View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 975 of 2202 FirstFirst ... 4758759259659719729739749759769779789799851025107514751975 ... LastLast
Results 24,351 to 24,375 of 55048

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #24351
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    To je istina i to je pogreshan potez, mada se mora priznati da je Cico imao mnogo manje prijateljskih da odradi. Prakticno je jedino sa Norveshkom i sa Albanijom mogao da testira nove igrace(prva sa Makedonijom da se upozna sa igracima i sa Sjevernom Irskom je bila generalka pred kvalifikacije, pa je opravdano bilo izvesti tim na koji se racunalo u takmicarskim utakmicama). U svakom slucaju, mogao je vishe da eksperimentishe u prijateljskim i taj pristup sad treba forsirati.



    Ma nemam ja nishta protiv njega ovako, ali i te kako imam dosta protiv njega kao selektora. Iz poznatih razloga. Vlaisavljevic je takodje teshka kesa, ali Brnovic ipak vodi A ekipu. Najveci problem je to njegovo neiskustvo-a trenersko iskustvo se stice vodjenjem klubova, ne reprezentacija.



    To je vrlo moguce, s tim shto ce nam na to dati odgovor sledece utakmice. Ja se samo bojim da to nije nedostatak autoriteta, shto je jedan od njegovih glavnih problema.
    Najavio je da ima 10-ak imena i da će ih sve probati. A ko zna bi li se neko od reprezentativaca ljutnuo da ga sad nije pozvao. Sve su ovo nagađanja, naravno.

    Inače se slažem sa Socratesovom formacijom. 4-4-2 najklasičnije moguće sa Jovetićem i Vučinićem u špicu.
    Last edited by amnesiac; 23-02-12 at 17:05.
    Dick Laurent is dead!

  2. #24352
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    To mi je poznato oko problema oko pasosa, ali izgleda da je u medjuvremenu dobio poziv od FSS da zaigra za njih sto je cini mi se i prihvatio, tj vec je odigrao jednu prijateljsku utakmicu za njihovu omladinsku selekciju. Tako da smo jako naivno izgubili jednog potencijalno dobrog igraca, i sam Dejo je rekao da bi on mozda za 3-4 godine bio materijal za A selekciju.

    nalazi se i na novom njihovom spisku : http://www.fss.rs/sr/news/newsArchiv...8;у.html
    vec je odigrao i mislim da je bas savicevic rekao nedje da su ga izgubili, ali sa druge strane je ocigledno da nema taj patriotski naboj tj njegovi roditelji da bi odbili poziv srbije. znam par primjera dje su neki igraci odbili i novcane ponude da bi igrali za crnu goru , ne govorim samo o fudbalu.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #24353
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    vec je odigrao i mislim da je bas savicevic rekao nedje da su ga izgubili, ali sa druge strane je ocigledno da nema taj patriotski naboj tj njegovi roditelji da bi odbili poziv srbije. znam par primjera dje su neki igraci odbili i novcane ponude da bi igrali za crnu goru , ne govorim samo o fudbalu.
    Sve to stoji sto si rekao, ali... decko je rodjen i odrastao u Beogradu, pa je ipak imao zelju da igra za Crnu Goru, i cekao je dugo vremena da bi rijesio taj problem sa pasosom jer se sjecam i unazad 3 godine da se nalazio na spisku kadetske selekcije. Tako da mu se, ruku na srce, i ne moze puno zamjeriti. A kamo srece da ima vise takvih kakve ti spominjes.

  4. #24354
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    Sve to stoji sto si rekao, ali... decko je rodjen i odrastao u Beogradu, pa je ipak imao zelju da igra za Crnu Goru, i cekao je dugo vremena da bi rijesio taj problem sa pasosom jer se sjecam i unazad 3 godine da se nalazio na spisku kadetske selekcije. Tako da mu se, ruku na srce, i ne moze puno zamjeriti. A kamo srece da ima vise takvih kakve ti spominjes.
    pa rodjen je u bg , roditelji iz niksica. on je igrao za nas u kadetsku mada ne znam kako ako ni tada pasos nije imao. mada nije dugo cekao posto je odmah na prvi poziv zaigrao za srbiju. sve bi se rjesilo i oko pasosa da se ima strpljenja. pa vidim da se oko svedjana, svajcaraca i ostalih to nekako zavrsi a sa srbijom ne moze a nije nego. mada ni ja njemu ne zamjeram posto je ocigledno imao zelju ali moguce kako je poceo da napreduje u zvjezdi poceo i da apetiti rastu. ko ce ga znati
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #24355
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ovo što pominjete mlađe selekcije, nijesam stigao ovih dana da postavim spisak kadeta (godište 1996) za prijateljske duele u Hrvatskoj sa domaćinom. Na spisku je, za razliku od generacije 1995, samo jedan igrač iz inostranstva.

    http://fscg.co.me/201202162201/Vijes...hrvatskom.html

    U prvom meču je bio debakl 4:0, mada izgleda da su bili nestvarni uslovi za igru (ogromna kiša s vjetrom), dok vele da su baksuzno poraženi u drugom meču 1:0. Sve ovo, naravno, ne znači ništa.

    http://fscg.co.me/201202212203/Vijes...hrvatskoj.html

    http://fscg.co.me/201202232204/Vijes...-promaaje.html
    Last edited by amnesiac; 23-02-12 at 17:40.
    Dick Laurent is dead!

  6. #24356
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro, to sto se tice nenormalnih uslova, nije samo nama kisa padala.

  7. #24357
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    on je igrao za nas u kadetsku mada ne znam kako ako ni tada pasos nije imao.
    Nije on igrao nijednu zvaničnu utakmicu za kadete upravo zbog pasoša. Igrao je neku prijateljsku na Starom Aerodromu, ali to je u rangu treninga. Tako da, teoretski, može igrati kasnije za našu A reprezentaciju, ali se bojim da je stvar izgubljena. Momku apsolutno ništa ne zamjeram, to je sigurno.
    Dick Laurent is dead!

  8. #24358
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Hrvatska - Crna Gora

    Vranjic: Hrvatska - Crna Gora 1:0 (VIDEO)

    Hrvatska kadetska nogometna reprezentacija (U-16) pobijedila je danas u Vranjicu reprezentaciju Crne Gore sa 1:0. Strijelac jedinog gola za momčad Ivana Gudelja bio je Ante Roguljić u 64. minuti.


    Zanimljiv detalj s ovog prijateljskog susreta istaknuo je predsjednik domaćeg Omladinca Mario Jurić:

    - Ovo je povijesni dan za naš klub jer su trojica reprezentativaca iz prvih jedanaest ponikli u Omladincu, a strijelac pobjedonosnog gola i danas s obitelji živi u Vranjicu.

    Od te trojice, Franjo Prce i Josip Bašić su danas igrači Hajduka, a Ante Roguljić Adriatica.
    http://dalmacijanews.com/Nogomet/Vie...-10-VIDEO.aspx

  9. #24359
    Join Date
    May 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li neko posto su karte za ovaj mec Crna Gora - Island?

  10. #24360
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Najavio je da ima 10-ak imena i da će ih sve probati. A ko zna bi li se neko od reprezentativaca ljutnuo da ga sad nije pozvao. Sve su ovo nagađanja, naravno.

    Inače se slažem sa Socratesovom formacijom. 4-4-2 najklasičnije moguće sa Jovetićem i Vučinićem u špicu.
    Socratesova je bila christmas tree a ne klasicna 4-4-2
    Deserve's got nothing to do with it.

  11. #24361
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  12. #24362
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Socratesova je bila christmas tree a ne klasicna 4-4-2
    A danas sam čitav dan sa telefona cukao (opučih se ) pa ne viđeh dobro formaciju. E moja bi bila sa Socratesovim igračima, ali Simon kao desno krilo. Nema mi on štofa za "trequartistu". Eto, ispade da svi imamo različito mišljenje, pa ćemo, ako nas Brnović ne posluša a omanemo, svi po njemu ka' po pranju
    Dick Laurent is dead!

  13. #24363
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by filip__pg View Post
    Savo Gazivoda (Dečić)
    Ovo mi je upalo u oči. Dakle, prešao je (pretpostavljam pozajmljen) u Dečić. Eto prilike da pokaže što zna, premda je teren Dečića užasan ali nadam se sunčanim danima . Podsjećam da je naš kolega skrenuo pažnju na ovog momka

    Quote Originally Posted by Hrabri_Sokoli View Post



    stvarno izgleda dobro=)
    Dick Laurent is dead!

  14. #24364
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    A danas sam čitav dan sa telefona cukao (opučih se ) pa ne viđeh dobro formaciju. E moja bi bila sa Socratesovim igračima, ali Simon kao desno krilo. Nema mi on štofa za "trequartistu". Eto, ispade da svi imamo različito mišljenje, pa ćemo, ako nas Brnović ne posluša a omanemo, svi po njemu ka' po pranju
    Naravno, nije to isti nivo igre, ali jesi vidio kako se United muchi ove sezone na sredini(zbog povreda Fletchera, Andersona i |Cleverleya)? To je zato shto u 4-4-2 klasicnoj formaciji sa krilima par veznih igraca mora da trci kao lud, a krila moraju da su bash bash bash kreativna. Kad bi igrali Zverotic-Novakovic sredinu to bi na neshto licilo, ali ako je tu Drincic sve se raspada. Ideja ti je generalno dobra, i meni se svidja Zverotic-Novakovic sredina, krila Mirko i Simon, polushpic Joveta, shpic Fatos. To zaista izgleda sexy ovako na papiru. Medjutim, uslov da to funkcionishe je da trener natjera Mirka da igra odbranu(kao shto to radi Conte)-po toj lijevoj strani smo i onako shuplji.

    P.S. Samo da vishe ne vidimo nikad Mirka, Simona, Jovetu, Damjanovica, Delibashica i Vladimira Bozovica u istom momentu u igri, i sve ce biti dobro
    Last edited by Recordare88; 24-02-12 at 07:43.
    Deserve's got nothing to do with it.

  15. #24365
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Naravno, nije to isti nivo igre, ali jesi vidio kako se United muchi ove sezone na sredini(zbog povreda Fletchera, Andersona i |Cleverleya)? To je zato shto u 4-4-2 klasicnoj formaciji sa krilima par veznih igraca mora da trci kao lud, a krila moraju da su bash bash bash kreativna. Kad bi igrali Zverotic-Novakovic sredinu to bi na neshto licilo, ali ako je tu Drincic sve se raspada. Ideja ti je generalno dobra, i meni se svidja Zverotic-Novakovic sredina, krila Mirko i Simon, polushpic Joveta, shpic Fatos. To zaista izgleda sexy ovako na papiru. Medjutim, uslov da to funkcionishe je da trener natjera Mirka da igra odbranu(kao shto to radi Conte)-po toj lijevoj strani smo i onako shuplji.

    P.S. Samo da vishe ne vidimo nikad Mirka, Simona, Jovetu, Damjanovica, Delibashica i Vladimira Bozovica u istom momentu u igri, i sve ce biti dobro
    to je nesto sto sam i ja zamislio ali mi ne ide, prevelika je rupa u odbrani onda. nema sanse da ce se mirko vracati ciitavu utakmicu i jovettic. stim sto beciraj nece fizicki stici da se vrati ako bude spic. tu bi nam pucalo sa svih strana, jer ostaje 3 igraca na njihovu polovinu. a sad ako ima utoritet da mu se oni vracu to je po meni idelana varijanta
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #24366
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    1,203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nama prije svega fali lijevo krilo.Da imamo takvog igraca lako bismo sve.A sad bih ovako probao:
    Bonja
    Savo-Savic-Basa-Jovanovic
    Simon-Zverka-Pekovic
    Joveta-Mirko
    Fatos

  17. #24367
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    to je nesto sto sam i ja zamislio ali mi ne ide, prevelika je rupa u odbrani onda. nema sanse da ce se mirko vracati ciitavu utakmicu i jovettic. stim sto beciraj nece fizicki stici da se vrati ako bude spic. tu bi nam pucalo sa svih strana, jer ostaje 3 igraca na njihovu polovinu. a sad ako ima utoritet da mu se oni vracu to je po meni idelana varijanta
    Treba primijeniti recept Contea, odigra Mirko prvih 60-70 minuta punom snagom i vraca se, pa se zamijeni. I to nekim veznim igracem(Drincic recimo, mozhe 20ak minuta da igra) pa mozhe Zverotic da podje da pokriva lijevu stranu. Napad ce nam tako biti qourac po toj strani, ali odbrana ce biti ok. Ali za sve to treba autoritet.
    Deserve's got nothing to do with it.

  18. #24368
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Treba primijeniti recept Contea, odigra Mirko prvih 60-70 minuta punom snagom i vraca se, pa se zamijeni. I to nekim veznim igracem(Drincic recimo, mozhe 20ak minuta da igra) pa mozhe Zverotic da podje da pokriva lijevu stranu. Napad ce nam tako biti qourac po toj strani, ali odbrana ce biti ok. Ali za sve to treba autoritet.
    sve je to u teoriji lijepo, nego u praksi ne znam koliko je to izvodljivo. mirko zna kao i mi da je on bar trecina te ekipe, onda mozda ne namjerno ali manje se zalaze , manje trci manje svega nego u klubove pruzi.
    pa to je vise podsvjesno kad znas da ti se moze da se tako ponasas, pa imao si curu npr koja je luda za tobom i sve ti pusta, iako neces ponasas se kao skot a znas da ne zasluzuje. to cisto radis a posle vidis da je pogresno al dzaba. ja njega nekako tako dozivljavam jer se vide izjave posle koliko je samokritican.
    Last edited by lepetanac; 24-02-12 at 09:05.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #24369
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam neki stravican osjecaj da ce biti goleada protiv Islanda...
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  20. #24370
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    pa imao si curu npr koja je luda za tobom i sve ti pusta, iako neces ponasas se kao skot a znas da ne zasluzujes. to cisto radis a posle vidis da je pogresno. ja njega nekako tako dozivljavam jer se vide izjave posle koliko je samokritican.
    Vishe puta, a bivalo je i obrnuto, pa mi je dzaba bilo shto je posle samokriticna

    Ali ni ja ni one nismo imali nekog Mourinha da nam visi nad glavom i prica o taktici dok se mi ponashamo kako se ponashamo. Brnovic bi shto prije trebalo da pocne da se ponasha kao trener, a ne kao muppet show lutak. Ferguson ili Mourinho nece biti nikad, niti ce to neshto posebno promijeniti moje (opravdano) negativno misljenje o njegovim poslovnim kvalitetima-ali bi to predstavljalo makar osnovni korak i stvaranje preduslova da ekipa lici na ekipu, a ne na skup igraca koji se, namjerno ili nenamjerno, ponasaju kao skotovi.
    Deserve's got nothing to do with it.

  21. #24371
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Vishe puta, a bivalo je i obrnuto, pa mi je dzaba bilo shto je posle samokriticna

    Ali ni ja ni one nismo imali nekog Mourinha da nam visi nad glavom i prica o taktici dok se mi ponashamo kako se ponashamo. Brnovic bi shto prije trebalo da pocne da se ponasha kao trener, a ne kao muppet show lutak. Ferguson ili Mourinho nece biti nikad, niti ce to neshto posebno promijeniti moje (opravdano) negativno misljenje o njegovim poslovnim kvalitetima-ali bi to predstavljalo makar osnovni korak i stvaranje preduslova da ekipa lici na ekipu, a ne na skup igraca koji se, namjerno ili nenamjerno, ponasaju kao skotovi.
    ko ti kriv kad si zaljubljive prirode kao brnovic
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #24372
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neTko_iz_mase View Post
    Imam neki stravican osjecaj da ce biti goleada protiv Islanda...
    0-0, 1-0, trecega nema.

  23. #24373
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ko ti kriv kad si zaljubljive prirode kao brnovic
    I to shto kazhesh
    Deserve's got nothing to do with it.

  24. #24374
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Giljen pozvan umjesto Blazica koji je povrijedjen.

    http://www.mondocafe.me/fudbal/gilje...azica-5198.php

  25. #24375
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u koliko sati je utakmica?

Page 975 of 2202 FirstFirst ... 4758759259659719729739749759769779789799851025107514751975 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8622
    Last Post: Yesterday, 22:14
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •