View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #37676
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Hollywood,CA/South Pacific
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shvatam ja to i u potpunosti sam saglasan, samo ne bih da se stekne utisak da su naturalizovani igraci jedini problem i, kad se on ukloni, da ce sve opet biti dobro. Iskreno, mislim da timu sa Brnovicem na klupi i Savicevicem na celu Saveza ne bi pomogla ni dva Lionela Mesija...
    Last edited by Rastapopoulos; 30-12-13 at 15:37.
    I'm the boss, and you're NOTHING! You get that?

  2. #37677
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rastapopoulos View Post
    mislim da timu sa Brnovicem na klupi i Savicevicem na celu Saveza ne bi pomogla ni dva Lionela Mesija...
    Ne bi ni 3, ali zato pola Kristijana Ronalda bi dosta značilo.

  3. #37678
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Hollywood,CA/South Pacific
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ne bi ni 3, ali zato pola Kristijana Ronalda bi dosta značilo.
    Ako moze jedan citavi Pedja Mijatovic u Savezu i pola Zoze Murinja na klupi, to bi najbolje bilo.
    I'm the boss, and you're NOTHING! You get that?

  4. #37679
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    Ja nisam striktno protiv toga da ''uvozimo'' igrače, posebno iz Srbije, ali jesam protiv toga kako se to obavljalo do sad, a po svoj prilici će tako biti i ubuduće. Fakat je da smo mala zemlja i prosto je teško da svaku poziciju možemo kvalitetno pokriti, pa stoga i nije zgorega u takvom slučaju naći alternativu iz komšiluka.
    Mala zemlja? Island je duplo manji i oni nijesu išli u Norvešku da traže reprezentativce. To im je što im je. I što se događa? Jedne godine im se U21 reprezentacija plasira na EP za mlade, dok se ove godine njihova A reprezentacija plasira u baraž sa Mundijal đe su se sve osim obrukali.

    No, od "Genija" i kumova se ništa bolje ne može očekivati. Pih!
    Dick Laurent is dead!

  5. #37680
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Mala zemlja? Island je duplo manji i oni nijesu išli u Norvešku da traže reprezentativce. To im je što im je. I što se događa? Jedne godine im se U21 reprezentacija plasira na EP za mlade, dok se ove godine njihova A reprezentacija plasira u baraž sa Mundijal đe su se sve osim obrukali.
    Pazi, moramo napraviti razliku između raznih Volkova, Simića, Nemanja Nikolića i sličnih sa recimo Bašom, Damjanovićem, Pavićevićem, Drinčićem (dok je još nešto igrao)... Ovi drugi em imaju kvalitet em su našeg porijekla (u manjoj ili većoj mjeri) a sama činjenica da su rođeni van granica Crne Gore u tom slučaju ne znači puno. Kako bi nam odbrana izgledala svih ovih godina bez Baše ne smijem ni da zamislim, još od prve utakmice protiv Italije je bilo vidljivo koja je klasa u odnosu na takođe uvozne Batka i Tanasijevića. Ko bi nam igrao desnog beka da nam nije Sava svih ovih godina? Vjerovatno Risto Lakić, ako se uopšte više bavi fudbalom.
    Sjećam se tamo 2006-7, prije nego što se znalo ko će uopšte igrati za nas pa sam sa drugovima komentarisao kako bi nam mogla izgledati reprezentacija i niko nije znao ko bi uopšte mogao da bude lijevi bek, nismo znali da li takav postoji. Takođe, ne mogasmo se sjetit' boljeg štopera od Đorđa Čarapića. Doduše, u međuvremenu smo zahvaljujući činjenici da se sada domaći igrači lakše prodaju nego što je bio ranije slučaj, imamo veći kvantitet od prije 7-8 godina, ali kažem nikad ne bih isključio mogućnost da i dovedemo povremeno nekog sa strane ukoliko posjeduje potrebne kvalitete. Spominjao sam i ranije ođe, Slobodan Medojević je igrač koji bi nam mnogo dobro došao, igra standardno u Bundes ligi, a u reprezentaciji Srbije ima paklenu konkurenciju na toj poziciji. Ali znajući naše, dovešće onog Vilotića ili nekog sličnog njemu...
    Last edited by Socrates; 31-12-13 at 08:20.

  6. #37681
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ovo je upravo sto ja podrzavam, ako igrac ima korjene nase i izrazi zelju da igra za nas dobro dosao je.
    pa i mnogo vece reprezentacije se bore za takve igrace, Krkic i sl. Sad sto vecinu takvih je rodjeno u Srbiji to je druga prica.
    da se "uveze" neki igrac koji nema dodirnih tacaka sa CG po meni je ok ako je to na poziciji dje je taj igrac bar duplo bolji od naseg. Kasalicu nesto i ne gotiviv kao igraca ali decko je odrastao ovdje i otac mu i zivi i radi ovdje za MNairlines od samog osnivanja kompanije i znam da od pocetka je zelio da igra za CG.
    dok npr Volkov , Simic i slicni nemaju veze sa CG niti u nekim korjenima i prosto su tu da bi se sto bolje poslije nedje unovcili ili digli sebi cijenu a kod nas i nisi neke prevage po terenu.
    dok se ne vidi koja su to dva igraca glupo je kritikovati mada ne vidim koji igrac iz srpske lige moze biti nama interesantan ako je iz te lige.
    i jos bi dodao da po meni to treba da je mlad igrac kojeg treba uzeti i za buducnost a ne igraca koji ce tu da bude godinu dvije
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #37682
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Izgleda da će Marko Simić da pređe u Sassuolo.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  8. #37683
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.easports.com/fifa/news-up...-tournament-us


    Ovo mu je jedino sto je igrao ove sezone
    AJMO CRNA GORO !!!

  9. #37684
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    City will again be without Stevan Jovetic for the trip to Swansea on New Year's Day but Manuel Pellegrini has dismissed claims that the Montenegrin striker is homesick.
    Jovetic, who suffered an unspecified leg muscle injury – originally described by Pellegrini as a calf problem, then a hamstring, but now said to be neither – has only made one league start, and has not played at all since October.
    That has led to speculation that the player may be homesick, or have a psychological barrier preventing him from returning until he is 100 per cent. But Pellegrini has dismissed that idea.
    “I always believe that a player cannot do it unless he feels he can do it,” he said.
    “I will support the players. I believe in the players and I believe in Jovetic.
    “He has had a very bad luck for the first half of the year and I hope the second half will be very good for him. He is trying to do everything.”
    Asked what the problem was, the manager replied: “It is difficult to know. I hope this will be the last one and he can start playing. He is an important player.”
    And asked if it was a mental issue, he replied: “I can’t say that, no.”
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #37685
    Join Date
    May 2005
    Posts
    1,442
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Valjda će se naći neko rješenje za toga momka. Svaki put kad pročitam o nekoj povredi i sam budem frustriran, a mogu mislit kako je tek njemu. Trebalo bi da njegovi ljudi iscimaju druge igrače i sportiste koji su imali slične faze u karijerama da se posavjetuju kako da ih prevaziđu. Sigurno neki dio toga dolazi iz glave.
    I've never seen so many electric jellyfish in my life!

  11. #37686
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    http://forums.bluemoon-mcfc.co.uk/vi...c.php?t=294562

    Citajte i nasmijte se makar

    Sent from my GGR Sonic Next Gen using Tapatalk 2

  12. #37687
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stevan, igra sjutra..... Samo da se nepovrijedi.

  13. #37688
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    ta utakmica je danas i nema ga u protokolu

  14. #37689
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Znaci i onda kad je trebao da pocne nije u pitanju bila prehlada kao sto su govorili nego cista povreda... Eto ga ta "prehlada" drzi mjesec dana van..


    Ako nista drugo nadam se da ce nas Mancesterovi fanovi makar obradovati sa jos kojim fotosopom..

  15. #37690
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    pa oni su to pravili zato sto je pelegrini rekao prije tri dana da jos nije spreman. Nije to prehlada no neka mnogo zznutija stvar. Nije jasno da neki klub koji je kao ozbiljan ne izadje i kaze sta je sa momkom

    poslednji mec za siti je odigrao 30og oktobra tako da je to preko dva mjeseca a dva mjeseca se lice neke mnogo zeznutije povrede.

  16. #37691
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro kazu na ovom MC forumu...

    I'm putting money on this guy becoming the next scapegoat on BM as in that he was a great player in a inferior league.
    Inferiorna liga... Nije to Engleska brajko moj, dje tamo zapuca. Bolje da je presao u Juve, barem bi dominirao Italijom a ovako... Za sprdnju osta.

  17. #37692
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Dejan Savićević za Arenu: Kad smo kompletni, možemo protiv svih

    Na pomen fudbala u 2013. godini, mnogima će asocijacija biti martovski san Crne Gore o plasmanu na Mundijal, veliki remi protiv Engleske koji je zamalo prerastao u pobjedu…
    Ali, pamtiće se i po teškom porazu od Ukrajine u Podgorici, a onda i silaznom putanjom do kraja kvalifikacija. Turbulentnu godinu za Arenu je prokomentarisao Dejan Savićević, predsjednik Fudbalskog saveza Crne Gore.- Ova godina je protekla burno, pogotovo kada se priča o ,,A“ reprezentaciji. Do juna je bilo dobro, od juna loše. U martu smo bili dobri, slavili u Moldaviji i bili blizu pobjede nad Engleskom, malo nam je falilo da ih dobijemo. Žao mi je, jer je pitanje kada ćemo ponovo imati priliku da pobijedimo neku reprezentaciju iz evropskog vrha – kazao je Savićević za naš list.U jednom dahu je pričao o periodu u kojem je Crna Gora zamalo izborila plasman na Svjetsko prvenstvo.- Onda je došao taj jun mjesec, koji nam je postao problematičan. Desilo nam se kao i u prošlom ciklusu protiv Bugarske, da u tom terminu ,,panemo“. Naš problem je u tom što se ranije završe jake lige. Recimo, Mirko je bio šampion u Italiji, a od početka maja do utakmice u junu nije igrao ni trenirao. Takva pauza utiče na njega, Jovetu, Bašu, Savića, naše glavne igrače. Kroz analizu smo vidjeli da je tu naš najveći problem kada je riječ o junskom terminu. A onda se desi utakmica kao protiv Ukrajine. Dva dana prije povrijedi se Savić, nekoliko igrača u tom trenutku takođe ne igra u svojim klubovima, a onda se tokom meča povrijedi i Jovetić. Na poluvremenu imamo 0:0, prije toga Mirko promaši zicer, imamo igrača više… Ipak, bilo je nervoze u ekipi, bio sam tada i u svlačionici na poluvremenu, pokušali smo Brnović i ja da smirimo momke, da ne srljaju, rekli smo im da će dati gol ako budu strpljivi. Međutim, desilo se što se desilo, utakmicu na taj način gubite jednom u deset godina. Tu smo izgubili kvalifikacije – priča Savićević.Ništa bolje nije bilo ni u nastavku kvalifikacija…- Kasnije smo imali još više problema, povrede Mirka i Stevana u Poljskoj, zatim gostovanje Engleskoj bez skoro deset igrača. Njihove zamjene uglavnom nijesu standardne u svojim klubovima, fizički i emotivno su potpuno pali protiv Engleza, a nijesmo imali ni sreće. Poslije tog meča nijesmo mogli da sletimo u Podgoricu, pa smo otišli u Beograd, dovoljno da se momci još više umore. Nakon takvih problema, nije bilo šanse da se momci oporave za tri nedjelje, a ne tri dana. Zbog toga su Moldavci izgledali jači, brži, a i mi smo im nekim svojim glupostima pomogli. Za poređenje, mi smo tu istu Moldaviju u gostima, kada su svi tu bili, konstantno pritiskali, iako su igrali sa igračem manje. Ali, tu smo bili u skoro najjačem sastavu – ističe prvi čovjek crnogorske kuće fudbala. – Zamislite da smo ušli u baraž nekim slučajem, pa sa kojim timom bi igrali, kako bi izgledali. Ni Island ne bi mogli da pobijedimo. Tu se vidi koliki problem imamo kada se povrijedi neko od važnijih igrača – dodao je Savićević
    .
    OptimizamCrna Gora je do samog finiša kvalifikacija bila u igri za odlazak u Brazil, možda je to neki zalog za svjetliju budućnost i optimizam kada je u pitanju plasman na naredno veliko takmičenje, Euro 2016. u Francuskoj.- Naravno, kada su svi zdravi, mi imamo dobru reprezentaciju i nema te ekipe sa kojom ne možemo da igramo. Problem nastaje kada otpane par igrača, a nama se dešavalo da ih ne igra i pet, sedam ili deset. Kada se pogleda objektivno, vidi se da se nije moglo više u kvalifikacijama. Ko hoće da gleda subjektivno, onda govori da je kriv selektor, Savez i ko sve ne. Ako mogu tako da kažem, krive su nam povrede i mali fond igrača. Što se tiče Eura 2016, nešto više ćemo znati poslije žrijeba, ali se nadam da možemo proći, s obzirom da će dalje ići 24 reprezentacije. I nadam se da ćemo više izbjeći Engleze, da ćemo dobiti malo lakše protivnike – rekao je Savićević.Selektor
    Crna Gora će u novi kvalifikacioni ciklus ući sa starim selektorom, Branko Brnović je dobio povjerenje i ugovor na dvije godine.- Sagledali smo sve i vidjeli da nije bilo svih tih problema sa povredama, a da su rezultati bili isti, sigurno da Brnović ne bi ostao selektor. Međutim, previše je bilo pehova, nema toga trenera koji bi napravio nešto više.Brna nije bio sporan, on i da smo ga smijenili, ne bi se ljutio. On je poslije utakmice sa Moldavijom čak bio spreman i da ode, ali sam mu rekao da je bolje da se smiri malo situacija, bolje je hladne glave donijeti tako važne odluke. Ovako smo napravili analizu što se desilo, zašto se desilo, ko je falio, ko nije… Previše je bilo izostanaka važnih igrača, bez obzira što momci koji su bili tu daju svoj maksimum kada igraju za reprezentaciju. A i teško je ljudima u Crnoj Gori objasniti kako su jake neke reprezentacije protiv kojih smo igrali u ovim i prethodnim kvalifikacijama – kaže Savićević.
    Bez kontinuitetaLegendarni fudbaler potencirao je još jedan problem sa kojim se suočavaju i sa kojim će se vjerovatno suočavati selektori crnogorske reprezentacije.- Još u prvim kvalifikacijama, kada je File bio selektor, vidio sam da 70 odsto naših igrača fizički ne mogu da izdrže ritam petak-utorak. Ako istrče deset kilometara u petak, u utorak ne mogu preko sedam. Zašto? Zato što nemaju kontinuitet u svojim klubovima, ne igraju svakog vikenda ili srijede. Zato smo kasnije, tokom dogovora o terminima u kvalifikacijama, uvijek gledali da meč u petak igramo kući, a onda u utorak u gostima.
    Nada u mladeTaman kad su izgubljene nade da ,,sokoli“ mogu do istorijskog uspjeha, pojavili su se dobri rezultati mlade reprezenzacije. Mnogi smatraju da je ovo najbolja generacija od osamostaljenja.- Ako iz ove generacije mladih ne dobijemo nekoliko igrača, bićemo u velikom problemu 2016, 2017. i tako dalje. Imamo malu bazu, a uz to, teško da možemo da dovodimo igrače sa strane koji su porijeklom iz Crne Gore jer je teško obezbijediti pasoš toj djeci. Kada bi bili su stanju da ,,dijelimo“ pasoše, ne bi nam trebalo preko dvadesetak za deset godina i kada bi od toga dobili tri igrača, to bi bio pravi potez. Bojim se da se talentovani momci iz sadašnje mlade reprezentacije ,,ne izgube“. Nadam se da će se učiti na greškama nekih od ranije – rekao je Savićević.,,Problem“ postoji i sa menadžerima.- Mislim da mnogi mladi igrači prave prevelik korak odlaskom u jake evropske klubove, gdje ne dobijaju minutažu. Za igrača od 20 godina skoro je nenadoknadivo da sezonu presjedi na klupi umjesto da igra. Ima tu i uticaja menadžera, jer se uglavnom radi o velikim parama. Za mlade je bolje da pođu u Zvezdu, Partizan, Dinamo, u klub u koji će moći da igraju više – poručio je Savićević.Savez nema finansijskih problema

    Da je izboren plasman na Mundijal, FSCG bi finansijski prošao odlično. Ipak, ni ova situacija nije poremetila funkcionisanje Saveza.- Nama bi u svakom slučaju dobro došle premije da smo se plasirali na Svjetsko prvenstvo, ali sa te strane, to nije toliko pogodilo Savez jer mi finansijski stojimo dobro. I bez toga ćemo nastaviti da ulažemo sredstva kao i do sada, sljedeće godine ćemo početi da izgradnjom ,,kuće fudbala“… Nemamo finansijskih problema jer naši selektori ne zarađuju pola miliona ili milion godišnje. Kod nas nema ni raznih direktora i sličnih stvari, koji dobijaju enormne plate. Ko domaćinski vodi savez, teško da može da uđe u finansijske probleme.
    Last edited by lepetanac; 05-01-14 at 01:49.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  18. #37693
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Nikad ujednačenija ligaSavićević je zadovoljan prvim dijelom sezone u Telekom 1.CFL.- Mislim da liga nikad nije bila ujednačenija nego što je to sada slučaj. Četiri kluba se bore za vrh, tu je i Petrovac, koji je blizu. Biće interesantno u nastavku, svakako. Najprijatnije me je iznenadila Budućnost, nijesam očekivao da će napraviti ovakve rezultate. Vidi se koliko u ovoj ligi znači kad imate dva dobra igrača, kao što su Burzanović i Ćetković, tu je i Nikač, a onda i mali Hočko koji igra odlično, mladi Rogošić, Andrija Vukčević… Mogren me je malo razočarao, ali imaju finansijskih problema, dosta njihovih igrača je na arbitraži kod nas, sve to treba rješavati. Ušli su u projekat koji nijesu mogli da isprate i stvorio se veliki problem.

    Boske, Baša, Mirko…


    Nagrada za igrača 2013. godine otišla je u ruke Mirka Vučinića, što je izazvalo određene polemike. Savićević bi malo drugačije glasao da je mogao.- U Savezu smo još odavno izbor najboljih prepustili kapitenima i trenerima, kako ne bi bilo poslije priče da ja ili neko drugi određuje ko će uzeti nagradu. Ima raznih lobiranja, ali sam rekao, bolje da to udarimo ovako, nego da bude da Savez favorizuje nekoga. Objavimo kako je ko glasao, pa neka se oni crvene ako treba. Mislim da je mali Zorić zasluženo osvojio nagradu, a što se tiče Mirkovog izbora, rekao bih da je ovo bila godina u znaku Damjanovića. Mirko zaslužuje mjesto među tri najbolja, a da sam mogao da glasam, glasao bih za Damjanovića, Bašu i Mirka
    .
    Nije fudbal samo Prva liga

    FSCG i Savićević posebnu pažnju obraćaju na omladinski fudbal.- Ako nema liga za mlađe, onda nema ni fudbala. Nije crnogorski fudbal samo Prva liga, već i sve mlađe kategorije tih klubova. Iskren da budem, ljut sam pomalo na klubove jer veoma malo ulažu u mlađe kategorije. Zato smo i donijeli odluku da kaznimo klubove koje ne interesuju omladinci ili kadeti, jer samo misle na prvi tim. Od kada smo nezavisni, nijedan klub nije poslao dopis da im Savez odvoji, recimo, deset hiljada da povedu mlađe kategorije na neki turnir u inostranstvo. Ali, zato odmah ako treba daju nekom igraču sedam, deset, petnaest hiljada, to im nije problem. Savez je formirao i U-15 reprezentaciju, da bi se pravili kampovi na sjeveru, jugu, centralnom dijelu. Tako se počinje sa formiranjem U-17 selekcije, jer će ti klinci prije toga već igrati protiv ekipa u okruženju i tako biti spremniji za kadetsku konkurenciju. Nijesmo do sada imali puno uspjeha sa U-17 reprezentacijom, jer su igrači dolazili nespremni. Ali, jesmo sa U-19, jer ti momci već otprilike znaju što i kako. U Savezu uvijek izlazimo u susret selektorima, nijednom nijesmo odbili projekat ili plan rada. Trudimo se da ulažemo u mlađe kategorije, na primjer, samo na omladinsku reprezentaciju u 2012. godini smo izdvojili 180 hiljada eura. Nije nam žao da ulažemo u mlađe kategorije ili u nove terene, ali nećemo davati klubovima pare da bi oni plaćali igrače

    .
    Specifična situacija za Mirka i Stevana

    Klupski status Mirka Vučinića i Stevana Jovetića odavno nije bio lošiji, igrači od kojih zavisi crnogorska reprezentacija nikako da povežu nekoliko utakmica u kontinuitetu.- Mislim da će Mirko i Stevan ostati u svojim klubovima. Mirko se prvo povrijedio protiv Poljaka, pa je igrao nešto malo i bio četiri utakmice na klupi prije nego što je počeo protiv Galatasaraja, kad se i povrijedio ponovo. Konte cijeni Mirka, ne vjerujem da će ga pustiti. Međutim, sada je tu Ljorente, koji je potreban ekipi koja igra na način kao što igra Juventus. Pored takvog igrača, koji će ,,pokupiti“ lopte u vrhu napada, treba jedan kao što je Tevez. A kad su u ekipi Mirko i Tevez, znači oba majstora, onda nema klasičnog špica koji će riješiti neke situacije glavom ili će se zagraditi i odložiti loptu. Mirko bi mnogo bolje igrao u ekipama koje malo sačekaju, pa onda krenu na kontru, nego u Juventusu koji je stalno u presingu. Rekao bih da je više Tevez izbacio Mirka iz ekipe nego što je to Ljorente uradio. Joveta zaslužuje da igra, pored Aguera naravno. Ali, nije prošao pripreme i u ovakvim situacijama drugi igrači dobiju priliku i to je to – objasnio je Savićević.
    Last edited by lepetanac; 05-01-14 at 01:44.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #37694
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Petkovic otisao u Celzi na probu
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #37695
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Djordjevic starter za Tvente i dao gol u 5 minut Bakic ni na klupi sad u kupu
    na minut i 45 je njegov gol isplati se pogledati umjetnost
    Last edited by lepetanac; 09-01-14 at 18:34.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #37696
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default


    1:40 lijep go.
    Last edited by PrijekiLijek; 09-01-14 at 20:01. Reason: hahahhaah lagano Grifina izbacih.

  22. #37697
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne lijep no samo takav.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  23. #37698
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    785
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Ivan Kecojević potpisao za Cirih

    http://www.vijesti.me/sport/ivan-kecojevic-potpisao-cirih-clanak-170773

  24. #37699
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Switzerland
    Posts
    1,933
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Svajcarci odusevljeni i najavljuju ga ka novog sefa odbrane
    Nisam Argentinac mada kazu da sam k'o Caniggia
    Znam Maradonu i sa njim cesto fudbal igram

  25. #37700
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    taj cirih sad samo na golove rokat

    Sent from my U8650 using Tapatalk 2

Page 1508 of 2202 FirstFirst ... 50810081408145814981504150515061507150815091510151115121518155816082008 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •