View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 547 of 2202 FirstFirst ... 4744749753754354454554654754854955055155759764710471547 ... LastLast
Results 13,651 to 13,675 of 55044

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #13651
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Ja ne velim,sto se mene tice moze na iglu bit,dok imamo rezultat,naravno da bi mi bilo zhao zdravlja njegovog.
    Da piju,vole skoro svi,ali malo ko to preferira sam sa chasom za sto.
    Tako da je vec prespavao par prijema i sastanaka dje je bio pozvan,a nakon njih je genije u par puta razgovarao i sa sinom mu chak,medjutim tako je kako je.
    Boze podrzi dako bude dobro.
    Znam bash pouzdano da je dobio otkaz iz Hrvatske vishe zbog alkoholizma nego zbog loshih rezultata na Svjetskom 2006-e (Hrvatska vise bila ostecena od sudija nego shto je loshe igrala), ali isto toliko pouzdano znam da je bio lijecen i izlijecen, dugo nije ni kapi pio...Ako je opet poceo zaista nije dobro, mada bi i Dejo mogao malo da popusti, imao je i on svojih ispada i sa picem a bogami i sa jacim stvarima pa nikome nishta, evo ga predsjednik i tada i sada...

    A Fergi ne pije, on samo tako izgleda
    Deserve's got nothing to do with it.

  2. #13652
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    I ja mislim,znam da je u Partizanu ostavio utisak ulicnog dzibera i bildera shireci se po teretani svakodnevno.
    A nije bilo veze koja se nije povukla da bi dosao na probu.
    Rotković i priznaje da je svojim glupostima i nezrelošću pogotovo u Lecceu zeznuo stvar. Što se mene tiče Spartak iz Naljčika mi djeluje kao vrlo pristojna adresa.
    Dick Laurent is dead!

  3. #13653
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Pošto vidim da je Petar Škuletić potpisao za Zetu biće interesanto viđet je li moguće da zaigra za mladu crnogorsku reprezentaciju pošto teoretski može. Rođen je ovđe a vjerujem da Srbija kao velika baza ima dovoljno kvalitetnih napadača da ne mora njega uzimat. Biće interesantno viđet i hoće li Dejo što poduzeti povodom toga.

    P.S. Dalje ruke od Cica
    Dick Laurent is dead!

  4. #13654
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Citam u Areni danas kako Poklepovic isfali Deja kao covjeka,a nidje ne pomenu da su ga cerali on i Mijatovic tada iz kluba na vrlo ruzan nacin.
    Amnezija ili sto vec...
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  5. #13655
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,089
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Pošto vidim da je Petar Škuletić potpisao za Zetu biće interesanto viđet je li moguće da zaigra za mladu crnogorsku reprezentaciju pošto teoretski može. Rođen je ovđe a vjerujem da Srbija kao velika baza ima dovoljno kvalitetnih napadača da ne mora njega uzimat. Biće interesantno viđet i hoće li Dejo što poduzeti povodom toga.

    P.S. Dalje ruke od Cica
    Zašto bi igra za mladu?Po meni ima tamo perspektivnijih igrača od njega a on se evo mučio da sad nađe klub.U Partizanu nije moga u prvi tim,nije ni u Austriji uspio.Na kraju je mora u CG doć i prihvatit Zetu jer nema drugog izbora.Gledam ga često kroz grad i uopšte mi ne ostavlja utisak ozbiljnog igrača već prije nekog dripca(da se tako izrazim).Mislim da je on svoj talenat prokocka i da će mu naša liga bit maksimum(uz eventualni transfer u neki manji poljski ili ukrajinski klub).Njega su falili i dizali u nebo ka i doste a ništa se nije viđelo od toga.Stari mu je dobre pare od Iskre zakučio i od toga platio njegov put za Bg al ništa nije učionio.Sem toga,koliko znam i on i njegovi su žešći Srbi pa se na patriotizam ne može računat.O profesionalizmu tek ne bih jer da ga je ima ne bi zadnji dan čeka Zetu da potpiše no bi naša neki klub na stranu zalaganjem i igrom.

    E da, još mi je jedan sugrađanin izgleda zatulio sa karijerom.Risto Lakić(nesuđeni talenat i desni bek) je otpušten iz Vojvodine.Bez kluba je trenutno.Čudno da nije proba u Budućnost ili neki drugi tim,makar i džabe igra uz nadu da potpiše ugovor neđe na ljeto.

  6. #13656
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Dobro, Cico je pijan potpisao ugovor. I ne vazi za bas lojalnog tipa, ali je sve dobro krenulo, pa mu ne pada na pamet da razmislja o nekoj A. Vili. Ako ovo izgura, moze lagano da obezbijedi sebi ime do kraja trenerske karijere.
    Je li ovo stvarno istina? Za nekoga ko, kako kazete, redovno pije, covjek izgleda sjajno :mrgreen:

  7. #13657
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,089
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Pa vjerovatno ne pije kojekakve brlje i neksanove otrove

  8. #13658
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    simon i drincic 90 minuta na klupi....

  9. #13659
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cico alkoholicar? treba ga onda nedje dobro opjanit pa mu poturit da potpise produzenje ugovora na jedno 10ak godina
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  10. #13660
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by American Dream View Post
    Je li ovo stvarno istina? Za nekoga ko, kako kazete, redovno pije, covjek izgleda sjajno :mrgreen:
    A nije (vjerovatno. Mada su ga i na prepad uhvatili, pa me ne bi iznenadilo)... Dal se izlijecio, ne znam, ali nije ulijevao povjerenje... Nije tip na koga se covjek moze osloniti. To su iskustva iz ranijih godina. A kod nas je i dalje gospodin, u pravom smislu rijeci. Ali me ne bi iznenadilo da je imao par dobrih kikseva.
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 18-02-11 at 04:38.

  11. #13661
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit View Post
    cico alkoholicar? treba ga onda nedje dobro opjanit pa mu poturit da potpise produzenje ugovora na jedno 10ak godina
    hahahahaha to to, i to za male pare Cico Kranjčar ALE!!!

  12. #13662
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Bio bi to najspektakularniji autogol u istoriji evropskog fudbala kad bi sad Cica pocerali zbog problema sa alkoholom. I to nakon sto smo stojicki isrpjeli Fileta da zavrsi cijeli ciklus.
    Ima jedna stara prica: dje ima Cica tu je rakijica. Ja sam cak bio sumnjicav da ga je Dejo upavo zbog toga i zvao, da bi mogli zajedno da lumpuju.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  13. #13663
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Pa vjerovatno ne pije kojekakve brlje i neksanove otrove
    a i nije neki alkoholicar onda

  14. #13664
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Ako je opet poceo zaista nije dobro, mada bi i Dejo mogao malo da popusti, imao je i on svojih ispada i sa picem a bogami i sa jacim stvarima pa nikome nishta, evo ga predsjednik i tada i sada...

    Taj iz tvoga avatara je lokao ko malo ko i isto su ga cerali,ali kad je zagustilo,on spasio stvar.Neki ljudi su ekscentrici i ne bi bilo dobro da su drugaciji.Smjenjivanje Kranjcara zbog alkohola bi bio fail of the year.

  15. #13665
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Taj iz tvoga avatara je lokao ko malo ko i isto su ga cerali,ali kad je zagustilo,on spasio stvar.Neki ljudi su ekscentrici i ne bi bilo dobro da su drugaciji.Smjenjivanje Kranjcara zbog alkohola bi bio fail of the year.
    Pa to i kazhem, slazhemo se 100%
    Deserve's got nothing to do with it.

  16. #13666
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Izvor : Arena

    --------------------------------------------------------------------------------------
    Cico u posjeti reprezentativcima - selektor Crne Gore nakon Antalije boravio u Italiji

    Pripremam ih za Bugare

    Rođeni Zagrepčanin je cijeloga sebe utkao u reprezentaciju Crne Gore - u vrijeme kadadrugi selektori troše svoje godišnje odmore negdje na nekom egzotičnom mjestu, našCico obilazi svoje vojnike… Italija je ovih dana u fokusu - selektor Zlatko Kranjčar pričao je sa vedetom Rome Mirkom Vučinićem, pa vječito nasmijanim, uprkos povredi, asom Fiorentine Stevanom Jovetićem i tek operisanim Ivanom Fatićem… Pa, kako ste?
    - Odlično, hvala na pitanju.
    Imate i razloga…
    - Naravno da imam, pričam sa reprezentativcima, njihovim trenerima - djelovao je srećno Kranjčar.
    Na putešestvije po Evropi čovjek koji sjedi u crvenoj fotelji krenuo je 8. februara…
    - Tačno, tada sam bio u Antaliji, imao sam razgovor sa momcima: sreo sam MiodragaDžudovića, Milana Jovanovića, Luku Pejovića, Mladena Kašćelana… Pričao sa njima, alimnogo više sa njihovim šefovima, jer želio sam da od njih čujem šta misle o reprezentativcima Crne Gore.
    Kakvi su utisci?
    - Momci su zadovoljni što sam bio sa njima, a meni je posjeta, takođe, prijala. Plus, treneri su pohvalili Crnogorce, ne zbog mene, nego kažu da su stvarno disciplinovani - govori Cico. - Već sada počinjemo pripreme, prvo za Japan i Južnu Koreju, a onda i za Bugarsku. Bitno je da igrači dođu, da budu zdravi. Problem može biti samo u “Rusima”,jer oni imaju najduži period priprema i može doći do povreda. Nadam se da će nas tozaobići.

    Mirko je majstor

    Antalija, pa pravac Apenini - Kranjčar je gledao Mirka Vučinića u porazu Rome od Šahtjora (3:2) prije dvije noći. Vidio je lijepu utakmicu…
    - Mirko? Ma njega ne treba da posmatram, on je majstor. Gledao sam jednu vrhunsku utakmicu. Šahtjor je bio opasniji, zasluženo je slavio - rekao je Cico, dodavši šta je bio glavni problem “vučice” iz Rima:
    - Roma je u defanzivi izgledala očajno, odbrana je bila šuplja kao švajcarski sir. Sa druge strane, napad je na čelu sa Mirkom igrao sjajno. Mogla je do remija da jeodbrana bila bolja.
    Kranjčar nije mogao da vjeruje kada je Klaudijo Ranijeri odlučio da Marka Borijela uvede umjesto kapitena reprezentacije Crne Gore…
    - Ne volim da komentarišem odluke drugih trenera, ali me je iznenadio po- tez Ranijerijakada je mijenjao napadača napada čem. Pogotovo što je to bio Vučinić, pošto je on vukao ekipu, asistirao… Poslije smo se vidjeli, razgovarali smo o svemu.
    Šta je rekao, a da je bilo najupečatljivije?
    - Dobio sam jak udarac u koljeno! Ali, ne dižite frku, sa našim kapitenom će biti sve u redu. Nije to ništa strašno.

    Miha će čuvati Jovetu

    Dobra vijest je stigla početkom mjeseca - Stevan Jovetić trenira odvojeno od ekipe: trčkara, mijenja pravac… Gle čuda, selektora “crvene armije” smo baš u Firenci zatekli na telefonskoj liniji. Prenio nam je utiske o ljubičastom dijamantu…
    - Stevan je psihički u sjajnom stanju. Počeo je da radi pomalo sa loptom, ide cik-cak sa “bubamarom”. Njegov uspon u povratku na teren je dobar. Prije 15 dana bio je na kontroli kod doktora i njegov ljekar je prezadovoljan napretkom. Na terenu je najkasnijepolovinom aprila!
    To, znači da će odigrati 7-8 utakmica u italijanskom prvenstvu…
    - Nadam se. Isto tako znam da će ga Siniša Mihajlović čuvati, neće rizikovati sa njim po cijenu rezultata. Rekao mi je da će Joveta zaigrati onog trenutka kada bude sto posto spreman. Važno je što Stevan ima za trenera jednoga velikog igrača, koji razumije u kakvoj je situaciji - jasan je Kranjčar.
    Vraća se Jovetić, vraća se Nikola Drinčić. Možemo li sebe staviti u situaciju da prijetimo Bugarima?
    - Pa… Sa Jovetićem i Drinčićem dobijamo na kvalitetu, oni mogu biti posljednji vjetar u leđa ovoj selekciji. Međutim, moramo se pripremiti da u početku možda neće sve ići kako treba. Ali, kada uđu u trening, osjete atmosferu, njihov kvalitet će doći do izražaja.

    Sa Fatićem polako

    Na dan utakmice Šahtjor - Roma (16. februar) Kranjčar je posjetio Ivana Fatića, koji je dan ranije, po drugi put, operisao Ahilovu tetivu.
    - On će nakon mjesec i po ući u “ful” program treninga Ćezene i biće od velike pomoćisvojoj ekipi u borbi za opstanak. Međutim, ne smije o tome sada da razmišlja, mora da bude razuman, da ne ide za lotpom srcem, kao što je do sada radio - govori crnogorskiselektor.
    Računate li na njega za Bugarsku, i tu čarobnu junsku noć?
    - Kažem: polako. Ako i ne bude sposoban da sa ekipom bude protiv Bugara, a želio bih da bude sa nama, ne treba brinuti. Fatić je naša budućnost.

    Pogodili smo šta je Kranjčar poručio vezisti Ćezene -ohrabrio ga je. Da to nije učinio,to ne bi bio onaj selektor koga mi znamo…
    - Normalno da sam ga ohrabrio, prenio sam mu podršku svih iz FSCG. Poručio sam mu da računamo na njega. I što je najvažnije, ponoviću hiljadu puta ako treba - rekaosam mu da mora biti razuman, jer ako po treći put ode na operaciju, neće biti dobro.

    Biće novih lica

    Spisak za put na Daleki istok je predat, ali selektor ne želi da otkriva imena. Samo kaže da će biti novih lica…
    - Na spisku će se naći najviše dva nova lica. Pozvaću 30 fudbalera, a za utakmice sa Japanom i Južnom Korejom ću računati na 22 igrača. Pozvaću ih 30, jer nikada se ne zna šta se može desiti. Uglavnom, na Daleki istok putuju tri golmana i 19 igrača - jasan je Kranjčar.
    Kada Vas vidimo u Podgorici?
    - Najvjerovatnije na početku sezone. Praksu da posjećuje svoje vojnike Cico će nastaviti…
    - Sigurno. Poslije Japana i Južne Koreje, kao i poslije Bugarske, nastaviću da gledam svoje igrače dok budu sa klubovima - rekao nam je na kraju selektor reprezentacijeCrne Gore.

    *****
    Ne brine me ako reprezentativci ne budu imali kontinuitet

    Čini se da imamo dobitnu formulu - vođa Cicove čete u Romi čas igra, čas ne igra, a onda, kada dođe u reprezentaciju - eksplodira!
    - Složio bih se sa tom konstatacijom - kroz smijeh je odgovorila legenda Dinama i Rapida iz Beča.
    Brine li Vas to što Mirko Vučinić ne igra stalno?
    - Ne. To me ne brine ni kod Mirka, ni kod ostalih reprezentativaca - rekao je Kranjčar, a onda je ponudio objašnjenje:
    - Pripremamo se za Bugarsku, a ta utakmica je tek u 6. mjesecu. U junu imamo samo jedan meč, a tada mi je važno da samo budu zdravi. Jer, uz dobar rad na treninzima jedna utakmica se može dobiti na kvalitet i na motiv. Problem bi nastao kada bi u junu imali dva meča. E, za to je potreban kontinuitet.
    *****

    *****
    Simon izgleda dobro

    Simon Vukčević opet nije u prvom planu u Sportingu. Ipak, selektor vidi dobre stvari kada Simon igra za “lavove”…
    - Za razliku od prošle godine, Simon igra više. Neke utakmice koje sam gledao odigraoje sasvim dobro, ali vidim da njegovog trenera to ne zadovoljava - rekao je Kranjčar
    *****

    *****
    Da ne budemo pod moranjem

    Utakmica svih utakmica zakazana je za 4. jun 2011. godine. Pod Goricu stiže Bugarska. Na pitanje sanja li tu utakmicu, sanja li pun stadion i nevjerovatnuatmosferu, naš selektor je odgovorio:
    - Nema potrebe to da sanjam, to je realnost. Stadion će biti pun, publika će odigrati veliku ulogu. Ali, ne trebamo biti opterećeni toliko tom utakmicom. Nijedan meč do sada nijesmo igrali pod “moranjem”. Idemo utakmicu po utakmicu, znamo šta želimo,nadam se da će rezultat doći - spustio je malo loptu Kranjčar.
    *****

    --------------------------------------------------------------------------------------
    Dick Laurent is dead!

  17. #13667
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    http://www.kurir-info.rs/sport/povra...dbal-76021.php
    Mi jedva cekali da ga se otarasimo a on ...
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  18. #13668
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :burp:
    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    http://www.kurir-info.rs/sport/povra...dbal-76021.php
    Mi jedva cekali da ga se otarasimo a on ...
    ah filipovicu filipovicu koga si ti sve zva u reprezentaciju, aaaaaaaaaaaaaaa
    tako mi ovog patriote koji bira kad mu odgovara tj kad je veliki srbin a kad nije,
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #13669
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,089
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    A da neće reć kako su ga pozdravili jer mu je promaja duvala oko pozicije na koju igra

  20. #13670
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala vladi Crne Gore sto je priznala Kosovo,ako je to razlog sto necemo gledat vise ovu nesrecu.....
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  21. #13671
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    http://www.kurir-info.rs/sport/povra...dbal-76021.php
    Mi jedva cekali da ga se otarasimo a on ...
    Kako je momak nebitan...

  22. #13672
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    mada bi i Dejo mogao malo da popusti, imao je i on svojih ispada i sa picem a bogami i sa jacim stvarima pa nikome nishta, evo ga predsjednik i tada i sada...
    Upravo tako. 10 puta jacih i gorih.

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Hvala vladi Crne Gore sto je priznala Kosovo,ako je to razlog sto necemo gledat vise ovu nesrecu.....
    Hahhaha potpis.

  23. #13673
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    http://www.kurir-info.rs/sport/povra...dbal-76021.php
    Mi jedva cekali da ga se otarasimo a on ...
    Pih, a jesmo li morali zurit s tim priznavanjem...

    E da, ovo je ipak Kurir, tako da ne uzimajte zdravo za gotovo.

  24. #13674
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da bi vlada trebala dobro da razmisli o povlacenju svoje odluke, ipak je ovo prevelik gubitak za nas.

    A makse avetinjo.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  25. #13675
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos kad bi Bataka mogli nekako naljutit dobro bi bilo...
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

Page 547 of 2202 FirstFirst ... 4744749753754354454554654754854955055155759764710471547 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •