View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 460 of 2202 FirstFirst ... 3604104504564574584594604614624634644705105609601460 ... LastLast
Results 11,476 to 11,500 of 55039

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #11476
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    kad bi i svajcarci ostali na nuli posle druge utakmice bilo bi zvek
    I onda Bugari kuci i nova smjena na njihovoj klupi

    Ne bio ja u Kapelovu kozu za mjesec dana
    Bijo si poziw koi se neodbija

  2. #11477
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Ajte ljudi... Ishvaliste Bonju, a zaboraviste kakav je vizionar bio Poleksa. Taj covjek je u velikom broju utakmica jednostavno znao (predosecao) kad ce pasti gol, ko ce ga dati, u koju stranu... Malo njih to moze.

  3. #11478
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Ajte ljudi... Ishvaliste Bonju, a zaboraviste kakav je vizionar bio Poleksa. Taj covjek je u velikom broju utakmica jednostavno znao (predosecao) kad ce pasti gol, ko ce ga dati, u koju stranu... Malo njih to moze.
    Zbog toga je i suspendovan
    Who let the dogs out

  4. #11479
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    UEFA mafiozi!

  5. #11480
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ovako , ako dobijemo svajcarsku onda imamo baraz u nasim rukama jer su englezi neprikosnoveni a samo ce nam trebat recimo 1 nerijesn rezultat izmedju bugara i svajcaraca i ispadaju i jedni i drugi. znam da odoh predaleko ali je lijepo kad vec sad mozes da pravis neke projekcije

    provi svajcaraca moramo napunit stadion da nema slobodnog mjesta.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  6. #11481
    Join Date
    May 2010
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Ajte ljudi... Ishvaliste Bonju, a zaboraviste kakav je vizionar bio Poleksa. Taj covjek je u velikom broju utakmica jednostavno znao (predosecao) kad ce pasti gol, ko ce ga dati, u koju stranu... Malo njih to moze.
    druze, moze li da uzivas u pobjedi?????
    ajde vise, te ovo te ono...mnogo si dosadan, i nejveci smarac ovdje!


    6 bodova ole!!!
    ja sam ja ti si ti

  7. #11482
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bijo si poziw koi se neodbija

  8. #11483
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by *monte081* View Post
    druze, moze li da uzivas u pobjedi?????
    ajde vise, te ovo te ono...mnogo si dosadan, i nejveci smarac ovdje!


    6 bodova ole!!!
    Evo nesto sto ces bolje razumjet. TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. 6 BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOODOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOVAAA AAAAAAAAAA

    Ovo, po famoznoj Monte081 teoriji, znaci konacni stadijum srece.

  9. #11484
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    dŽudooooo!

  10. #11485
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Hahahaaha. A neka si stavia zgodurana naseg.

  11. #11486
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pobjeda!!!!

    Fudbalska reprezentacija Crne Gore je od reprezentacija sa prostora bivse Jugoslavije veceras jedina pobijedila. Srbija i Slovenija nerijeseno, Bosna izgubila od Francuske, Hrvati 0-0 sa Grcima i Makedonci 2-2 sa Jermenijom.

  12. #11487
    Join Date
    May 2010
    Posts
    536
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Evo nesto sto ces bolje razumjet. TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. 6 BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOODOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOVAAA AAAAAAAAAA

    Ovo, po famoznoj Monte081 teoriji, znaci konacni stadijum srece.
    tebe treba BANOVATI....
    ja sam ja ti si ti

  13. #11488
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Javi DIDI-ju cim stigne iz Bugarske da mu GA rokne
    Who let the dogs out

  14. #11489
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast momcima, djelovali su veceras kao zbilja ozbiljna ekipa!!!

    Mnogo mi se svidja kako djeluje odbrana odkako je Cico preuzeo reprezentaciju, pogotovo stoperski tandem Basa-Dzudovic.Bedem!Golman Bozovic po meni igrac utakmice, ako se onaj kladionicar ikad i vrati u reprezentaciju, klupa mu ne gine.Vezni red malo skripi, ali mislim da kad se vrate Drincic,Fatic i pogotovo Jovetic da ce Cico i to poslozit da valja.

  15. #11490
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drugari, vidjeste li kako smo ofsajd zamku nastelovali? Radi kao sat, u milimetar.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  16. #11491
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znao sam,vec je pocelo glupiranje sad svajcarce da operemo pa onda englezi...........Nek se nastavi ovako bez neke euforije kao protiv Bugarske i bice dobro,nemojte odma pocet da serete

  17. #11492
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PA e, ja sam medju rijetkima ovdje prije utakmice govorio da je iks puna kapa i da nije realno da dobijemo...

    A tek protiv Svajcarske prognoziram da je potpuno nerealno da dobijemo... Bod bi nam bio super jer ce nam ga oni dat, 100%, a mi tesko dva.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  18. #11493
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pustite nas da se zaje8avamo malo, oca mu je8em!

    Ko su ti Svajcarci?

    Naravno da ne treba sirit euforiju, ali da sam u pg nocas znam da bi na aerodrom bio.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  19. #11494
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slabo ko spominje Kašćelana vidim. A što bi ono kako momak odigra dobro kad uđe! Prekinuo im je sto pasova. Srce i trka, to je to. Dobili smo u njemu trkača na sredini koji vazda može da odigra. Cico legendo, svaka čast!!!


    Prerano je pričat o tome znam, ali ako dobijemo Švajcarce san može lako postati java...

  20. #11495
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1:2 nas dobijaju Svajcarci... Ali imacemo utakmica da se iskupimo do kraja za kiks.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  21. #11496
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Slazem se, drugo poluvrijeme dobro odigrano. Protiv Bugarske...

    Niko ne umanjuje ucinak selektora ili igraca, ali nasa javnost ima obicaj da neumjereno slavi pobjednike... koje ce pri prvom sledecem kiksu surovo kazniti pljuvanjem i odricanjem. Treba zadrzati objektivnost i prisebnost, i kad pobjedjujemo, i kad gubimo. Ja sam (pre)zadovoljan rezultatom, ali igrom ne, jer jalova Bugarska apsolutno nije pokazatelj koliko je reprezentacija "takticki sazrela". Da smo zaista zreli, postigli bi makar jos jedan gol i bez trauma docekali kraj utakmice. Ne zaboravite, mi treba da idemo na EP, ne na izlet, pa zato mislim da je od potrebe za instant uspjesima koji ce naciju privremeno podici na noge, vazniji ozbiljan rad sa dugorocnim rezultatima. Ja jos uvijek prepoznajem kalkulanstvo, strah i igru "na nerijeseno, pa sto bude." Jer, to su strasni Bugari...
    Imamo kostur ekipe koji je skoro nepromijenjen poslednje dvije godine, i vrijeme je da ostavimo nasledje jedne promasene skole iza sebe i napravimo nesto sa generacijom koja se ne ponavlja bas u svakom ciklusu. Ili cemo uoci svakog ciklusa da ispadanje od Gruzije, Kipra ili Letonije pravdamo cinjenicom da teorijski nijesmo Brazilci?

    Pobjeda, 6 bodova na startu i samopouzdanje sa kojim nastavljamo kvalifikacije - nema dileme, za sad stvari (statisticki) djeluju idealno, ali i dalje tvrdim - malo muda veceras, potopili bi Tatare i natjerali Svajcarce da se tresu prije nego sto izadju na stadion.


    _____

    Mislim da grijesis i to prilicno.Prije svega potcjenjujes Bugarsku.Vezni red Petrov,Petrov,Angelov i napad Bozinov i Rangelov je jak i poslije Engleza vjerovatno najjaci u ovoj grupi.Ne primit gol od njih u gostima je veliki uspjeh i evo,spreman sam da se kladim da se niti Vels ni Svajcarska odatle nece vratit sa manje od dva primljena gola.Njihov glavni problem je odbrana i golman i mi smo to iskoristili,nebitno na koji nacin.
    Druga stvar,ukoliko ocekujete da gledate utakmice u kojima protivnik nece imati periode apsolutne dominacije i dje ce nas morat spasavat golman i sreca,onda slobodno prestanite da gledate fudbal,jer toga vise nema.Ako nista,pogledajte Spance koji su valjda vrhunska reprezentacija,pa vidite sta su sve morali da prezivljavaju protiv objektivno slabijih protivnika da bi dosli do tog uspjeha i koliko puta ih je Kasiljas spasio.
    Mislim da se previse filozofira oko kvaliteta igre,ljepote...Ono sto je vazno je da fudbaleri budu fizicki maksimalno spremni,skoncentrisani i motivisani,da se snimi igra protivnika i da se zaustave njihovi najbolji igraci sto je bolje moguce.To danas rade sve iole ozbiljnije reprezentacije i to i mi treba da radimo.Najvaznije je primit sto manje golova,koliko god to nekom odbojno zvucalo.Sa druge strane tu su Vucinic,Vukcevic(nadajmo se i Jovetic sto skorije) koji uvijek mogu da stvore 3-4 sanse,da izbore prekid i da se nadamo da ce to da bude iskorisceno.
    Ne kazem ja,moglo je da se desi da mi obije ove utakmice izgubimo,ali ne kaze se dzabe da sreca prati hrabre(i organizovane).

  22. #11497
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Daj Cicu Pejovica, Bataka, V. Bozovica i Tanasijevica (a znas ko ih daje), pa cu ga vidjet. lako je pricat o taktici kad se dobija. Ali ako cemo realno, nocas smo igrali s desetoricom pozadi i samo smo imali srece, koju nismo imali u proslim kvalifikacijama. faktor srece. Veoma bitan.
    Imao je Jovetića, Drinčića, Burzanovića. Takodje, djelimično (čak u velikoj mjeri) je njegova krivica što Burzanović više ne može igrat, jer se onakva situacija kod Cica protiv Bugarske ne bi desila nikad.

    Samo se sjeti koliko su prozivani Džudović i Milan Jovanović, koliko su smiješnih kikseva imali (skoro isto koliko i Tanasijević i Batak). Milan Jovanović je u stvari dugo vremena, sve do polovine kvalifikacionog ciklusa, bio smatran ubjedljivo najgorim igračem naše odbrane - u tom periodu su praktično svi bili za to da Luka Pejović počinje utakmice na lijevog beka.

    Tako da tu argumenata nema. Nema toga što može oprat "rad" Filipovića u našoj reprezentaciji i štetu koju je napravio.

  23. #11498
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Slabo ko spominje Kašćelana vidim. A što bi ono kako momak odigra dobro kad uđe! Prekinuo im je sto pasova. Srce i trka, to je to. Dobili smo u njemu trkača na sredini koji vazda može da odigra. Cico legendo, svaka čast!!!


    Prerano je pričat o tome znam, ali ako dobijemo Švajcarce san može lako postati java...
    Imade jednu gresku, los pas na 20 metara od gola. Inace momak kida, kao i svima malo mu igra prema naprijed ne stima, ali za defanzivu je batina.

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    1:2 nas dobijaju Svajcarci... Ali imacemo utakmica da se iskupimo do kraja za kiks.
    Napusti livadu!

    @Mad God

    Kad vec pominjes Jovanovica, brijala je samo takva promaja prvih 20 minuta po njemu.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  24. #11499
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Drugari, vidjeste li kako smo ofsajd zamku nastelovali? Radi kao sat, u milimetar.
    Mislim, ludnica. Nema vise omaske. A to su fantasticna cetvorka i kraj. Jovanovic je mozda i najpodcenjeniji ljevonogi defanzivac u Evropi. malo momaka ima to sto on ima, a opet nikako da se nametne.

    Samo da se ne nadje neki sudija - dusmanin, pa nam ne digne zastavicu... Nocas sudija "nije vidio" penal za Srbiju. dESAVAJU SE TAKVI BISERI. kOD OFSAJDA TEK.

  25. #11500
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    1:2 nas dobijaju Svajcarci... Ali imacemo utakmica da se iskupimo do kraja za kiks.

    Pilis li to naopako ?
    Nema nikakvog razloga zbog kojeg bi se posebno plasili Svajcaraca.Samo tvrdo i bez vecih kikseva i sanse su nam barem 50% kao sto su bile i protiv Bugara i Velsa i kao sto bi trebalo da nam budu u svakoj utakmici do kraja lise protiv Engleza koji su vec mnogo kvalitetniji.

Page 460 of 2202 FirstFirst ... 3604104504564574584594604614624634644705105609601460 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •