View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #41901
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,608
    Thanks Thanks Given 
    7,543
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    1,790 Posts

    Default

    Ahahahahahah blokirao i mene, a najnormalniji komentar napisah... Tačno ću preć malo na twitter no se bojim da ne uradi šta od sebe, e je labilan u potonje vrijeme...
    #fakenews

  2. #41902
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ja ga malo dijeljem sa nekog bzv profila i povukao se iz rasprave.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #41903
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,608
    Thanks Thanks Given 
    7,543
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    1,790 Posts

    Default

    Šta će mučenik, vjerovatno mu je najveći uspjeh kad mu Brna posle termina kaže, dobar si mali...
    #fakenews

  4. #41904
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Medo imao najblaži i najnormalniji komentar i vidi kako prođe.

    Čim mu se udari malo činjenica, u bilo kojem obliku.
    Last edited by Albatros; 19-11-14 at 13:15.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  5. #41905
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam što mi je trebalo da čitam tekst ovog nazovi novinara, kada sam već unaprijed znao sadržinu istog. Još samo jedan u nizu uvlakačkih tekstova, pun iskrivljenih i malicioznih teza upakovanih u najjeftinije oblande patetike i tobožnjeg patriotizma. Ne znam da li on samoinicijativno piše ovakve tekstove ili ne, ali sam prilično siguran da će se jednog dana stidjeti ovakvog pisanja, kao što sam se ja stidio u njegovo ime čitajući ga.
    Sve mogu da shvatim, i da misli da je Brnović novi Murinjo, i da je Dejo njemu bog i batina, i da igramo lijepo kao Barselona ali neke stvari ne mogu prosto da svarim. Odakle dotičnom ''novinaru'' pravo da nekome određuje ima li ili nema pravo da skandira protiv selektora, predsjednika saveza ili bilo koga?!? Da smo Sjeverna Koreja, pa je mnogo. Ili da određuje gdje i kad je pravo vrijeme i mjesto za to. Nego šta treba, da im dođu ispod kuće da im skandiraju, to je prihvatljivije?!? Možda prijateljske utakmice? Takvih nemamo ni u najavi, valjda je svima jasno i zbog čega. Kao da takav stav navijača nije legitiman i logičan, ili da nije nešto što se svakodnevno dešava širom zemaljske kugle, i to u mnogo radikalnijim izvođenjima. Eto u zadnjih sedmicu su otišla 3 selektora iz komšiluka nam, Advokat, Sušić i Ranijeri. Par loših rezultata i to je bilo dovoljno da popiju otkaz. A da vidimo rezime našeg stručnjaka:
    - izgubljen glatko baraž protiv Čeha
    - blamaže kući protiv Moldavije i Ukrajine
    - remi sa amaterima iz Lihtenštajna
    - pad u četvrti šešir, iako smo prethodno bili nadomak drugog
    - srozavanje rejtinga sa 16. na 64. mjesto na FIFA-inoj listi (samo 4 puta, ništa strašno)
    - već nakon 4 kola smo praktično izgubili šanse da idemo direktno na EP, a i baraž nam je samo u domenu teorije. A ovo su kvalifikacije koje su bile šansa ove generacije.
    Malo je razloga za skandiranje, kao što vidimo. To ne vide samo oni (novinari i navijači) koji iz svog neviđenja imaju nekakvu korist, kakvu već, ne ulazim u to. I još se jedan takav drzne pa da kritikuje oni koji su nezadovoljni laikom koji sjedi na klupi. Kakav nivo novinarstva. Dno dna.
    Ili još ljigavije :
    Taj nacionalni tim, svako malo, što bi se reklo, u pravilnim i redovnim intervalima, donosi nam mogućnost da za relativno mali novac, ''dodirnemo'' bogate i slavne, majstore svoga posla, visoko kvalifikovane izvođače fudbalskih radova, blistave i sjajne, zvijezde prve vrste. Da ne ulazim u to da li i koliko treba da budemo zahvalni na tome, ali da primjetim da se o tome često ne razmišlja.
    Kome da budemo to zahvalni? Možda Deju što još uvijek pušta te ''nepodobne'' na stadion, je li to? Jer ja mislim da bi ova reprezentacija postojala i bez Deja i bez Brne, makar se nadam. Što znači da bi i onda dolazile te zvijezde u Podgoricu, a sad što je nekima dovoljno to što će vidjeti Zlatana ili Pirla a neko želi da njegova reprezentacija igra dobro, ima dobre rezultate i na koncu otiđe na veliko takmičenje...ogromna je razlika.
    Last edited by Socrates; 19-11-14 at 13:23.

  6. #41906
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Ko je Vlatko Peric?

  7. #41907
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemojte premnogo pritiskat Vlada da mu opet ne dodje da digne ruku na sebe

    Kakav tekst majko mila, nisam mogao da procitam do kraja toliku kolicinu ljigavosti. Pih.

  8. #41908
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A nemojte ljudi, ovo je greota na ovoga udarat. Ko zna koja ga je muka nacerala da ovoliko šurduluje. Ovaj ce na usta jos malo iskocit kolko je zavro.

    Ovo treba izignorisat, sto da se dzabe nervirate dok citate. Jer ne mos ti doglavit ovakvima. Kolko god ti kontraargumenata iznio on se mora drzat instrukcije.

    Pa samo prica, kako smo srecni sto moze da nam dodje Ibrahimovic. Pa je li nam to neko obezbijedio, je li to neki uspjeh neciji ili nam to sleduje po prirodi takmicenja, to se podrazumijeva. Ne treba dalje ic nista. Samo ignore, pa neka misli da je uspio sa tekstom.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  9. #41909
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Samo cu reci za kvazi novinara Vlada Perovica da je redovan na okupljanjima reprezentacije oko igraca da pricom o teskom finansijskom stanju izvuce koji euro. E sad ga je par njih iskuliralo pa je malo u nekim svojim komentarima od hvalospjeva dosao do blagog pljuvanja...Jadnik
    A sto se selektora mlade tice cini mi se da je Miki izjavio da ga za sada ne zanima jer bi prije svakodnevne treninge i posao pa ceka angazman u nekom klubu. Aco Nedovic tesko jer mu ide extra ova sezona. Brano ni pod razno to garantujem, a to sto je u Dejovom drustvu nema veze jer se on privuce kad osjeti da bi mogao korist da ima. I po BD i PG ga je dosta ljudi prije ove price oko selektora culo kako pljuje i proziva Deja, a ovaj kad to zna, znajuci mu ego.......Peco i Mojas meni licno nisu za to jer treba mladje ljude uvoditi u posao, a Dejo Vukicevic tesko da moze i da se zamisli jer je godinama sa Dejom i savezom u klincu. Zato mi kao jedino resenje Miljenovic zvuci, mada ja nemam neko visoko misljenje o njemu iako rezultati govore suprotno.
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  10. #41910
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    A bivsi trener buducnosti sad je negdje na bliski istok on je vodio omladince SCG cini mi se nmg mu se imena sjetiti.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  11. #41911
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    da ne mislis na dragana okuku
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #41912
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Ne sta je ovo imena nmg da se sjetim vodio je Buducnost pa je dso otkaz sad je negdje na Bliski istok cini mi se.

    EDIT:Evo nadjoh na google Miodrag Radulovic.
    Last edited by djordje1990; 19-11-14 at 14:41.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  13. #41913
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Ne sta je ovo imena nmg da se sjetim vodio je Buducnost pa je dso otkaz sad je negdje na Bliski istok cini mi se.

    EDIT:Evo nadjoh na google Miodrag Radulovic.
    Vodio je on poslednji put prvi tim Buducnosti, ali tesko da bi se vratio iz tih zemalja gdje su strasne pare u pitanju.
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  14. #41914
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  15. #41915
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    e ovo za Zverotica je za rubriku vjerovali ili ne
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #41916
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Stvarno neki ljudi imaju vise srece nego znanja I pameti.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  17. #41917
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,975
    Thanks Thanks Given 
    1,365
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    955 Posts

    Default

    I mene blokira, a napisah mu samo sram te bilo... E tacno cu twitter upalit i svasta mu napisat....-

  18. #41918
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Zamolio bih sve da zadržimo dozu dobrog ukusa i da ne zalazimo u stvari koje nemaju veze sa fudbalom. Tim prije što se svi mi možemo naći u određenim situacijama, i neke stvari nijesu za sprdnju. Fudbal je sporedan i nebitan u odnosu na to.

    Što se tiče novinarsko-fudbalskih stvari, ovo je zaista dno i o tome ste sve rekli. Dugo sam se uzdržavao od reagovanja na njegove poltronske izlete koji su, istina, bili na mahove i ne u tolikoj mjeri koliko sada. Ovđe sam ga hvalio na sva zvona zbog promocije naših mladih igrača i, da ne budem licemjeran kako pratim njegov youtube kanal a ovamo ga pljujem zbog poltronskih tekstova, zadržao sam se na nagonu za povraćanje i nijesam pisao ništa. Ovo je, ipak, previše i pravi primjer rektalnog sportskog novinarstva i time ulazi u trku za ulizicu godine sa Mikijem Grurom, a mislili smo da je on bez konkurencije.

    A pazite foru, danas se dočepah Arene đe je intervju sa Vlaisavljevićem i on kaže da ništa nije sigurno, ali da je najbliži odluci da ne produžava ugovor. Naslov je bio "Odlazim 99 %", ali on nije tako to formulisao. Iako novinar sugeriše i postavlja oproštajna pitanja, moraćemo drhtat dok se ne završi ta sjednica Fudbalskog saveza. Kaže da ne zna oće li preuzet neku mlađu selekciju, domaći ili strani klub (ovo posljednje nije vrijedno komentara). U posebnom boksu su osim imena koje je TF pomenuo stavili i imena Slavoljuba-Ostavke Bubanje i Anta Drobnjaka.
    Last edited by amnesiac; 19-11-14 at 15:40.
    Dick Laurent is dead!

  19. #41919
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ja ti rekoh nedje da mi to ne dijeluje bas toliko sigurno da ce on otici, pa mi ne vjerova. ja ovima nista ne vjerujem dok se to ne desi, nego ako stane to ce bas biti na bruku i sramotu a najvise njegovu jer je na sva zvona rekao da ide ne znam kako ce objasniti sto je povukao rijec.
    jedino kao i kako uvijek prodje kod nas, pustiti vrijeme da prodje a mi cemo sve lako zaboraviti.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #41920
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ahahahahah a zamislite Anto Drobnjak da bude selektor mlade reprezentacije.. Pa ovo je show! Kao da se traze najveci idioti za svaki posao.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  21. #41921
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ja ti rekoh nedje da mi to ne dijeluje bas toliko sigurno da ce on otici, pa mi ne vjerova. ja ovima nista ne vjerujem dok se to ne desi, nego ako stane to ce bas biti na bruku i sramotu a najvise njegovu jer je na sva zvona rekao da ide ne znam kako ce objasniti sto je povukao rijec.
    jedino kao i kako uvijek prodje kod nas, pustiti vrijeme da prodje a mi cemo sve lako zaboraviti.
    Dobro, to što mediji nijesu napisali prije meča sa Makedonijom da je oproštajni njegov meč leži u činjenici da je tekst bio Copy Paste sa sajta Saveza. Nakon utakmice su svi napisali da je oproštajni meč, a čak i jedna Arena mu postavlja pitanja pominjući njegov porazni skor. I dalje mislim da će otić, ali daleko od toga da bih se ičemu više iznenadio od ovih nesoja.
    Dick Laurent is dead!

  22. #41922
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Šalim se ja oko toga da mi nisi vjerovao.
    Kakav mu je odgovor bio kad se taj skor spomenuo. Mislim da je definitivno bivši, sad nešto razmišljam da ne bude rotacija sa selektorom U19
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #41923
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Šalim se ja oko toga da mi nisi vjerovao.
    Kakav mu je odgovor bio kad se taj skor spomenuo. Mislim da je definitivno bivši, sad nešto razmišljam da ne bude rotacija sa selektorom U19
    Nemam kod sebe tu Arenu, ali je nešto odgovorio u stilu da je moglo bolje, a da je dosta izgubljenih mečeva bilo u prijateljskim mečevima. Standardno baljezganje.

    I ne shvatam zašto se provlači priča kako nas nije odveo ni na jedno EP za mlade, umjesto da se pomene kako nas nije odveo u baraž a da su šanse za to ispuštene uvijek prije zadnjeg kola, a neke i 3 kola prije kraja.

    Za ovu trampu U19 i U21 ne želim ni da pomislim jer bi to ukopalo omladince.
    Dick Laurent is dead!

  24. #41924
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,986
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Buki bi bio idealan izbor.
    Slazem se.

  25. #41925
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    molim vas da radi ustede vremena licitirate samo sa imenima koja podrazumjevaju kumovske veze

Page 1677 of 2202 FirstFirst ... 67711771577162716671673167416751676167716781679168016811687172717772177 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8622
    Last Post: 28-04-24, 22:14
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •