View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #47801
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    E pa. Gledam evo pedeseti put i nikako mi u glavu ne ide kako neko moze bit toliko glup.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #47802
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Rumunija vs Crna Gora ,cijela utakmica Sport Klub
    1 poluvrijeme: https://mega.nz/#!uk4DnL6Q
    decryption key: !32vKuujhfzGOilq-ghiHf1XjZHcUG_bwgBghAy5v8y8

    2 poluvrijeme: https://mega.nz/#!v0ZUQJiA
    decryption key: !EMr2RpCWh8L5QctiUv3j1oqxhkbh8ub7-4aeQMRFtK4
    Last edited by Montenegrino-CT; 05-09-16 at 06:10.

  3. #47803
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ideja da Bakić igra na lijevom krilu je, smatralo se, Brnovićeva izmišljotina. Čudili smo se kako igra nešto što nikad u karijeri nije igrao i to, naravno, igra katastrofalno, što je s obzirom na njegove karakteriste bilo očekivano. Pripisivali smo to Brnovićevoj neuračunljivosti, no selektor se promijenio i ta budalaština se nastavila. Mislim da nije potrebno imenovati onog ko vuče glavne konce i ovaj put.
    Dick Laurent is dead!

  4. #47804
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ne znam ima li ko statistiku ali, ako se ne varam, osim gola nijedan sut u okviru gola, nijedan korner. Beco 3 puta u ofsajdu a zet je uspio da izbori da sudija svira faul. Po meni dobar mec Vesovića i Sćekića koji ipak ostavio strijelca gola samog. Savić doktor fudbala, a potpuno nepotreban zuti karton Joja i jos nepotrebniji start Vukčevića u zadnjim sekundama. Prvo poluvrijeme solidno, a ocekivati nesto dalje .... je preoptimisticno. Kad je Bakić starter onda se moze slobodno reci "ode mast u propast" ciji li je on zet za boga zivoga
    To su sve loši aspekti, nema šta.

    Realnost je takođe to što smo uzeli bod u goste nosiocu naše grupe.
    Ekipi koju su Francuzi jedva dobili kao domaćini evropskog prvenstva.
    Usput, bez dva najiskusnija i mimo Savića - još uvijek najboljih igrača.
    To je izuzetno pozitivan rezultat, pogotovo kad se uzme u obzir čitav tok meča.

    Ako Tumbaković izvuče zaključke iz jednog dobrog i jednog lošeg poluvremena, imamo razloga da se nadamo.
    Pogotovo ako zadrže disciplinu, i ako u naredne dvije utakmice izvuku pozitivne rezultate.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  5. #47805
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Zverotic umjesto marusica, bakic samo uz tv, basa umjesto simica i damjanovic umjesto beca. Dobili bi.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  6. #47806
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Simic trop, dako se vrati Basa sto prije. A ovaj Kojasevic bi mogao biti dobar na sredini, u narednih utakmicama bi trebao da igra od pocetka. Bakic dje god da igra ne moze vise od 70 min to mu je maksimum.

  7. #47807
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Ovaj Kojašević je mašina.
    Savić je stvar koja je neophodna, kamo sreće da imamo na svakoj liniji po jednog takvog...
    Ono na šta sam iznenađen je da je Joveta imao sve mogućnosti ovog svijeta da kreira igru za gol i da se to desilo tek kada se moralo...

    Mogu da zamislim na šta bi ličilo sa smo mi vodili...

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #47808
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Najjači su mi ovi što što ne navijaju za reprezentaciju zbog deja i ekipe, zbog menadžera i "srbijanaca".
    To su isti oni koji u hrvatskoj ne navijaju za reprezentaciju zbog mamića, u srbiji zbog toleta i slična sranja. Samo neka ste mi zdravo. Ne morate ni pratit reprezentaciju

  9. #47809
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Pa ne pratimo...
    #fakenews

  10. #47810
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes,dejov zet ne valja,a valja beciraj. A idi jadan za kosovo da igras,no te ni oni nece niti su te zvali zato i ne ides. Ti druze mozes samo da igras u cg i nidje vise na svijet.

  11. #47811
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Zbilja ne razumijem one koji nemaju ni riječi pohvale za našu reprezentaciju. Ponašate se kao smo neka fudbalska velesila koja bi "ovakvu" Rumuniju morala dobiti i na njihovom terenu. Momci su dali sve od sebe, igra je bila postavljena kako treba (u skladu sa kvalitetom i mogućnošću naše ekipe) i rezultat je stigao.
    Neka i dalje bude ovakvog požrtvovanja, neka ne bude nekih katastrofalni taktičkih rješenja... Možda ni to ne bude dovoljno, jer ni od jedne od reprezentacija iz naše grupe nismo, sa sigurnošću, bolji.

  12. #47812
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Jes,dejov zet ne valja,a valja beciraj. A idi jadan za kosovo da igras,no te ni oni nece niti su te zvali zato i ne ides. Ti druze mozes samo da igras u cg i nidje vise na svijet.
    Zeta je minutaža u klubu (Druga njemačka liga) preporučila da zaradi poziv za reprezentaciju.
    Prošla sezona:
    http://www.transfermarkt.co.uk/stefa.../0?saison=2015
    I novu sezonu je takođe počeo u svom stilu:
    http://www.transfermarkt.co.uk/stefa.../0?saison=2016

    O golgeterskom učinku da ne govorimo. 0 (slovima nula) golova prošle, a zasad nije bio strijelac u ovoj sezoni. No duga je sezona pa će možda stići i taj željeni gol. Ako ne ove, a ono naredne sezone sigurno. Jedini problem je što mu, kako sezona odmiče, minutaža postaje sve manja dok potpuno ne nestane.

    Možemo i Bećiraja stavit, nikakav problem
    Prošla sezona:
    http://www.transfermarkt.co.uk/fatos.../0?saison=2015
    Ova sezona:
    http://www.transfermarkt.co.uk/fatos.../spieler/66784
    Dick Laurent is dead!

  13. #47813
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nevjerovatno sto cine strucnjaci sa foruma...ne valja vam kako se igralo dok je tu bio Brna (sto se slazem), ali vam ne valja ni ovo nocas. Mi smo Francuska, pa nema smisla da se radujemo bodu. Da smo igrali protiv San Marina, pa da vas razumijem, ali smo igrali protiv rep. koja je u nasem rangu, i ispred nas mozda, tako da se bodu treba radovat, i nadat se da dobijemo kuci. A uporedit sve meceve dok je tu bio Brna i sad pod Tumbom - nebo i zamlja. Covjeku je ovo 3-4 okupljanje, oformio je ekipu, fura neki svoj fazon od samog pocetka, i moze se reci da je u ovom mecu dalo rezultata. Jednostavno treba mu dati sansu i pustit ga da radi.

    Opet se vracamo na to da nam fale Vucinic, Basa, pa evo i Stojkovic, koji nam je nocas mozda i najvise nedostajao, jer je ofanzivno i tehnicki mnogo bolji od Marusica, zato nismo imali prodora po boku. Sto neko rece, radujemo se bodu najvise jer nismo zasluzili onako glupo da izgubimo, i konacno da imamo srece u nekom kvalifikacionom mecu...vidjelo se da je dobra atmosfera u ekipi, a ovaj bod ce dodatno podici samopouzdanje pred meceve sa kazakstanom i danskom.

    Sto se tice pojedinaca - golman standardno dobar, Savic igrao za njega i Simica (umalo da nas ukopa nekim kiksevima), Marusic i Tomasevic solidno odradili odbranu, a u ofanzivi ih nije bilo. Djidjo standaradan (osim onoga kiksa, ali je imao srece), Scekic odlican, kao i Vesovic koji je letio nocas, tako da je Piksi bio prava zamjena za njega kad se izmorio...Bakica necu komentarisat, jer mu ona pozicija ocigledno ne lezi. Beco kesa, a Joveta fenomenalan u oba pravca nocas - za 10-ku.

    Tumbakovic odlicno odradio Rumune, sto je i najavljivao prethodnih dana, pa su nas jedino na onakve gluposti mogli dobit. Sto je najjace potrefio je izmjene, jer smo se ulaskom MugoseSavicevica9 i Piksija oslobodili pritiska, a prvi izborio slobodni udarac, a drugi asistirao kod gola.
    Last edited by Zaradona; 05-09-16 at 00:25.

  14. #47814
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ideja da Bakić igra na lijevom krilu je, smatralo se, Brnovićeva izmišljotina. Čudili smo se kako igra nešto što nikad u karijeri nije igrao i to, naravno, igra katastrofalno, što je s obzirom na njegove karakteriste bilo očekivano. Pripisivali smo to Brnovićevoj neuračunljivosti, no selektor se promijenio i ta budalaština se nastavila. Mislim da nije potrebno imenovati onog ko vuče glavne konce i ovaj put.
    Eto neka suština. Ni formacija strašna se nije promijenila, ni akteri koji treba da se preprodaju. Znamo ko je puppet master.

    Vidim da niko nije primijetio Điđovo strašno postavljanje kod prvog gola Rumunja, pratio je Savića ali mu nije pomagao i ostao sam igrač iza njega, do kojeg se odbila lopta i šta šta šta - pao je gol.

  15. #47815
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    765
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Ne kapiram što pojedini seru što Tumbaković i svi slave. Pa jbt u 85. su ga primili i uspjeli su da izjednače. I na kraj onaj nesrećni penal koji maši lik u zadnjem minutu utakmice. Nije li to dovoljno? Uspjeli su bod veliki da izvuku, iako se moglo više nešto u prvom pol. napravit'. Ima stvarno par teladi koje treba poćerat' ali u suštini meni ok djeluju.

    Nisam fan Mugoše ali to što je bio na teren, dobar je bio danas. Pa mora i on nešto na teren odradit', ne može samo na kartu "zet" se izvlačit'.

  16. #47816
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    vidji, glede Mugoše...nijesam mu ni rod ni pomoz' bog, drago mi je dijete jer sam ga gledala u mladjim kategorijama ali ne mogu da se otmem utisku da je mogao da bude i novi Messi opet biste mu na nos nabili to što je Dejov zet i ne biste smatrali da zaslužuje reprezentativni dres?! A što je on toliko loše uradio u ovoj utakmici? Ako uporedimo Bakića, pa i Bećiraja uz svo uvažavanje njegove inostrane karijere, ili Vukčevića koji napraviglupost za medalju? Ne daj bože da je Mugoša napravio ono!
    Puštite momka zaljubio se, ne no je trebao da joj zarad glasina koje su ga čekale i koje su mu se odmah prišile da joj reče "makse tamo, ti si Dejova ćerka neću s tobom"...aooo puštite momka više s Dejom igra momak u Njemačku, nemojte mi reć da je druga njemačka liga grdja od naše prve, igra momak, koliko god da igra, igra! Koliko se sjećam ovdje je bio kao jedan od većih talenata na ledu zbog ugovora i angažmana u inostranstvu...kako mu onda tast budući ne pomože da ode no je godinu dana skoro sjedio na klupi....ne znam baš detaljno ali se sjećam da je sa 17 godina blistao u prvom timu i davao bogme i neke bitne golove (možda griješim ali nešto mi se "prividja" da je bio i kapiten, a onda odjednom nema ga ni na klupi! Nesporazum sa upravom: evo nadjoh ovo:
    Nakon tri sezone pod Goricom u kojima je prošao sve i svašta - od blistavih momenata i najava, do suspenzije zbog nesporazuma s upravom - Mugoša je napokon došao na svoje. Može da bira gdje će nastaviti karijeru.

    "Puno toga sam prošao za ove tri godine, bilo je i lijepih i ružnih stvari, sada mi ističe ugovor i mislim da je ovo najbolje vrijeme da odem i da se oprobam negdje u inostranstvu. Mislim da bi to bio logičan put i naredni korak u mojoj karijeri. Ali, vidjećemo šta će se dešavati", kaže Mugoša.

    Koliko se sjećam u mladoj reprezentaciji je bio odličan i ako ga to nije preporučilo za seniore nije ništa! Uostalom, nemojte mi reći da su vam miliji ovi uvozni reprezentativci nego momak koji je potekao tu iz Budućnosti.....ajte brate puštite momka da igra i ne napadajte ga, jer ako nije dao go, pomogao nešto, po vama, nije vala ni odmogao! Mislim da se tu ne možete ne složit sa mnom, koliko god vam njegov tast bio odvratan...a i kad smo kod tasta...toliko mi je njegovo fudbalsko umijeće osmijeha i radosti donijelo, da ne mogu da shvatim kakomožete čovjeka nakon toga toliko da ne volite?
    Ok nije dobar predsjednik, ok imate kritike na taj dio njegove karijere i recite ih, sad samo čekam da počnete da pišete " a nije nikad ni bio neki fudbaler, samo je bio precijenjen" pa manirom pg taksiste, da se svi prisjetite kako ste ga nedje jednom kad ste po livadi zajedno trčali za loptom preševali "poslali za burek" kako to volite da kažete....ne valja vi to...ne voli se reprezentacija zato što je Dejo predsjednik FSCG!
    Ne znam zašto mi sad pada na pamet pjesma od Ršuma, Domovina se brani....
    Ja volim ovu reprezentaciju i kad gubi i kad dobija i kad je cico selektor i brna i sad kad je tumba....voljeću je i ako dejo postane selektor i ako se brna vrati...tačno vidim da ćete kad dejo jednom ode vi isti koji ga satrijeste vikat kako je bilo divno dok je dejo bio, kako je dejo imao karijeru, kako je imao potovanje kako je imao autoritet u fudbalskom svijetu...kao po običaju i kao u svakoj, apolutno svakoj sferi našega *****oga društva!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #47817
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,462
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vidji, glede Mugoše...nijesam mu ni rod ni pomoz' bog, drago mi je dijete jer sam ga gledala u mladjim kategorijama ali ne mogu da se otmem utisku da je mogao da bude i novi Messi opet biste mu na nos nabili to što je Dejov zet i ne biste smatrali da zaslužuje reprezentativni dres?! A što je on toliko loše uradio u ovoj utakmici? Ako uporedimo Bakića, pa i Bećiraja uz svo uvažavanje njegove inostrane karijere, ili Vukčevića koji napraviglupost za medalju? Ne daj bože da je Mugoša napravio ono!
    Puštite momka zaljubio se, ne no je trebao da joj zarad glasina koje su ga čekale i koje su mu se odmah prišile da joj reče "makse tamo, ti si Dejova ćerka neću s tobom"...aooo puštite momka više s Dejom igra momak u Njemačku, nemojte mi reć da je druga njemačka liga grdja od naše prve, igra momak, koliko god da igra, igra! Koliko se sjećam ovdje je bio kao jedan od većih talenata na ledu zbog ugovora i angažmana u inostranstvu...kako mu onda tast budući ne pomože da ode no je godinu dana skoro sjedio na klupi....ne znam baš detaljno ali se sjećam da je sa 17 godina blistao u prvom timu i davao bogme i neke bitne golove (možda griješim ali nešto mi se "prividja" da je bio i kapiten, a onda odjednom nema ga ni na klupi! Nesporazum sa upravom: evo nadjoh ovo:
    Nakon tri sezone pod Goricom u kojima je prošao sve i svašta - od blistavih momenata i najava, do suspenzije zbog nesporazuma s upravom - Mugoša je napokon došao na svoje. Može da bira gdje će nastaviti karijeru.

    "Puno toga sam prošao za ove tri godine, bilo je i lijepih i ružnih stvari, sada mi ističe ugovor i mislim da je ovo najbolje vrijeme da odem i da se oprobam negdje u inostranstvu. Mislim da bi to bio logičan put i naredni korak u mojoj karijeri. Ali, vidjećemo šta će se dešavati", kaže Mugoša.

    Koliko se sjećam u mladoj reprezentaciji je bio odličan i ako ga to nije preporučilo za seniore nije ništa! Uostalom, nemojte mi reći da su vam miliji ovi uvozni reprezentativci nego momak koji je potekao tu iz Budućnosti.....ajte brate puštite momka da igra i ne napadajte ga, jer ako nije dao go, pomogao nešto, po vama, nije vala ni odmogao! Mislim da se tu ne možete ne složit sa mnom, koliko god vam njegov tast bio odvratan...a i kad smo kod tasta...toliko mi je njegovo fudbalsko umijeće osmijeha i radosti donijelo, da ne mogu da shvatim kakomožete čovjeka nakon toga toliko da ne volite?
    Ok nije dobar predsjednik, ok imate kritike na taj dio njegove karijere i recite ih, sad samo čekam da počnete da pišete " a nije nikad ni bio neki fudbaler, samo je bio precijenjen" pa manirom pg taksiste, da se svi prisjetite kako ste ga nedje jednom kad ste po livadi zajedno trčali za loptom preševali "poslali za burek" kako to volite da kažete....ne valja vi to...ne voli se reprezentacija zato što je Dejo predsjednik FSCG!
    Ne znam zašto mi sad pada na pamet pjesma od Ršuma, Domovina se brani....
    Ja volim ovu reprezentaciju i kad gubi i kad dobija i kad je cico selektor i brna i sad kad je tumba....voljeću je i ako dejo postane selektor i ako se brna vrati...tačno vidim da ćete kad dejo jednom ode vi isti koji ga satrijeste vikat kako je bilo divno dok je dejo bio, kako je dejo imao karijeru, kako je imao potovanje kako je imao autoritet u fudbalskom svijetu...kao po običaju i kao u svakoj, apolutno svakoj sferi našega *****oga društva!
    Ovo u vezi Mugose se slazem 100%. Meni se bas ucinjelo da je momak bio solidan nocas.

    A za Deja si vala mogla bez toga.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  18. #47818
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    @zvoncica Bilo bi potpuno nebitno čiji je zet da nema boljih igrača od njega koji zaslužuju prije zeta da igraju.
    Može bit i da je talentovan i da je vrijedan i požrtvovan, ali sve to postaje nebitno ukoliko u tom trenutku ima boljih rješenja.
    Dakle lijepo bi bilo da se gleda prvenstveno kvalitet i zasluga, a ne da moramo i u fudbalu da posmatramo nepotizam na djelu.

    A sa Mugošom je to očigledno postao princip u A selekciji. I ajde, neka su mu i učinjeli u tim prijateljskim.
    Ali daj da vidimo malo više Raičevića, Đorđevića, Boljeviće. Da vidimo jesu li oni grđi od zeta, pa da smo mirni da se ne sjekiramo ako niko od tih igrača ne pruži više.
    A ne uvodit silom na sramotu špica da igra lijevo krilo prvi put u životu, u trenutku kada je sasvim izvjesno da pucamo po šavovima.

    Meni se lično izgradio i taj utisak da Dejo prvi ne vjeruje da reprezentacija može da napravi rezultat. Njegove izjave su po pravilu veoma oprezne.
    I nema ništa loše u tome, ali je loše ako oprez preraste u defetizam. Ako imamo predsjednika saveza koji je 100% uvjeren da CG nema nikakve šanse kroz kvalifikacije. Onda jbg dolaze na red neki drugi prioriteti i stavlja se reprezentacija u službu interesa kojekakvih, te da kumara drži U21 te da druga kumara drži A selekciju iz ciklusa u ciklus pa makar bio totalni imbecil. Pa ajde i taj mali neka igra, umije on. Ovi drugi neka čekaju... Razumiješ me...

    Ne vidim da iznad toga postoji jedan interes - da se Crna Gora dostojno prezentuje kroz sport.
    A najveća žalost u svemu tome je što su ovi ostali naši fudbaleri, u niz slučajeva zaista pokazali da zaslužuju bolje vođstvo od toga,
    i da potencijal imaju barem koliko taj nedostižni Island.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  19. #47819
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ideja čitavih kvalifikacija je da se ode na svjetsko. Na svjetsko se ne ide tako što ćeš biti srećan bodom jer si igrao u gostima. Meni je potpuno nebitno ocemo li biti drugi i ispasti kroz baraz ili 6 u ovoj grupi. Meni je bitno ocemo li igrati na tom svjetskom ili ne. A jedini način da male repke odu na velika takmičenja je upravo to da bezuslovno igraju 90 minuta na pobjedu protiv svih pa sta bude. Crna Gora nije engleska ili italija pa da kalkulise u kvalifikacijama, vidjeli smo da ni jedna Holandija to sebi ne može da dozvoli. A isto tako kroz primjer Islanda i Velsa smo vidjeli da u fudbalu, na srce, i dalje svak svakog može da pobjedi pa makar se igralo u tim strašnim gostima.

    Ima jedan divan citat iz nebeske udice koji sve to lijepo objašnjava.

  20. #47820
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Ne lozite se. Nismo posli ne EP dje je pola grupe islo, a ne na SP dje samo prvi ide...
    I vise srece nego pameti.
    Onamo kod prve rumunske sanse kad skide gol Bozovic... Nije normalno da golman ono radi. Lik je skroz desno, stoper ga pokriva, da je na golu golman sanse nema da bi gol primio, i tele izlijece 15m od gola, da ga prosla lopta...
    E takva nam je igra u napadu. Telasta.
    Ima tu materijala da se sklepa ekipica. Ali sad da se ocekuje da Mirko bude faktor... Bice to "Bojana Popovic".

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  21. #47821
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,640
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Ja mislim da je zvoncica Mugosina djevojka a Dejova Ćerka? 😅😅😅😅
    Salu na stranu,sve sto ai rekla slazem se. Ne treba da uvozimo od komšija,bilo je dosta mislim da svi mladi treba da se ugledaju na Scekica,da se vidi nesto iz naseg jata da valja....

    Pisi Milijana Vako

  22. #47822
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Penal...

  23. #47823
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Odigrali smo odlicno. Da je bio Mirko naprijed, dobismo ih. Grupa nam je nikad laganija. Kakvi Danci, Kakvi Poljaci. Odrat sve redom i na SP. Kad moze Island nefudbalski, mozemo i mi.

  24. #47824
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Sinjore to niko da pomene sto znaci da je malo ko odje golman bioili uopsteno fudbal razumije. Onaj izlazak bozovica je ogroman kika i izlazak iz straha, uopste nije trebao da ide.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  25. #47825
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da nema gubljenja bodova u goste, ostalo je lagano. Eo ako nas sreca posluzi, pa ka prije sto smo pricali e da su nam oni bodovi sa Rusijom, tako cemo sad proc makar u baraz zbog tog boda!

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

Page 1913 of 2202 FirstFirst ... 9131413181318631903190919101911191219131914191519161917192319632013 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •