View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 278 of 2202 FirstFirst ... 1782282682742752762772782792802812822883283787781278 ... LastLast
Results 6,926 to 6,950 of 55044

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #6926
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A sto ce ti ko rec od njih?
    Sto je recimo poziva Delibasica u repku?A minuta mu nije igra?
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  2. #6927
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ovo je bruka, ali ako ne pobijede gruziju to ce stvarno biti bruka...
    AJMO CRNA GORO !!!

  3. #6928
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    I ako pobjedimo Gruziju,bice da smo eto uspjeli da iz 5 sesira predjemo u 4,sto je uspjeh za nasu zemlju...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  4. #6929
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Neka hvala, ja se nadam porazu ako je ikako moguće.

    Ako ni to ne bude bilo dovoljno da se srede neke stvari, da bataljujemo fudbal odma.

  5. #6930
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    kosarka,vaterpolo,rukomet pa tek onda fudbal ...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  6. #6931
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stvarno je nevjerovatno da niko od medija ne pravi pritisak na savez, da jednostavno pitaju covjeka misli li da je on problem, cudno je koliko su mediji (citaj "Vijesti") meki prema Filipovicu, a kad su npr politicke teme u pitanju dosta su ostri...
    Sta se tu desava, zasto nece ili ne smiju da malo vise paznje posvete tome kako nasa selekcija igra kod prekida, kako se pravi ofsajd zamka, kako je formacija bez oblika, kako ljevak (Simon) sprinta po desnom krilu pa mora da stane, da se okrene pa da centrira jer je ljevak... Sve su to greske trenera i stvari za koje je on zaduzen, cak najosnovnije stvari... Ali niko nista. Da li im je frka od Deja da im ne ukine akreditacije kao Danu ili sta vec?

    A sto se igraca tice, treba se stavit na njihovo mjesto, znaju sto ce ih novinari pitat, a ne moze ipak niko rec "imamo magare od trenera ili nesoja kapitena" (ne pravdam ih, nisu ni oni dobro igrali), ali se sve vidjelo kad su utekli odma posle zadnjeg zvizduka u tunel...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  7. #6932
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mi mozemo da imamo dobru reprezentaciju koja moze da se bori sa svakim. Evo, dokazali smo da i ovakvi mozemo da se nosimo sa Italijom. Treba samo neko da unese samopouzdanja u igrace i kolektiv, a toga nekog mi nemamo. Mi nemamo selektora koji ce da kaze Mirku - Alo majstore, ti si nam najbolji igrac u ekipi, ujedno i kapiten... Daj malo pokazi kolektivni duh, daj nemoj da siktish kad ti ne dodaju loptu kad dignes ruku, pusti nekad da slobodni izvede Simon, ako je bar sa desne strane, pokazi da si kapiten i veliki igrac. Ako ne mozes, reci odmah... jer ovako NE IDE! I to je to...

    A pretpostavljam da mu Filipovic kaze - Mirko, majstore, bez nervoze, znam da ti ne daju sve lopte, iako bi trebali, ali pushti, stisni zube, pokazi da si majsotor, a onda ostalom dijelu kolektiva: Ljudi, pushtite Mirka, malo je sebichan, ufuran...nemojte da vam prenosi nervozu i da ga dozivljavate ozbiljno...

    Kad su izlazili na teren, prvo su izasli svi igraci, pa onda Mirko i Filipovic zajedno. Pretpostavljam da mu je govorio nesto, sto nije mogao pred citavim timom..

    Ne postoji reprezentacija dje se igrachi pitaju vise od trenera - da valja. To jednostavno nije prirodno. To je isto kad bi se neki dobri menadzer u firmu pitao vishe od gazde i mogao da radi sto mu volja...

    Nama fali jak i druzan KOLEKTIV. Timski duh!! A odredjeni kvalitet imamo i mozemo se kvalifikovati za evropsko, ako ne i za svjetsko.
    Kad me neko pita sto sam ja bez tebe sam,
    sigurno cu tada reci : kakva kuca, kakav stan...

  8. #6933
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,054
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Nama najvishe fali autoritet od trenera,sve ostalo mi imamo,Filipovic nema tu harizmu koja je potrebna nama,da je na tom mjestu jako ime,sve bi brzo doshlo na svoje mjesto.

  9. #6934
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko zaradjuje filipovic zna li se ???
    AJMO CRNA GORO !!!

  10. #6935
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Tačno, Simon kao desno KRILO je još jedan nevidjen biser Filipovića.

    Simon može da igra kao desni vezni u sredini sa trojicom, ali da čitav meč provede grleći aut liniju kao klasično krilo je presmiješno. Zaboga, pa on ne može ni da centrira sa te strane, niti je dovoljno brz za tu ulogu, niti može da dribla sa spoljne strane...
    Kod Filipovica samo golman igra na svom mjestu i njemu ne trebaju instrukcije, a svim ostalim on slabo sto rece ili ih organizuje.

  11. #6936
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Sto se tice Filipoviceve zarade ne moze biti ispod 45.000e godisnje jer su to neki standardi koji se moraju postovati....

    Druga stvar je da se sa nasom Reprezentacijom kreteni rade sta hoce... Politicki iskoriscavaju kako bi davali lazne doze lokal patriotizma... Reprezentacija je Vrhunska, moje misljenje je da ne treba forsirati Vucinica onoliko svaka lopta ide na njega jbga. sta je sa delibasicem... Jovetic gine na terenu ali opet nije mu ostavljeno prostora... Poleksic na golu odlican.

    Ako samo pogledate http://fscg.co.me/2008082667/Savez/i...or-saveza.html shvaticete da je jedno igrati fudbal a drugo biti politicki angazovan...

    Pod hitno treba smjeniti vecinu Rukovodstva kao i gosn. filipovica...
    One Ring to Rule them all...

  12. #6937
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bez vrijedjanja ubuduce
    Last edited by DIDI; 10-09-09 at 22:57.

  13. #6938
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    drach
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel moguce da ovaj filipovic sam ne da ostavku... ja se ne zadovoljavam 4-5 mjestom i kad kazu relno je da budemo 4!!! Kako!?
    osim italija koju ne treba komentarisat ostale rep. su sve u nashem rangu REALNO!!!
    kao nismo uigrani nema potrebe za tom prichom da nas je uzeo dushko vujoshevic bili bi drugi
    mi u nashem timu imamo dosta igracha koji mogu da igraju u skoro svakom vecem klubu... jovetic vuchinic simon basa drincic bozovic(gloman) i dosta mladih igracha koje treba gurat za sledeca prvenstva - fatic p vukcevic beciraj...
    bugari imaju tri igracha koja valjaju... berbatov i dva brata petrov... ostali nisu neshto isto tako i irci robi kina richard danna i osheu ..
    a ove ostale je glupo i komenterisat...
    i josh jedna stavr mi strashno smeta a to je igra vucinica!!! znachi igra sa 15% svojih mogucnosti za rep. a za romu umire... jer mu je odje mjesto zagarantovano i moze da se .... al to je kriv selektor....

  14. #6939
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I meni je stvarno nevjerovatno kako mediji prate reprezentaciju. Ako ste primijetili kod prenosa komentator kaze: Los centarsut Sava Pavićevića. (cuš loš, ono lopta ode na tribine) A onda se prepade da mu Savo ne zamjeri pa rece: Ali dobro je mislio Savo!
    Ali najviše tu iznenadjuju Vijesti, koje dosta realno pišu napr. o našoj ligi, ali kad je riječ o reprezentaciji to je potpuno nešto drugo.
    Šofro je pokušao nešto bio kad je pitao Filipovića za raspored odbrambenih igrača kod drugog gola bugara, ali mu je ovaj stručnjak za onu povratnu loptu Berbatova (nije je ima nidje bez tamo) rekao: Pogledajte taj iznenadjujući centaršut klasnog igrača Berbatova!!!
    Inače, ako se ne smijeni Filipović i ne smiri Mirko nema tu sreće.
    Postojaće Crna Gora...

  15. #6940
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CABJ View Post
    I meni je stvarno nevjerovatno kako mediji prate reprezentaciju. Ako ste primijetili kod prenosa komentator kaze: Los centarsut Sava Pavićevića. (cuš loš, ono lopta ode na tribine) A onda se prepade da mu Savo ne zamjeri pa rece: Ali dobro je mislio Savo!
    Ali najviše tu iznenadjuju Vijesti, koje dosta realno pišu napr. o našoj ligi, ali kad je riječ o reprezentaciji to je potpuno nešto drugo.
    Šofro je pokušao nešto bio kad je pitao Filipovića za raspored odbrambenih igrača kod drugog gola bugara, ali mu je ovaj stručnjak za onu povratnu loptu Berbatova (nije je ima nidje bez tamo) rekao: Pogledajte taj iznenadjujući centaršut klasnog igrača Berbatova!!!
    Inače, ako se ne smijeni Filipović i ne smiri Mirko nema tu sreće.

    hahahhaha u moru budalaština koje redovno pred javnost servira naš vrli "stručnjak" File i ja bih istakao ovu, baš mi je zapala za uši!
    Kako sam se presmijao bio kad sam to čuo kakva je to metla od trenera...

    Dajte momci iz kluba navijača neki transparent za meč sa Gruzijom, da mu se jasno stavi do znanja da je odsvira svoje ođe. A i Mirka bi valjalo malo prozvat, da se spušti na zemlju. Bitno je da je on puštio brkove. Kakav fucmut

  16. #6941
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balshapg View Post
    jel moguce da ovaj filipovic sam ne da ostavku... ja se ne zadovoljavam 4-5 mjestom i kad kazu relno je da budemo 4!!! Kako!?
    osim italija koju ne treba komentarisat ostale rep. su sve u nashem rangu REALNO!!!
    kao nismo uigrani nema potrebe za tom prichom da nas je uzeo dushko vujoshevic bili bi drugi
    mi u nashem timu imamo dosta igracha koji mogu da igraju u skoro svakom vecem klubu... jovetic vuchinic simon basa drincic bozovic(gloman) i dosta mladih igracha koje treba gurat za sledeca prvenstva - fatic p vukcevic beciraj...
    bugari imaju tri igracha koja valjaju... berbatov i dva brata petrov... ostali nisu neshto isto tako i irci robi kina richard danna i osheu ..
    a ove ostale je glupo i komenterisat...
    i josh jedna stavr mi strashno smeta a to je igra vucinica!!! znachi igra sa 15% svojih mogucnosti za rep. a za romu umire... jer mu je odje mjesto zagarantovano i moze da se .... al to je kriv selektor....

    on u romi igra "pjeske",cesto ostaje na protivnickoj polovini u mjestu, ne vraca se u odbranu i cini mi se da se puno vise trudi kad igra za reprezentaciju... to sto je preozbiljno shvatio kapitensku traku, i sto glumi totija, to je kriv selektor, koji treba da spusti igrace na zemlju...
    ...

  17. #6942
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo arena pita na prvu stranu ostavlka sto je to?


    ajde da se neko vise sjetio

  18. #6943
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nevjerovatno da se uopste ne vrsi pritisak na ove "miljane miljanice" iz saveza sto bi na funkcije dok ne krepaju?

    Nemate rezultat! Liga nam je losa, reprezentacija nije ostvarila uspjeh, ne treba stalno da se vadite kako je to relativno mlada i nova reprezentacija jer to nije problem! Problem je u glavama ovih sto sa BOSS-ovim kosuljicama dugih rukava na 40 stepeni i 3 parfema na sebi dolaze da nam kroje sport i u sve se razumiju!

    Kipar nije losa reprezentacija ali VALA jednu utakmicu ste MORALI dobit! Manekenke

  19. #6944
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    evo arena pita na prvu stranu ostavlka sto je to?


    ajde da se neko vise sjetio
    i to je sve jedno pitanje jel razmisljao o ostavci qq

    cus djalovic nije igrao sticajem okolnosti....kakvih okolnosti?vucinic nije bio spreman fizicki al je bio koncentrisan!?nije mi jasno kad na obicno pitanje ne da odgovor no zamulja nesto sto ga ne priupitaju opet sto?kako?zasto?novinarstvo je pasalo u piiiiiiiiip odavno

    dje je savicevic da da izjavu?da ga pitaju misli li micat ovog strucnjaka?

  20. #6945
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    I što je odgovorio na pitanje da li je razmišljao o ostavci?

  21. #6946
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    normalno da nije

  22. #6947
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Titograd
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U stvari, ja i ne ocekujem nikakve ostavke i promjene. Ovaj narod je navikao da se nista ne mijenja evo 21 godinu. Tako je i u sportu... Sto bi mijenjali....

  23. #6948
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    FILIPOVIĆ: O ostavci nijesam ni u
    jednom trenutku razmišljao. Bio
    sam svakako razočaran, kao i svi i
    igrači i navijači
    , i razumijem tu
    razočaranost u publici, jer svi vole i
    hoće pobjede
    -citat iz arene

    ja kao navijac ne bih bio razocaran ni malo
    a ni ostali posto vidim rezultate ankete, 96 odsto da ode....
    AJMO CRNA GORO !!!

  24. #6949
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    -citat iz arene

    ja kao navijac ne bih bio razocaran ni malo
    a ni ostali posto vidim rezultate ankete, 96 odsto da ode....
    BIo je razocaran rezultatom

  25. #6950
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne treba publici zamjeriti na zvizducima......pa on je totalno lud.....a odlazi vise ne dodio tamo ni ovamo

Page 278 of 2202 FirstFirst ... 1782282682742752762772782792802812822883283787781278 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8622
    Last Post: Yesterday, 22:14
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •