View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 537 of 2202 FirstFirst ... 3743748752753353453553653753853954054154758763710371537 ... LastLast
Results 13,401 to 13,425 of 55039

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #13401
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Neka ga,taman mu je tamo i mjesto.Ne vrta se više.Koliko sam njega i Bataka psova,drugi bi crka od štucanja odavno.

  2. #13402
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Neka ga,taman mu je tamo i mjesto.Ne vrta se više.Koliko sam njega i Bataka psova,drugi bi crka od štucanja odavno.
    Realno, jebali su nam majku u proslim kvalifikacijama. Pojedini su pricali kako su oni bili najbolje sto smo tada imali, a ja garantujem da par igraca koji su igrali u domacoj ligi ne bi napravili onoliko gluposti u odbrani. Mozda su oni pruzali fine partije u nekim ruskim klubovima, ali dzaba sve to kad ne mogu da se uklope u reprezentaciju. Ima igraca koji bi srcem nadoknadili zaostatak u kvalitetu u odnosu na ovu dvojicu. A i nije bila neka velika razlika izmedju njih...

    Sve najbolje zelim i jednom i drugom, samo da ih vise ne gledam u crvenom dresu!
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  3. #13403
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Polako te, ljudi. U dobru je lako dobar biti... nije da ih volim ili cijenim kao fudbalere, ali eto

  4. #13404
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neznam zasto ih kritikujete, nisu oni krivi nego ako je neko kriv to je bio savez, sto je zvao i Filipovic, bivsi trener kojeg ja nikada nisam volio kao trenera naravno. A i u tom trenetku nismo imali bolje stopere od njih i moralisu da igraju.

  5. #13405
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Štoper OFK Beograda nije uspeo da se nametne Rusima.
    KecojevicKecojević je bio na probi nedelju dana, pokušao je da se izbori za ugovor.

    Međutim, posle prijateljskog meča sa Kamazom, rukovodstvo kluba je odlučilo da ne potpiše ugovor sa odličnim štoperom. Tako Kecojević nije uspeo da se pridruži Nenadu Đorđeviću, bivšem kapitenu Partizana, koji je odigrao odličnu sezonu u klubu iz Samare.

    Podsetimo, Kecojević je odigrao odličnu jesen i čak pet puta se upisao u strelce.

    On je pre "romantičara" igrao za Teleoptik i Čukarički, a ponikao je u Mornaru iz Bara.

  6. #13406
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    netko iz mase - u tom trenutku najbolji štoperi u našoj ligi su bili čarapić, radulović, g.petrović, mikijelj (koji je jednom i pozvan), pozivan jeknić iz tada 2. njemačke. Batak je ovu polusezonu u Mogrenu sa 33 godine odigrao daleko bolje nego što je iko od navedenih u bilo kojoj sezoni.
    Mislim da je u cjelini gledano Filipović odradio odličan posao kad je selekcija igrača u pitanju, jer osim igrača iz mlade Kranjčar nikog van njegovih spiskova nije pozivao.

  7. #13407
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    E? I sta zelis da kazes s tim? Batak je po novinarima i svojim kolegama bio najbolje pojacanje ove sezone. A mislim da na prstima jedne ruke staje broj njegovih meceva. Cak i u tih pet meceva uspio da kiksa par puta...
    Od tanasijevica je bilo boljih i u podsavezu. Spomenuo si Carapica. Momak je bio medju cetiri stopera SiCG lige. Te godine je odigrao sezonu zivota. dao je cak nekih 5-6 golova na polusezoni. Kad je on otisao, Buducnost vise nije imala ni priblizno kvalitetnog stopera. Carapic je MORAO bar jednom dobiti poziv za reprezentaciju... A Batak je tad vec i dalje bio u solidnim godinama, dobar stoper, ali ga uprskavao prosjecno jednom po mecu.

  8. #13408
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mislim da internacionalne karijere ovih igrača dovoljno govore o razlici u kvalitetu gore pomenutih igrača. Navijaču Budućnosti koji je od 2003. redovno na stadionu glupo je i govoriti da bi milije bilo da je Čarapić igrao, a ne neki igrači koje do utakmice sa Mađarskom nikad u životu nije vidio. Ali upoređivati igrače koji godinama igraju rusku, tursku ligu sa onima koji nijesu iz CG mrdali (izvinjavam se jesu, bili na Malti, čuo sam lično od Ivana da je to takmičenje na nivou naše 2. lige) mislim da je blago rečeno neozbiljno, pogotovo za nekoga kome je praćenje sporta profesija. Čarapić je bio odličan u duel igri, skoku, ali ima jednu ogromnu manu - brzinu, pogotovo startnost koja ga je limitirala da napravi dobru karijeru u inostranstvu. Iz Budućnosti je poziv dobio Nikola Vukčević koji je kompletniji od Ivana, ali evo ni on ništa ne napravi, sa 27 godina i dalje je tu...

  9. #13409
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Kazem, ok Batak, ali Tansijevic?!?!? Kobac je kiksara, za razliku od Ivana, ali obojica bi mi igrala prije Tanasijevica.

  10. #13410
    Join Date
    May 2010
    Posts
    772
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vjeruj i ja sam slično mislio poslije utakmica reprezentacije, ali pošto sam dosta redovno bio i na treninzima vidjela se razlika i između Tanasijevića i domaćih štopera. Što je tada reprezentacija bila znatno neorganizovanija pa je odbrana bila mnogo više na udaru nego sad je druga priča, ali, opet kažem, upoređivati mladog reprezentativca SRJ, igrača Vojvodine, Dinamo Moskve, Rostova, sa ovima iz naše lige je neozbiljno.

  11. #13411
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drasko10 View Post
    Vjeruj i ja sam slično mislio poslije utakmica reprezentacije, ali pošto sam dosta redovno bio i na treninzima vidjela se razlika i između Tanasijevića i domaćih štopera. Što je tada reprezentacija bila znatno neorganizovanija pa je odbrana bila mnogo više na udaru nego sad je druga priča, ali, opet kažem, upoređivati mladog reprezentativca SRJ, igrača Vojvodine, Dinamo Moskve, Rostova, sa ovima iz naše lige je neozbiljno.
    Savršen post. Dijelim tvoje mišljenje.
    Dick Laurent is dead!

  12. #13412
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by electroman View Post
    Neznam zasto ih kritikujete, nisu oni krivi nego ako je neko kriv to je bio savez, sto je zvao i Filipovic, bivsi trener kojeg ja nikada nisam volio kao trenera naravno. A i u tom trenetku nismo imali bolje stopere od njih i moralisu da igraju.
    Kritikujem ih zato sto su lose igrali! Ovo mi je najjaca prica... Nijesu oni krivi sto su toliko grijesili!? Da nije kompletna Dejova greska sto oni igraju, jer je Filipovic njegov kandidat? Da nije greska ljudi koji su izglasali Deja za predsjednika? Da nije narod kriv sto se nijesmo odvojili kad i ostale ex-yu republike? Tacno, kriv je i Filipovic sto nije probao nekog drugog i za mnoge druge stvari, cak i najvise kriv, ali kakve su kikseve pravili ovi majstori, to je za posebnu pricu i ne zajebavaj nas sa tom pricom 'nijesu oni krivi'. Svi su/smo krivi na ovaj ili onaj nacin, ali sad pricam za ove 'majstore' i nema sto ko da ih pravda.


    'Čarapić je bio odličan u duel igri, skoku, ali ima jednu ogromnu manu - brzinu'


    Brate, ako je vec odlican u duel igri, skoku, onda je treba' standardan da bude... Brzina? Je li Dzudovic brz? Nije mu trebala brzina da uhapsi citavo 'ostrvo'! Pricamo o stoperima...
    A Perisic je za Tanasijevica doktor! Pored toga sto je u skoro svakom segmentu igre bio bolji, imao je iskustvo i veliku zelju da igra za Crnu Goru.
    Ovo zadnje, bar meni, ide ispred svega! Kad igras srcem, kad gines za svaku loptu, nadoknadis neke slabosti... Kakav atleta u odnosu na onog... ONOG!
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  13. #13413
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Kad se samo sjetim Batakovih smečeva lopte

  14. #13414
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Kad se samo sjetim Batakovih smečeva lopte
    ja bataka mogu donekle podnjeti ali tanasijevic je krivac direktni bar za tri gola.i to sam smanjio na minimum.
    samo a ne pricam , sad se ne mogu sjetiti protiv koga je bilo kad ga igrac dribla a on na dupe i naravno visak i gol

  15. #13415
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Meni je najace bilo protiv Kipra,Konstantinu gradi loptu da ode u korner a ovaj Tanasijevic ga rusi i pravi penal
    epske stvari
    Stop the world I wanna get off.

  16. #13416
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    I Jovanovic je grijesio nenormalno, ali se popravio. Kad se sjetim protiv Italije u Leceu. Jovanovic i Tanasijevic. Ne ponovilo se.

  17. #13417
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad su zvali vlahovica mogli su i carapica zvat da ga probaju, no ajde sad
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #13418
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sanjao sam da smo dobili bugare doma i da nijesmo go primili opet, 2-0 bjese
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  19. #13419
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

  20. #13420
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit View Post
    sanjao sam da smo dobili bugare doma i da nijesmo go primili opet, 2-0 bjese
    Bude li se to ostvarilo zovemo Savicevica da ti da 10 000 eura u apoenima po 500 i da ti obezbjedimo zgodnu zenu sa zapada.

  21. #13421
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Bude li se to ostvarilo zovemo Savicevica da ti da 10 000 eura u apoenima po 500 i da ti obezbjedimo zgodnu zenu sa zapada.
    sa zapada? onda neka bude njemica i da je puna para, posto sumnjam da ce se dejo tek tako otvorit
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  22. #13422
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto bi sa Simonom, prelazi li u WH ili ne?
    Deserve's got nothing to do with it.

  23. #13423
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Simon, je sinoc igrao 65m i odigrao je dobro i bio asistent prvog gola sportinga. Ma nece West Hamm, da dade 17miliona za njega mislim da je to previse za njega i ako je nas igrac, nerealna je ta suma novca.

  24. #13424
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko bi dao tolike pare, ne vrijedi ni pet miliona.
    to je obična klauzula u ugovoru. za Mesija je 300 miliona, za Simona je 17.
    u prevodu, neko uplati Sportingu 17 miliona i Portugalci se tu više ne pitaju ništa, igrač više nije njihov, spakovao kofere, hvala, prijatno.

  25. #13425
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlicno igra zadnja 2 meca, oba sam odgledao, zavrce majstorski. Svaki korner i prekid je njegov, izgleda da ima nekih novih momenata izmedju njega i trenera.
    Bijo si poziw koi se neodbija

Page 537 of 2202 FirstFirst ... 3743748752753353453553653753853954054154758763710371537 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •