novčanu kaznu bi valjalo proslijedit ovim genijalcima što su bacali baklje i ostalo u teren. Jedino to ima smila.

    Grehota zbog Mirka, Baše i Damjanovića, pitanje je hoće li moći, i da li će imat volje za još jedan ciklus. I naravno grehota je davat fudbalskom savezu alibi da ostavlja Brnovića na klupu.

    Sad bi vrijedilo podmladiti reprezentaciju i pronaći načina da se publika kontroliše, pošto se naučit vaspitanju i disciplinovat neće. Nego sistem drakonskih kazni kako bi spriječili bruke i sramote ovog tipa ubuduće.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  14. #43264
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rebel View Post
    Mislim da bi očekivat bilo šta osim paketa od: 0:3 rezultat, utakmice do kraja kvalifikacija bez publike, i velike novačne kazne bilo previše optimistično.
    Bilo bi cool resenje da se zabrani neko vrijeme odigravanje pod goricom, pa da moramo igrati u Srbiji kao domacini


  15. #43265
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Bilo bi cool resenje da se zabrani neko vrijeme odigravanje pod goricom, pa da moramo igrati u Srbiji kao domacini
    U Niksicu ce biti postavljeni reflektori pa cemo imati gdje

  16. #43266
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kamo lijepe sreće da se ispraznio stadion, ako se već odlučilo da se utakmica nastavi. A ne ovako što se vjerovalo da će bagra da se upristoji zbog jedne baklje u stilu: "Nismo mi i nećemo nikad više".

  17. #43267
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ja samo da izjavim da se ne stidim što sam Crnogorac niti se stidim ove budale što je bačila baklju i zabolje me za Rusiju i Ruskog golmana i za goste iz Srbije i za NATO i za Ukrajinu i za Platinija i pijuckam kaficu i zabolje me i za vas koji ovo čitate
    Hvala na pažnji.

  18. #43268
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Jesi ti uopste upoznat sa incidentom u Moraci od prije nekoliko dana? Covjek je objedinio ta dva dogadjaja sa razlogom, kao i ja i jos pojedini na ovom forumu sto smo, jer su djela istih/slicnih maloumnika, koji definitivno nista dobro ovoj zemlji ne zele ili nemaju ni grama mozga da procijene koje posledice njihovi morbidni i vandalski postupci mogu imati.
    Vujoševiću je traženo izvinjenje, i klub se ogradio od maloumnika. Za ostalo treba da se pobrine policija i odgovorni organi a ne da se izvinjavamo svi na međunarodnom nivou i klečimo na koljenima. Ovo važi i za sinoćnju sramotu.

  19. #43269
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Sada svi kolektivno treba da se natrtimo i skinemo gaće zbog par maloumnika, i ne ne stidim se sto sam crnogorac i nikad se toga neću stiđeti. I nije par maloumnika naše ogledalo, ako se on ne stidi sebe ha ne mogu to umjesto njega.
    Za sve imamo zakone i trebaju da se stide ti koji ga ne sprovode i koji ovo dozvoljavaju
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #43270
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Itekako se treba izviniti gostima zbog ovakvih bolestina, samo sto ja to uopste ne gledam kao "klecanje na koljenima". To rade mnogo vece i ozbiljnije zemlje od nas, a ne mi.. samo sto u ovakvim tvojim postovima (i tebi slicnih) se iz aviona vidi taj neki prkos, ta nadmenost i arogancija, tako da ne znam ni cemu pokusaji da se urazume ljudi poput vas...
    Kako si tvrdoglav. Ili odbijaš da čitaš ono što pišem ili neće da ti uđe u glavu.

    Treba tražiti izvinjenje ali ruskoj reprezentaciji i ruskom savezu, njihovom golmanu i igračima, UEFA-i i ostalim entitetima koji su, zapravo, bili dio sinoćnje predstave. Isto važi i za ono u SC Morača.

    Ne treba tražiti izvinjenje čitavom ruskom i srpskom narodu kad nije čitav ruski i srpski narod učestvovao u ova dva meča nego jedan njihov dio.

  21. #43271
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Džaba našim igračima svi treninzi i sportski duh, kada navijač sa tribina da 3 autogola... i sve prisutne gratis posrami - na poduži period!!!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  22. #43272
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Navijac sa tribine dje su savezovi navijaci i evidentno je da savez nidje nije pomenuo propuste u organizaciji utakmice koju su oni organizovali.Glavno je sad da se nadje zrtva i da se skrene prica sa selektora,kriminalne igre reprezentacije i katastrofalne organizacije interenacionalne utakmice.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  23. #43273
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    SNIMKA KOJA JE ZGROZILA SVIJET Objavljen video na kojem se vidi kako huligan pogađa Akinfejeva bakljom u glavu
















    Naslov iz zagrebackog jutarnjeg lista.
    Snimak koji je ZGROZIO SVIJET!?
    Bas bombasticno, ima da kazna bude oho ho.

  24. #43274
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Nije vas sramota? Mene bogami jes, jer je upravo u tome ključ - kolektivna odgovornost. Osjećam se odgovornim, jer sam dio sistema u kome žive bravuljani poput ovoga što je bacio baklju. A do ovakvih incidenata dolazi baš zbog nedostatka kolektivne odgovornosti, u ovom slučaju prema našim reprezentativcima. Jer, ni njega nije bilo briga što je on dio kampanje fudbalske reprezentacije Crne Gore, pa je uradio to što je uradio - a sve to proizilazi iz hajanja isključivo za svoju guzicu.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  25. #43275
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahahahahaha toliko žalosno što se sinoć desilo da je ovo ipak smiješno


Page 1731 of 2202 FirstFirst ... 7311231163116811721172717281729173017311732173317341735174117811831 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •