View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #31176
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    976
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    kad su nas drzali bez ikakvog razloga kad je buducnost igrala kad je bacen suzavac.. kad smo se mogli ugusit ladno.. i niko nikad nije odgovara od njih zbog toga.. mogu i ovaj put dok se englezi razidju.

  2. #31177
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    najveca muka je nama od njihovih krila, tako je bilo i prethodna dva puta. jang da se dobro pripazi i na drugu stranu lenon ili ko li ce vec igrat
    Lenon je povrijeđen, Milner, Čemberlen ili tako neko. Očekujem gol sa te bande, njega će čuvat' Božović.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  3. #31178
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Ja da sam trener napa bih Englesku sa tri napadaca i dobio utakmicu minimum 2-1.
    Nije isto braniti se od Ukrajine i od Engleske.
    Ako mislimo da se odbrnaimo od njih nekim bunkerom na trku i sl. popusicemo kuricu jorksirsku. Nema leba od ove iznudjene formacije. Zverotic niej RM Volkov nije LM, Simon nije CM.
    Napad je najbolja odbrana. Treba ih napanut. Alo Smolin Leskot ja cu da im provucem kroz noge a ne Mirko i Joveta. Samo malo vjere u sebe momci. Da mi igra stari Lampard od 35 godina. Esli Jang s onom facom prerezanom ne moze vrhunski igrac bit nikako.Defo moze da se neutralise jedino Runjici skidam kapu.
    Nesto sto dugo nisam htio da vidim ali konacno sam priznao onu noc. Slusaj sad nikad ali nikad Jovetic i Mirko nece moc zajedno da igraju u reprezentaciju. Nikad s eslozit nece. Ja ne pamtim go koji su njih dvojica stvorili. Kao Dzerard i Lampard. Kad se Mirko povuce ovaj mali ce bit novi Mirko. Do tada ce da promasuje kao protiv Poljske.Njima ocajnicki treba treci s njima.

    moze Novakovic Zverotic Beviraj SImon Mirko Joveta to sam vam vec crtao
    a moze i SImon Novakovic Zverotic Mirko Joveta Damjan

    -----------Simon----------Novakovic---------Zverotic----------------

    -----------------Joveta---------------Mirko-------------------------

    --------------------------Damjanovic---------------------------------
    Tebi je očigledno nedovoljno sličnih ekskurzija u bliskoj prošlosti. Navedi mi koga smo to dobili takvim pristupom? Pogotovo od jačih reprezentacija. Svaka čast reprezentaciji, ali ona nije za takve poduhvate. Još sad kad nam fali toliko igrača. Takve ekskurzije neka probaju na prijateljskim, u ovakvim ključnim utakmicama igra se na rezultat, onako kako dokazano ovaj tim umije da napravi rezultat. Ostavljati prostor engleskim sprinterima pored naše spore odbrane Džudović- Baša je samoubistvo. Wembli je oprobani recept. Ako je sa takvim pristupom protiv Poljske, pola tima u šezdesetom minutu bilo zrelo za infuziju 5% glukoze, poslije teškog meča u Moldaviji mogu zamisliti što bi u utorak bilo.
    Last edited by Superhik; 24-03-13 at 23:17.

  4. #31179
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Pa onda ljepse da navijaci vrate sve karte, zapale sve navijacke dresove i salove, jer jebiga, engleska je bolja od nas i dace nam pet. I da smjenimo trenera, koji cemo da ga placamo kad se svakako necemo kvalifikovati. I stvarno je tuzno sto docekujemo mec sa Engleskom u Podgorici ispred njih, kad ce oni svakako biti ispred nas. I budale od novinara, zasto ne pisu o tome da je igra protiv moldavije bila katastrofalna jer smo dali samo jedan go na onako lijepom terenu. I neka sto smo dali samo jedan gol, nego su nas nervirali sve do 78. minuta, a svi opet dobro znamo da se nece kvalifikovati. I sta Mirku znaci ona proslava pogodaka, boli ga uvo sto se necemo kvalifikovati, on slavi gol u Moldaviji. Bruka, stvarno. Ovi optimisti su najgora coja, njima treba zabraniti da idu na stadion. Oni kvare ovaj divni pesimisticki duh. Pa koliko su to glupi ljudi, oni stvarno vjeruju da Mirko moze da da gol jednom hartu, da moze da prodje tu velicinu od smallinga. Ma mi necemo preci ni centar, bitno je samo da primimo manje od San Marina.


    Ove koji idu na stadion sa ubjedjenjem da mozemo da pobijedimo Englesku treba izdvojiti i zabraniti im ulaz. Mirka treba izbaciti iz ekipe jer je rekao da ce biti iznenadjenje ako Crna Gora ne bude prva na kraju kvalifikacija. Budaletina optimisticka, vrati traku. E viva!
    Bravo! Zar nije suština ljubavi prema ovome sportu dati sve od sebe? Makar i ako si david u borbi protiv golijata?!
    Zar nije suština naduvati tim momcima adrenalin u glavu kad čuju pjesmu iz 15000 grla?! Zašto ne može adrenalin i ljubav prema sportu, domovini, ljudima koji ih bodre da im da nadmoćnu snagu, pa i protiv tih svemoćnih, moćnika, sveobuhvatnog svemira, svemoćnih Engleza?
    Može i te kako! Kako bi drugačije Delibašić poslije onoga nabijanja u stativu uspio da se popne na tribine i da proslavi sa navijačima da nije te moći iznutra koja ga je nosila?
    Ne veličam Crnu Goru, Crna Gora je dovoljno velika što je uopšte n mjestu na kojem je poslije toliko problema koje imamo i toliko para koje ulažemo u sport (dobro da nam savez i postoji?!) nego samo želim da ponovo doživim ono zadovoljstvo kao nakon te utakmice kad smo stigli prednost od 2-0 protiv tih "fudbalskih vanzemaljaca"!
    Ono je dokaz da u fudbalu ništa nije nemoguće i imam pravo da želim, da ne spavam od treme do utorka, a ako se desi ono o čemu sanjam, produžiće mi se život za 10 godina, vele da sreća i radost utiče na duži život!
    Ako ne, biću neizmjeno tužna ali i ponosna, znam da će ovi momci ostaviti srce na terenu! E VIVA!!!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #31180
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ne mogah čitat sve postove, pa ću možda ponoviti nešto što je već napisano.
    Englezi već pomalo stvaraju atmosferu kako su u ovakvim zemljama (!?) uslovi u principu neregularni.
    Moramo se čuvati bilo kakvih rasističkih ispada, navijanja sa primjesama rasizma ili pak takvih dobacivanja. Prvo, jer je jako ružno i mislim da nam ne priliči. Drugo, jer bi mogli biti surovo kažnjeni (oduzimanje bodova, izbacivanje iz kvalifikacija...).
    Zato... hrabro, ali i pametno!

  6. #31181
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Za sve golove sa utakmica naše reprezentacije posjetite dailymotion kanal http://www.dailymotion.com/CGSPORT ...jer youtube blokira neke utakmice...ostale možete vidjeti na youtube kanalu http://www.youtube.com/FSCGCOME

  7. #31182
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Auckland
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    hoce mi ko objasniti ono Mirkovo dizanje palca kad da gol, to mu neka nova fora
    Lajkuje!

  8. #31183
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  9. #31184
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Copywrite View Post
    Dobro, to dokazivanje crnogorštva/srpstva kroz nerealno veličanje svojih reprezentativaca/ki u svim sportovima u kojima se takmičimo je odavno uspostavljena dijagnoza, simptomatični debilizam najčešće primijećen kod promašenih života zadojenih iluzijama o patriotizmu i rodnoj grudi. Treba li uopšte napominjati da takvi najčešće crnjače kad se desi neka sudijska nepravda na štetu reprezentacije i mjesecima nakon utakmice podsjećaju okolinu kako nas pokradoše, mi maleni a moćnici nas kradu, ne tuguj noćas gore glavu i slične nesnosne nebuloze?

    Reality check: Liše našeg napadačkog tandema, svaki igrač Engleske, bilo prvotimac ili klupogrijač, je bolji od crnogorskog. Duplo. Plaćeniji, spremniji, skuplji, traženiji, posvećeniji, profesionalniji, uzmite koji god hoćete parametar. S druge strane, upravo u ovome leži draž utakmice: nadigravati se sa boljim, pronaći u sebi snagu i koncentraciju koju nisi ni znao da imaš, timskim naporima nadoknaditi individualne nedostatke. Ali sve zavisi od toka stvari. Zato je u utorak 4:0 za Englesku jednako realan rezultat kao i 2:0 ili 2:1 za Crnu Goru.

    Tako da odgovorim ovom izuzetno duhovitom momku, filipu_pg, doći ću da gledam svoju reprezentaciju, ali i zvijezde i žive legende najjače lige na svijetu.
    Sta ti je covjece ti kao da si opterecen kultom reprezentacije ..
    Niko od nas ne ocekuje da cemo opeglat Englesku sad 3:0 ali ko nam moze zabraniti da vjerujemo da mozemo ?
    Ja prvi vjerujem da ih mozemo dobit , ne zbog neke realnosti ili zbog toga sto imamo bolje igrace od njih nego jednostavno ..vjerujem i nadam se.
    A ako izgubimo boze moj , necemo se upucat i vjesat ..
    Vec ponosno podignut glavu i otpratit momke kako zasluzuju kao sto je to bilo uradjeno posle baraza sa Ceskom pjesmom Goro moja , za koju ti kazes da je nebulozna (?!!)

    PS. Iz provjerenih izvora imam saznanje da Dzudo daje gol nakon kornera i to ni manje ni vise nego butinom
    Last edited by maratonac88; 25-03-13 at 02:50.

  10. #31185
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    On je mudro provalio da je Gerard bolji od novakovica, Young od Volkova I pun sebe sasuo o nerealnom optimizmu, fudbal se inace svodi samo na imena I nikad nema iznenadjenja, 0:0 na Vembliju smo sanjali.

  11. #31186
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,464
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,548
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    nadam se da ce se navijaci umjet kontrolisat ako bude trebalo, a ne ka protiv poljaka...bacanjem stolica, upaljaca, boca, itd.

    samo bi nam falilo da u junu protiv Ukraine igramo pred praznim tribinama.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  12. #31187
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam ko pomenu iznad nedostatak Volkota kao najveci problem Engleske, i ja se apsolutno slazem. Onaj ima sve da nas nagrdi, velika sreca sto ne igra. Ne zelim da oduzimam nista Milneru koji ce vjerovatno poceti, ali on je radnik i nema tu brzinu vise koju ima volkot. Welback u napadu ce vjerovatno svojom snagom nokautirati nase stopere par puta, ali ono sto me raduje jeste da precesto olako promasuje izgledne sanse. Uvijek mu nekako zapne lopta u posljednjem trenutku, ili da predug for ili promasi. On je jako koristan igrac za skok, snagu i gradjenje, ali budimo realni, nijesu rijetkost utakmice koje potpuno prespava. O Runiju ne treba trositi rijeci, o njemu ne znamo nista dok ne izadje na teren. Moze da ponovi glupost sa prosle utakmice a moze da napravi neku genijalnost. Gerard ce biti kljuc na sredini, i prosle dvije utakmice nas je presjekao genijalnim loptama, i plus njegovo ogromno iskustvo, nije mu ovo prvi ovakav mec. Ali definitivno treba napasti Englesku odbranu, koja odavno nije bila losija. Lescott koji nije redovan u klubu + Smalling ili Walker koji takodje ne blistaju. Naravno, znamo koliko je dobar golman Hart, ali nije da i on nije imao nekih velikih kikseva.


    I samo bih pomenuo jednu stvar na koju niko ne obraca paznju. Engleska je remizirala i sa Poljskom i sa Ukrajinom. Njima je sve osim pobjede ravno katastrofi. Ne toliko na bodovnom planu, koliko na psihickom. Mediji ce ih razapeti ako jos tri mjeseca budu iza Crne Gore na tabeli, pogotovo ako iz 3 utakmice sa direktnim rivalima nemaju pobjedu. Mi cemo ginuti, ali nemamo ni primac taj pritisak. I ako izgubimo, mi smo ovaj poluciklus fenomenalno odradili. I zato je Mirko potpuno u pravu sto svojim izjavama koje su prenijeli svi Engleski mediji stvara dodatni pritisak na njihove igrace. Naravno, i navijaci treba da odrade svoj dio posla i da ponesu nase igrace kao sto su i Andriju kod onog gola. Dodatnu mogucnost predstavlja i nakvasen teren, s obzirom da cemo se braniti vecinu vremena. Jedna greska, jedna kontra sve moze da odluci. Samo hrabro, pa sta bude.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  13. #31188
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Perth, Australia
    Posts
    602
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako izgubimo protiv engleza, jel jos uvijek idemo u Brazil?

  14. #31189
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    sastav engleske?
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  15. #31190
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Copywrite View Post
    Vjerujem i ja i nadam se ali mi to ne daje za pravo da idem okolo i pričam kako će Elsad Zverotić i Mitar Novaković, za koje do utakmice sa Mađarskom niko nije ni čuo, da pojedu Gerrarda i Lamparda jer su bolji igrači i jer generalno imamo kvalitetnije fudbalere a ova Engleska se stvarno raspada i, kao što rekoše par idiota ovdje, nemaju oni nikakav ''poseban'' tim od koga bi trebali da se čuvamo.
    Koliko me sjećanje služi, Gerrarda je pojeo Peković lično na Vembliju. A ista priča je bila i kad je Savo Pavićević trebao da igra protiv Bejla koji se tih par mjeseci sprdao sa svakim desnim bekom koji je imao tu nesreću da stane naspram njega.

    A što se tiče pjevanja te pjesme Perpera, ne vidim da tu ima išta drugačije od pjevanja Fields of Athenry kad ti reprezentacija gubi 4-0 protiv Španije, pa ja ne viđeh da je to bilo kome zasmetalo (naprotiv). Inače te dvije pjesme imaju sličnu simboliku.

  16. #31191
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Road to Brasil 2014: Svi golovi Crnogorske reprezentacije nakon prvih 5 odigranih utakmica...

  17. #31192
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Koliko me sjećanje služi, Gerrarda je pojeo Peković lično na Vembliju. A ista priča je bila i kad je Savo Pavićević trebao da igra protiv Bejla koji se tih par mjeseci sprdao sa svakim desnim bekom koji je imao tu nesreću da stane naspram njega.

    A što se tiče pjevanja te pjesme Perpera, ne vidim da tu ima išta drugačije od pjevanja Fields of Athenry kad ti reprezentacija gubi 4-0 protiv Španije, pa ja ne viđeh da je to bilo kome zasmetalo (naprotiv). Inače te dvije pjesme imaju sličnu simboliku.
    Emir je s vrha tribina stadiona u Bologni prije utakmice za sreću puštao svog orla, a Jumaa Ali Tani, koji je zatresao Ivkovićevu mrežu, dobio je zlata koliko je težak. Golmana UAE-a svladali su Sušić (koji je zgoditkom u 5. minuti dobio zlatni sat kao strijelac najbržeg gola na SP-u), Pančev dva puta i Prosinečki.

    Apsurdan je i djetinjast taj lirski momenat i iluzija da je tuđi sportski uspjeh bilo šta više od onog što jeste: uspjeh tuđeg znoja, truda i odricanja a ne patriotska opijenost pojedinaca i malo grlatijih posmatrača.
    deuscroix

  18. #31193
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Koliko me sjećanje služi, Gerrarda je pojeo Peković lično na Vembliju. A ista priča je bila i kad je Savo Pavićević trebao da igra protiv Bejla koji se tih par mjeseci sprdao sa svakim desnim bekom koji je imao tu nesreću da stane naspram njega.
    Sve je to istina, ali ja imam utisak da mi ne možemo da izvučemo pozitivan rezultat protiv bilo koje reprezentacije iz 1. šešira, osim kad nas neko od njih potcijeni. To su uradili Englezi, i to ne jednom nego dva puta. Treći put... mislim da ipak neće.

    Jednostavno, ne treba tražiti od ovih momaka nerealne stvari. Mi smo ekipa sastavljena od par momaka koji imaju određeni kvalitet, ali u ovakvim mečevima pružaju 120% sebe jer igraju srcem. Pas igru nemamo, bekovi su nam neki prosjek s vremena na vrijeme, a o veznom redu da ne pričam. Ekipa koja nema vezni red u današnjem fudbalu je maltene hendikepirana. Nisu ni Džerard ni Lampard neki veliki kreatori, ali zato imaju možda i najtačniji pas u današnjem fudbalu. Mi nemamo ni približno takve igrače na sredini.

    Druga stvar je što Jovetić i Vučinić ne funkcionišu zajedno. Dok nam je Mirko donio brdo bodova što u prošlim, što u ovim kvalifikacijama, Jovetić kao da ima neki strah ili tremu kad igra za reprezentaciju. To se vidjelo onda na 2:2 protiv Poljske, kad je ono promašio, te penal protiv Ukrajine, te sad ovo zadnje protiv Moldavaca kad je bez ikakve potrebe išao na centaršut (tražio očigledan penal, ali to je nebitno) umjesto da se manirom klasičnog špica stušti prema golu.

    Zbog toga ljudi stiču utisak da on loše igra za reprezentaciju, a ja mislim da je to samo trema. Jednostavno, momak zna da se Crnoj Gori protiv bilo koje ekipe (osim San Marina, Lihtenštajna i kompanije) ukažu 2-3 šanse po meču, pa iz svake pokušava da uradi najpametniju stvar, a onda iz najbolje namjere pogriješi. Osporavat njegovu igru i kvalitet je suludo. Čitav region bi se udarao nogama u guzicu samo kad bi imali takvog igrača u napadu.

    Na kraju, mislim da je protiv Engleza sve preko poraza od 2 gola razlike uspjeh. Treba bit realan. Jesmo mi s njima igrali dva put neriješeno, ali daleko od toga da smo r od ravnopravnog. Ako izvučemo remi ili nekim čudom pobjedu - mislim da neko međunarodno takmičenje nikad nije bilo bliže, iako su Prag svi nazivali ''šansom generacije''.

  19. #31194
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Ma samo da padne dovoljno kise da se englezima ne da tecna igra oni ce doci motivisani vise nego prosli put jer im sad treba rezultat ali cinjenica je da se ja ne bojim njihove igre toliko koliko se bojim od naših poklon golova.Ipak mislim da oni imaju problema sa balkanskim reprezentacijama bodove su gubili i od nas i od od Makedonaca i od Hrvata
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  20. #31195
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Englezi svakako nemaju pas igru, zbog toga ih jedu neke blentave reprezentacije tipa Italije. Zato imaju dugu loptu i igrače u napadu koji imaju perfektan osjećaj za prostor. Naši štoperi treba krv da pljunu da bi sve to zaustavili.

  21. #31196
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Copywrite View Post
    Dobro, to dokazivanje crnogorštva/srpstva kroz nerealno veličanje svojih reprezentativaca/ki u svim sportovima u kojima se takmičimo je odavno uspostavljena dijagnoza, simptomatični debilizam najčešće primijećen kod promašenih života zadojenih iluzijama o patriotizmu i rodnoj grudi. Treba li uopšte napominjati da takvi najčešće crnjače kad se desi neka sudijska nepravda na štetu reprezentacije i mjesecima nakon utakmice podsjećaju okolinu kako nas pokradoše, mi maleni a moćnici nas kradu, ne tuguj noćas gore glavu i slične nesnosne nebuloze?

    Reality check: Liše našeg napadačkog tandema, svaki igrač Engleske, bilo prvotimac ili klupogrijač, je bolji od crnogorskog. Duplo. Plaćeniji, spremniji, skuplji, traženiji, posvećeniji, profesionalniji, uzmite koji god hoćete parametar. S druge strane, upravo u ovome leži draž utakmice: nadigravati se sa boljim, pronaći u sebi snagu i koncentraciju koju nisi ni znao da imaš, timskim naporima nadoknaditi individualne nedostatke. Ali sve zavisi od toka stvari. Zato je u utorak 4:0 za Englesku jednako realan rezultat kao i 2:0 ili 2:1 za Crnu Goru.

    Tako da odgovorim ovom izuzetno duhovitom momku, filipu_pg, doći ću da gledam svoju reprezentaciju, ali i zvijezde i žive legende najjače lige na svijetu.
    Hahahahahhahahahaha, Svaki put kada udjem na ovu stranu da procitam nesto pametno... uvijek se nadje neki najpametni od svih.
    Mogu da za mislim koi si strucnjak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  22. #31197
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Copywrite View Post
    Nikog nisam prozvao imenom i prezimenom (to jest, nickom), tako da iskuliraj, ako si se našao prozvanim vjerovatno ima razlog za to.

    A da li mislim da je nadugačko i naširoko potcijenjivanje Engleza na ovom forumu čist idiotizam, da, banujte me po sto puta ako treba.

    Vlado je objasnio tu sve što je trebalo da se kaže.
    A što onda reći za greške sa zastavom i napise "Where the fu**..." ??? Skalaj druže ili makar sačekaj revanš na Wembley pa onda udri
    deuscroix

  23. #31198
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    735
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markouskas View Post
    Ozbiljno..Odbrana im je katastrofa.Mislim,kakve sve igrače tu imaju,oslabljeni su..Walker je fizički prespreman.Traktor.Ali je priglup malo,dosta se zalijeće i ima kikseve neke baš.Gledah ga dosta ove sezone..Ali ja mislim,da imamo više šansi,odnosno da će prije kiksat' ovi štoperi.Jer stvarno Lescot i nije neki iskreno.Možda i najgori igrač u ovom sastavu.Ne velim,možda dobro odigra,ali očekujem da je on rupa tima...E sad već Kerik-Gerard,tu već postaje problem najstrašniji :mrgreen: Veznjaka se bojim najviše.Em što su naši povrijeđeni,em što su iscrpljeni.Ne znam.
    Amin......

  24. #31199
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Jednostavno neki ljudi odje ulaze da pisu cisto da pripreme teren da bi, nakon eventualnog nesupjeha nasih momaka, dosli ovdje (neki precutno a neki otvoreno) da kazu:" eto, jesam li vam rekao!"
    Pa onda citiranje samog sebe, pa cestitke kolegi forumasu koji ga je podrzao onomad, pa ismijavanje nekog ko je napisao kako ce dzudovic da stavi runija u dzep (pod uslovom da im se ispune nadanja i da runi postigne gol-dva).
    Tuga tuzna...
    Ne znamo mi svi kakve igrace imamo mi a kakve imaju englezi no smo cekali vas nekolicinu da nam to kazete.

  25. #31200
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Nekako mi sve miriše na 1:1...ali ako Mirko bude imao trenutak inspiracije, 2:1.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

Page 1248 of 2202 FirstFirst ... 2487481148119812381244124512461247124812491250125112521258129813481748 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •